Як ви робите 'Rabri'?

Це індійський, або бути більш конкретним, Бенгальська пудинг. Його Чумацький з листів/штук щось схоже важкої молока. Я ніколи не бачив рецепт, за це і стаття у Вікіпедії-це дійсно розпливчасто.

+883
hephestos 8 трав. 2013 р., 05:48:17
35 відповідей

Після публікації Антуан Лавуазьє переглянутий великодні мемуари в 1778 році, він був розуміти (хоча спочатку не загальновизнаним), що кислоти, як правило, є окислювачами.

Однак, зауважу, що дещо незвично для кислота, мурашина кислота може виступати в якості відновника (протилежність окислювача). Моє розуміння полягає в тому, що це незвичайне властивість є причиною його використання в якості консерванту. Вона затверджена АППМ в якості харчової добавки при адекватному розбавлений.

Так, мурашина кислота може спрацювати, але врахуйте, що в більш високих концентраціях він може мати шкідливі ефекти і заборонений в якості харчової добавки в ЄС, Австралії та Нової Зеландії.

+991
user111724 03 февр. '09 в 4:24

Так як ваш рецепт вимагає тільки столову ложку, я маю на увазі, що це підсмажений кунжутне масло, яке використовується для його сильний і прекрасний смак.

Там дійсно немає хороших замінників для цієї мети.

Я б порекомендував інвестувати в пляшки, які зберігати в холодильнику повинен тривати довго, і принесе смак багатьох страв.

Якщо ви вибираєте не робити цього, я б просто опустити кунжутним маслом, хоча ваша страва буде не вистачати певної глибини і складності нафта приносить.

+963
DuddleyDuddley 24 квіт. 2014 р., 15:03:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бачив питання , Як довго можна варені яйця зберігаються в холодильнику? і це нагадало мені, що як Великдень наближається тут, в Австрії, сім'я моєї подруги прикрасять велике круто яйця. Вони зберігають ці яйця на прилавку і з'їсти їх за 2 тижні. Мені було цікаво, що саме ризики, пов'язані тут. Хіба вони не псуються до цього, або я занадто зібраними в американській все повинно бути охолоджені культури? Вони просто приймають тут більш високий ризик?

+952
Yelena79 26 груд. 2018 р., 18:14:11

Я купила замороженої шинки (натуральної свинини з місцевих процесор ферма/м'яса), і помітив, коли я пішов, щоб приготувати його, що там трохи, дуже яскравий, яскраво-рожевий на поверхні. Це безпечно?

enter image description here

+921
AiB 4 черв. 2017 р., 02:41:27

Білл Тейт, я не очікував знайти вас тут. Я виявив, що сік лайма чудово працює, щоб тримати його від занадто коричневий у поєднанні з "целофан прямо на гуакамоле" трюк. Знову ж таки, ви будете довіряти людині, що їсть сирі яйця?

+857
Jaya Krishna Nulavai 3 вер. 2014 р., 02:45:40

Я боюся, що шеф-кухар фламбе-це відповідь неправильна. Не у всього є температура плавлення, температура кипіння.

Масло виготовлено з великих органічних молекул, що містять довгі вуглецеві ланцюги*. На відміну від неорганічних речовин з малими молекулами (як вода), опалення нафту не призведе до точки, де молекули перестати притягувати один одного (що б температура кипіння). Замість цього, великі, тендітні молекули просто розпадаються. Це означає, що масло має температуру кипіння на всіх, і неможливо видобувати нафту в газовій фазі. (Ви можете зробити щось схоже на "масляний пар" з паном, але він складається з найдрібніших крапельок рідкого масла, не справжній газ).

Як нафту розпадається до кипіння, немає випаровування масла. Ви можете знищувати масло, нагріваючи його, тому що він перетвориться в щось інше, ніж масло. Ви також можете записати його на диск, нагріваючи його в присутності кисню, і це те, що відбувається, коли ви бачите дим з каструлі. (Це хімічно відрізняється від простий розпад молекули). Але ні, вона не випаровується.

Камери димоходу зробити жирну плівку тому що: 1) частинки диму від куріння на нафту може відчувати себе трохи жирної (чисто сажі почуває себе занадто жирні) 2) Коли масло розпадається при нагріванні, деякі нові молекули (частини молекули олії) можуть бути досить легкими, щоб стати повітря несе і йти вгору і побудувати фільм. У той час як технічно не харчове масло, вони можуть мати якийсь жирне відчуття на них. 3) Коли ви смажите, масло крапельки літають по повітрю. Ви помітите, що на плиті навколо каструлі, але б'юся об заклад, деякі краплі достатньо малі, щоб нести наверх проект гарячого повітря в димову трубу.

*Я спростив тут небагато, тому що масла ми готуємо, не зроблений з однієї хімічної сполуки, вони являють собою суміш різних сполук. Але пояснення, як і раніше, працює для міксу, тому що це завжди один і той же тип з'єднання.

+780
jegumi 2 жовт. 2011 р., 20:40:14

У мене 4 дюйма завтовшки, який я хотів би рідко. Буде різниця, якщо я готую це стоячи або на сковорідці? І при якій температурі? У мене електрична духовка.

+745
TancikPack 11 бер. 2013 р., 09:21:28

Як saucisson визначається як "великий, вилікувати французька ковбаса з рубаної свинини з часником", то saucisson не салямі, салямі, як правило, не приправлені часником, і це не тільки свинячий фарш.

+731
Liaty 19 бер. 2017 р., 08:00:57

Основи

Я вважаю, що є два ключа до отримання стейк зроблено ідеально:

 1. Зробити її сухою.
 2. Отримати температуру точно.

Багато люди рекомендують краще ріже якість. Вони мають рацію. Чим краще ограновування, тим смачніше. Але це не визначальний фактор.

Я зробив деякі дивовижні стейки щодня, з найдешевші стейки, найдешевші приправ, і в 20 $сковорода. За дивним, я маю на увазі стейки, що перевершують за якістю віддані м'ясних страв з використанням дорогих скорочень і тисяч грилі долар (але я не живу в країні, стейк так стейк-хаусів тут не так добре).

Якщо стейк мокрий, ви будете в кінцевому підсумку пропарювання замість того, щоб палити його. Менше хрусткі зовні.

Приготування їжі включає в себе багато хімії. Я впевнений, що ви знайомі з тим, як вода кипить при 100 ° С і замерзає при 0 С. М'ясо теж. Білків у зміні м'ясні формі після досягнення певної температури, але і залишиться незалежно від того, скільки тепла ви вклали в нього. Так що навіть якщо ви залишите стейк в духовці при 65 С протягом 24 годин, він не буде горіти. Ось як су-вид готувати роботи. Якщо ви хочете, щоб вся наука, дивовижні ребер має дуже лаконічну, але інформативну статтю на цю.

Останні 70 С він стає жорстким. Нижче 63 с, паразити все-таки можуть жити. (Так, це включає в себе все, що нижче середнього). Ось керівництво до температур на все прекрасне.

Середній же складає близько 68 С. Особисто я віддаю перевагу середній, приблизно 60-63 С. Судячи з усього, американський середній-рідкісні-в 57 C. Ці дуже вузькі градації температури - ви можете буквально пересмажити стейк в хвилину. Ось чому ви отримуєте термометр. Я зроблю це з допомогою дуже дешевий аналоговий термометр латте. Вони дешевше, ніж решітки і набагато більш ефективним.

Як приготувати ідеальний стейк

 1. Отримати деякі паперові серветки і дуже сухий, поки немає вологи.
 2. Сухий розсіл стейк близько години перед приготуванням. Написав це , щоб пояснити суху засолювання. В основному просто додати сіль і перець і поставити в холодильник.
 3. Візьміть його з холодильника. Не змити вашу приправу, але тримати її сухою.
 4. Покласти жир на всьому протязі стейк. Я рекомендую виноградне масло, тому що ви можете відчути "справжній" смак стейка отак. Дхі є занадто великим. Не використовуйте масло, тому що він спалює занадто легко. Більшість рослинних масел роботу, експериментуйте!
 5. Встановіть гриль/плита до середньо-високої.
 6. Приготувати на одній стороні. Отримати температуру до 55 С.
 7. Перевернути його. Якщо це можливо, перевернути його тільки один раз. Чекати температуру до 68 С. залучити до плити.
 8. Їдять його. Додати соус барбекю або будь приправи, але якщо ви виконаєте ці дії правильно, стейк б так смачно, що ви не хочете що-небудь додати на нього.

Додаткові поради

Навчитися підсмажують стейк правильно. Право шепотіла повинна бути коричневого кольору з обох сторін (не решітка Марк чорний!). Це займає зовсім небагато майстерності і часу, і, можливо, більш дороге обладнання. Більшість людей можуть тільки шепотіла одного боку добре, але це нормально.

Не заморачивайтесь з грилем або опіків. Вони виглядають добре, але я ніколи не відчував великий стейк з гриля марок.

Ніколи не розрізати стейк, щоб побачити, якщо це робиться. Кольори будуть змінюватися при контакті з повітрям і часто погане освітлення закоптити на грилі або сковороді. І ви втратите багато соку при спробі розрізати його досить, щоб побачити, як він виглядає всередині.

Сунути свій термометр на товстий шматок стейка. Або найдалі від спеки, якщо ви використовуєте дешеву сковорідку/гриль.

Ви можете печі приготувати стейк, але я вважаю, що це набагато більше зусиль, якщо ви годуєте багато людей. Шепотіла вона, перш ніж покласти його в піч, як багато рекомендували.

+706
Bala Raja 29 серп. 2011 р., 20:21:42

Я готую м'ясо на вечір, і моя подруга поставити каструлю в духовку. Це, здається, працює нормально, але мені цікаво, Які переваги і недоліки цього методу в порівнянні з використанням плитою?

+684
king123 21 лют. 2015 р., 02:03:44

Моє чуття мені підказує, що вони зробили або повинні бути промиті. Ви пробували номінальної варіння картоплі? Я б спробував нарізки сирого картоплі, киплячої протягом декількох хвилин, щоб витягнути дур - то полоскати їх, перш ніж додавати в свій рецепт. Варто спробувати, я думаю.

Удачі!

+680
user66101 9 січ. 2019 р., 23:23:14

Це питання є одним з найбільш важко заробляти для будинку виробники макаронів. Марк Віетрі, Філадельфія шеф-кухар і гуру пасти, рекомендує дозволити екструдованої пасти, щоб висохнути, накритим, у холодильнику. Ідея в тому, щоб дозволити йому висохнути...але повільно. Так що, можливо, пару днів при температурі охолодження.

+674
Jolil Ula 10 січ. 2012 р., 23:19:42

Це, напевно, для цього конкретного екземпляра занадто пізно, але щось мати на увазі на майбутнє. Якщо ви робите/їсте багато смаженого м'яса, таких як філе, реберця, тушкована свинина і т. д., ви б розумно інвестувати в Foodsaver. Розділити свої недоїдки в один-розмір порції, запечатати їх у вакуумні пакети, і заморозити їх. Коли прийшов час, щоб розігріти, просто опустити мішок в киплячу воду і розігріти. Ви будете розігрівати продукти без втрати вологи.

+653
nijanthanh 5 квіт. 2013 р., 08:53:49

Я кваліфікований кухар. Це дуже цікаве питання, а є кілька відповідей. На мій погляд і досвід, час варити з хорошої риби акцій становить 100% в залежності від типу риби кістки, що ви розробляєте акції. Я пам'ятаю, як задавати питання багато разів під час моїх подорожей по Європі та Північній Африці. Я буду ділитися своїми переважними методами для декількох видів риб.

 1. Тюрбо, 20 хвилин після того, як справа доходить до кипіння, лавровий лист лише в акції.
 2. Камбалу, повний mirapoix, кип'ятити протягом 30 хвилин.
 3. Лосося, довести до кипіння і вимкнути, потрібен повний mirapoix це
 4. Північна мерлуза, 45 хвилин повний mirapoix
 5. Солнечник, 45 хвилин повний mirapoix, біле вино може бути доданий при бажанні.

Я сподіваюся, що це допоможе вам. Привіт.

Майкл

+638
omon 24 груд. 2018 р., 10:10:52

Так мені от цікаво, чому всякий раз, коли я готую котлети, вони в кінцевому підсумку перетворюється в сірий колір і сальний безлад. Я тільки плитою деко і духовка, і я впевнений, що це сприяє, але я не впевнений, що потрібно міняти.

Моїм першим припущенням було, що це не досить висока температура, але я чекав, щоб нагріти їх досить добре, і він дійсно нічого не вплинуло. Це поєднання я використовую, щоб зробити котлети? Я зазвичай беру яловичий фарш, змішати його з сирим яйцем і сухарями і спеціями, а потім приготувати відразу і заморозити інші.

Мені просто цікаво, що я можу зробити, щоб змінити колір вони вийшли як, і, сподіваюся, як можна поліпшити смак.

+539
sevfcj 13 жовт. 2013 р., 02:46:30

Не може бути прямої відповіді, але занадто довга для коментаря. Коротше кажучи, там дійсно немає необхідності використовувати гарячу водопровідну воду для приготування їжі.

Якщо температура гарячої води з крана йде майже окріп, але це не обов'язково закипає значно швидше, ніж кімнатної температури або холодною водою. Я не кажу, що гаряча вода не закипає швидше, ніж холодна вода, просто не значуще продовжити.

Подивимося наступний уривок з наукової Америки

"..холодна вода буде поглинати тепло швидше, поки він ще холодний; як тільки він добереться до температури гарячої води, тарифу на опалення гальмує і звідти його потрібно рівно стільки, щоб довести до кипіння як вода, гарячої, щоб почати з.."

Зворотне ще більш цікавим: гаряча вода може замерзнути швидше, ніж теплою водою:

..Все залежить від того, наскільки швидко настає похолодання, і виходить, що гаряча вода не замерзне, перш ніж холодна вода, але замерзне до теплою водою. Води при 100 градусах Цельсія, наприклад, буде мерзнути перш ніж вода тепліша, ніж 60 градусів за Цельсієм, але не раніше, ніж вода холодніше, ніж 60 градусів Цельсія..

Крім здоров'я і енергії/грошей, я не бачу ніяких причин, щоб використовувати гарячу водопровідну воду для приготування їжі.

+538
Kris Payne 5 лип. 2017 р., 16:52:31

Я намагаюся зробити сир маскарпоне і вершковий сир, і я пробувала різні рецепти, але безуспішно. Я думаю, що проблема з моїм початкові інгредієнти.

Всі мої вершковий сир/маскарпоне занадто жорсткою і гумовою, а також деякі злаки. Його не оксамитовим вершковим, як в магазин завезли версії.

Для сирного крему я використовую незбиране молоко/сік лимона і напружуючи її. Для маскарпоне я використовую 25% вершків.

Рецепти я маю на увазі кликати на 35% вершки, але у мене немає тих, хто тут, де я живу. Додавши вершкове масло і трохи ксантанова камедь, щоб емульгувати його (вже) збільшити її до 35?

Я пробував грати з вмістом кислоти (лимонний сік, лимонну кислоту і змінюючи їх вгору і вниз на 20%)

Що завжди вистачає бархатистою текстурою для обох елементів. Будь-яке керівництво буде прийнята з вдячністю.

Також я пробував гріти їх, щоб пом'якшити їх трохи перед використанням, але безрезультатно.

Примітка - рецепти я пробувала для приготування маскарпоне і вершковий сир.

https://www.biggerbolderbaking.com/mascarpone-cheese-recipe/

https://food52.com/blog/12319-homemade-mascarpone-cheese

https://fankhauserblog.wordpress.com/2003/05/29/making-mascarpone-at-home/

https://www.biggerbolderbaking.com/how-to-make-cream-cheese/

+530
kolosy 1 серп. 2014 р., 16:10:06

Польсько-стиль супи, як правило, зберегти всі овочі, використовувані для приготування їжі. Ви можете зробити те ж саме з овочами, а з грибами - порізати і кинути назад в суп. Виняток зроблено деякими Пастернак корінь.

Якщо тільки... це святвечір грибний суп (наприклад. з Мазовше, центральна Польща) - тоді вам подрібнити овочі в пельмені грибною начинкою. Пельмені все одно подаються в супі.

+515
Andrew Bonnell 30 груд. 2014 р., 14:34:33

Для того, щоб зробити смажені пиріжки триматися разом, вони хочуть бути холодно, коли вони йдуть в масло. Це дозволяє їм застигнути, так що вони більш тверді. Якщо ви залишаєте ваші інгредієнти під час смаження або якщо є теплий інгредієнтів дає пар, це могло б пояснити повільна деградація з кожною серією. Після того, як вони зробили в кухонному комбайні, покласти їх в холодильник або морозилку), щоб охолодити їх. Витягнути достатньо для однієї партії За один раз.

+497
ThStehle 16 квіт. 2014 р., 07:07:46

Що, якщо ви намагалися дві форми півсфери, виготовлений снаряд, наповнений вашого центру, а потім з'єднати дві половинки? Якщо ви хочете рідким центром, ви, можливо, буде потрібно, щоб заморозити його першу або тільки заповнити одну половину.

+495
Amit Naidu 22 черв. 2016 р., 13:58:44

Робити тверді шматочки стиглого авокадо-це складна справа (для мене, у всякому разі). Що є кращим способом, щоб видалити шкірку і ями, не закінчуючи з купою зеленої Муш? Я можу іноді зняти шкірку без надто великих труднощів, але яма завжди дає мені горе.

+486
wrdevos 7 вер. 2018 р., 08:45:40

Все своє життя я варила суп у великий, старий (більше 30 років) скороварка. Я б відварити всі овочі в ньому, відкрити його, щоб змішати їх разом, потім додати капусту і варити заново.

Тепер, у спробі відварити овочі за менший час, і, отже, не втратити так багато поживних речовин, я почав змішування сирих овочів. Таким чином, все це потрібно тільки один раз прокип'ятити і смак набагато сильніше. Те, що я зробити, це просто змішати овочі з невеликою кількістю води до густої 'сік'. Потім я додаю ще трохи води, щоб зробити його менш густим, додайте капусту і ставимо її на плиту.

На жаль, купажований сік починає пінитися (я не зовсім впевнений, що це точне слово, оскільки я не носій мови, але для мене це виглядає як густий овочевий піни) і часто перетікає в маленький отвір для випускати тиск. Я пробував його до кипіння в звичайній каструлі, і ситуація була та ж: коли суп закипить, піна починає підніматися в горщик і, якщо вогонь не відразу загнув, це переповнення.

Може хто-небудь пояснити, чому це відбувається зараз, коли його не було раніше? І як я можу не пролити?

+468
jaimeMF 14 жовт. 2011 р., 17:35:33

Ви покриваєте ваш гриль, коли він не використовується? Якщо ні, то це, швидше за все, поливає дощ/в, що призведе до іржі. Інше питання, чи може бути цим літом конденсат від вологості, але я не бачила, що призведе до іржі в моєму особистому досвіді.

Наскільки я розумію, іржа не зашкодить вам, але може змінити смак їжі, приготованої на ньому, так що ви, ймовірно, хочете, щоб позбутися від нього.

Ми покриваємо наші гриль після використання, і ніколи не мали проблему іржі, але я знаю ще один ефективний спосіб запобігання корозії-зберегти решітки маслом. Я завжди протираю решітки з промасленою ганчіркою або в крайньому випадку, шар алюмінієвої фольги до і після приготування їжі, але можна також зробити невеликий содову пляшку, залийте в неї рослинне масло і воду. Це повинно допомогти запобігти утворенню іржі в майбутньому. Не розпорошуйте масло на грилі, поки він включений, він буде чуття, і ви будете обпектися!

Деякі люди також не регулярно чистіть їх коробить, тому що жир з попередніх м'яса' приготування їжі-це повинно допомогти запобігти іржу. Це найменш активних" спосіб запобігання іржі, Якщо ви збираєтеся йти по цьому шляху я рекомендував би залишити свій коробить брудна після приготування. Після того, як ви попередньо розігріти мангал, перш ніж покласти їжу, дати йому витерти з проводом/щетини щітку для гриля, щоб отримати те, що ви можете, якщо ви віддаєте перевагу грати чистити перед приготуванням. Вони знову брудні, як тільки ви кладете їжу, то просто продовжуйте цей цикл :)

+417
mr meeseks 3 лют. 2010 р., 06:27:04

Я ніколи не робив локшини тісто раніше, і я хочу спробувати його сьогодні. Однак, я хотів би зробити локшину більш солодкий.

Співвідношення базового інгредієнт для приготування локшини тісто одне яйце на 100 гр борошна?

Як я можу зробити його солодше? Я б просто додати цукор чи є кращий інгредієнт додати, що не буде змінювати текстуру локшини?

Додавши масло і молоко змінена текстура локшини?

+397
Shahzad Aslam 3 січ. 2011 р., 23:42:58

Обличчя зі шрамом був псевдонім початку 20-го століття американський бос мафії Аль Капоне. Він полоснув по обличчю під час роботи в Нью-Йоркський нічний клуб. Травми залишився шрам, який привів до прізвиська.

enter image description here

Батьки Капоне емігрував з Італії, і він сказав, що він насолоджувався їжею італійських продуктів. Популярність та ім'я-визнання Аль Капоне (а.до.а. Обличчя зі шрамом) призвело до його будучи обраним, в тій чи іншій формі, як ім'я для багатьох ресторанів і піцерій протягом багатьох років.

Називаючи страва "Обличчя зі шрамом макарони" є природним продовженням цієї лінії маркетингу. Однак цю пропозицію просто хтось, що Аль Капоне міг замовляти — то, що звучить милий в меню, але насправді може бути не більше ніж спагетті з соусом.

+395
Tamas Budai 30 трав. 2017 р., 09:30:40

Ви, напевно, не використовуючи правильні масла та/або його досить гарячим опаленням.

Може бути зверху, але я знайшов це відео пізнавально:

https://www.youtube.com/watch?v=vsthDhOodDs

+346
user46929 7 черв. 2014 р., 10:32:35

Моє випадкове оцет просто сталося, і я зміг передати його, виливши останні кілька чайні ложки з однієї пляшки наступної (після випитої половини пляшки поруч).

Він йде досить повільно, використовуючи відкриту пляшку (занадто малий тираж), але це не піде. Я відкриваю пляшку кожен день або так і промивати вміст навколо. Вона займає близько 1 слабкий, щоб навіть почати пахнути кисло, і близько місяця, щоб дійсно розвиватися.

Я дотримуюся того ж сорти вина і не намагаєшся обдурити вмістом цукру.

Я до сих пір не розроблений мат-як мати, але, здається, є культура. Я в четвертому поколінні зараз.

+329
Nizar Al krenawi 31 лип. 2016 р., 03:26:24

Ось рецепт я використовую.

Для тіста:

 • 2 склянки цукру
 • Борошно 1 3/4 склянки
 • Чашка какао 3/4
 • Харчової соди 1 1/2 ч. л.
 • Розпушувача 1 1/2 ч. л.
 • Сіль 1 чайна ложка
 • 2 яйця
 • Молоко 1 стакан
 • Чашка олії 1/2
 • Ванільний екстракт 2 ч. л.
 • Окріп 1 стакан

Для глазурі:

 • Вершкового масла 1 чашка 227г
 • Какао-1 1/2 чашки
 • Цукрова пудра-2 склянки
 • Молоко 2/3 склянки
 • Ванільного екстракту 1 чайна ложка

Я не можу знайти харчової соди на даний момент, тому я можу тільки подвоїти кількість розпушувача? Може зробити торт на смак занадто кисла?

+251
Nithee 17 лют. 2014 р., 11:22:33

Сир тягне зараз модні дні. Які деякі способи, щоб отримати більше сиру тягнути і в цілому еластичний сир?

Є певний тип сиру, який краще, ніж інші?

Я повинен змішати кілька видів?

Це для загального блюда, як піца або сиром, нічого особливого.

Б потовщення сир з борошном допомогти наприклад?

enter image description here enter image description here

+235
etm124 13 квіт. 2016 р., 15:03:21
 1. Покладіть вашу їжу повільно, як ви вже виявлено. Якщо вони величенькі шматки, наприклад, цілком картопля, вам просто потрібно терпіння. Якщо у вас є миску щось маленьке, як боби, використовуйте ківш, щоб взяти ложки з миски і опустити її у воду.

 2. В доповнення до 1, використовувати більший горщик з більш високою боку, але не заповнювати його. Трохи сплеск буде, але не дійде це до вас або проливати над плитою.

Крім того, я не знаю, що ви розумієте під "зварити щось", але я підозрюю, що ви бланшування овочів. Якщо це так, я вважаю, що краще використовувати велике сито аналогічно фритюрниці кошика (відварити в порожнє), то ви ніколи не зможете отримати всю суму і достатньо швидко, щоб не досмажують шматочки, пересмажити іншим.

Щось мало не "тече", як рис або кус-кус, ви можете також знайти що-то забив, щоб виміряти їх, і повільно розносять їжу на воду з малої висоти. В принципі, ви дуже потрібні "повільні" частини, ви не можете просто кинути все і не бризкав.

+198
TFennis 23 січ. 2013 р., 13:28:26

В якості альтернативи, ви могли б використовувати свіжий чилі. Розріжте їх уздовж навпіл, покласти їх в тому, як ви б пластівці, і ловити їх в кінці, чи залишити їх (або подавати окремо) для тих, що робити, як укус.

Вони будуть легко уникнути для тих, хто не бажає їх.

+196
MrMauricioLeite 20 черв. 2011 р., 05:49:11

Рис басматі-це повинна текти вільно, якщо це згустки, ви використовуєте його проти норми і залишитися з липким рисом.

Зазвичай басматі використовується стиль плову, або в Biryiani, то зерна не стануть злегка покриттям в деякі вигляді жирів (масло, дхі тощо), щоб крохмаль ви безумовно хочете позбутися.

+143
OverDarkSoul 11 бер. 2011 р., 08:08:37

Зберігання помідорів в холодильнику, як правило, щоб зробити їх тривати трохи довше, але я чув, що смак постраждає. Що є кращим способом, щоб зберегти їх?

+131
Tariq Baig 8 черв. 2011 р., 08:20:04

Листопада 2010 року Бон Апетит має покрокову інструкцію для запікання почистити Туреччини. Фарш захований під шкірою. Вони рекомендують проводити м'ясника вийняти хребет для вас.

+79
Jackk 23 бер. 2018 р., 06:57:55

Масло не міняють на яйця, так як він має зовсім різні властивості. Він зазвичай замінюється суцільний жир.

Хоча це, звичайно, можна зробити це таким чином, це набагато більш швидкими, ніж просто за допомогою твердого жиру. Це вимагає частих поїздок до холодильника під час робити, якщо ви хочете в кінцевому підсумку з твердою кіркою і не просто ППА. Ви повинні бути досвідченими з тіста пиріг вміти розпізнавати, коли саме поставити його в холодильник або морозильник. В результаті не все, що відрізняється для твердих суті, крім 1) смак, якщо ви використовуєте деякі сильно ароматизовані олії (як один з підсмажених горіхових масел), і 2) заявіть, що ви це зробили.

Якщо ви просто шукаєте простий рецепт, використовуйте твердий жир (масло, сало або вкорочення; скорочення простіше працювати, але з найменшим смак) і дотримуватися інструкції. Ви дізнаєтеся хороший рецепт пирога кори за такими критеріями:

 • він попереджає Вас проти overmixing вершкове масло і борошно
 • він говорить вам, коли для того щоб refrigerate
 • він також згадує, яку текстуру вона виробляє (хоча в деяких культурах, де тільки один тип кори бажана, наприклад, листкове для Американських пирогів, це може бути відсутні).
 • він використовує розумні співвідношення. Це буде між 3:2 і 2:1 для борошна і жиру, може бути трохи за межами цього діапазону. Якщо вона не містить будь-яких інших інгредієнтів, крім яєць, води і цукру, вони повинні бути в дуже невеликих кількостях (ложки або навіть чайні ложки).
 • якщо він солодкий, це не використати звичайний цукор. Він використовує або пудри, або трохи рідкого цукрозамінника.
 • як правило, рецепт дається по вазі більше довіри, ніж аналогічна за об'ємом. Я зробив безліч рецептів за обсягом, який зробив роботу, а тому, що вони є більш ризикованими, професіонали воліють працювати за вагою. З гучності, ви ніколи не знаєте, наскільки добре розвинена рецепт, Перш ніж почати, і не знаю, якщо ви доб'єтеся співвідношення або якщо mismeasurements зіпсує рецепт, який чудово працював автор.
+54
Igor D 10 жовт. 2013 р., 01:08:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil