Як зробити, щоб заповнені кренделі від видування?

Деякий час тому я вершковим сиром і халапеньо заповнені кренделі.

Я використовував стандартні, торговий центр-стиль, крендель бабла.

Начинка вершковий сир, Сир чеддер, фарш халапеньо.

Тісто формують у кульки, дають відпочити, а потім поширюються на дисках. Одну або дві чайні ложки Начинка розташовується в центрі, а тісто навколо начинки і ущипнула зубами. Кренделі були сформовані в невеликих колод близько двох дюймів у довжину з защипами вниз.

Вони були потім занурюють у розчин соди, солоної, дайте докази, і випікають при 450F протягом приблизно 10 хвилин.

На деко, більшу частину кренделі лопалися і начинка частково витекла. Вони все ще були смачними і були з'їдені майже миттєво мої гості.

Як зробити, щоб заповнені кренделі від видування?

+133
Alan Nevill 15 серп. 2014 р., 15:19:46
39 відповідей

У мене багато картоплі, щоб використовувати, і я роблю велику порцію ньоккі. Я планую заморозити багато, але мені було цікаво, якщо це можливо, щоб висушити свіжі ньоккі і зберігати в герметичному контейнері при кімнатній температурі (як це робиться з іншими пастами). Хто-небудь пробував це?

Якщо це важливо, тісто галушки не будуть мати яйце.

+998
Yami Bakura 03 февр. '09 в 4:24

Вирізати деякі дідусь і приготувати його разом з кальмарами протягом 1 години.

Це зробить їх ніжними, при приготуванні їжі.

+952
Pradeep Panwar 14 черв. 2011 р., 00:22:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Безпека це не питання тут. Якщо це безпечно вживати в їжу холодні, це безпечно, щоб поїсти гарячого.

Ось моя відповідь на поставлене питання. Якщо шукають поради про те, як емульгувати ваш hotwings соус, готую його як зазвичай, потім він знімається з жару і охолоджується трохи, збийте трохи майонезу в нього.

Смак мудрий, я думаю, це не вплине на гострий соус, тому що головне, що тобі смак в майонезі є оцет, який, ймовірно, вже присутні у вашій соусом і якщо це не то оцту, по суті, ведуть себе як приправа, а не основний смак інгредієнтів.

+948
dhalsim2 21 вер. 2015 р., 02:11:58

Коли я розморозьте м'ясо в моїй мікрохвильовці, вона буде подавати сигнал приблизно на півдорозі через цикл. Я припускаю, що це, щоб мені вказувати, що мені потрібно щось робити, я просто не впевнений, що.

 • Я повинен перевірити, щоб побачити прогрес?
 • Я вийняти м'ясо і переглянути?
 • Є проблеми зі здоров'ям, пов'язані з ігноруванням сигналу?
+939
Brocean 29 черв. 2016 р., 03:31:11

Загальна думка (від людей, які мали проблеми з комах і виклав свої враження в різних інтернет-форумів), здається, що два види контейнерів, як правило, ефективні обліку помилок будь-якого роду з галантереї що більшість інших видах ненадійні:

1) скляні ємності з шарніром і гумовими конструкція прокладка, погляньте на серії ІКЕА Korken для прикладу, будь-який поважаючий себе бренд (ІКЕА, Тузик,...) мають зробити.

2) жорсткі пластикові контейнери з прокладкою і чотиристоронні фіксатори, для прикладу подивіться на те, що замок&Замок, чисте вікно з пластика або Glasslock робить. Вони також доступні в досить великих розмірів, так що ви можете захистити мішок борошна, або сукупність багатьох дрібних мішках пунктів (якщо ні один з них попередньо заражених).

Я не хочу рекомендувати конкретні марки, але потрібні приклади вдалої конструкції контейнера, взагалі тема: твердих матеріалів, повітронепроникна і широкі гумові або пластикові прокладки, що змушений проти контейнера з тиском, якість бренду.

+932
Grant Herman 14 лют. 2015 р., 10:21:38

Більшість річки кулінари температуру сковороди - який регулюється вмістом води! - щоб вирішити, коли зупинитися. Тільки після того, як вода випарується, залишить у вас досить сухий, смак зерен може піддоні температура перевищує 100°С/212°F. Якщо того, що ви готуєте не в змозі поглинути всі води, прилад буде варити, поки вся вода не випарується (яке кришці робить дуже повільно).

Якщо насправді накипіло сухий не зупиняється він, а не "зігрітися" або "соте" або подібний спеціальний режим був обраний, повернути його, він зламаний.

+921
Lau881 3 вер. 2013 р., 16:42:45

У вас є кілька варіантів:

 • трохи прохолодніше, може зробити велику різницю (в основному купує вам час, щоб тримати речі рухатися).
 • або гарячіше можете обсмажити м'ясо швидше, якщо він збирається бути приготовані в соусі.
 • (більше) масло повинно зупинити спеції прилипання до Пан; ось коли вони горять
 • якщо вони великі шматки м'яса можна повернути їх окремо, а не помішуючи. Менше буде падати.
 • коли ви не можете зупинити спеції палаюче м'ясо достатньо підрум'яниться, навіть якщо ви хочете трохи більше кольору. Ваш рідким готовий додати
 • якщо ви Браунінга перед довгим готувати в рідкому, вам дійсно потрібно до сезону м'ясо, перш ніж він йде в каструлю, або можна додати спеції коли м'ясо трохи підрум'яниться?

Багато спеції хочу бути обсмажені до виходу або поліпшення смаку, так це, напевно, невелика коректування, що вам потрібно зробити.

+897
BTCSmartAds 13 серп. 2018 р., 12:33:58

Як хімік "кришечки" на горщик не підняти точку кипіння води. Вам потрібна скороварка для цього.

"Кришечки" допоможе зберегти пар всередині каструлі, коли ви готуєте щось на зразок вареників, які розташовані вище рівня рідини. Маючи якусь негерметичному "кришка на горщик також дозволить пара з каструлі, щоб конденсуватися і капати назад в котел. Це може допомогти тримати каструлю з киплячою сухий.

Так що "швидше" залежить від рівня рідини до стручків бамії.

Для мене зайва вага води допоможуть зберегти світлу плашку з "поштовху" вгору і вниз по верхньому краю горщика. Не стільки "краще" печаткою з точки зору тиску, але менш галаслива. Момент інерції справу.

+869
preds 3 груд. 2013 р., 11:11:02

Якщо мій BBQ вугілля занадто жарко і курка повертаючи нерухомо на поверхні, я можу закривати верхні вентиляційні отвори для охолодження барбекю?

Що є кращим способом охолодження мене вниз? Після охолодження, що кращий спосіб зробити мене гарячої?

+790
MISHAEL 14 лют. 2015 р., 01:34:47

Як скоро після випічки свіжі фрукти заварний пиріг можна заморожувати його? Воно має бути кімнатної температури, перш ніж покласти в холодильник?

+703
Garry Wilson 3 січ. 2017 р., 21:29:56

Я використовував рецепт означає чорноокий горох салат в минулі вихідні, що називається для червоної цибулі. Так як я хотів, все одно зайві смак цибулі в салаті, я вирішив забрати з кавун, щоб кинути в, а також.

Як я готую салат, я подумав, що я не знаю, чому оригінальний рецепт закликав до червоним цибулею і що додавання різних типу цибулю зробить салат.

Що робити різні види цибулі додати рецепт, і коли він може бути краще використовувати типу над іншою?

+652
Dragon6 8 лист. 2011 р., 22:59:01

Є що-то можна пошукати? Я залишив слово продавця і моєї власної проникливості?

+650
Montag 29 лип. 2018 р., 05:32:36

Я регулярно поливати його - це по суті те, що гриль робить, постійно поливаючи. Є камінь для піци або щось подібне в духовці, щоб зменшити втрати тепла від відкривання дверей.

+649
Brent Robinson 17 лист. 2010 р., 03:58:16

Так. Була б різниця в текстурі. Деякі цукру, як правило, бути трохи липким при нагріванні. Арахіс chikkis є гарним прикладом. Також, цукром зовсім інший смак, ніж цукор, коли готують. Пальмовий цукор має землистий запах. На мою думку, якщо ви можете отримати хорошу якість цукру, віддають перевагу його над цукром. Просто тому, що більш натуральний продукт, ніж цукор.

+640
wattostudios 3 груд. 2014 р., 16:31:18

В доповнення до дуже високим вмістом цукру, мед володіє антибактеріальними властивостями; так далеко, що деякі види меду використовуються як антибіотик на рани.

http://www.sciencedaily.com/releases/2010/06/100630111037.htm є стаття на цьому аспекті меду. Це додає до "не псувати" можливості меду, тому що це дозволить запобігти будь-які бактерії, пов'язані з псування.

+608
tanja 9 трав. 2011 р., 07:35:23

Я влаштовую вечірку в честь мого сина, який перетворює три в парку. Ми будемо під прикриттям, але немає кондиціонера - і ми в середині спекотного Техаського літа. Партія на початку дня, так що це, ймовірно, тільки бути близько 80-85 за Цельсієм. Ще не ідеальну температуру для Мій, простий американський масляний крем.

Є тип глазурі, яка буде тримати добре виглядати на кекси і бути стабільним для складання невеликий двошаровий пиріг при цій температурі протягом двох годин партії? Це також єдина частина торта мій син, швидше за все, щоб поїсти, тому він повинен бути смачним, і я б волів, щоб уникнути скорочення на основі глазурі.

Я читав, що італійський масляний крем добре при підвищених температурах, але також є сирі яєчні білки, які не дуже добре сидять на вулиці і з дітьми (2-3 років), я є тим, хто вагається, щоб використовувати його.

+552
user7118057 19 вер. 2012 р., 07:53:53

З круглого хліба або масла, здається, повинен бути термін, який використовується деякими англійської мови, але я не впевнений, звідки. Я не впевнений, що еквівалент виміру він має, якщо він навіть має точні вимірювання, але я думаю, що це ідея весь шматок вершкового масла.

Огляд англійських діалектів:
From the survey of English dialects

Скибочки хліба поряд з круглої вершкового масла і горбок з моря або річки сіль акуратно представлені на тарілку свідомо возилися і не вистачає.

Image of a round of butter and bread

з ресторану огляд

Масло зважують у кульки розмір ці солодкі крихітні погладжування (використовується в ресторанах і в літаках), найбільш популярні круглі 220 гр блок (не впевнений, якщо це називається блок, якщо вона кругла...) або гладкі прямокутні блоки (дуже сексуально в їх блискучою срібній обгортці, з міткою штамп-натиснув далі) для ресторану використання.

Image of a round of butter being made
Пепе робить спеціальні круглі масла для нашого сніданку

від http://mondaymorningcookingclub.com.au

+551
Veneragd 23 січ. 2012 р., 21:57:15

Кулінарія в посудомийній машині пов'язана з деякими іншими інославними місця, щоб готувати, як на колекторі автомобіля на дорозі.

В принципі, ви прагнете, щоб покласти їжу в середу, десь між 160F (71С) і 300Ф (150С), вже не кулінарія причин. Це дивно, але не зовсім горіхи.

Посудомийна машина збирається зупинитися на південь від 212Ф (100С), але, гідна посудомийна машина не дуже далеко за цією межею.

Він збирається йти через кілька варіантів, як це застосовується і тепла, фактичне пральна циклу до циклу сушіння.

І, якщо ви запустите звичайний цикл страв, там буде купа сторонніх речовин (мила, дратнями їжі з посуду (і в машині колектор ситуації, такі речі, як масло)) все навкруги.

Отже, ваша мета, щоб загорнути в їжу те, що може як впоратися зі спекою і ущільнення з іноземних матеріалів. Для мене найбільш очевидне рішення-це вакуум загерметизированные мішки, що використовуються для сувид.

Ти не збираєшся зробити що-небудь віддалено близько до послідовної великі "сувид", але за посудомийною машиною, ви все ще говоримо про кулінарії в основному в "гарячої води" і гарячий вологий повітря, так що це досить близько, щоб дати постріл.

Отже, я хотів би заповнити мішок з приправ/маринадів і нехай це їздити і подивимося, що вийде.

Я не очікував, що це буде здорово, але це може бути варто постріл тільки шокувати.

+528
saneer sayed 22 вер. 2010 р., 15:44:11

Звучить як ваш стартер висохне. Тримати стартер в прохолодному місці (холодильнику занадто холодно). Годувати його кожні кілька днів з борошна і води. Перед додаванням борошна і води, відкинути, може бути, навіть половину стартера (кращий варіант-спекти кожні кілька днів). В іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку з кілька фунтів стартера... як з усіма харчовими продуктами, використовуйте Ваші почуття. Якщо це є на смак і пахне добре (для закваски стартер...), це нормально. Тому, щоб зберегти жовтий стартера, додайте трохи вологи і свіжих борошняних і подивитися, що відбувається. Це займе кілька днів для правильного росту й появою пухирців.

+520
neo01124 9 серп. 2013 р., 10:59:16

Жир

Залежить від того, яка консистенція вам подобається, як маслянисті/жирні вам подобається ваша їжа та їжа, яку ви готуєте.

Для речей, приготоване на сильному вогні, як гамбургери, більше жиру буде надати м'ясу більше аромату і ніжності.

Речі, приготовані на слабкому вогні, такі як соус для спагетті або запіканку, менше жиру, як правило, краще, так як чим слабкіше фарш вбере більше аромату від соусу/приправи. Це також зробить привабливішим, не маючи шаром масла з жиру, плаваючі на ньому.

Запобіжні заходи

 • Завжди своєчасно і ретельно мити м'ясорубку з гарячою водою і милом після використання. М'ясний фарш є більш вразливим для бактерій із-за більш поверхневого впливу навколишнього середовища.

 • Це хороша практика для дезінфекції приміщень, дробарки схильні м'ясо після, і навіть перед його використанням. Ви можете придбати їжі дезінфекції рідких інтернеті або в магазині, в ресторані. Це особливо важливо в роботі з м'ясом птиці. Птахи, особливо в місцях, особливо уразливі для сальмонели. Тут інформація про обробка птиці з ЦКЗ.

 • Використовувати мінеральне масло для змащування болгарки тарілки, ножі й регулярно штопор. Ви також можете використовувати його на інших сталевих поверхонь, щоб зберегти його зовнішній вигляд.

Поради

 • Змолоти м'ясо в два рази, щоб отримати більш рівний вигляд і текстуру. Деякі типи рецепти можуть вимагати тільки грубого помелу, але в цілому ви віддаєте перевагу більш гладку вигляд.

 • Типи змішування м'яса разом цікаві результати. Наприклад, стиль Болоньєзе паста часто застосовують суміші з телятини/яловичини, свинини і баранини.

 • Додати сухі приправи для м'яса перед подрібненням, щоб зробити його більш навіть і швидше готувати. Це прекрасно працює для таких речей, як м'ясний рулет, сосиски і т. д.

 • Аксесуарами! Зазвичай ви можете купити такі речі, як ковбаса поради, так що ви можете зробити свій власний. Якщо у вас є дегидратор, ви можете зробити в'ялене м'ясо і м'ясні "палички" (як його можна купити на заправках).

+487
Abdallah Al Barmawi 11 лип. 2011 р., 03:14:31

Перевірте з вашим місцевим утилізації. У нас є обробка металевих об'єкта, який буде приймати кухонних предметів, таких як дрібна побутова техніка, начиння і посуд з алюмінію, олова, нержавіючої сталі, etc. Може бути, варто просто додати ніж на звалище, де все буде переплавку і переробку. Набагато краще, ніж видалення, на мій погляд. (Але розглянемо також варіант доброї волі.)

+483
Nazar554 20 вер. 2015 р., 16:56:38

хто визначає, що товар повинен бути класифікований як це

Ви.

Немає офіційного списку делікатеси. Ніяких повноважень на прийняття рішення, що їжа смачна. Якщо, для вас, шоколад Лаванда є делікатесом, то можна сказати і так. Інші скажуть, що це не так, що він на смак як мило, і вони не можуть змусити себе з'їсти його. Кажучи: "я люблю сало" - це просто особисте висловлювання про ваші уподобання. Кажучи: "бекон-делікатес" - це особиста заява, яка несе в собі трохи більше інформації, а саме, що ви знайдете беконом смачні, але і вважають це розкішний продукт, а не щоденна їжа (хоча це друге смислове відмінність є дещо втратили в наш час).

А смаки, як правило, спільно в рамках культури, ви, ймовірно, виявите, що люди навколо вас, як правило, у чомусь згоден на те, що є делікатесом, хоча це не повне перекриття. Це може виглядати так, як ніби існує універсального угоди про те, що це делікатес. І я не сумніваюся, що хтось десь зібрав те, що вони назвали список делікатесів, таким же чином що любитель кіно буде скласти список "дуже смішні комедії". Обидва мають однаково мало дії - що смішного, що людина не завжди буде смішно, навіть якщо там буде зв'язок, якщо ти виріс у тій же культурі.

+482
mahaDev 5 груд. 2015 р., 06:56:42

Це називається Мальта наскільки я можу зрозуміти з опису, які ви дали.

+479
Jeff Gilliam 25 вер. 2011 р., 12:28:20

Тому що шоколад не просто шоколад. Вони мають добавки в них для цієї мети. Його з тієї ж причини ви не хочете використовувати їх в темперований шоколад.

+441
dafunker 23 вер. 2013 р., 21:31:39

Важко сказати, в картині саме те, що відбувається. Є кілька можливостей:

 1. Покриття має облазила і не блискучі ділянки голого металу під ним.

 2. Ви розробили трохи покриття на верхній частині лотка.

 3. Ми дивимося на покриття, але вона втратила свій блиск.

У разі #1, це, швидше за все, зіпсувала каструлю. Це може бути можливим, щоб повторно емалі, і якщо це не палиця, це може бути можливим, щоб факел з антипригарним року як не чавунну емальовану каструлю, але це буде виділяти отруйних газів в процесі.

Для #2 & 3, це не повинно бути велика справа, ви просто не маєте стільки антипригарним процес. Якщо це #3 і сковороду з антипригарним покриттям, будьте обережні, так як це ознака того, що ти перегрівати сковороду, і, ймовірно, почати лущитися в майбутньому.

+394
Ryan Kearney 15 трав. 2014 р., 12:05:11

Один з ознак дійсно хорошого свіжого добре обсмажених кавових зерен піна. Коли ви польете гарячу воду у френч-прес, він піниться, часто утворюючи головки до 2" високий. І коли ви використовуєте еспресо-машину, ви отримуєте приємний піни називають "крему".

Однак, якщо ви залити гарячою водою в чайнику і побачите піну, це ознака жахливого чаю, і ви повинні викинути його.

Питання: які хімічні реакції відбуваються в кожному з двох випадків (кава і чай), і чому кава зробити менш пінисті, коли він підросте, а старий чай стає все більш пінисте?

+374
Logan Jeon 26 жовт. 2016 р., 21:54:26

У мене є рецепт, який використовує 20см круглий олова (глибина 7.5 см), я хочу зробити торт в три 20см неглибокі формочки, чи потрібно мені змінювати час і температуру?

Сподіваюся, що це має сенс.

Тріш

+292
user36512 1 лют. 2015 р., 14:44:25

У мене немає солодкого смаку від стевії на всіх. Я отримую Мерзенна гіркоту я знайти продукт, який має солодкість. Їжа і напої з нею в мерзенні.

+289
off brand 11 лют. 2016 р., 09:49:55

Загальне правило ставиться на перше складніше інгредієнтів, оскільки вони, як правило, вимагають більше їжі. Речі, які ви можете їсти сирі може йти дуже пізно, так як чіткість можна додати до їжі.

Тому зі свого списку, щось на зразок цього:

 1. Цибуля ненадовго
 2. Халапеньо (якщо не мариновані)
 3. Гриб
 4. Солодкий перець
 5. Цукор-гримучий
 6. пророщеними бобами

В основному це зводиться до особистих переваг. Деякі люди люблять сиру картоплю фрі та інші, як майже сирої цибулю і перець.

+288
Andrea Russell 19 жовт. 2010 р., 19:37:59

Також майте на увазі, що м'ясо продовжує готувати після того, як ви видалите його від джерела тепла. Період спокою дозволяє в процесі приготування, щоб закінчити.

+275
Shalane 21 жовт. 2018 р., 23:36:39

Беручи випадковий удар—і так, це спрощення фізики

Якщо ви виміряли температуру води, це, як очікується, припускаю, що ви говорите про °F. вода не буде вище температури кипіння (212°F, а на рівні моря) незалежно від того, скільки тепла ви застосовуєте, якщо ви використовуєте скороварку. Кожен шматочок тепла вам додати як тільки ви отримаєте його до кипіння, просто накипіло швидше.

Тепер про те, чому це не при 212°F, то це складніше. Вода дійсно випаровується навіть нижче кипіння; а це вимагає енергії. (Ви, безсумнівно, помітили горщик починає пара до кипіння, і кришкою зверху теж пітніють.) Енергія зберігається, так що енергія приходить звідкись-виходить, щоб знизити температуру води. Скільки випаровування води залежить від вологості в духовці, яка залежить від температури повітря в печі, як добре закупорених це,—тобто, це складніше. Але при більш низьких температурах, духовка, з'ясовується, що виявили воду часто буде трохи нижче температури кипіння.

Друга можливість полягає в тому, що ви дійсно вимірюючи температуру повітря, і ви це бачите, є кілька речей, які можуть викликати це:

 • Термостат жаровня може бути невірною. Я не використовував цей прилад, але це цілком очікуваний на звичайних печах, навіть дорогих печей.
 • Жаровня може тепло нерівномірно, і ви вимірюєте в іншому місці, ніж термостат.
 • Жаровня може не бути потужності нагріву і/або проектування для подолання наслідків охолодження від води, описаним вище. Е. Р., якщо все тепло йде знизу, під водою, вода може обмежувати максимальну температуру вашого ростера. Повнорозмірна духовка, наприклад, можна легко використовувати 20 а при 240 В при нагріванні. Жаровня, напевно, затикає в 15А @ 120V вихід, тому його обмежується 12А—менш ⅓ влада.
 • Ви можете мати помилки виміру. Е. Р., якщо ви відкриваєте кришку, щоб перевірити температуру, навіть швидкий термометр Thermopen як би 10–15С, щоб отримати значення (а Thermopen-це 3С в рідині/м'ясо/і т. д., не повітря, тому що ті проводять тепло набагато швидше). Очевидно, це дозволить багато гарячого повітря.
+242
Alexander Demchenko 28 вер. 2019 р., 22:57:53

Ми дуже часто готуємо нашу начинку окремо (для розміщення алергії, іншою начинкою або просто більше начинки). Покласти начинку в запіканку в марміт (гарячій водяній бані). Водяна баня гарантує, що начинка не висохне і не згорить на дно.

Щоб отримати "Туреччина" родзинку додати курячі крила на вершині, або додати капежом з Туреччини. Він ще вимагає за годину, якщо ви предготовят.

Ваш Туреччина відпочинок 20 - 40 хвилин, а різьблення займає час, так що повинно дати вам принаймні 1/2 години.

Щоб отримати гарний коричневий хрусткий топпінг, видалити курячі крильця, якщо використовується, кисті начинку зверху розтопленим вершковим маслом протягом останніх декількох хвилин і виявили смажити. Коли підсмажування, переконатися, що запіканка не близько до жаровні. Залиште дверцята духовки злегка прочиненими, і уважно дивитися.

+201
user574096 10 лют. 2015 р., 16:09:49

Ні, ви повинні кип'ятити не менше 1 хвилини.

Орган з безпеки харчових продуктів Ірландії в травні 2017 року, особливо для імпортних ягід:

В результаті спалах норовируса і вірусу гепатиту В імпортні заморожені ягоди в Європі в останні роки ФСАИ рекомендує киплячій імпортні заморожені ягоди протягом однієї хвилини, перш ніж споживання.

Побачити ФСАИ : ягоди - поради кип'ятити імпортні заморожені ягоди (травень 2017)

+193
widaloty 1 лист. 2018 р., 10:28:21

Ви можете їсти сирі курячі в ресторани в Японії - це смачно. В залежності від того, де ви живете, там може бути краще або гірше стандартів безпеки харчових продуктів, але немає нічого отруйного про себе сиру курку.

До речі, суші-страва з кисло рису. Сире-м'ясне блюдо сашимі. Фото курки сашимі:

enter image description here

Ви помітите, що на цьому фото курка насправді не сирі, але досить рідко. Зовні м'якоть курки-це насправді обпалило і приготовані через кілька міліметрів.

+179
zzzp 8 вер. 2014 р., 06:52:34

Я намагаюся відтворено зробити конкретний рецепт желе. Як я можу добитися стабільних результатів, використанням різних марок/марок/видів желатину?

В залежності від того, що я можу знайти в довколишніх продуктових магазинів, я, можливо, желатинових гранул від різних виробників, або желатин листя від різних виробників. Площа листової Желатин, здається, відрізняються від країни до країни (я не мати достатньо точні ваги, щоб перевірити, якщо вага відрізняється). Деякі пачки листа желатину кажуть, "срібло" або "золото", і деякі вказівки "Блум".

Як я можу конвертувати між різними типами желатину? Хіба 10г желатину від одного виробника завжди мають той же ефект, 10 г желатину від іншого виробника?

Я знайшов веб-сторінку, на якій дав наступну формулу:

 • 1 (0.25 унції). гранульований конверт желатину = 1 ст. л. порошкового желатину = 3 аркушах листової желатин

але біда з формула невизначені, як це, що я поняття не маю, якщо він працює у різних країнах / брендів. Формула ж в метричних країнах?) Я шукаю перевірці на основі стандартів відповіді. Відповіді на форму "у моєї тітоньки мод завжди говорив, що два ассария-варто химерні листя желатину були такими ж, як дві округлі muckles в порошку, і вона дожила до 102" буде вниз-проголосували.

+118
MaxySpark 26 лист. 2012 р., 02:18:36

Видалити більшу частину води (ви можете тримати його в сторону і використовувати його, щоб зробити овочевий бульйон).

Покладіть решту в блендері, додати тертий пармезан і трохи вершкового масла (або трохи свіжих вершків). Приправити свіжомеленим перцем і/або гострий перець (дуже добре, щоб збалансувати солодкість сквош), і прикрасьте петрушкою.

Подавайте з грінками.

+101
danodonovan 25 бер. 2017 р., 03:05:44

Я купую органічні чорниці, які приходять в маленький пластиковий контейнер. Мені подобається мити їх і покласти їх в контейнер Tupperware. Після того як я мити їх я розміщую їх між деякі паперові рушники, щоб дати їм висохнути, але вони беруть назавжди, щоб висушити таким чином.

Чи є кращий спосіб для цього?

+91
Manoj Kumar 23 січ. 2011 р., 05:04:04

Різні види борошна (тобто різних марок і напруг) мають різні коефіцієнти поглинання. Якщо я використовую американські рецепти хліба, мені завжди доводиться використовувати набагато більше борошна, ніж за рецептом, щоб досягти описаної послідовності. Якщо тісто занадто вологе і не ведуть себе, як описано в рецепті - додати більше борошна, або використовувати меншу кількість води.

+64
Ben Zwissler 30 черв. 2014 р., 03:16:40

Пошук книг Google має цілий ряд результатів, закликаючи до "тихої печі" в старих рецептів, але він, здається, був такий всюдисущий поняття, що вони не відчувають необхідність пояснити, що це означає. Єдине джерело, яке я зміг знайти, що давав якісь вказівки на всіх була ця книга Роберта Карлтона Брауна, опублікована в 1955 році, який вказує на те, що це був англійський термін для "помірною" печі. Він не каже, що це конкретно означає, або коли він впав у немилість як термін (я припущу, що з появою електричних духовках), але я стверджую, що це десь близько 350-75 градусів, виходячи з сучасного використання.

+55
Kanmani 5 лют. 2013 р., 00:03:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil