Де я можу купити кошерної солі в Лондоні?

Я взявши кілька хвилин, щоб поглянути навколо на речі, коли я приїжджаю в новий супермаркет / ринок / єте і т. д. І я не зміг знайти джерело тут. У той же час, я не хочу нічого імпортувати з Штатів, тому що він підриває саму мету мати дешеві пропозиції хороша сіль.

Напевно є місце, де можна отримати кошерної солі в Лондоні, немає?

+518
Klaus Alexander Seistrup 1 вер. 2019 р., 17:23:15
37 відповідей

Часто, коли я вирівняв дно мій горщик з листям капусти. Просто будьте обережні, щоб не змістити їх при помішуванні.

+1000
Kyle Rose 03 февр. '09 в 4:24

Пару речей, які можуть допомогти в цьому допомогти:

 1. Якщо ваша машина має кілька сушених крихт пасти на ньому, просто залиште його сушитися і вибити / забрати висохле тісто за допомогою кисті або палички.

 2. Не надто турбуватися про якихось крихт яєчних тісто, роблячи вас хворим.
  Ви збираєтеся кип'ятити, яку б локшину вам зробити принаймні 3 хвилини, чи не так?

 3. Якщо ви помили свої машини паста з милом і водою -як я зробив - просто покладіть його на повільному вогні (@150 градусів за Фаренгейтом) протягом години, щоб акуратно висушити воду. Не піти що-небудь гаряче, і не намагайтеся зробити це з пластмасовою машинкою.

3 роздачі провернули машини, які я бачив, були гвинти на кришках на обох кінцях роликів. Відкрийте їх і кисть трохи оливкової олії на кінці валів і шестерень, щоб тримати їх рухатися вільно і зупинити іржу.

+996
Bret Copeland 9 черв. 2013 р., 16:45:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Там не було занадто багато жиру в баранині. Це станеться лише за все, що ви можете поставити кол, я думаю.

Якщо ви не rotissering щось досить малий, щоб поміститися над центром пальника, ви могли б зробити це таким чином з центром пальник повністю виключена. Ви також можете видалити решітки та місце спробуй зверху плівка тепла в центрі, щоб зловити капежом (який потім можна використовувати). Я не знаю, скільки різниця скелі і спеки фольги зробить цього, так як я ніколи не користувався колишній.

Якщо ви багато rotissering і думаєте отримувати нові приладдя для барбекю, зробити з заднім пальник саме для цієї мети -- воно йде перпендикулярно до основного пальника (паралельно вертіла) і вище мангалі, прямо про те, де петлі на спині, ~30° вниз і ззаду вертіла. Це працює просто чудово, а навіть якщо там не пожежа, матеріалів на решітках, як правило, щоб отримати трохи обпалений зовні, якщо нагріти його прямо під. Це також означає, що ви можете легко зловити тих капежом ;)

+942
Miroslav Novosad 29 вер. 2011 р., 10:46:13

спробуй розбити кристали кожен раз, коли вони починають ставити. після початку rebreak кубики. це буде також видалити бульбашки повітря, які можуть викликати хмарність.

+925
frequent Traveller 6 серп. 2019 р., 09:57:03

Я тільки коли-небудь зроблених до цього французькі безе, і я тільки коли-небудь використовували весь, розділених яєць.

В даному випадку, я використовував яєчні білки з коробки (напевно, слід відзначити, що вони були всього лише кілька тижнів соромиться їх терміну дії). Я знаю, що свіжіше білки збити до краще, але я напевно отримала ці м'які/трохи стоячих піків, коли я збиті білки самостійно. Однак, коли я додав цукровий сироп безе вийшов текучим досить швидко. Я зберіг його для биття, але текстура залишилася досить текучим (я використовувала вершки зубного каменю, щоб допомогти стабілізувати ситуацію, але безрезультатно, мабуть).

Мені цікаво, які з таких є ймовірним винуватцем:

 • є загальний збиток, використовуючи білок з коробки?
 • це просто відсутність свіжості? (Я б здивувався, якби це було просто, тому що Білих зробив батіг досить красиво, перш ніж я додала цукор)
 • може сироп був занадто гарячих або іншим способом заподіяну білих зламати?
 • я міг би overwhipped білки перед додаванням цукру? піки, здавалося, не бути занадто жорсткою до цього моменту, але думаю, це можливо
 • що ще?
+915
JBourne 22 лип. 2012 р., 17:20:40

Давайте подивимося на ваші варіанти...

Грудинка - золотий стандарт для барбекю з яловичини. Стає дуже м'якою при варінні на повільному вогні. Недорогий шматок м'яса (якщо ви знаєте правильні місця) мінуси: дуже маленьке вікно між недовареною (для ніжності) і висушують. Тільки жир в жирових кришка, це означає, що ви втратите багато, що надаються капежом щоразу м'ясо перевернули. Не дуже плюються-дружньому.

Ребра спекотне - хорошою мармуровості всієї. Не багато сполучної тканини, щоб зламати в м'ясо. Готує відносно швидко, навіть при більш низьких тимчасових секретарів. Смачні. Мінуси: Якщо вам потрібно приготувати більш "зроблено" температуру в залежності від вашої аудиторії, то м'ясо може стати жорстким і сухим.

Очі круглі - дешеві. Підходить на багатті на рожні відмінно. Готує рівномірно. Мінуси: навіть хороший круглий обжарювання має більш сухою, жорсткою текстури.

Чак - ніжний і ароматний. Всепрощаючий. Відмінно підходить для низьких/повільне приготування. Багато мармуровість по всьому м'яса, щоб тримати його вологим під час приготування їжі. Мінуси: розсипається, якщо правильно приготовлена, тобто він буде важко тримати його на рожні. Краще всього подавати як обсмажена яловичина, яка не може бути те, що ви шукали.

Рибай - соковитий, насичений яловичий аромат. Худий. Мінуси: легко вивернути шматок філе, який шкіряні туфлі.

Вирізка - ніжне і смачне. Прощає приготування їжі поза середовища, якщо все зроблено правильно. Мінуси: дуже дорого.

Яловичі реберця - ніжні, хорошим вмістом жиру. Добре підходить для повільного приготування. Мінуси: може бути важко служити/є.

Я не знаю, що я виберу тут. Я б майже напевно виключіть м'ясо, очі круглі, і вирізка, з різних причин, якщо я дотримуюся плювати-кулінарія. Я б на паркані з чак-тобі доведеться придумати якусь клітку-тип механізму Курча смажений(и) разом. Так що я схиляюся до реберець або філе. Обидва дорогі, але вони того варті. Тільки проблема, якщо у вас є люди, які наполягають на середніх ну або більше м'яса, ви будете мати, щоб з'ясувати, що робити. Може бути, приготувати для середніх і припікають чанкі для людей, які хочуть їх ще готують?

Ще один цікавий варіант може бути з яловичини реберця. Я бачив епізод з неприборканого гриль з Стівен Raichlen , де він зробив гігантські яловичі реберця на відкритому вогні, аргентинський стиль. Він поставив ребра на великі ставки і стукав ними в землю поряд з вогнем, повертаючи їх кожен так часто.

Наскільки деревина йде, я пропоную дуба та/або гікорі. Особисто мені подобаються з яловичиною. Можливо, найкращою стратегією було б розвести вогонь з вугіллям, просто якийсь черговий брикетів (збігів світло!!!). Потім безперервно годувати деякі дрова у вогонь в процесі приготування їжі. Аромат диму вам передавати не буде такою глибокою, як це було б у курця, але це може бути доцільно для вашої аудиторії.

Я пропоную отримати невеликі порізи кожного з м'яса, поклав їх все на тій же косі, і дати йому тест у вашому дворі. Все, що вам не сподобається, кинути його в рагу або чилі. Шляхом проб і помилок, ви можете зробити свій спосіб вогонь, і трохи хорошого м'яса в процесі. Виграти-виграти!

+877
hibigo 5 трав. 2018 р., 17:10:42

Я дізнався, давним-давно, коли рецепт закликає до "овернайт" означає вісім-десять годин, а іноді й дванадцяти. Діапазон залежить від того, що ви витримуєте. Іноді вісім достатньо, а іноді і більш необхідна тому, що інгредієнти є змінними, які можуть не збігатися.

Тому овес повинні бути перевірені. Якщо вісім годин достатньо, потім вісім годин це. Якщо ні, ви більше не потребуєте.

+828
tonyarash 4 бер. 2019 р., 02:13:54

Реальний, справжній віденський шніцель телятина. Напевно. Я не можу зв'язатися з веб-джерела, але у мене є кілька німецьких книг готувати вдома, в тому числі один виключно про різного роду шніцель.

rind

З телятини можна використовувати частинами 6, 7 і 11 для будь-якого виду шніцель, 7 бути найкращим і найціннішим вибором. Я не знаю англійських назв, може хтось може поставити їх. Крім того, спробуйте використовувати менш жирне м'ясо. Я думаю, що в США, жир мармурова яловичина вважається більш якісною. Але в Європі, пісна яловичина краще. Хороший яловичий шніцель може бути 3% жиру.

Це говорить, Є багато місць, які приготувати шніцелі з свинини у віденському стилі і назвати їх віденського шніцеля. Це не традиційний, але якщо вам подобається смак, немає нічого проти робити це вдома. Вони приходять з тієї ж частини свині, як телячий шніцель: окіст і нижньої частини спини. Знову ж таки, вони повинні бути дуже худий. І в обох випадках, на відміну від стейка, шніцелі завжди без кісток.

+820
Anandaraj 30 жовт. 2015 р., 05:57:15

180°C температура карбонізації, де починається і формування ароматний 'фонд' (карамелізація) відбувається. Нижче цієї температури ви не випічки, а головне, що запікання.

Як ви отримаєте далі в науку приготування їжі або кухня в стилі модерн' ви побачите, що відбуваються певні зміни в сувид (<100°с) діапазон, але інші (наприклад, крохмаль клейстеризація і деякі Майяр реакції) виникають між 100°C і 150°С. Крім того, ви дізнаєтеся про деякі більш екстремальних реакцій, таких як нафта Браунінг і зміни гетероциклічних сполук, які відбуваються при ще більш високих температурах.

Деякі кухарі зрозуміли ці відмінності більш наочно, і я хотів би запропонувати, дивлячись на Джеймса борода 'теорія і практика гарної кухні, де він обговорює випічки проти обсмаження, а також Марк Бітман (тепер вегетаріанець, я вважаю) і його статті Кука ілюстрований і скиглити з приводу правильного запікання птиці до 500°F (260°C і не нижче температурі 400°F (205°С).

Температура робить великої різниці в реакціях, які відбуваються і в результаті текстура, аромат і колір.

-- Інший плакат Тут помиляється; це не збіг, що ~350°F до 375°F (від 175°С-190°С) температуру фритюру'. Смаження температури вибираються з двох обмежень; температура повинна бути достатньо високою для деяких карбонізації (розкладання) вуглеводів відбувається (>175°C), але досить низько, щоб уникнути карбонізації масла (<200°С, дим темп для більшості масел). Кухні з деякими суспільства/контрольованих карбонізації вся суть фритюру і визначає -дуже щільно діапазоні температур.

+809
Jon Popek 14 серп. 2011 р., 07:25:52

Червоний винний оцет, кінза, петрушка, цибуля-шалот, часник, сушений червоний перець чилі пластівці, цукор, сіль, перець, виноградне масло.

Суміш і дайте йому відпочити протягом принаймні годину при кімнатній температурі на смак

+772
user82393 25 вер. 2011 р., 07:06:32

Я поставив ірландському барі Бейліс в чорному мого ранкового кави я зігрівся на Стенлі термос. Але після невизначеного проміжку часу (від 10 хвилин до години), молока кислого молока.

Це нормально? Я повинен бути стурбований? Це тому, що моє кави виявилося, що кисла?? Ми використовуємо френч-прес і меленого зерна. Я не дивлюся на те, де він купує свої підстави в зернах, але навскидку він на смак як середнього ступеня обжарювання.

+770
Saidolim 27 лип. 2017 р., 00:15:06

В США, майже всі види риб, які повинні бути подані сирими, повинні бути замороженими, щоб убити деякі з найпоширеніших паразитів хробака.

Загальна ідея, що всі риби є хробаки, які небезпечні для людини не обов'язково, однак.

Паразити не є універсальними для всіх видів риб. Прісноводні риби, здається, є більше проблем, ніж інші (тому лосось, який проводить час у прісній і солоній воді, і ці проблеми), а серед морських риб, види паразитів, які з'являються в палтус, тріска, окунь не з'являються в деяких інших видів риб, які є загальними для суші і сашимі.

Ваху, наприклад, паразити в шлунку, тобто майже універсальний, але ми не їмо шлунка. Якщо ви повинні були використовувати свіжі, сирі, виловлену макрель для суші або сашимі, ризик паразитарного зараження буде мінімальною. Ж саме вірно для більшості сортів тунець, хамачі (японська лакедра, який не такий же лакедра ловиться в Північній Кароліні, наприклад, що зазвичай є черв'як, але навіть це не шкодить людині).

Так що, дійсно, безпека рибного сировини залежить від того, як риба обробляється, зберігається та виду риби. Немає узагальнення, яке охоплює всі сценарії, але це може бути дуже безпечним.

+768
Tangym 16 жовт. 2014 р., 09:36:52

Я дуже рекомендую використовувати термометр залишити в духовці. Це економить вам багато неприємностей, тим більше, що вам не треба взяти м'ясо з духовки і вам не доведеться турбуватися про пересушуючи м'ясо.

Аналогові версії залишають повністю в духовці, однак це може бути важко, щоб прочитати температуру, як ви повинні налаштувати термометр для особи дверцятах духовки. Використовуючи їх із закритими випічки неможливо.

Цифровий, кого я знаю, мають зонда всередині печі. Жароміцне кабель, який досить малий, щоб не викликати якихось проблем із дверцята духовки, потім підключається до екрану. Або в більш наворочені версії, до антени, яка передає дані на екран.
Багато тем вже є програми, Доступні, щоб приготувати ваше м'ясо до потрібної точки. Ви вставляєте зонд в м'ясо і просто чекати сердечника для того щоб досягти певної температури. Вам не доведеться турбуватися про час, просто стежте за температурою піднімаються вгору до тих пір, поки м'ясо не буде повністю готове. Єдине, що вам потрібно подбати про те, щоб вставити наконечник близько до центру шматка м'яса.

+712
Erin Kiley 9 вер. 2015 р., 21:17:41

Вчора, як тільки я додала 2 курячі грудки (філе в температурі 350°F (175°C) на сковороді (олія) він за всю дорогу до 250°F (120°С). І він узяв назавжди для тепла, щоб піднятися назад.

Чи є спосіб, щоб мінімізувати тепла ви втрачаєте, коли ви додати інгредієнти?

+711
BigW 27 лип. 2014 р., 12:48:13

При смаженні на сковороді, м'ясо виділяє вологу, що викликає масло "стріляти".

Як ви робите котлети? І є щось, що я можу додати до м'яса, щоб вода залишилася всередині або йти повільніше? Я намагався додати сухий хліб з м'ясом, але це не допомагає. Може, яйце?

+618
R Balasubramanian 27 бер. 2013 р., 12:30:07

Може бути, ви могли б переманити їх в якийсь двоконтурний котел домовленості. Проблема в тому, що крем почне відділятися, як він починає кипіти. Він буде тримати разом деякий час, але, ймовірно, не досить довго, щоб повністю приготувати овочі, або до вас Браунінг.

Жир, який накопичується на кип'ячене молоко, як зазначалося, ближче до топлене масло, ніж крем. Спробуйте смажити овочі в олії, дхі або масло, а потім додати вершки в кінці приготування в соус.

+604
Rohail Abbas 14 лип. 2019 р., 21:09:25

Ви могли випити за це, тримаючи його в кліщі перед автогеном. Але проблема в тому, що поверхня малої частки мускатний горіх, так що вам доведеться смажити його, натерти на дрібній терці, що поверхня (рівномірно) і знову смажити його в наступний раз.

Я не впевнений, чому ви відчуваєте необхідність, щоб смажити його. Багато спецій краще підсмажений, але свеженатертого мускатний горіх часто додають в мокрій посуду (наприклад, рисовий пудинг) без всяких тостів.

+556
Indrajeet Sharma 28 квіт. 2015 р., 13:16:05

У більшості країн стручкову квасолю і зелені боби в точності те ж саме (див. Вікіпедія запис для зелених зернах). Обидва слова використовуються для позначення різних нестиглих сортів квасолі звичайної phaseolus звичайна. Фраза квасоля старше і відноситься до часу, коли боби мали фіброзну рядок вниз стручка, що ви могли б дзвоніння викл. Перший stringless квасоля була виведена від Calvin Кіні в 1894 році, і, отже, нові назву для цього продукту став "зеленої квасолі", щоб підкреслити відсутність фіброзного рядок. Обидві назви все ще в широкому використанні сьогодні, навіть для сортів, де рядка немає (більшість сортів). Мені невідомі якісь достовірні докази того, що говорить про те, що зелені боби є небезпечними, коли їдять сирими. Які токсичні речовини присутні в зелений і стручкова квасоля на дуже низькому рівні (ті ж сполуки, які містяться у більш високих концентраціях у сирі сухі боби). Однак, зверніть увагу, що ці слідові кількості токсичних сполук вважаються безпечними і, що більшість продуктів мають схожі слідових кількостей токсичних сполук.

Тому, відправляючись в продуктовий магазин, якщо ви бачите слово зелений у зернах (принаймні в США) можна сміливо замінити його на будь-який рецепт квасоля.

Редагувати: як вказав rackandboneman, виду Вінья unguiculata можуть бути сирими і звичайна квасоля використовували в "Сом Там". Однак при перекладі на англійську Вінья unguiculata рідко перекладається на "квасоля". Найпоширеніше англійська назва для квасолі "спаржева квасоля", "довгий боб" або "квасоля коров'ячий горох" (див. Вікі входу для компонента, використовувані в "Сом Там"). Аналогічно зеленої квасолі, немає достовірних доказів того, що такі стручки отруйні, якщо з'їдено сировину, і "зелені боби/квасоля" роблять хороший замінник Вінья unguiculata в посуд, де ви плануєте скоротити довгу зернах в будь-якому випадку.

+547
daviddalto 30 черв. 2015 р., 05:24:06

Я виріс в Йоркширі, це не змусить мене негайно експерт, але моя мама сало або яловичий крапель, щоб покрити контейнер для йоркширського пудингу або жаба в норі. Ви повинні розігріти смалець в духовці, вона повинна бути дуже гарячою.

Я підозрюю, що проблема з використанням олії з сосисок полягає в тому, що ви отримаєте трохи води, а також нафти. Це вам не шубу в тісто і швидко випаровуються. Або масло не досить гаряча, якщо покласти в контейнер. Я пропоную покласти залишки ковбаси в підливі не Жаба в отвір.

P. S. Я не знаю, що (з пов'язаних рецепті) ковбаса шматками означає, але зберегти свої ковбаски цілому ІМО.

+544
GoldSpark 20 лист. 2019 р., 07:30:26

Я взагалі

 • залити водою в каструлі,
 • варити близько 10 хвилин,
 • злити

і потім використовувати його таким же чином, я б служити рис. Я знаходжу його смачніше, ніж рис і як текстуру. Я звичайно не додає нічого, але я впевнений, що ви могли.

+529
EvZ 10 трав. 2015 р., 19:20:53

Особисто я просто повторно сезоні його в чистоті, покриття варильної поверхні в сковороді олію і нагрівати його, поки він не тільки починає палити. Це завжди працював дуже добре для мене, і має перевагу бути швидким, якщо ви повинні насправді використовувати річ відразу!

+494
agyness 11 серп. 2015 р., 21:31:16

Так от, я працювала з тайського каррі і переглянув свій пост про "Коли воліють йогурт, вершки і кокосове молоко в індійське вегетаріанське блюдо, щоб зробити його ніжним?" але ці, схоже, стосується інгредієнтів, не способами приготування.

При роботі з тайським каррі, найкращий спосіб зберегти молоко від щипців, коли його готують з каррі паста для нагріву відокремлена кокосовий крем, як ви б з маслом, а потім приготувати пасту каррі в крем до темно-мастило лінії утворюють у суміші. Я не впевнений, що цей процес називається офіційно (будь-яка допомога буде оцінили), але, здається, для того щоб скріпити паста каррі жир крем і позбавить страву, а також дозволяє в більш тонкої кокосового молока змішати гладко без будь-якого поділу.

Тепер, коли я пояснив метод, я вже звик, мені було цікаво, як можна приготувати традиційний індійський каррі в подібному способі. Я бачу, як крем може бути приготований таким же чином, але хіба це справедливо з йогуртом? Я читала, що незбиране молоко йогурт зазвичай використовується в індійській кухні, і, можливо, має відповідний зміст жиру для приготування каррі з подібної консистенції. Будь-яке розуміння буде високо оцінили.

+493
Ryot 12 трав. 2010 р., 12:43:39

Так, коли ви додаєте воду в розтоплений шоколад, це захоплює. Це як цукор. Якщо додати трохи води у цукор, він буде утворювати згустки, як частинки триматися разом. Якщо вам досить додати, вона знову гладка. Частинки шоколаду ведуть себе однаково. Спробуйте його з якимось порошком какао. Те ж саме відбувається, за винятком суспензії/емульсії олії какао і частинками шоколаду.

Щоб уникнути цієї проблеми, розтопити шоколад з бренді.

Рішення Aaronaut може бути правильним, принаймні, останнє, що я можу сказати. Я не розумію, чому опалення коньяку допоможе, частинки будуть як і раніше вести себе так само. Знайшовши має більше спільного з відношенням вода/частинки шоколаду.

+465
Shanthi 29 серп. 2015 р., 08:11:40

Сайті, зокрема, йдеться :

Всі наші Саламі виліковуються і, природно, у віці. Інші вишукано приготованим предмети, як наші Мортаделла є спеціями і приготоване в італійських традиціях.

Проблема в тому, що існує дві класифікації м'яса, які відрізняються тільки буквою:

 • Салямі (множина від салямі) вилікувати, висушеного на повітрі м'яса. Вони можуть зберігатися при кімнатній температурі (принаймні, перш ніж нарізати їх), і було б добре, щоб з'їсти її сирою.

 • Вишукано приготованим (множина salume) - великий класифікації солоного м'яса, який включає в себе не тільки салямі, але також варені або сирі продукти, такі як mortadela і беконом. Приготовлені продукти (наприклад, mortadela) буде нормально є як є.

Панчетта-це солі і спайс-копченої свинини, як і раніше, сирі, і повинні бути приготовлені до їжі.

+465
Vijay Gill 8 лист. 2010 р., 16:03:03

Одна з найважливіших речей-це повний Тан. Тан-це розширення металу леза в ручку. У ножі повний Тан він проходить весь шлях через ручку. Це покращує стабільність, контроль і довговічність. Більш дешеві ножі з частковим лапки будуть ручки обламуються з часом.

У шеф-кухар ніж ви хочете лезо від 8 до 10 дюймів у довжину, зручніше.

Ви також можете знайти ковані або штамповані леза. Я пропоную прочитати в цій статті про відмінності. Підводячи підсумок, ковані леза м'якше, легше наточити, важче, і підтримати. Штамповані гостріше леза, складніше точити, легше, і привареною підтримати, якщо такі є. З поточними виробничими процесами кується, не обов'язково краще, ніж штамповані. Ви повинні приймати свої власні рішення. Все хрень ножі штампуються, але не всі штамповані ножі хрень.

Це підводить мене до одного з найважливіших пунктів: вона повинна відчувати себе добре у вашій руці. Не купуйте дорогий ніж тільки тому, що це дорого, або ти дізнаєшся ім'я. Перейти в магазин, який дозволить вам використовувати ніж, Вільямс-Сонома-це той, який буде це робити. Якщо ви можете, принести морквину в кишені і на насправді, що в магазині.

Я буду робити деякі дослідження на якість сталі і оновлювати пізніше.

+450
Alexandre lima 26 серп. 2017 р., 18:07:04

Ви починаєте з яблуками, приготувати їх небагато і у вас є яблучним соусом. Приготувати цей соус дуже повільно, але протягом тривалого часу, і ви отримаєте яблучне масло.

Хоча я думаю, що заміна буде взагалі працювати, то, швидше за все, буде солодший. Миліше, тому що там менше води в яблучне масло і яблучне пюре, що призводить до концентрації цукрів. Також коричневого до темно-коричневого кольору яблучного повидла відбувається карамелізація цукру, яблуко. Що карамелізація, щоб змінити смак вашого мафіни.

Дайте йому спробувати і подивитися, що відбувається. Потім зробіть ще одну партію з меншою кількістю цукру і подивитися, як вони виходять. Якщо ваш рецепт використовує коричневий цукор спробувати змінити деякі або всі на білий цукор з допомогою яблучного повидла в якості своєрідного замінника. Я підозрюю, в ті тести, які ви знайдете в пакеті, здорово!

+416
user34564 6 лип. 2019 р., 01:50:27

Я також пропоную спонж Доби 3М, доступний майже скрізь кухонних приналежностей, які продаються. У них є хороші пластикові покриття, яке безпечно на антипригарні і анодований посуд, але достатньо жорстким, щоб видалити вперті спалили біти. Мої батьки вже використовують їх протягом багатьох років на своїх панів, і я використовую їх протягом більш короткого ряду років на мою власну.

+409
Abigail De Leon 30 трав. 2016 р., 20:26:25

Ваш досвід і інші відповіді, дуже відрізняється від мого досвіду; для мене, вони працюють добре, щоб стримати ромашки. :) Якщо вони зроблені з відповідного стеатиту (поширеним матеріалом для віскі камені), ви повинні бути в хорошій формі. Якщо це щось абсорбент, як вапняк або щось (що іноді використовується для підставок, та невідповідні для здачі в Нічого) ви помилилися речовини для початку.

Ось мої думки, якщо це стеатиту:

 • Хороша якість каменю є, по суті, непористі і взагалі життєрадісний/стійкістю до утворення плям/запаху самостійно.
 • Якщо ви вважаєте, що запах/смак у воду/лід, який конденсується на зовнішній стороні, дати йому швидко промити в холодній воді після вилучення з морозильної камери, і, перш ніж покласти в ваш стакан. Це дозволить змити кристалики льоду і не осмислено теплою Кубі.
 • Мильний камінь є досить м'яким (близько 4 по шкалі Мооса за хороші якісні речі), і можуть бути відполіровані з використанням звичайних методів. Ви можете очистити і відполірувати деякі поверхні такі речі, як зелений Scrub пускові майданчики (наприклад, "скотч-брайт"), регулярні дешеві наждачним папером, і, можливо, сталевий мочалкою або так. Якщо ви вважаєте, що деякі біти чіпляються зовні, відшліфувати їх. Оздоблення з дуже дрібним зерном для нігтів гладка. Краще не дихати пилом...

Це, як я ставлюся до своєї мильного каменю. Я вважаю, що вони навіть не вбирають такі речі, як бітер. Вони працюють для мене, і я люблю їх!

+323
packetwerks 21 квіт. 2015 р., 21:51:50

Є посуд, наповнений водою, що залишилася після варіння буряків.

Я знаю, що буряк сповнена хороших речей. Я б не хотів кидати цієї буряків складі в каналізацію, а використовувати його.

Як це буряк вода або буряковий запас стати в нагоді?

+313
Dan Goldin 4 квіт. 2017 р., 15:20:12

Я часто зробив домашній майонез в моєму кухонному комбайні наступний рецепт Алтона Брауна, і стабільно хороші результати.

Минулого тижня харчової процесор був зайнятий чимось іншим, і тому я вирішив зробити майонез в міксері стенду. Використовуючи віночок, насадка і повертати його на високій швидкості, у мене все емульгованих але отриманий майонез був дуже рідкий-не зламані або розділені, але набагато менш в'язке, ніж те, що я отримую від кухонного комбайна. Це було в холодильнику протягом тижня, і все та ж послідовність (емульгованих але нежить).

Я припускаю, що він отримав занадто багато повітря збиті або щось. Чи є спосіб, щоб використовувати міксер для майонезу, або вона дійсно потрібна швидкість в кухонний комбайн або блендер?

+298
user4705 3 трав. 2018 р., 17:40:24

Moscafj пояснив, що ви повинні ще сезон, але не навіщо, а чому сіль так важлива.

Сіль не вважається спецій на кухні, а "підсилювач смаку". Це не все, що багато аромату сама по собі при правильному використанні, але, навпаки, покращує текстуру і смаковими характеристиками, що їжа-це витримана. Це збільшує інтенсивність солодкого смаку і знижує інтенсивність гіркого смаку. Це також допомагає звільнити певні молекули аромату, знову змінює профіль аромату.

Використовуючи правильне кількість солі у вашої кухні може повністю змінити палітру смаку їжі, і якщо ви повинні з'їсти низьким вмістом солі дієта, це не повинно бути пропущено.

+261
ewwhite 27 січ. 2011 р., 11:52:34

Як кожен з вас вимірювання інгредієнтів? Якщо, наприклад, ви обидва використовують дані, і ви обидва вимірюють з точністю до кількох грамів, то це не ймовірно, причиною різниці. Якщо навіть один з вас за обсягом заходи, тобто, швидше за все, відмінності в тому, скільки борошна потрапляє в тісто. Один неофіційний опитування, який я читав у людей вимірюють борошна за обсягом, проте вони зазвичай робили, що потім зважив, що склянка борошна. Кількість борошна в чашку становила близько 80 або 90 грам до 200 грам. Чи може хтось просіює, розпушує, ложки, або ложки може зробити різницю у кількості борошна.

Більше борошна в тісто, тим суші тісто і жорсткіше. Менше борошна означає м'якше, вологіше тісто. Це можна пояснити тим, що ви описали.

+229
SethO 7 лист. 2014 р., 09:29:18

У мене є кілька рецептів, які закликають до шафран. Очевидно, всі вони говорять, покласти шафран у невеликій кількості води, щоб витягти аромат, так він розподіляється більш рівномірно в блюдо. Однак, немає жодної згадки про температуру води.

Це повинно бути окропом? Холодної води? гарячою чи теплою водою? Я знаю, що гаряче водопостачання буде викликати видобуток буде швидше, але чи будь-яке пошкодження до шафран і його смаку?

+191
Bherav Singh 23 серп. 2014 р., 22:34:28

Вони черв'яки. і вони вкусити або вжалити наш фіолетовий корпус горох. і ви розвалиться горох, а там маленький білий черв'як з маленьким коричневим плямою на голові. і вони повзуть.

+171
Germa Vinsmoke 17 вер. 2011 р., 17:13:10

Я зробив булочки двох днів поспіль з точно такими ж інгредієнтами мінус лимонний сік на 2 день. Морква позеленів. Крім того, в перший день, я змішав інгредієнти в кухонний змішувач допомогу і на другий день я сили змішане. Я думаю лимонний сік.

+68
Nick X Tsui 1 бер. 2015 р., 17:33:11

Ми хотіли б почати продавати європейське бобових (схожий на горох, але набагато корисніше) в США.

Пакувальник хоче схвалення від "офіційної" тіло, перш ніж дати нам пишуть, що він легко засвоюється організмом [і багато місцеві лікарі і фахівці не в рахунок].

Я зрозумів, що FDA не доступна [ми хотіли б почати вчора продаж] і навіть не довіряють.

Є організації, які ми можемо платити, щоб дослідити і затвердити їжі (він повинен бути легким) - організація, яка буде поважати споживача, і зробить пакувальник радий, що у нас є документ, нас прикриє?

+54
Audee Mirza 16 груд. 2017 р., 09:40:08

Шоколад - один з моїх улюблених предметів.

Правила іменування шоколаду (молочний, напівсолодке, гіркий, темний, дуже темний, і т. д.) трохи відрізнятися в залежності від того, де ви живете.

Однак, як правило, можна замінити на напівсолодке Шоколад темний шоколад в рецепті брауні. Напів-солодкого шоколаду не обов'язково мати сувора вимога до рівня какао, хоча деякі компанії будуть рейтингового списку какао (в плані відсотків какао) на ньому. Якщо ваш рецепт закликає до "екстра темний" шоколад гіркий шоколад, як правило, можуть бути використані в якості заміни.

У США немає юридичної відмінності між напівсолодкий і гіркий шоколад, так що ви повинні перевірити пакет і подивитися, якщо він перераховує відсоток какао. Чим вище відсоток какао, тим менш солодкий шоколад і "темною" (тобто більше шоколаду, а гіркуватий смак) шоколаду. Для більшості рецептів, які закликають до темного шоколаду, я б рекомендував дивитися на шоколад на рівні 50-60% какао. Темний шоколад Жірарделлі становить 60% какао в нас, я вірю.

Несолодкий шоколад не може бути використаний в якості заміни для іншої інший тип шоколаду без додавання цукру, і співвідношення може бути важко отримати права, тому я не рекомендую його.

Сторінка Вікіпедії для "видів шоколаду" насправді має один з кращих резюме, які я бачив, включаючи діаграми на основі вашого регіону (США, канаді або ЄС - мабуть ніхто не їсть шоколад в іншому місці). Посиланням нижче. Я б забезпечити інші, більш офіційні джерела, але їх дуже мало, узагальнити його, а також. Я додам деякі посилання, якщо я можу знайти хороші.

http://en.wikipedia.org/wiki/Types_of_chocolate

+13
Janet Turner Bradley 15 груд. 2018 р., 13:06:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil