Як приготувати кабачки/цукіні?

Я зацікавлений в технології приготування Цукіні? Я готую шахті або в тушкованому або я злегка обсмажте їх до коричневого кольору. Чи є які-небудь методи для підготовки овочів перед приготуванням в цих стилях.

+613
William Seidel 3 лип. 2012 р., 09:52:32
37 відповідей

Це залежить від того, що ви плануєте використовувати їх для. Вони ніколи не буде знову свіжий після заморозки, але якщо ти в будь-якому випадку готувати їх, їм буде добре. Я роблю це все час із залишками перцю. Ви неодмінно повинні видалити стебла і насіння і нарізати будь-який розмір вам потрібно для приготування їжі.

+961
Vito Valov 03 февр. '09 в 4:24

В залежності від того, як вологий зверху, ви можете також використовувати кремнієвий шкребок, щоб ткнути небагато (2 - 3 см) отворами, якої рідкий зверху буде заповнити, як ви нахиліть сковороду трохи. Ви можете зробити це 6 або 8 разів без яких-небудь помітних слідів на готовий омлет (або пошкодження структури). Ти, по суті, розтягуючи омлет у тій же сковороді шляхом створення малих порожнеч за зайве яйце, щоб заповнити.

Якщо це дійсно вологі, гортати її, як Кріс год передбачає, ймовірно, ваш кращий ставку.

+947
artificial intelligence 17 трав. 2010 р., 04:58:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя маленька соковижималка робить горіхових масел із звичайною рубає клинок. Це не так швидко, як блендер буде, але якщо ви просто нехай це порубати протягом декількох хвилин, ви в кінцевому підсумку з красивою гладкою товару. Блок, мабуть, дорожче, ніж вам потрібно для приготування горіхового масла. Про який низькій швидкості ФП з пристойного розміру обробну лезо повинно працювати.

+909
Matt Langan 6 січ. 2018 р., 17:23:32

Ласкаво просимо! Замість пошук Туреччина фритюрниця пальник, зробити пошук Google для пропан пальник. Ви побачите, що є багато, щоб вибрати з, і вони призначені тільки для цієї мети. Деякі навіть приходять з ковшами.

Не впевнений, якщо вартість є фактором для вас, але це один з найдешевших, я побачила, $53 в target.com.

enter image description here

Існує багато типів з різною вихідний BTU і конструкцій. Удачі вам з пошуком.

+901
sony sidhu 19 серп. 2013 р., 07:44:22

Це питання стало роздутий. Мені було просто цікаво - тоді я почав отримувати відповіді, які quickbreads і торт те ж саме - що вони "явно" не. Так що я почав робити мої власні дослідження.

Вікіпедія каже, що термін quickbread, ймовірно, був винайдений в США після відкриття хімічні розпушувачі. Посилання в Вікіпедії і словниках, підтверджують це визначення. В принципі нічого квасний газованої води-quickbread.

Це не спрацює. Є дуже багато речей, квасний з содою, яку не можна назвати quickbread. Хорошим прикладом є звичайний білий торт. Очевидно, що це смисловий питання, а проблема, яку необхідно вирішувати.

Два американських куховарських книг, які я вважаю канонічними рецепт ресурсів, радість приготування їжі, і краще будинки і сади поварена книга, обидві мають окремий розділ quickbread. В ній різні фрукти хліб, а також печиво і булочки.

Про їжу та її приготуванні скаламутив воду трохи розмежувавши швидкого хліба, таких як печиво і тісто для випічки, такі як банановий хліб. Вони були згруповані разом, однак, і відмінності від тортів. Ця книга каже, що торти вище вмістом жиру і цукру і мають більш ніжну консистенцію.

Співвідношення, як пов'язані у цій відповіді, наплутали з термінами трохи більше і в тому числі термін "швидкий торт", але він розмежовував різноманітні продукти з різними коефіцієнтами для борошна, жиру і цукру.

З кілька конкуруючих визначень я вирішив взяти ненауковий опитування. Я подзвонила 6 друзів у Вашингтоні, Юті, Джорджії і Техасу. Я намагалася знайти різноманітність американської культури. Очевидно, позначається той факт, що я їх усіх знаю.
Коли його запитали "Що таке quickbread до вас?" всі без виключення з них відповів: "банановий хліб" Коли я закінчив з: "яка різниця між цією і торт" я отримав наступні відповіді:

"Їдять на сніданок"
"Вона має менше цукру"
"Це буханець подібний"
"Вона більш щільна"
"Він має більш відкриту текстуру"Мій висновок полягає в тому, що історичне визначення "що-небудь з содовою" вже не корисно. У кулінарних книгах на кшталт тепер застосовуватися в хімічно подорожчали хлібобулочні вироби, які:

 • як правило, визначеної співвідношенням борошна, жиру і цукру
 • менше цукру, ніж торт
 • стосується, зокрема, фрукти хліб, печиво і булочки
 • як правило, має неправильну проти рівномірну текстуру

Популярне визначення (серед моїх вкрай обмежена, відбір проб unrandom) додає:

 • правило буханець подібний

І тепер я можу спокійно спати.

+866
Kavan Lyles 25 груд. 2010 р., 08:17:15

Я не рекомендував би його ... це можна зробити, але я думаю, що це більше шоу, ніж все інше. Вони насправді потягнути за край одного ножа до спини іншого.

Моя мама завжди використовуйте нижню пластини заточити (нагострити) ? її ножі. Глянсова Плитка керамограніт, але дно було неглазурованої. Ми ніколи не стали, що я можу згадати.

Більшість домашніх кухарів не класти свої ножі через так багато роботи, як професійних кухарів, і, ймовірно, не так агресивно зі своїми ножами, так, ймовірно, не повинні бути стурбовані хонінгувальні, поки вони слідують @hobodave поради (не скляні обробні дошки!), піклуватися про них (не кидаючи їх у металеву раковину в окулярах) і не зламують через кістки.

+854
Ratnasabapathy Sanojan 8 жовт. 2014 р., 21:13:45

Це дуже, дуже важка справа. З суворого тлумачення наших канонічних відповідей для такої їжі-зберігання питання, відповідь, На жаль, немає. Це не можна вважати безпечним у відповідності з керівними принципами, використовуваний FDA та інших органів з безпеки харчових продуктів. Неможливо точно знати, яка температура на яловичину досягли і як довго, тому з цим треба рахуватися підозрюваним.

З контексту я припускаю, що ви готуєте це вдома, але ви не можете і не повинні служити цій на комерційних умовах, період.

Тепер, тут, де ми потрапимо в строго моя думка. Ви повинні оцінити свій власний облік ризиків.

Якщо ви не впевнені , що холодильник займе не більш 42 градусів за Фаренгейтом, то я думаю, що ризик є відносно низьким. 8 фунтів яловичини має пристойну кількість теплову масу, і припустивши, що це почалося ближче до 35 градусів за Фаренгейтом, і було правильно вакуумними думаю, є хороший шанс, що він ніколи не приходило в небезпечну зону, і швидше за все не надовго, якщо так. Принципи FDA, хвацько консервативні (з поважної причини, так як вони розроблені, щоб зменшити ризик для всіх!) і для мене це досить дорогий шматок яловичини, щоб просто викинути.

Я не буду відчувати себе комфортно, що обслуговують це діти, люди похилого віку, вагітна, або хто-небудь ще з потенційно ослабленою імунною системою. Пам'ятайте, що харчове отруєння-це не жарти і може бути смертельним, особливо для вразливих людей. Можливо, ви захочете переглянути цей кулінарія на свята і подавати її в свою сім'ю. Але я б, напевно, бути зручною їсть її сам, якщо б я був впевнений в тих умовах, які ви описали. Ви можете справедливо було б менш комфортно, і FDA буде тебе прикривати. Якщо ви вирішили готувати і подавати це, ви повинні робити це з усвідомленням того, що представлені ризику.

+852
Kris Orr 29 груд. 2014 р., 22:27:05

Я розумію, що це старе питання, але я, мабуть, пропустив це. Якщо ви хочете, щоб ваша смажена мати внутрішню добрість (тобто З соків в жаровні або маринад) потрібно замочи м'ясо.

Ви можете використовувати для колки льоду, щоб зробити це. На обробній дошці, зробити сітку з отвору близько 1 дюйма (або 2 см) один від одного. Це дозволяє соку або маринаді, щоб досягти внутрішніх справ.

Маленький секрет тут. Селеровий сік є природним nitrifier, яка робить смачні мясні ОМГ. Якщо взяти весь селера серце і харчової переробної його в сльоту, а потім використовувати шприц для того щоб влити сік селери в льодоруб отвори, ви будете мати дивовижний кінцевий продукт.

+837
Damola Obaleke 3 жовт. 2016 р., 07:42:04

Якщо ви дуже терплячі, і порубаєте шоколад на дрібні шматочки (скажімо, 1/2-дюймовий квадратів), або використовувати шоколадні чіпси, мікрохвильовій печі на малій потужності є надзвичайно ефективним.

Я поклав шоколад на рівні потужності 2 на шахті-це займає кілька хвилин, при цьому низький рівень, і ви повинні розмішати кілька разів. Я роблю це у скляній мисці, умисно, значить буде якась залишкове тепло, коли я беру його. На малій потужності, небезпека займання незначна.

Роблячи це, я можу тримати шоколад в загартування для цукерок (12 унцій шоколаду і три чашки хрусткі пластівці, як кукурудзяні пластівці чудово) без зайвої метушні загартовування.

+834
user72674 6 лип. 2018 р., 05:17:13

Ми проводимо Різдво в перший раз в цьому році, і наша піч буде повний з індичкою та овочами, так що я сподівався зробити шинку (півноги) на барбекю (з кришкою)

Це реально здійсненний план, і у кого-небудь є пропозиції про те, як мені це зробити?

(Сподіваюся, це не порушує ніяких правил немає рецептів, я справді шукаю деякі вказівники не знищуючи шинку і підкреслюючи мою вже підкреслив, дружина ще :) )

+819
David Kay 31 січ. 2015 р., 01:09:44

Особисто я думаю, що кращий спосіб зберігати свіжу зелень, щоб використовувати невеликий сад трав. Я тільки одного посадили і знайшли його дуже корисним для таких речей, як чебрець, розмарин і петрушка.

Якщо у вас немає місця для невеликого саду Herb потім у поліетиленовий пакет в холодильник зазвичай є наступна найкраща річ.

Оновлення: класна посилання на Популярна механіка рости в саду в 5 галон відра гіпсокартону.

+810
ReactByte 12 трав. 2014 р., 11:01:49

Найбільш ефективним способом було б пропустити весь Бліч кроком, і почнемо прямо з палаючої цвілі (і приправи) або у вогонь або в духовку на цикл самоочищення. Потім приступають до повторної заправкою.

Беручи відбілювач подорож додасть радість для видалення іржі, якій ви можете уникнути, якщо ви не дозволяйте чистити (вогонь, тепло) чавун вологи, перед змащуючи її і почавши заново процес приправи.

+800
Archangel93 12 черв. 2014 р., 15:33:31

Ви могли б перетворити його в піцу Б'янка, фокачча, або пухкі піци. Викладаємо тісто на змащений лист каструлю (обережно, щоб не втратити залишки СО2), дайте йому відпочити протягом десяти хвилин або близько того, зверху маслом і запекти. Для піци Бьянка або фокаччі, можна додати сіль і розмарин до вершини. Для піци, ви б пар-запікати, поки скоринка почне підрум'янюватися, додати начинку і закінчити випічки.

+797
zalutao 24 лист. 2017 р., 19:58:55

Єдина можлива причина, яку він міг би працювати за рахунок збільшення вологості в порожнині печі, а для цього в будь-якому значній кількості, вода повинна бути доведена до кипіння. Навіть якщо і так, немає ніяких підстав вважати, що підвищена вологість надають будь-який вплив на кору.

В іншому випадку, впливає тільки на води, щоб забезпечити додаткову масу в духовці, яка буде поглинати мікрохвилі, в конкуренції з піцою, істотно уповільнюючи процес нагріву. Можна припустити, що це може зробити його простіше, щоб не нагріти піцу в "гумовою кірки", але цей же ефект може бути досягнутий просто за рахунок зниження потужності.

Так що ні, немає ніякої наукової основи для цієї віри іншої, ніж плацебо впливає.

Розігрівання піци є однією з найбільш складних завдань, і є багато способів, не підходить.

+714
Junaid ali 3 бер. 2012 р., 05:34:11

Перед приготуванням, видалити будь-якій упаковці і замочіть в холодній воді на 4 - 6 годин, змінюючи воду один-два рази

+679
Epole Chias 16 лют. 2012 р., 13:00:59

Кетчуп, принаймні, в США, приблизно так само нудно, як приправа може зробити. Важко собі уявити що-небудь "наворочений" виходить з трубки такий:

enter image description here

Чому ж тоді це часто називають "фантазії"? Є ще якісь типу кетчупу, що менше фантазії, і випав з популярних використання, такі, що "незвичайні" призначення насправді несе якийсь сенс втрачені для історії?

+676
Andy Philogene 2 черв. 2015 р., 04:55:04

Мені подобається смажити хліб з Чилі, але вони завжди здається, щоб бути дуже жирною. Мені подобається, коли вони добре підрум'яняться булочки, але я не можу здатися, щоб зробити це без великої кількості масла, яке, очевидно, поглинається смажити хліб.

+653
Renato Dinhani 21 квіт. 2012 р., 22:21:25

Я вже зробив свій коментар, але думати про це, я більше скажу. В основному, коли ви заморозити продукти, клітинні стінки вже надірвався, тому що ви або варені або бланшовані продукти заздалегідь. Сире м'ясо зазнавати зміни, коли заморожені, але я не можу сказати, скільки вони втрачають поживно, або навіть якщо вони роблять. Звичайно, поради кухарям щодо яловичини (стейк або суглоба) - це завжди заморозити його перед використанням, тому що він допомагає зруйнувати волокна, що дає більш ніжне м'ясо після приготування. Клітинні стінки і розрив нарізки, перетасовки і різання, і багато овочі були оброблені таким чином, перед заморожуванням.

Будучи одночасно і кухар, і садівник, я можу передати, що всі, кого я знаю, хто замерзає бігун боби (промиті і нарізані) або ревінь (нарізаний) не спромоглися бланшувати перед заморожуванням, так як єдина перевага це передбачалося наділити зберігає колір, якщо ви хотіли, щоб тримати їх замороженими протягом більше шести місяців. З ревенем, я не знайшов що б то не було діло, він завжди втрачає свій колір, коли воно нарешті готово, то це було бланшовані чи ні.

Вам потрібно подивитися на кулінарних ресурсах матеріал для більш повної відповіді. Я можу сказати вам, що деякі продукти тримають за короткий час в морозилку, ніж інші, і іноді це залежить, як вона приготовлена, і, звичайно, якщо ви купили його замороженим, в першу чергу, і сам завмер. Промислові морозильні апарати мають більш низьких температурах, ніж удома, але ефективний домашній морозильна камера цілком достатньо для більшості вимог.

+582
schoenk 18 лют. 2012 р., 22:57:53

Чесна відповідь на це те, що вам не вистачає-це досвіду.

Кулінарія смажені яйця, особливо на нержавіючої сковороді, займає багато досвіду, щоб отримати права. Вам потрібно спробувати різні комбінації речей у вашому плита для того, щоб з'ясувати правильну комбінацію. "Середній", "низький" означає багато різних речей, в залежності від каструлі і плита, і це займає багато яєць, щоб дістатися туди, де ви можете отримати це право.

Тому моя пропозиція: зробити багато яєць. Зробити десяток, один або два за один раз, і все кожен раз. Потім зробити ще десяток. Потрапити туди, куди ти знаєш, що трохи більше або менше тепла буде робити, або трохи більше або менше масла/масло.

Я можу зробити велику яєчню на моїй сковорідки вдома одна пальник, але якщо я піду у відпустку, я, ймовірно, зробити шість яєць, перш ніж у мене один жовток залишитися разом. Особливо, коли вони мають електричний пальник, це майже неминуче, я його неправильно кілька разів, тому що я не звикла до такої спеки вони виставили проти мене (майже професійної якості) газовий пальник.

Звернути увагу, які яйця ви зазвичай робите "краща" - якщо перше яйце краще, то ви, ймовірно, перегрів. Якщо ваш другий або третій яйце краще, то ви, можливо, не вистачає підігріву. В ідеалі всі ваші яйця вийде той же послідовно, але з мого досвіду, це займає тривалий час, щоб дістатися до точки, що всі яйця однакові.

+562
noahC 31 серп. 2014 р., 21:20:18

Моркву і картоплю потрібно довше смажити, ніж інші овочі. Крім того, обсмажування цибулю його тримає щодо "сирого" смаку; якщо ви хочете, щоб ваш цибулю за смаком варена і втрачати свою гостроту, ви повинні потіти в олії на плиті до обсмажування в разі поїдання смаженої речі. Якщо ви збираєтеся готувати цей суп, не печеня з цибулею, тільки потім його в каструлю і додайте обсмажені овочі, щоб приготувати суп.

Як правило, обсмажування часу для nonstarchy овочі-це не так довго. Я б почав з морквою і картоплею (морква не манірні, але вони є деревними і потрібно багато часу для клітинної стінки розпадаються і пом'якшують; картоплю потрібно час випалу після того, як внутрішня температура досягла 70°С через крохмалю). Часник також можна використовувати тривале спекотне, але я б дуже скоротити його добре і потім його разом з цибулею. Це залежить від того, чи ви віддаєте перевагу часнику-ароматизувати масло, вливаючи суп або смажені гвоздики, щоб кусати.

Після того, як картопля і морква були в духовці (підкидав з невеликою кількістю олії) на 25-30 хвилин (бажано крита, так вони половину зварити, половину запеченої у власні сили), я хотів додати ніжні овочі (якщо ви хочете поставити пітнів цибулю в цей час для неї теж). Зніміть кришку, щоб дозволити овочами печеня по-хорошому. Потім залишити в духовці ще 25-30 хвилин або до готовності.

Ви не отримаєте сильний смажений смак, скажімо, перцю, обсмажених безпосередньо на полум'я, але ви будете мати деякі добре приготовані овочі. Потім ви можете приготувати їх протягом дуже короткого часу в бульйон для приготування супу (менше хвилини), або використовувати їх в інших цілях, наприклад в якості гарніру, або розширення рецепт стати запіканка.

Два кроки додаванням овочів має важливе значення, тому що ніжні овочі, солодкий перець і цукіні стати сентиментальним, коли пересмажену і сухий, коли пережареної.

Якщо ви хочете додати спеції, додайте їх на початку, змішаного з маслом. Сухі трави також можуть бути додані до початку, щоб встигнути трохи зволожити. Не додавайте свіжу зелень на початку, вони зів'януть. Додати 3-4 хвилини до фінального блюдо (наприклад, суп готовий.

+552
user243571 29 лист. 2019 р., 16:51:14

Ну, я думаю, ви відповіли на своє питання. Особа різальну кромку від вас. Іноді, однак, якщо я штовхаю їжу з обробної дошки в миску або сковороду, я буду працювати в сторонах ніж на край обробної дошки і стук-офф, що трохи прилипає до дошки знову з ножем.

+484
ignorant 6 черв. 2017 р., 19:26:32

Так! Я отримав цей рецепт від CBS в суботу вранці.

4 яйця 1 1/3 з жирними вершками 1 1/2 ст подрібнених різке сиру чеддер 1 1/2 ст тертого сиру Пармезан

 1. Змішайте всі інгредієнти в блендері на середній швидкості.

 2. Залити суфле у форму для випічки (змащену або не залежно, якщо страва з антипригарним).

 3. Випікати при 425 протягом 25-35 хвилин або поки зубочистка, вставлена в центр, виходить сухою.

Займає набагато більше часу—не менше 10 хвилин, а потім ми повинні поставити в мікрохвильову піч іноді. Верх стає дуже підрум'яниться. Можливо використовувати тільки 1 з кремом? (краще) або додати ще одне яйце?

+470
moben 4 лип. 2017 р., 18:27:29

Я знаю, що цей пост старий, але я просто хотів повідомити вам, що яких-небудь типу китайська локшина жовтого кольору, завжди зроблені з яйцями. Всі білі або прозорі локшини, завжди робляться з рису. Зв'яжіться зі мною, якщо ви не змогли ідеального, як ви готуєте кожен вид

+455
eleex1r 30 трав. 2014 р., 09:49:13

Я використовував надлишок імбиру за кондирование це - я варю його хвилин на двадцять простий сироп, коли я беру імбир з сиропу я помістіть його на решітку для охолодження і дати охолонути. Потім розкачати кожен шматок в індивідуальній тростинний цукор(у мене теж використовується білий цукор.) У магазині я помістіть його в пластиковий пакет з невеликою кількістю цукру, щоб запобігти частини від прилипання один до одного. Я тримаю сироп в щільно закритій упаковці в холодильнику, сироп відмінно підходить для коктейлів або як засіб від розладу шлунка. Я обдер залишки імбиру і зберігати його в щільно закритому контейнері в моєму морозильнику. Це зручно, тому що коли тобі знадобиться імбир, ви можете легко натерти заморожений імбир по твоєму рецепту. Як правило, ви можете зберігати його замороженим, принаймні, три місяці. Сподіваюся, що це допомагає.

+450
mutegin 27 груд. 2010 р., 21:17:35

Викинути. Сире м'ясо не слід зберігати при кімнатній температурі більше 2 годин.

+430
LT001 13 вер. 2019 р., 01:08:56

Я б особисто використовувати рослинне масло, так як досить часто в чому мічені рослинне масло виробляється з ріпаку. Соняшникова олія також буде працювати, і, ймовірно, арахісу/арахісове масло. Будь-нейтральний смак масла буде робити насправді.

+420
Chandrakant sai 1 лист. 2015 р., 14:33:58

Це неділю вранці, і я просто пропустив мій латте-арт, як зазвичай.

У мене немає жодних проблем, щоб зробити еспресо з достатньою кількістю крему і отримаєте великий шар піни від мого молока, але я не можу домогтися, щоб намалювати будь-який малюнок з ним. Молоко просто натисніть на кремі на стороні.

Є якась особлива техніка? чи може я роблю щось неправильно?

+397
TakeruDavis 27 трав. 2011 р., 17:38:31

Деякі порошкоподібні спеції, як гірчиця, імбир також буде діяти як м'який загусники. Буде доданий аромат-це побічний ефект або проблема, залежить від рецепту і особистих переваг.

Ви також можете подивитися на лецитин, який є емульгатором, який означає, що це призведе до того, масел і на водній основі рідин в соус для того щоб скріпити разом, і це може призвести до консистенції майонезу, Якщо ви додасте занадто багато. Схоже, більшість лецитин на основі сої.

+369
Dinesh Parashar 4 лист. 2010 р., 19:35:09

Моє розуміння таке:

 • Всмятку - рідкий жовток і білий нежить
 • На середньому - ще рідкий жовток і білий фірма
 • На середньому добре жовток не рідкий, але ще м'яка і біла фірма
 • Більш жорсткий - жовток фірма; зламати жовток, перш ніж гортати

Поговори з кухарем і запитайте їх, як назвати не некруто.

Можна просто варити, що не є добре з яйцями.

Грунтуючись на коментарі, там, здається, непорозуміння, про що поговорити з кухарем. Ви не попросите приготувати те, що це називається сперечатися з замовником. Ви попросіть кухаря, щоб знати, що написати на квитку. Якщо хтось замовляє не некруто те, що я називаю його на квиток. Якщо хтось замовляє просмажений стейк, але з деякими рожевий вам не стверджують, що це засіб добре. Просто включіть в квиток на середніх ну і видряпувати середовища, перш ніж дати квиток для клієнта.

+294
kyawswar linn 7 лист. 2019 р., 07:53:00

"Чудо-горщик" - це типу для випічки плита, яка, здається, були популярні в Ізраїлі в період жорсткої економії. Я шукаю (бажано на основі США) постачальник новий.

Ось посилання на сторінку з фотографією предмета.

+289
JCD 29 жовт. 2018 р., 10:24:46

Гаразд, є пара варіантів, я думаю.

Одна з можливостей-просто, щоб охолодити піч. Ти в будь-якому разі збільшити час випікання, кулер духовка дозволить приготувати торт більш повільно, але більш рівномірно - це класичний спосіб не пригорить зовні велике блюдо, перш ніж всередині робиться.

Інша можливість полягає в тому, ви дивіться ваш торт трохи більш уважно, і втручатися, коли ви помітили які-небудь проблеми - наприклад, наметів фольги над деталями, які Браунінг занадто швидко, або додавши вологи в eyedropperfuls якщо на поверхні (чи крайки) дивіться занадто сухий. Ви також можете відмовитися від спеки більше, або вимкнути вогонь і дайте йому закінчити залишкове тепло, якщо зовсім трохи, якщо зовні Браунінг швидше, ніж усередині готує. Це займе трохи більше часу, зусиль і уважності, так як ви повинні бути там і звертати увагу на значну частину часу приготування - але це також найбільш узагальненим поради для випічки в дивної форми каструлі.

Остання можливість, ви можете прокласти ваш лист перед випічкою, концентруючись на якихось гарячих точках. Ви згадали подвійна підкладка каструлі, і хоча він може допоміг - це явно не завадило проблема, так чому б не спробувати зробити більше в наступний раз? Одна історична техніка оберніть за межами лотка з папером - газети, обгортковий папір, пергамент або папір, декілька шарів (і повітря, що знаходиться між ними) може сповільнити Браунінг зовні і надають інтер'єру трохи більше часу, щоб підійти до температурі. Або ви можете використовувати картон для тієї ж мети.

Або ж ви можете використовувати більш міцний еквівалент і спробувати силіконовий килимок (плюс або мінус смужки для цілеспрямованої захисту), або придумати що-небудь, використовуючи марлю, або перепрофілювати духовці безпечного керамічної або скляної або каструлю кришкою, щоб захистити відомі проблемні місця, або щось в цьому роді. Ви могли б також зробити щось схоже на скоринки щит, як на пироги, в якій будуть використовуватися смужки фольги по краях, щоб запобігти їх від overbaking в той час як центр завершує приготування їжі. Ви не знайдете готові, як для пирога, але ви можете використовувати ті ж принципи, щоб розташувати кілька смужок фольги поверх гарячих точках, щоб дозволити їм готувати повільніше.

Ви хотіли б, щоб додаткові поля, де вас чекають проблеми (в даному випадку, кілька додаткових шарів навколо верхніх кривих). Ця установка відгородила б зовнішні шари з спопеляючи спека трохи більше, і залиште тісто в теплі і приготувати трохи повільніше, але більш рівномірно. Можливо, ви не хочете, газета, якщо ви ставите будь-які шари на поверхні кексу, або де він може торкнутися пирога, але він повинен працювати для просто оббивка каструлю.

Очевидно, що цей третій варіант працює краще, якщо ви знаєте, чи здогадуєтеся, проблемні місця заздалегідь. Мабуть, вперше випічки в дивній формі лотка, розумніше було б дивитися на нього і лізти в обличчя, і згодом ви можете дізнатися, де хвороба може розвиватися, і може превентивно килимок деко або щит торт, щоб компенсувати.

+260
Scott Millien 13 серп. 2018 р., 15:01:46

На додаток до інших відповіді: більшість тайської Каррі пасти включити лимонник в якості інгредієнта, де він зазвичай пюре в пасту, використовуючи ступку і товкач (я, як правило, щоб видалити зовнішній шар, як це може бути занадто сухий / важко пом'яти легко). У цьому випадку ви безперечно повинні є лимонник!

+236
Yassine Bk 15 серп. 2012 р., 19:54:27

Звідси: http://en.wikipedia.org/wiki/Biscuit

за даними американського англійського словника Merriam-Вебстер, cookie-це "невеликі плоскі або злегка підняті торт".[4] бісквіт-це "будь-який з різних твердих свіже або сухе хлібобулочний виріб"

Крім того, я десь читав в мережі, що британці називають "печиво" Печиво.

Тепер я хочу зрозуміти, що автор Роуз Леві книга різдвяне печиво, я повинен чекати англійське печиво*(Печиво)*, або американське печиво*(м'які коржі)*?

+230
Dzire 18 вер. 2018 р., 02:02:26

Я швидко збираюся здурів, намагаючись знайти кого-то, хто пам'ятає рецепт випічки КАСКО. Цей гарячий торт був дуже популярний на протязі багатьох поколінь після 1960-х, здається, зник.

Це був досить плоский, пухкий хліб з тонкою, хрусткою поверхні. Красиві з хрустким беконом або сосискою всередині.

Хто-небудь пам'ятає рецепт? Це унікально для Халл (Великобританія) область. Звичайно, я не останній чоловік залишилося, хто пам'ятає КАСКО випічки!

+216
Edwin Vasquez 9 лют. 2016 р., 11:14:05

Є кілька речей, щоб розглянути тут. По-перше, цукор розчиняється у гарячій воді краще, ніж в холодній воді. Тому, незалежно від інших міркувань, це варто зробити простий сироп з води і цукру.

Що зміниться при нагріванні кілька речей. З точки зору смаку, в залежності від того як ви готуєте фрукти, сорбет може смак "варена". Якщо аромат, який ви шукаєте, готувати подалі! Однак "свіже" дегустація шербет зроблені тільки другий (і напружує). Приготування Фрукти також гальмує окислення (і знебарвлення), який відбувається з деякими фруктами. З іншого боку, кислий сік лайма допоможе запобігти окислення. Виступаючи соку лайма, якщо він свіжий, більшу частину свого смаку-летючі цитрусові олії. Варя, швидше за все, причиною цих випаровуватися, тим самим втративши частину "цитрусовий" смак (кислотність залишиться, правда).

З точки зору текстури це залежить від кількох речей. Приготовлені фрукти зазвичай м'якше; коли пюре буде сприяти більш гладку текстуру. Крім того, багато фрукти містять пектин, який виділяється при приготуванні їжі. Пектин позитивно вплине на результуючу текстуру сорбету. Однак, пригорить чи розкладати пектини.

Один спосіб отримати найкраще з обох світів-варити плоди в цукровий сироп, щоб пом'якшити його і звільнити пектинові речовини. (Альтернативно, ви можете сувид плід.) Якщо ви дійсно хочете свіжий аромат (моє перевагу), але ви хочете отримати пектин можна додати гидроколлоид як загусник ксантанова камедь або гуарова камедь в невеликій кількості (зазвичай менше 1% по вазі).

+202
Thilina 17 жовт. 2015 р., 20:47:50

Щодо щось на зразок Хансена? Вона доступна в місцевому магазині тут, у чорта на куличках, Міннесота населення ~7к, тому вона не повинна бути занадто важко знайти.

+151
purushottam kumar 1 квіт. 2010 р., 11:59:13

Я готувати сочевицю в курячому бульйоні. Коли сочевиця майже зробили (у них не вщухає протягом 30 хвилин), за натхненням, я додав неабияку кількість сиру Гауда. Було ще багато, бульйон, сир ледь потовщені рідини і смак був хороший. Я з нетерпінням чекаю сочевиця робиться, щоб я міг насолоджуватися ними.

Минуло більше години з тих пір я додав сир. Я тримав його на повільному вогні до тих пір, але сочевицю досі не зробили. Якщо що, вони жорсткіші, ніж зараз, коли я додала сир.

Є причина, по якій сир буде мати такий ефект? Є ще багато рідини, я почав з принаймні 4:1, і є ще, як мінімум, добра половина дюйма рідини вище рівня сочевиці.

Що відбувається?

Редагувати з цього питання: може хлорид кальцію використовується для запобігання сочевиці від розриву? Я так розумію, що кальцій в сирі може бути питання, але здається, що це не випливало , що більшу частину ефекту.

+116
chidi 8 квіт. 2012 р., 17:34:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil