Як я можу виправити неприємний колір у страві?

Минулої ночі, я зробив Peperonato макарони соусом. Це було чудово, але коли я додала бальзамічний оцет в кінці в страву, а потім приготовлені її (залишаючи солодкий зменшення) на це пішов весь соус досить бридко-коричневого кольору. Це був тільки я і моя дружина, так що це не мало значення занадто багато, але це було не апетитно на нього подивитися, і я передумав подавати його в гості, хоча це має прекрасний смак.

Як я могла б звести це блюдо? В цілому, як я можу виправити неприємний колорит в стравах?

+748
Danny Mullen 26 лип. 2019 р., 20:59:41
27 відповідей

Я був випічки немає замісити хліб на регулярній основі протягом декількох місяців, і свіжий хлібець зжер досі. Я зазвичай змішати подвійну порцію і використовувати його протягом тижня. Іноді, приблизно тиждень в холодильнику, там рідини на дні відра і тісто виглядає дуже вологим знизу (де він сидів в рідину). Зверху виглядає нормально. Моє питання, чи Є це нормально і добре, або якщо тісто буде overproofed або щось ще. Коли я випікаю тісто на даному етапі, це виглядає більш щільним, ніж попередній батони, але смак відмінний. Я можу що-небудь зробити, щоб запобігти цьому або, що я повинен робити, коли це відбувається для оптимального хліб? Спасибі.

+935
simbo 03 февр. '09 в 4:24

Ви взагалі можете замінити масло в кекси і печива з пюре з фруктів (яблучне пюре, банани і т. д.) Я мав успіху з заміною до 2/3 масла з рівною кількістю пюре мафіни без проблем.

Однак олію це трохи складніше, оскільки вона залежить від того, як він використовується в рецепті. Якщо він розплавився, то це не повинно бути проблемою для заміни. Якщо це вершки, це створить зовсім іншу текстуру.

Я б погодився з глухих Ех : є багато бананів печиво там ... я б почав з одного з них, і якщо вам не подобається, як вони виходять (наприклад. занадто Кейки або занадто жорсткими), потім відрегулюйте рецепт на ваш смак.

+884
AidenMontgomery 17 вер. 2018 р., 00:00:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я роблю курячі Момо будинку вперше.Моє питання було, що якщо я хочу посмажити момус мені відразу покласти в жаровню або пара їх, а потім обсмажити його.Яка буде різниця в смаку і текстурі?Я також хочу зберігати їх для подальшого використання, але я знаходжу, що вони злипаються і стають млявими.

+838
Melanie Baxter 9 січ. 2010 р., 13:47:43

Мене цікавить гречка. Що це таке, які загальні використовує, і чому існує так багато рецептів (умовно кажучи) для гречаної млинці? Що ж гречку робити блін, що робить його особливо добре підходить для цього елемента?

У нього є певні харчові або хімічні властивості, що воно цінується в співтоваристві кулінарія?

Це поширене серед серйозних/ентузіастів кухаря, і я просто не в курсі?

+834
Rodriguedzr 29 груд. 2011 р., 03:37:53

Я зазвичай просто пюре Jamun і заморозити його. Немає необхідності додавати що-небудь ще. Він залишається хорошим протягом 4-6 місяців в морозилці

+817
Daniel Noble 2 лист. 2015 р., 04:06:43

Якщо ви не любите зайві холодна зерниста масло чіпляючись оливок (див. відповідь moscafj), ви також можете дозволити всю банку до кімнатної температури, зачерпніть трохи оливок і знову поставити в холодильник інше. Це не повинно бути проблемою, безпека-мудрий, як ви маєте справу не з псувати, схильних їжа тут. А це означає, що надлишки масла залишається в банку і може використовуватися інакше.
Вам все ще потрібно, хоча попереду плану.

+787
ocordova 28 бер. 2010 р., 21:52:06

Деревина володіє природними антибактеріальними властивостями, де в якості пластику і смоли забезпечують сприятливе середовище для росту бактерій. З цієї причини, ви, можливо, захочете розглянути питання про використання деревини обробляються ножі і обробні дошки.

Одна річ, ви не повинні робити з дерева і піти обробляється ножами, навіть з Wusthofs покласти їх у посудомийній машині.

Високої температури і пари і сухого циклу є дуже нелюбовні до них.

Деякі смоли обробляються Wusthofs в нашій кухні є тріщини на ручці, тому що вони пішли на авантюри в DW.

З іншого боку, ми маємо дерев'яною ручкою ножі (леза), що в стороні від вицвітання трохи, виглядають відмінно і добре за 10 років. Я також дав набір в якості подарунків для кого-то, хто посилають їх через ДВ час від часу, і їх трохи пошарпало, але все одно добре десять років потому.

Ви можете розмістити пластику оброблені ножі в посудомийній машині, а ножі, як правило, нудно, швидше (я ще не з'ясував, чому, і плювати, класти ножі в DW).

Ось деякі поради/цитата від подруги, яка кинула свою модельну кар'єру, щоб стати шановним шеф-кухаря:

Я ставлюся до своїх ножам, як вони є дизайнер взуття. І з тих пір, як я отримав на ножі, я не можу дозволити собі одяг.

+772
Henry Semwanga 25 жовт. 2012 р., 11:13:04

У цьому рецепті написано, що треба використовувати 2 столові ложки персикового варення, що я можу використовувати в місце збереження? Мій супермаркет не має його.

+721
Eli Livshitz 30 черв. 2011 р., 04:15:19

Я робив ріжковими молоко для себе замість молочного шоколаду. Я особисто знайшов 1 до 1 співвідношення цукру і половину 2/3rds пудрою ріжкового дерева як можна використовувати какао-порошок. Кероб-це добрий смак, коли вона не дуже зосереджена. Мені буде цікаво спробувати і подивитися, якщо це справедливо при приготуванні їжі. Це не на смак як шоколад, але у нього є щось про багатство і приземленість шоколаду. Я підозрюю, що це буде пара краще з горіхами і кремом, ніж фрукти або, принаймні, це зажадає менше експериментів, щоб отримати рецепти з горіхами і крем.

+630
MineCake PvP 11 лист. 2012 р., 12:26:51

Його не просто "в давнину" річ. Люди досі збивати йогурт вершкове масло в Індії. І найголовніше, що ви отримаєте приголомшливі Простоквашино як побічний продукт. Насправді, коли ви побачите традиційні малюнки Господь Крішна в дитинстві крав масло - ці історії всі посилаються на збовтувати кефір

+606
Frecre Admin 3 січ. 2018 р., 06:55:04

Моя дружина і я люблю http://www.plantoeat.com/

  • Імпорт рецепт добре зроблено і інтуїтивно зрозуміло.
  • Планувальник харчування-це простий у використанні і забезпечує чудовий вид на тиждень вперед.
  • Список покупок Maker-це круто. Інвентарна комора матеріалів у вас вже є на руках-це геніально!
  • Сайт виглядає і працює відмінно на iPhone при покупці. Ми сказали "так довго" доставка гаджета після його використання :)
+601
guihuy 9 черв. 2015 р., 06:01:57

Привіт, друже плита :) , опис

  1. Масло: Найбільш часто виготовляється з коров'ячого молока, вершкове масло також може бути виготовлений з молока інших ссавців, включаючи овець, кіз, буйволів і Яків. Солі (такі як молочні сіль), ароматизатори (наприклад, часник) і консерванти іноді додають вершкове масло. Надання вершкового масла, видалення води і тверді частинки молока, виробляє топлене масло або дхі, яке практично повністю жирномолочности. Вікі
  2. Маргарин: А масло роблять з молочного жиру молока, сучасна маргарин виготовляється з рафінованого рослинного масла і води, а також може містити молоко. У деяких місцях в США, це в просторіччі називають олео короткі для олеомаргарин.2 у Британії він може бути в розмовній мові називають Мардж. Вікі

Так що з маргарином, кекси будуть "легше" і не так багатий, як з маслом, тому що це не той "жир", як масло. Це теж з особистого досвіду, як я роблю брауні з маргарином.

Випічка з вершковим маслом має дві основні переваги порівняно з іншими жирами: 1. Смак. Комбіжир мають запаху, але олія має більш гладку і більш бажаною смак, додавши більше смаку випічки і тістечок. 2. Плав'я якості. Масло тане в роті. Комбіжир або lards не. Після їжі тесту або глазурі зроблені з укороченням, ви можете знайти і неприємна плівка або покриття в роті. шукали

Редагувати: я дійсно забув відповісти на основне питання " - це маргарин для випічки?"... відповідь так і немає. це все про те, що вам подобається найбільше! Крім цього вважають, що кулінарія-це спробувати/відмова Duo і трохи "алхімія" (мені подобається ця термінологія :Д )

+572
moraes 27 серп. 2010 р., 18:47:59

Чарівне слово "вода" - тісто має достатню кількість вологи, щоб залишатися вологою в той час як він розширює один великий кишеню і достатньо для того, щоб провести пару, щоб зробити кишеню.

Більшість людей, коли роблять тісто зробити їх занадто сухими, тому що вони легше працювати. Як тісто відпочине, воно буде тягнути разом. В ідеалі зробити ваше тісто для такого хліба трохи вологіше, ніж ви думаєте, а потім перевірити його після його перемішують протягом 30 хвилин або близько того. Крім того, як ви замісіть, а потім у стадії бродіння це фірма небагато. Різниця у вмісті води в тесті викликає безліч сумішей для пекарів. Вона також буде залежати від того, скільки він сохне після її були підвернені настільки тонкі - не знімай.

Крім того, якщо ви розмістили свій перший і дізнався її занадто сухе, то спробуйте забризкала зверху трохи води і дайте йому відпочити там протягом 5 хвилин або близько того.

Я перевірив пакети з забризкала і без, і так поки є достатньо води в тісто і пекти досить гарячою, щоб пара - це не важливо. Кожен вийшов ідеальним.

enter image description here

enter image description here

enter image description here

+408
MTGPlayerOfAwesomeness 30 черв. 2011 р., 22:07:26

"Правильної" консистенції дуже opinionable. В пальто задній ложкою' інструкція означає, що ви опускаєте ложку в крем, потім проведіть пальцями по задній частині ложки, а якщо суп залишається осторонь, це як мінімум не товстий, як це має бути... але може бути товщі (ніж хотілося б).

Проблема в кількості часу, що суп залишається на плиті, так як він тримає на згущення, так як волога випаровується. Саме тому ви отримаєте важкі супи. Додати води, щоб зробити суп тонкої, як ваших власних уподобань.

+381
billybones 14 бер. 2014 р., 07:47:07

Всі хороші пропозиції. Одна річ, я хотів би додати, що ви можете використовувати манну борошно замість кукурудзяного борошна-тоді ти принаймні не додаючи інший смак, а це пшениця, але він веде себе більше як cornmeal, ніж звичайна мука.

Я особисто, як пергамент трюк. Моя сестра, який спорудив цегляну піч у своєму дворі і робить багато піци, просто говорить, що це звичка і вам навчитися обробляти тісто правильно, швидко працювати, і, зрештою, навряд чи потрібна борошно.

+379
user185383 27 серп. 2016 р., 16:58:31

Чи Правда, що додавання картопляне пюре в якості інгредієнта робить корицею здобні булочки вологих та/або м'якше?

Якщо так, то можна просто додати здорову ложкою будь-дріжджовому рецепт булочок з корицею? Чи є інший трюк?

Може ямс або солодка картопля додається замість цього, для більш насиченого смаку, з такою ж перевагою вологих/м'якше?

+339
mlmsoftware 27 квіт. 2010 р., 15:09:21

Я думаю, що Тім на неї. Мій швидше за все здогадаюся: ти стискати занадто тупий ніж занадто сильно і занадто багато сили, спрямованої вниз. Методика Тім описані дозволяє ніж , щоб зробити роботу. Різкість, плюс кругові рухи створює максимальну нарізки і мінімальне тертя про вашу руку.

Я б узяв хороший ніж-точилка, якщо ви вже не маєте один, використовуйте його, а потім перевірити пару відео на YouTube про техніку ножа.

+274
I5COMMUTER 18 бер. 2012 р., 11:36:40

Я роблю гірчиця соління і він закликає до перловим цибулею. Чи можу я використовувати білий лук порубати?

+266
weyhei 27 квіт. 2011 р., 20:50:32

Я не пробував, але на мій погляд, в'ялені помідори, тонко нарізаний, повинно працювати. Як щодо болгарським перцем, приготованим на грилі, поки шкіра не стає чорним, щоб надати приємний димний аромат?

+227
user213002 28 трав. 2011 р., 09:53:00

Це хороша ідея. Я б порекомендував ще один радіатор під зоною приготування їжі, а також, можливо, на дно духовки. Що повинно, ми сподіваємося, забезпечити відповідні печі. Ви також можете розглянути можливість зриву верхній частині верхнього тепловідведення, якщо ви все ще отримуєте нерівномірність температури у верхній частині.

Відмінна ідея. Я сподіваюся, що це працює для вас.

+210
Huilin Wang 3 лют. 2015 р., 20:16:09

Я думаю, що я тримаю на перетравлення малька. Ось що я роблю:

Швидко довести воду до кипіння, зменшіть вогонь,

Додати анчоуси(які можуть видалити тушкувати з їжею знижує темп),

переміщення тепла до тих пір, поки вода знову почне кипіти,

тушкувати протягом 1 хвилини,

чергу за мальком.

кип'ятити на повільному вогні протягом 1 хвилини.

В основному риба повинна витратити 1 хвилину в припущеної воді 2 хвилини в киплячій воді.

Моя проблема полягає в тому, що навіть після того, як вище я помітив пересмажену запах риби, противний смак.
Я знаю, що люди говорять, подивитися на текстуру для вимірювання прожарювання однак я думаю, що час приготування коротке і тому, коли я перевірити його це зробити.

Чи Можете ви побачити, де я буду неправильно? Це дві хвилини на повільному вогні, але його потрібно переманювати? Повинно бути, всього в двох хвилинах від часу риба додається і не більше?

+196
Anfernee 17 січ. 2020 р., 18:32:53

Я не знаю, якщо ти все ще дивишся на це питання, тому я буду краток. Звичайно, салат після основного прийому їжі, як правило, тільки під час повного страв - тобто чотири або більше курсів. Це призначається, щоб бути легким зеленим салатом після великий смажений вечеря (зазвичай), щоб очистити перед десертом, який може включати як солодкий десерт (тістечко, торт тощо) і сиром (свіжі фрукти і печиво/сухарі).

Я не знаю жодної переваги салат до або після їжі, крім цього - і я не бачив його за межами офіційного обіду.

Крім того, ви не побачите його за межами Європи. Я знаю його як традиційний британський річ.

+150
zhban4ik 30 квіт. 2013 р., 22:08:53

По-перше, жоден рецепт не зрозумілий, і всі вони відкриті для інтерпретації. Відповідних змінних не можуть бути узгоджені між розробником рецептури і кінцевого користувача. В ідеалі, рецепти дозволяють відтворювати продукт. Частіше вони вам близькі.

Випічка хліба-це ще більш проблематично з-за незначні відмінності в борошно і змішувачі, і тим більш виражені відмінності в температурі і вологості. Ви повинні знати щось про випічці хліба, і краще мати певний досвід, щоб знати, коли слідувати рецептом в точності, або коли відступати.

Щоб відповісти на ваші запитання більш конкретно: #1 залежить від типу борошна, гідратації і вологість. Ви повинні розвивати розуміння природи бабла ви працюєте. Коли тісто досягне консистенції, Ви гарні, щоб рухатися далі. Якщо єдине тісто не формується, ви можете додати більше борошна. Однак, деякі високі гідратації тесту не виглядають дуже згуртованою на даний момент.

Пункт 2: Так, суміш включити солі і початку розвитку клейковини

Пункт 4: Почекайте. Температура впливає на дріжджі дій. Це може зайняти більше часу. Якщо ви не бачите дій, ви можете мати несправний дріжджів, або може бути, ви вбили його з рідиною, яка була дуже гарячою. Згинання і складання-це все про розвиток клейковини, що важливо тут.

Пункти 5 і 6 вас у парку, але ви повинні розвивати почуття, як тісто себе веде. Потім ви можете відрегулювати до місцевих умов.

Зрештою, рецепт-це керівництво. Не турбуйтеся про досконалість. Внести незначні корективи в наступний раз. Нуль в результат ви шукаєте.

+144
89308148806 19 бер. 2015 р., 21:25:04

Я спеціалізувався на хліб науки в Університеті Northhampton, поблизу Оксфорда і з суто британською точки зору, всі ваші відповіді невірні. Хліб повинен бути споживається на щоденній основі, т. е.. як у молитві Господній, "дай нам хліб наш насущний. Який хліб варто вживати в їжу потрібно вживати якомога швидше, і тому немає ніяких причин, щоб мати "хліб у полі.", тому що там буде хліба не залишилося, щоб бути збережені.

+99
jayatubi 19 груд. 2010 р., 17:43:51

Якщо ви не дбаєте про смужки будучи натуралом, потім різати перець кільця-це, мабуть, самий швидкий і легкий підхід. Один швидкий зріз, щоб зняти верхню частину, витягнути насіння і ребра, потім наріжте 6 до 8 кілець.

Розрізати кільця навпіл або на чотири частини, потім поп стовбура з верхньої і наріжте його і знизу вгору окремо.

З невеликою практикою, ви можете відрізати верхню частину так, щоб стебло, ребра і насіння всі вийшли з родзинкою.

+80
aram99aram99 18 лип. 2013 р., 18:30:30

Як yock пояснив, додавши мокрого на сухий, як правило, краще.

Є додаткові проблеми з деякими з ваших прикладів. Деякі випічки (розпушувача бісквіти, кукурудзяний хліб) швидко деградувати, як тільки волога вводиться в сухі інгредієнти. Є точки, де хороше перемішування погіршує кінцевий результат. Інші часи, не вистачає змішування може запобігти вологі і сухі від гомогенізації правильно. Торти і тістечка можуть бути вразливі на занадто великий/занадто маленький спектр.

Як вологий, тісто має бути (загальний коефіцієнт вологих:сухого) може кардинально змінити спосіб змішування.

+60
KOHb 24 груд. 2010 р., 18:23:49

Я, як відомо, накрийте поліетиленовою плівкою, покладіть ніж шеф-кухаря плоско вздовж шматок курки, а потім вдарив плазом лезо з п'ятою руку. Очевидно, триматися подалі від гострий / гострий частин; але це легко зробити з Великою Шеф-ніж. Я зазвичай роблю це, коли у мене є один або два шматки м'яса, які потребують розм'якшення (як більше буде но розварювати ти повернулася!)

+53
regex 14 жовт. 2019 р., 08:27:56

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available