Що потрібно знати про температуру і безпеки харчових продуктів?

Які загальні правила потрібно дотримуватися, щоб зберегти моя їжа безпечна? Звідки я знаю, якій температурі готувати щось, то моя їжа безпечна при кімнатній температурі?

+401
Aimee Jones 3 січ. 2014 р., 13:44:52
37 відповідей

За даними Оксфордський компаньйон до їжі (1999 вид.):

Спочатку, у Франції, в соте був страву з м'яса свійської птиці відрізати на шматки і варили тільки жир, але французи зараз теж користуюсь термін для страв, які просто припускають обсмажування продуктів перед додаванням рідини.

Він також говорить:

Слово ... досяг успіху в перенесенні на англійській мові в обох [іменник і дієслово], з той же акцент.

Таким чином, відповідь полягає в тому, що він прийшов із Франції, тому що це слово французькою мовою для кулінарна технологія, і перейшов на англійську за тією ж методикою.

Оксфордський не дають рік, коли цей кросовер нібито сталося, але я думаю десь у середині 19-го століття. Це тому, що слово виникло у Франції , імовірно, на початку 1800-х років, тому він не міг бути старше. І англійська версія, ймовірно, буде молодше, ніж популярність блюдо Соте д agneau, тому що це блюдо використовує потім французький сенс слова, обсмажити і потім варити в рідині, яка "Гасіння" англійською і напевно не гасіння.

Але ми можемо звузити коло пошуку. Перші згадки цього слова можна знайти в англійській мові книги в 1827 видання мистецтво французької кулінарії. Він не з'являється в 1822 видання кухаря Оракул, ні в 1823 видання домашня кулінарія. Так, здається, він виник як французький термін, в британських і американських рецептів 1820-х роках і призначалися як англійський термін трохи пізніше.

ДОДАВ У ВІДПОВІДЬ:

Є вагомі підстави вважати, що техніка обсмажити, принаймні, широко поширеною практикою, не існує для більш ніж на кілька десятиліть раніше, ніж слово по-французьки зробила.

Причина цього має відношення до технологій приготування їжі. Протягом більшої частини 18-го століття, більшість з приготування їжі, як і раніше, ведеться на відкритих вогнищ, з допомогою павука каструлю , а не сковороду на плиті. Рухаючи сковороду, щоб інгредієнти "стрибати" -- важливий елемент гасіння-це дуже складно з павуком.

Так обсмажити в загальну кухонну техніку не передували залізні пічки як загальні варильних поверхонь, яке не було до кінця 18 століття.

+1000
Ali Umair 03 февр. '09 в 4:24

Трохи експериментів з кожної машини для того, як час варіння і кількість пара втратила варіюється.

Хороша відправна точка для короткого зерна коричневого рису, щоб покрити на дюйм. 2 дюйма, якщо рис повинен бути промитий і далі париться.

+998
adolf 17 трав. 2016 р., 12:15:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сьогодні мені потрібно декілька порад про повторному використанні картопляним пюре. І не "не роби цього" Рада. Я маю на увазі, як я можу його посмажити?

Досі я досить сильно обмежив використання картопляним пюре, смаженим Петті-тип речі, але я знайшов це не працює так добре з картопляним пюре, з кожним я стикався. Іноді це або занадто сухий або занадто вологий. Як я можу виправити це?

Я зазвичай поцупити трохи сиру на мене, коли я роблю це, але люди, я живу з зробити це дуже просто, і нічого від розсипчастою до водянистою. Розсипчастий для мене були по суті марні, тому що я не знаю, що я можу зробити, щоб він після це було зроблено, щоб зробити його знову добре. Наприклад, я можу пізніше додати сир або яйце або іншого зв'язуючого матеріалу, тому він залишається на сковороді разом достатньо довго для того щоб загерметизувати і вижити маніпулюють трохи з яйцем-фліп?

З іншого боку, коли це дійсно водянистий, що я можу вдіяти? Межі моїх знань загусники доступні в середньому кухня борошна і gravox, але я не був у грі досить змішати або з картопляним пюре і обсмажити його з однієї момент, коли я був сухим картопляним пюре, а залишки соусу я змішала всі разом і смажать його, думаючи, звичайно, це все просто змішати і буде чудово. Але це було жахливо. Не кажучи вже про його майже горить, тому що соус, здається, друк набагато швидше.

Редагувати. Я дійсно після будь-якої пропозиції, не обмежуючись смаженні. @Jefromi вирішили змінити своє запитання, щоб зробити його звук, як я зацікавлений в тому, щоб обсмажити його.

+933
skoval00 25 жовт. 2018 р., 07:20:55

Є спеціальні скляні банки, щоб захистити трави від променів UVA/B променів, доведено, щоб зберегти свіжість. Згоден, ці маленькі баночки призначені для "різних" виду трави, я, з іншого боку, використовувати їх для мого ультра дорогі, прямі з Близького Сходу шафран. Тримайте відкритим серцем і насолоджуватися шафран!!!

www.herbpreserve.com

+923
willzone1 22 груд. 2016 р., 10:41:46

це насправді ще складніше! різні типи борошна важать по-різному. чашки всі призначення будуть важити по-різному, ніж чашка хліб з борошна вищого сорту, і обидва важать щось інше від чашки невибіленої борошна (і ще є пшеничне борошно...). я схильний довіряти вага однієї порції на інформаційній панелі живлення, і розрахувати вагу на чашку від.

+892
joshnikhil234 11 жовт. 2012 р., 05:24:03

Коли я в останній раз робила пряниковий будиночок 2 роки тому ми попередньо розрізати на наш малюнок, викласти все на пергаментний папір, пекла пряники, і поправили його, поки він був ще теплим внаслідок розсіювання (набагато більше, ніж ми очікували). Якщо ми дозволимо це круто, він би, напевно, був розсипчастим.

Рецепт ми раніше були пряники твердіше, ніж тіста крекер - велика фірма, щоб насправді насолоджуватися їжею - і це чудово спрацювало для збірки.

Наші стіни були, ймовірно, близько 1/4 дюйма товщиною піднявшись в духовці, але вона була тонше, перед приготуванням їжі, і в результаті будинок був трохи під метр двадцять зростанням.

+845
npat 10 січ. 2017 р., 08:55:15

Я купила меламінові тарілки і миски для використання, коли у мене багато людей навколо. Вони працювали добре.

Моє питання: що є самим надійним способом їх зберігання? (Вони будуть використовуватися нечасто, може бути раз у шість-дванадцять місяців).

(Я подивився на Google без особливого успіху).

Я думав про двох варіантах:

 • Сховав у шафу, відкрита (верхня щелепа може поступово припадати пилом)
 • Магазин всередині пластикові морозильна камера мішок, і покласти в шафу

Мені було цікаво, якщо пластиковий пакет-це погана ідея? Він призначений, щоб тримати їх в чистоті, як в день, коли вони були прибрані, але, можливо, меламін повинен дихати або що-то в ньому може розвинутися якийсь дивний смак?

+840
Trace B 28 січ. 2010 р., 17:18:07

Олія та вершкове масло не мають здатність тримати цукор/підсолоджувач, який використовується в суміші. Все, що не повністю розчиняється в вкорочення будуть як і раніше пов'язані в кінцевому продукті (або, може бути, в кінцевому підсумку, в основному в зовнішньої кори), і ви будете, ймовірно, сприймати ситуацію як більш/менш солодкий.

Головна причина полягає в тому, що масло має досить багато води, зв'язаної в ньому, які ви не знайдете на всіх в маслі. Ви могли б отримати ближче схожість, порівнюючи танув, випаровувався вершкового масла (пропорції 1 до 1), так як тверді і розтоплене вершкове масло мають різні обсяги залежно від того, скільки води ви вже випарувалася (1 чашка тверда /= 1 чашка розтопленого).

Я отримав відповідь на інше питання, який більше відноситься взагалі до різних фазах скорочення і передбачуваних/фактичних солодкість - не масло знизити суб'єктивну солодкість?

+825
Markus Andersons 15 вер. 2012 р., 18:07:57

Це залежить від самого блюда. Розігрівання монгольська яловичина або Кунг Пат курка в мікрохвильовій печі не дає кращий результат, ніж розігрів на плиті, але в теплі курча генерала Цо або кунжут курка робить. Останні два повороту мокрий або слизький, або обидва.

Чому?

(Моя думка, так як я не зовсім впевнений):

Ви коли-небудь покласти шматочок хліба (або сендвіч) в мікрохвильовій печі занадто довго, і хліб вийшов мокрий, слизовий та/або клейкий? Я думаю, що те, що відбувається з такими стравами, як генерала Цо і кунжут курка, як обидва страви (і інших аналогічних) припускають м'яса, покритий борошна/кукурудзяного крохмалю, а потім обсмажені у фритюрі (перед соусом). У якомусь сенсі ці страви, як хліб-покрив м'ясо обсмажують в маслі і потім полила соусом, і він розігрівається, що хліб покриття, що робить їх жахливо на розігріти, як бутерброд покласти в мікрохвильовці.

Монгольська яловичина і курка "гунбао" не покрила в тісто. І вони у фритюрі. Вони добре розігріти в мікрохвильовій печі. Генерала Цо і кунжут курка покриті і у фритюрі, і вони завжди жахливо, коли розігрівати в мікрохвильовій печі або інакше. Розігрів більшість смажена їжа, як правило, мокрий, слизовий, клейкий пародія, і я думаю (але не знаю) що в цьому проблема.

+767
Sopranotony 31 жовт. 2018 р., 12:05:25

Є дві відповіді на це питання, обидва мають рацію і вони не згодні один з одним.

 1. Які печі краще для певних речей, електричні печі гарні для випічки, газ краще для жаркого.

 2. Духовка-це духовка. Досвідчений кухар може приготувати ананасовий торт або чай на багатті, дров'яною піччю для піци або комерційних плиту з не меншим розмахом!

Існують відмінності між типами печей, і деякі печі поліпшені для виконання певних завдань, але будь-яка функціональна піч може використовуватися для випічки майже нічого. (Деякі дровах для хліба та піци дуже складно, щоб приготувати велику спекотне ст.)

+681
Dillon Kearns 12 черв. 2010 р., 01:08:49

Я планую приготувати масло-багатий, індійському стилі з куркою каррі, що буде виглядати щось на зразок цього:Chicken roast-curry або цього: Chicken roast-curry-2 Я планую готувати на тиждень вперед і заморозити їх, і моя мета-зберегти текстуру і смак, як близько до оригіналу, наскільки це можливо. Будь замерзаючи метод я повинен слідувати, щоб досягти цього?

Мій план досі:

 1. окремо заморозити приготовані шматочки курки в лоток, а може і заморозити соус окремо.
 2. Розігріти в духовці в один шар(яка температура?), і посипати гарам масала, щоб зміцнити смак.

Більше ніяких ідей? Спасибі!

+679
Muthappa 11 лют. 2010 р., 10:31:22

Я хотів би знати, де цей рецепт відбувається...Я думаю, від шеф-кухаря або ресторан куховарська книга. Кришками пергаментним зазвичай використовуються в ресторанних кухонь з різних причин, але як правило вони одноразові і можуть відповідати будь-який розмір горщика, коли це необхідно, тим самим усуваючи необхідність для багатьох кришками. Це дешевше в довгостроковій перспективі для кухні, а також пергамент займає менше місця. Плюс для деяких способів приготування їжі, як браконьєрство, ніщо не зрівняється з кришкою пергаментом, щоб зберегти ніжну предмети занурені в рідину.

Це також може бути, що автор знайшов кришку пергаментом, як відмінний спосіб для зберігання всіх інгредієнтів, занурену в рідину під час вщухає? Б'юся об заклад, що частково крита кришка буде робити ту ж роботу, але важко сказати, не маючи всієї рецепт спосіб вивчити.

+635
Lucas Sitterly 10 лип. 2011 р., 13:33:46

Я зробив сушеної чорниці в духовці, помістивши їх на деко і сушити протягом близько 12 годин при самій низькій температурі духовку піде (250). 12 годин по 250 було занадто довго. А ягоди їстівні і подібну текстуру до того, що ви отримали б якщо ви кладете їх в дегідратору, на смак вони трохи підгоріла. Якщо ви можете знайти чарівний температури і часу комбо, мені подобається смак чорниці сушені в дегидраторе або зроблено правильно в духовці зовсім небагато.

Після цього експерименту, я вирішив обмежитися фруктами шкіри. Я використовую основні принципи просто рецепти , а насправді суха шкіра в моїй машині в спекотний день. Це має прекрасний смак!

+631
muffinista 8 січ. 2018 р., 19:45:08

Грюйер/Емменталь (той же сир) краще. Чеддер-густий, липкий, і більш важко перетравити. Грюйер/Емменталь-це набагато легше і набагато смачніше!

+599
Leon W 20 лист. 2013 р., 06:43:40

Технічно, це не зовсім кефір, але це досить близько до обох складу та використання.

Термін "маслянка" може насправді ставляться до широкого діапазону кисломолочних сортів. Традиційно, Простоквашино був зроблений шляхом надання природних бактерій, присутніх в кремі для бродіння деяких цукор лактозу в молочну кислоту. Це зробило збивання масла з легше крему, а також допомогли захистити крем від псування. Після того, як масло збивали та вилучено рідину, що залишилася б вашим Простоквашино (сьогодні називають "традиційними").

В наш час, масового виробництва "культивовані" пахта виготовляється шляхом прийняття пастеризованого знежиреного молока і введення бактеріальних культур для виробництва молочної кислоти в подібному способі. Це подібно до того, як йогурт проводиться, але йогурт взагалі дозволено гуляти довше, поки молочні протеїни набір і товщають. Є багато різновидів кефіру з дещо різних культур один від одного і від культурний сколотин, і початок жирність молока може дуже відрізнятися.

Так що формально це різні, але якщо ви використовуєте молоко, рідшати йогурт, ти виробляти напій, який (як у Простоквашино) містить молочну кислоту, що створюючи характерний гострий аромат, і яка (як у Простоквашино) - це трохи густіше, ніж молоко. Ваш визначила ставлення таке ж, як і інші рекомендації , які я знайшов при пошуку, тому ви можете виразно використовувати це, щоб замінити.

Є й інші заміни існуючих. Цей потік охоплює також аналогічна інформація, на додаток до барвистим вивчення термінів.

+584
Antonis Gr 16 лют. 2011 р., 07:28:48

Питання Вікі. Я б хотів, щоб скомпілювати індекс використовується для черствого хліба. Ось пара з верхньої частини моєї голови. Не соромтеся просто йти вперед і редагувати цей список:

 • Хліб Галетт (розм'якшення з яйцями, готувати в свого роду омлет)
 • Панірувальні сухарі, свіжі або сушені
 • Панірувальні сухарі в якості покриття або panade для шніцелів і т. д.
 • Панірувальні сухарі в якості наповнювача в Котлети, рибні котлети, фрикадельки, м'ясний рулет і т. д.
 • Панірувальні сухарі як загусник в суп, соус або підливу
 • Хліб і масло пудинг
 • Хлібний пудинг
 • Хліб Соус
 • Шарлотка
 • Чорний Хліб Морозиво
 • Брускетта
 • Різдвяний пудинг і інші, такі як фіговий Дафф зробив з сухофруктами і сухарями, потім пропариваю в тканини.
 • Грінки
 • Фондю
 • Французький цибульний суп
 • Біль грінки причаївся ака, обсмажений в яйці хліб
 • Смажений хліб
 • Гаспачо
 • Панцанелла-салат з помідорами, оливкова олія, цибуля)
 • Королева пудингів та інших аналогічних зроблені з хлібними крихтами, таких як Манчестер і Монмут пудинг.
 • Софі Григсон в туніський Апельсиновий пиріг
 • Тушковані пудинги, такі як кабінет, канцлера, шоколад, мармелад, малина, сироп або патока пудинг
 • Вкидання
 • Літній Пудинг
 • Грінки, гарячі бутерброди
+575
bovender 17 черв. 2012 р., 01:26:57

Я попередньо зварити мої перці -- після того, як я розкрив їх, я дозволив їм печеня в духовці протягом приблизно 10-20 хв, догори дном (щоб вони не в кінцевому підсумку вода у нижній частині). Потім витягнути їх, як тільки вони розм'якшилися трохи, заповнити їх і покласти їх назад в тепло і розплавити сир, потім переключити його на вогні, щоб отримати їх підрум'яниться зверху.

Моя начинка вже приготовлена, як я використовую залишки, такі як тако м'ясом, рисом і сиром. (моя мама завжди наполягала на них були заплановані за кадром', оскільки є ряд страв, де ми навмисно занадто багато готувати, так що ми могли б мати його в якості інгредієнта для їжі на наступний вечір.)

+565
BlackHawk3 25 серп. 2012 р., 20:44:00

Це звучить трохи як цукор демерара , який м'якше, ніж деякі.

+530
Abhishek Jaybhaye 24 жовт. 2016 р., 04:26:14

Можна просто натерти кабачок (цукіні) вранці ваш урок. Це буде нормально, ви навіть не повинні покласти його у воду. Просто покладіть його в пакетик. Це було б чудово при кімнатній температурі протягом декількох годин, це навіть не помітити два. Якщо ви хочете натерти його за день до цього, просто покласти пакетик в холодильник на ніч.

+526
iRiziya 19 трав. 2014 р., 01:11:20

Я пам'ятаю, як мене колись давно, що є 7 різних типів гострої:

-Капсаїцин (Чилі)
-Хрін (Васабі)
-Джинджер
-Гірчиця
-Кориця
-Часник
-Гвоздика

Це робить трохи інтуїтивного сенсу для мене (з точки зору смаку), хоча я не можу знайти багато, щоб підтримати це.

Вікіпедія розбиває їх на наступні 8 ботанічних груп:

-Фрукти, такі як кайенский перець
-Корені і кореневища, такі як куркума, імбир і galingale
-Насіння, такі як фенхель, гірчиця, мускатний горіх і чорний перець
-Гавкає, таких як кориця і Касія
-Бутони квітів, таких як гвоздики
-Рильця, такі як шафран
-Насіння, такі як булава (частина мускатного горіха посадити плоди)
-Смоли, такі як асафетида


Цій темі згадує різних хімічних речовин для різних видів пряного і їх вплив на жаркость (наприклад, капсаїцин, гінгерол (імбир) і аліл изотиоцианат (васабі)), але не дуже повний.


Моє Питання:

 • Які різні хімічно пов'язані спайс груп?
 • Як би ви описали кожну групу з точки зору смаку?
+526
Rick Jones 26 бер. 2013 р., 22:18:51

Я намагалася зробити картоплю фрі будинку в перший раз. Як я шукав через інтернет, є чотири кроки,

 1. Замочити картоплю в холодній воді протягом 20 хв.
 2. Тепер замочіть картоплю в гарячій воді протягом 10 хвилин з сіллю(я забула додати сіль у воду)
 3. Обсмажити картоплю в SIM-режимі на 10 хвилин ( я вже це зробив)
 4. Смажу зараз картоплю високої манері до коричневого кольору (мені потрібно зробити в подальшому)

Після третього кроку, я зрозумів, що не додаються солі при замочуванні картоплі. Чи є спосіб я можу додати сіль зараз перед/під час смажити?

+505
Hoang Nghia Trung 23 бер. 2015 р., 10:10:07

Ось кілька речей, які працювали для мене:

 1. Кисть масло на тісто перед нанесенням начинки. (Вже запропонували)
 2. Викопайте насіння і кишки і кістки ваші помідори замість нарізки. Це має позбутися від вологи.
 3. Додати сир, а потім помістити помідори зверху.
 4. Розім'яти тісто рівномірно і не надто тонкий.

Я зазвичай не предготовят томати (соус, принаймні), тому що це закінчується тим, що клейкий так як вони отримують в два рази готувала.

+503
sawkat alam 26 квіт. 2013 р., 15:39:15

Що є гарною заміною для травної печиво Великобританія-стиль 'у Південній Африці? Це для м'якушки кірка на торт шоколадний мус.

+482
user2875095 8 вер. 2018 р., 00:22:14

$160 список деталей тут, виглядає як твердий маленький ручний верстат http://www.brillengineering.com/ Якщо ви можете витратити більше, може бути, спробувати сонячні млини http://www.psspng.com

+384
rohkumarj 4 лип. 2019 р., 06:40:13

Вони також сказали чекати крем відокремитися від молока. Я ніколи не бачив це сталося щось про пастеризації, яка стабілізує емульсії?

Немає. Коли я був дитиною, у нас було незбиране пастеризоване молоко, яке в пляшках до нашого порогу, і завжди була відокремлена шаром вершків зверху. Це гомогенізація запобігає крем від відділення.

+368
Nitesh Sarraf 22 квіт. 2019 р., 10:37:48

А я вчора стейк, і моя подруга просто нарізала брокколі на обробну дошку я використовував для приготування м'яса, без миття. Вона планує приготувати брокколі в духовці, які вона сказала готуватимуть Від будь-яких бактерій, які були передані від обробної дошки, але я дуже турбуюся про перехресного забруднення, так як це було щось 80 градусів сьогодні і обробна дошка порядно засохлої крові на ньому...

Я повинен їсти овочі ввечері? Я завжди помилятися в бік обережності і думаю, що я б м'яко кажучи кривдити її не їдять, що частина їжі, ніж ризик захворіти.

+357
user272240 17 січ. 2013 р., 07:09:41

У вас є вже хороший рада. Я б додав, спробувати Один бармена і драїти каструлю з зеленої абразивної стороною губки (як Віледа).

+330
Zian Choy 30 серп. 2012 р., 06:01:40

Переконайтеся, що лоток правильно нагріту до температури приготування Перед заливкою в тісто. Якщо ти змастив, і сичить вода, і пропускає, коли хлюпнув на сковорідку, ви повинні бути добре йти.

+302
Silas Bunion 8 квіт. 2018 р., 19:20:10

Зерно вимірювання кислотності оцту. Це кислотність у відсотках, помножене на 10, так що 45 зерном оцет буде становити 4,5% кислотності.

+255
ayblu 27 трав. 2011 р., 23:39:15

Я просто готувала фунт бекону вчора....щоб зробити БЛТ укусів у половинками помідорів черрі. Не знаючи нічого кращого, я викладаю його в один шар на оправі деко. І готувала я його близько півтори години в 300 (заздалегідь=обігрів). Це було чудово. Відсутність розбризкування. Легкої ыборкы. Якщо вам подобається хрустке, просто готувати довше. Якщо пахне зроблено, це.

+229
375445588370 27 лют. 2018 р., 07:20:21

Якщо хліб падає після того, як ви набрали його, тому що хліб overproofed. В принципі, бульбашки вуглекислого газу досяг самого великого розміру, що структура тесту може підтримати і наголосити забиваючи її руйнування. Вони ключ повинен або забити його раніше, і нехай він далі зростає трохи, або забити і випікати його раніше (це відмінно працює, якщо у вас є дуже гарячу духовку і можете знайти спосіб, щоб отримати пар в нього).

Якщо ваш сусід прийшов з хлібом і його розплющило в духовці, цілком можливо, що її також overproofed в час, який знадобився для його перевезення (або додаткової штовханини транспорту змусив їх впасти).

+217
stratzoomer 18 квіт. 2014 р., 00:26:42

Я сьогодні зробила омлет, і виявилося, сірий. Я вважаю, це тому, що я зробив деякі речі неправильно, питання в чому?

 • Збиваю яйця занадто довго
 • Змішуючи яйця з сирним кремом перед тим як бити яйця
 • Занадто багато масла в піддоні

Я думаю перші дві причини. Невже ви думаєте, що ймовірно або може бути щось ще?

 • Сковорода з антипригарним (ймовірно, тефлону). Я не ворушилася, але зробив сальто. Сірий був на протязі.
  Каструля нова, але вже бачив деякі використовують і справний наскільки я можу тел.
 • Сир Крафт Філадельфія. Я змішала сир, інший день, з волоським горіхом, фундуком і цибулею. Прямо з холодильника на свіжий, незворушним, яйця.
+71
FZE 2 вер. 2015 р., 09:39:38

Так, ви можете. Першим кроком буде придбати деякі лавові каміння або схожі добавки для вашого газовий гриль (якщо він дешевий). Це навіть з полум'я і зробити вас краще варити ситуація, більше схожа на деревне вугілля для барбекю.

Другий буде кидати дрова у вогонь; ви можете зробити це в полі алюмінієвою фольгою, з металевою 'палити' коробку, або просто кидали дрова на грилі, як вам зручніше.

Якщо ви зробите це, використовуйте тільки дерев'яний; напевно, краще почати з покупки пакетик чіпсів дерев'яний для гриля. Хвойні виробляє противний дим, що смак жахливо.

+60
Kim Anez 1 груд. 2018 р., 21:39:12

Є магазин в моєму районі, який продає роллам.

Кожен раз, коли я замовляю один, він упакований з "лобстером" м'ясо і трохи майонезу. На $15, я відчуваю, що я отримую дуже багато.

Але моє шосте почуття завжди підказувало мені, що цей магазин користується імітація Омарів ... і що це не може дати, що щедрі порції Омарів і раніше отримувати прибуток. Я запитав їх, і вони дивилися один на одного, помовчав, а потім сказав: "Ні, це не імітація." Я думаю, мені потрібен інший спосіб перевірки.

Чи є спосіб, що я міг би перевірити м'ясо, щоб побачити, чи є це реальною лобстера або підробка?

Мені цікаво знати, навіть якщо на смак він такий же, принаймні для цілей істини в рекламі.

+35
RyanL 1 лют. 2016 р., 14:24:31

Я купила буряк на сільськогосподарському ринку, але тепер ми дізнаємося, що у них є грибок (коричневі плями на жовте листя). Я не їм зелень, а їстівні коренеплоди буряка?

+20
Nazneen 3 груд. 2012 р., 17:24:38

Просто замочіть ваші фрукти в м'якій гарячій воді і повинні вийняти яких залишкових елементів на плід

+19
user219705 14 лип. 2015 р., 10:31:07

Мій рецепт вимагає 10 унцій мішок мініатюрний зефір. У мене тільки 10 унцій сумка регулярних зефір (не реактивний-пихтів), що буде працювати? Спасибі.

+10
Sharadha Jayaraman 29 вер. 2016 р., 00:58:39

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available