Як зберегти мій (фритюру) масло використовувати як можна довше?

У мене нова фритюрниця. Я радий досі з його результатами. Я не "важких" користувачів хоча - раз в 2-3 тижні. Я хочу, щоб повторно використовувати масло пару раз. Фритюрниці однак крита, але не герметична,.

Нова фритюрниця має холодну зону, що означає, що масло не стають брудними через частинки-смажити. Я не перегріти масло. Так що, в принципі, я жарюсь правильно, я думаю.

Отже, як довго може моє масло спокійно сидіти у фритюрниці, якщо я переконайтеся, що він ретельно нагрівають наступний раз, коли я смажу? Я повинен бути, що дозволяє маслу охолонути і зберігати жир (герметичних) контейнерах, а не, якщо там буде цей довгий проміжок між використаннями?

Редагувати: так, я бачив це питання та відповіді: олія для смаження повторно

+61
ask 19 трав. 2018 р., 06:12:47
36 відповідей

Я думаю, що економічність і варто частина питання досить суб'єктивно, оскільки немає способу, щоб безпосередньо порівнювати сіль з посуду клас блок солі. Ці соляні блоки вважаються непридатними, коли вона стає тріщини і розвалюватися не тоді, коли вся сіль була використана. Таким чином, ціна за новизну, використовуючи ці блоки, щоб приготувати їжу, а не фактичний вміст солі. І є аромат варто це до вас, щоб вирішити.

Через невивченість гімалайські соляні блоки, я наведу трохи довідкової інформації для тих, хто не знайомий. Завдяки унікальним утворенням решітки з гімалайської сіллю блоків, він має дуже низьку вологість і пористість. Завдяки цій властивості він може бути нагріта до дуже високих температур (до 900 градусів за Фаренгейтом). Також через відсутність пористості, солоності, яка виходить від нього, при приготуванні на ньому мінімальна і додасть тільки невелику кількість натрію. Крім того, він має багато слідові кількості інших мінералів, в тому числі, але не обмежуючись сірка, кальцій, калій і магній. Ці додаткові мікроелементи, що враховуючи рожевої гімалайської солі її унікальний аромат.

Тепер, якщо ви хочете готувати за допомогою блоку просто, щоб спробувати його на смак, я б порекомендував вам використовувати це замість цього. Це сумка з рожевої гімалайської солі, який призначений, щоб піти в їжу як приправа.

Скільки солі блоці Останні чисто залежить від того, наскільки добре ви піклуватися про нього і удачу. Ця стаття пояснює правильне опалення і пральна техніка. Тому що ці блоки, природно, вирізані з землі, лінії розлому(іноді не видно зовні або навіть людське око) може існувати на ньому. Ці лінії розлому, природно, буде зростати, так як блок постійно нагрівається до високих температур. З-за цієї непередбачуваності, немає "реального" відповіді. Однак деякі можуть тріснути після декількох використань(на один відгук, одна жінка стверджувала, він зламався після двох застосувань. Але вона була в змозі отримати його замінює безкоштовно), тоді як інші можуть тривати набагато довше(інші звіт за рік). Як правило, ви можете отримати заміну, якщо заблокувати тріщин протягом короткого періоду часу. Дізнайтеся про це гарантійний термін від постачальника перед покупкою.

+999
fakhrizaki 03 февр. '09 в 4:24

М'ята любить масло. І він любить воду. І він любить алкоголь. Як і більшість складних ароматів, м'яти складна.

Зеленішою, рослинними нотами сполук, як хлорофіл, і буде алкоголь і дуже слабо розчиняється у воді. Терпкий, гострий листи із з'єднань, таких як ментол, який розчиняється в маслі.

Загалом, швидше смаків, ті, які б'ють швидко і зникають швидше, розчинних у воді, а ті, що затримуються кілька soluble олії. М'ятний аромат продається і як екстракт, на основі води або спирту, і як ефірне масло, в основі... олії.

Що стосується приготування їжі, я б пропустити помідори, і м'ята і петрушка песто з волоськими горіхами і оливковою олією. Чому? Мені подобається м'ятний.

+971
voldemort619 18 січ. 2015 р., 11:32:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Харчова сода є відмінним, їжа-безпечний очищувач для металу, скла та пластику. Ви можете використовувати його в якості неабразивный чистячий порошок для видалення маслянно-воскове нарощування з ваших контейнерів.

Харчова сода також дуже ефективна в нейтралізації запахів. Однак, якщо ви продовжуєте смак пластику або залишки іншої їжі, то, мабуть, пора на пенсію ці контейнери.

Це досить зручно, щоб заповнити шейкер з содою, і тримати його під рукою, поряд з раковиною для різних цілей очищення.

enter image description here

Випічки соди також можна сміливо гасити пожежі без змащення отруєння харчовими продуктами, і це ще одна причина, щоб завжди тримати його чільне місце у вашій кухні.

+957
igiroux 30 трав. 2018 р., 03:53:09

Зелений перець, щоб оживити його в кінці працює дуже добре. Поставити в пару і тушкувати протягом декількох хвилин...це не конфлікт з іншими спеціями.

+950
Iced Tea 29 лют. 2016 р., 00:11:26

Це є одним з основних балканської кухні. Ви побачите його по імені Lángos (та похідні) в Угорщині і Mekitza (та похідні) в слов'янських мовах. Жодне з цих слів використовується в Західній Європі, в залежності від групи популяризував його там.

Я не впевнений, що ця формулювання поширюється за межі Європи, і можу сказати, якщо вона була ввезена в США або розвинених там самостійно, але це, звичайно ж, кінцевий результат.

+935
user85390 14 черв. 2012 р., 03:51:00

Те, що ми сприймаємо як "аромат" часто приходить від багато ароматичних і летких компонентів, що ми запах. Ми нюхаємо їх, тому що вони леткі, що означає, що вони мають властивість випаровуватися без їжі (якщо вони невеликі молекули) або, як правило, здійснюватися від їжі (для більш великих молекул). Крім основних солодкого, кислого, гіркого, солоного і умами зазначає, інша складність смаку походить від запаху і летких молекул аромату.

Якщо єдина річ, яка випаровується при зменшенні соус був "чистої води" у формі пара, ви не могли відчувати запах його. Тим не менше, коли ви готуєте бульйон або соус протягом тривалого часу, вся кухня і вдома часто пахне з великими ароматами.

Більше аромати у вашому домі означає більше смаку, втратили від соусу. Так, при додаванні води в соус, соус буде часто пробують кілька більш розбавлені. Або, що більш імовірно, це буде смак "незбалансованим", так як більш дрібні молекули аромату, як правило, бігти швидше і легше випаровується. Коли ми готуємо соус вниз і сконцентрувати його, ми звикли до того, як змінити смаки. Але коли ви знову розвести його, аромати можуть не мати тієї ж пропорції, що і оригінал.

Все, що сказано, величина ефекту сильно варіює залежно від соусу і типів смаків в ньому. Якщо ви більш-зменшити трохи і просто додати трохи води назад, це не може зробити величезну різницю. Але якщо ви зробили гігантський горщик ароматний м'ясний бульйон (який на смак нормально, як є), потім скоротили його до демігляс, а потім додають воду назад, щоб спробувати відтворити початковий запас, він напевно б смак дуже різні, і багато ноти аромату буде значно слабкіше або зовсім втрачається.

Як Гарольд Макгі нотатки про їжу та кулінарії (стор 600-601):

Повільно на повільному вогні, поки він не зменшиться до однієї десятої свого початкового обсягу, акцій стає глас де viandeбыл, буквально "м'ясо морозиво" або "м'ясо Гласс" який охолоджується до жорсткої, ясна желе. Голос має густу, сиропообразную, в'язку консистенцію завдяки високому вмісту желатину, близько 25%, у інтенсивно пікантний смак завдяки концентрованих амінокислот [великий нелетучою молекулам], і округлим, соковитим, але кілька плоский аромат завдяки довгих годин, протягом яких летючі молекули вже википіла або реагували один з одним. ... Проміжне положення між акції та голос-це демі-глас або "напів-глас", який є акції заспокоїлося до 25-40% свого початкового обсягу. ... [Я]T також має перевага шкодуючи деяких аромату акцій від кип'яченої викл. ... Демі-глас є основою для багатьох класичний французький коричневий соуси.

Або, послухай Джеймса Петерсона, автора соуси: класичної та сучасної соусом (3-е изд., С. 91):

Не overreduce. Запаси часто зводяться до концентрації їх аромат і надати їм апетитний, легкий, густою текстурою. Хоча зменшення є практично незамінним методом для перетворення запаси в соуси, скільки ніжність і смак м'яса втрачається якщо зниження занадто довго. Багато ароматизатори, що містяться на складі ароматичні і випаровуються при повільному вогні протягом тривалого періоду, залишаючи плоский смак.

У більш пізньої чолі (стор 112), він додає: "запаси і соуси, які були занадто часто зводиться є квартира, приготований смак, який повинен бути компенсований з більш наполегливими ароматами". В якості відповіді Escoce вказується, коли ви значно скоротите соусом, він може "переварити" аромати. В деякій мірі це може бути пов'язано з Браунінга (Майар) реакцій, але при тривалій варінні також розщеплювати великі молекули аромату, знову зменшуючи певні смакові нотки і зміна балансу. В томатному соусі, зокрема, може також зламати потовщення компонентів (зокрема, пектин) з пригоранием, які зроблять ваш соус більш водянистим. Для овочевих соусів, це може часто бути припинено шляхом кип'ятіння соус коротко для деактивації ферментів, перш ніж киплячої, щоб зменшити.

Тому що смак змінюється і втрати під час скорочення, у багатьох кухнях світу є традиція додавати деякі "свіжі" інгредієнти, в кінці приготування їжі та/або при обслуговуванні, такі як свіжі трави, трохи свіжовичавленого соку, або кілька порізані овочі свіжіше. Аромати, які ми пов'язуємо з "свіжий" часто самі волатильні, враховуючи раніше, коли їжа спочатку різали або варили. Додаючи їх в кінці може дати глибину смаку, які не збереглися в давно приготований увареним соусом.

Якщо ви в кінцевому підсумку з overreduced соус, смак найкраще врятувати, додавши деякі ароматні інгредієнти (як у Петерсон цитату вище) або хоча б додати в "базу" повернутися в, наприклад більш акції в незнижувальному запасі і більше помідори/томатна паста в томатному соусі, а не простою водою.


Отже, як можна мінімізувати втрати аромату при скороченні? Це важко, але це залежить від того, більше проблем створюється втрати аромату в результаті випаровування або за допомогою хімічних змін в рідину, що залишилася (наприклад, молекули аромату пробивання). У більшості випадків, випаровування насправді більше турбує, коли роблю соус, так поволі вщухає високий горщик може допомогти. Більш жорстоким поверхні рідини, тим більше молекул аромату скидаються і піти: так Варя аж соус до кипіння зазвичай не добре для аромату. (Див. посилання вище для більш докладної інформації. Більш високий горщик дозволить більш конденсації, перш ніж пара залишає котел, що робить його більш імовірно, що більше аромат молекули не володіють достатньою кінетичною енергією, щоб уникнути поту та/або будуть спіймані в свого роду "тропічний душ" конденсату і повертається в рідину. (Це той самий процес, використовуваний у фракційної перегонки.) Звичайно, вони також уповільнюють процес скорочення, так що це компроміс смаку і часу.

+919
Roland Monsegu 19 лип. 2013 р., 08:39:22

ти ніби можеш це зробити. Лазанья-це свого роду пройти цей шлях.

Я припускаю, що причина, чому ви не бачите цього виступав з іншими видами пасти, що ваш соус стане дуже манірними, і часто ви хочете позбутися від крохмалю.

Якщо ви можете придумати соус, в якому багато starchyness бажано, до тих пір, поки соус був досить тонким, щоб почати с, то ви могли б згустити його, як кухарі, приготування макаронів в соусі.

Але я думаю, що рецепт буде дуже сприйнятливий до відбувається не так як невелику кількість води або іншої марки пасти і ви, можливо, не вийде соус консистенції ви хочете, і тоді тобі доведеться взяти макаронів, щоб зупинити його переварювати, поки ви регулювати консистенцію соусу. І якщо там було недостатньо рідини, щоб почати, ви не могли б приготувати макарони вистачить поки соус не висох або став занадто дурний.

Я уявляю, що ви отримаєте найкращі результати з свіжої пасти, ніж сухий.

Цей блог має деякі цікаві розслідування приготування пасти і деякі фотографії з крохмалистих воду з пасти, приготовленої в невеликій кількості води показують, скільки крохмалю сходить з пастою.

+911
Rodulfo Baring Walbar 19 жовт. 2012 р., 13:37:45

Вони, напевно, безнадійні, на жаль.

Є дві можливості для поганий смак. Якщо у вас не було багато жиру в тісті, то, що ви отримуєте, ймовірно, лужний смак. Це м'який і злегка гіркуватий. Лужні (основні) речі можуть бути нейтралізовані кислотою. Але для нейтралізації потрібно змішати ваш лужних матеріалів з кислотою в рідкому середовищі. Таким чином, ви могли б замочити печиво в чомусь кислому. Але він майже впевнений, що ліки гірші за хворобу. Є невелика ймовірність, що ви можете змусити його працювати, якщо ви використовуєте цукровий сироп з достатньою кількістю кислоти. Ви отримаєте щось капає, Ревейн-як.

enter image description here

З мого досвіду, цей вид десерту є придбаним смаком, і ви, можливо, не подобається взагалі, навіть якщо вам вдасться його виконати, і якщо це працює досить добре (а це дві великі КСФ).

Друга можливість полягає в тому, що у вас достатньо жиру в тісто для saponify його з содою. Тоді ви практично отримали мило в тісто. Немає ніякого способу, щоб скасувати його взагалі.

Будь-намагається щось додати, щоб печиво не вдасться. Люди дуже хороша у виявленні поганий смак, навіть при розведенні. Ви можете тільки спробувати "видалити" на смак і, як описано вище, ваші шанси на успіх мінімальні.

+809
wolfgang 10 лист. 2013 р., 04:09:25

Ні, немає нічого про підвищення в іншому випадку-безпечного молока швидко до високої температури, що збирається зробити вас хворим. Якщо ви вже непереносимістю лактози або іншим алергія на молоко. Швидко піднявши молока до температури вище небезпечної зони (140 Ф / 60 С) збираюся зробити його більш безпечним, не менш безпечний.

+796
nrajed 28 жовт. 2017 р., 03:32:53

Я б запропонував взяти один, довгий sujihiki стиль ніж з наступними характеристиками:

 • Високим вмістом вуглецю з нержавіючої або вуглецевої сталі - це допоможе зберегти гострий край з хорошим утриманням. Вуглецевої сталі повинен бути дуже сухим, щоб уникнути іржавіння, так що це трохи складніше в обслуговуванні.

 • Зручна ручка - для різання суші включає тривалі, повторні і послідовні зрізи і риба слизька роботи, тому вам знадобляться ручка, яка не ковзає в руках і забезпечує дуже сильну точність не тільки по блату частини розрізу, але і в відвалу.

 • Дрібне висота - сира риба створює велике тертя на лезо, тому ножі для суші мають низький профіль по висоті. Це зменшує площу поверхні в контакт з рибою, яка, в свою чергу, знижує тертя.

 • Помірної товщини - професійні ножі для суші, насправді досить товсті, тому що вони розроблені, щоб дозволити рибі лупити подалі від краю, щоб зменшити тертя. Однак, суші від шеф-кухаря проходять навчання, щоб мати можливість використовувати ці леза без зсуву ножа при різанні...домашнього кухаря рідко вдається оволодіти цим рухом, щоб не отримати ножа, що занадто товста.

 • Жорсткість - хороший ніж Sushi довга, але жорстка. Ви хочете вирізати, щоб бути чистою і прямий, так що ніж не може продемонструвати, що ви різання.

 • Конічні геометрії - якщо ви амбітні, йти вперед і отримати один скіс ніж Sushi. Це буде набагато гостріше, але набагато складніше підтримувати.

Професійні ножі для суші насправді не обов'язково жорсткий. Суші-шеф-кухарі знають, як точити ножі з wetstones і відточує, тому вони часто воліють працювати з трохи м'якше стали, бо його легше підтримувати. Я не рекомендував би цей підхід, тому що вдома важко змусити заточка виконана на відповідні кути, так що зазвичай це кращий вибір, щоб піти з високою продуктивністю, твердий, як сталь ВГ-10, японський блакитна сталь або CPM154, який проведе краю дуже добре і не вимагає частого заточування.

+783
Valdeir Psr 30 черв. 2012 р., 09:11:13

Що я виявив, що працює для будь-якого кексу, щоб очистити його відразу ж після вилучення торта.

Наступний приклад моєї мами, як тільки я включаю торт (або шару), я стерти всі залишки в каструлю з сухим паперовим рушником. Це отримує його, поки він залишається сирим і, перш ніж він має шанс зміцнитися на поверхні сковороди. Як тільки він затвердіє, це може бути досить важко видалити.

Потім випрати, як зазвичай.

+779
Kristers Gelass 22 лип. 2010 р., 21:23:36

У мене є серйозні пристрасті до поїдання дробленого льоду і все, що я зробити, це зберегти від танення і повторного замерзання. -Отримати великі ізольовані (52 або 64 унцій) чашки. -Заповнити чашки з колотим льодом, закрийте кришку і поставте в холодильник, на другий-в холодній або холодної обстановці. Є дуже мінімальний плавлення, навіть при зберіганні відразу. Ви, можливо, доведеться грати з встановлення температури в холодильнику, як я впевнений, що це залежить від моделі. У мене є міні-холодильник на роботу, яку я використовую, і це буде насправді повернутися на лід на самій холодній обстановці. Так це на вечірку, ви могли б зробити це з допомогою великої миски замість великої чашки. Сподіваюся, що це допомагає!

+750
Micah Beverly 24 черв. 2012 р., 18:39:35

Немає ніяких причин, щоб використовувати обробну дошку для приготування хліба, насправді я б не рекомендував цього робити. Обробні дошки не досить великий для гарного замісу і вони ковзають навколо. Ви краще з допомогою великої плоскої поверхні, яка не буде пересуватися. Що стосується того, що по поверхні це не має значення, як довго, як він чистий і не має матеріалів, які можуть зійти на тісто. В якості прикладу багато людей використовують спрей лак або меблевий віск на стіл, який зробить поверхню непридатною для хліба. Ви не хочете їсти польський або воску!

+704
user3600338 26 січ. 2011 р., 14:18:10

Цей трюк я дізнався з тих пір самогон чайний гриб - такий же спосіб збереження вилітає. Отримати велику миску або каструлю і поставити фрукти в акуратно. Потім кинути кухонним рушником зверху і закріпіть пару щільних гумових смуг навколо верхньої частини горщика/унітазу. Переконатися, що немає мушок на плід, коли гумова стрічка закріплена. Це має затримати їх, я б просто перевірити фруктів раз в день, щоб перевірити на стиглість і коли плід дозрів, перемістіть його в холодильник. В даний час у мене 3 чаш прямо зараз після того, як мій чоловік прийшов додому з 2 великими ящиками один з персиків і один з схилом. Я, напевно, 45 схилів у одному контейнері 15 в кожному з решти, і досі все чудово і радісно - літати безкоштовно!

+698
Chaithanya Kumar Lu 26 трав. 2011 р., 04:19:31

Я почав робити морозиво у французькому стилі з вершками і жовтками. Я в основному використовую веб-сайті Девід Лебовиц і його фантастичну книгу ідеальний совок. Нещодавно Я експериментував з використанням молока/бази кукурудзяний крохмаль, які не висвітлені в його книзі. Як метод, він має ряд переваг:

 • Низький вміст жиру
 • Більш світлий смак, ніж вершки і яєчні жовтки так аромати прийти через більш яскраво і морозиво менш багата.
 • Легше товщають базі кукурудзяного крохмалю без підгоряння або при приготуванні їжі.
 • Не потрібен крем, який ми не купуємо як побутової штапель
 • Інгредієнти мають більш тривалий термін придатності.
 • Легше зробити морозиво на імпульс, не ходити по магазинах в першу чергу.

Я шукаю веб-сайт, книгу або загальні метод рекомендації для цього типу підстави. Хочете досягти аналогічного якості текстур і scoopability в якості основи вершки/яйце.

Для non-вершки баз досі я пробував:

 • Молока 3 яєчних жовтка на літр
 • Молоко з 3tbsp кукурудзяного крохмалю на літр
 • Молока з 2 ч. ложки кукурудзяного крохмалю на літр + 2 ч. ложки рідкого пектину (рекомендується в Cuisinart льоду-100 рецептів з інструкціями)

На мій смак пектину версія має кращу текстуру. Це може бути важко переварити для людей з харчовою непереносимістю або ніжні шлунки?

Будь-яке інше основу рекомендацій інгредієнт, щоб спробувати? наприклад, сухий молочний порошок, ксантанова камедь і т. д.

Загальні поради для адаптації рецептів, які розраховані на різні основи електронної.р Девід Лебовиц блискуче збалансований базовий крем+яйце рецепти?

Рецепт нижче, здавалося, дуже добре працюють з кукурудзяним крохмалем + пектин бази. Це навіть можна зробити карамельний соус з молоком, а не вершками якщо додав, повільно і обережно.

http://www.seriouseats.com/recipes/2011/10/better-than-snickers-chocolate-peanut-butter-caramel-ice-cream-recipe.html

+659
JustATech 10 квіт. 2019 р., 02:41:15

У мене є один рецепт, який закликає кілька білих яєць, а не яєчного жовтка, що я планую зробити найближчим часом. У мене є й інші рецепти, які вимагають більше жовтків, ніж у білих (які я не планую використовувати 'тільки')... Скільки жовтків "зберігати в холодильнику? (альтернативно/додатково) можуть бути заморожені жовтки (наприклад, у лоток для кубиків льоду) є збереглися?

+653
blarghmatey 24 трав. 2017 р., 09:35:06

Як мені уникнути явища шматочки в паніровці шніцель склеился всередині фритюрниці

+583
Aquazone 10 лист. 2019 р., 08:21:25

FuzzyChef правильно, що однією з причин багатоступінчастий підхід для забезпечення роботи стартера "в повну силу" перед змішуванням остаточного тесту. (І це також важливо звернути увагу на дисбаланс бактерій і дріжджів, згаданих у відповідь.) Багато людей не надійно випікати щотижня хліб, і відродження стартер, що було в холодильнику довше, іноді може зайняти годування або два. Рецепт припускає, що це може бути просто зробити стартер в хорошому стані.

Це також дещо несподівано, як почала розвиватися з плином часу, з великою кількістю холодильного обладнання, деякі будуть будувати кислоти з плином часу, а потім стають млявими. Деякі з них добре на деякий час, поки вони використовуються регулярно, але потім стає незбалансованим. Більшість рецептів, які рекомендують багатоступінчастий підхід дозволить зробити великі розведення вихідної стартера, який допомагає уникати кислої і переконайтеся, що дріжджі завжди є багато їжі.

Я не можу зрозуміти, чому рецепт запропонував би відкидаючи частини суміші після годування, хоча. Це просто марнотратство, і я б питання будь-який рецепт, який передбачає, що. (Більшість рецептів, які припускають, відкидаючи стартера на регулярній основі, на основі старих методів, які не розуміють, що це прекрасно, щоб зберегти відносно невеликий обсяг стартових захищені в холодильнику, тобі не потрібно багато. Я часто тримаю мої в крихітна баночка з-під гірчиці; кілька ложок зазвичай багато.)

Якщо вам потрібно пожвавити мляву стартера, ви можете в кінцевому підсумку з дуже багато, щоб використовувати до цього часу ви годували його достатньо, щоб оживити його. Але, зрозуміло, це не повинно статися зі здоровою закуски, якщо вони були збережені протягом тривалого часу.

Аби, є ще одна важлива причина, щоб зробити багатоступеневу техніку для випічки хліба іноді, і то тому що це впливає на смакові якості і може вплинути на стабільність підсумкового тесту (разом з підйомом, духовка весна і т. д.). Деякі люди використовують "закваска" дріжджі для виробництва різноманітних видів хліба. Якщо у вас є стартер, який виробляє досить кислий на заквасці, роблю багатоступінчастий рецепт (без видалення) можна розбавити кислинкою і дозволяють дріжджів темпи зростання, щоб наздогнати лактобактерій, які виробляють кислий смак. Якщо ви хочете виготовити солодкі булочки або плюшки, або якийсь інший тип хліба без особливих "кислим" смаком з використанням натуральних дріжджів, багатоступінчастий метод є кращим підходом. Важче тісто (з цільними зернами, або з великим додаванням вершкового масла, цукру та інших інгредієнтів) можуть також вимагати сильний стартер, щоб забезпечити повний підйом.

І хоча у вас були хороші результати без prefermenting стартер, надлишок кислоти в стартер з плином часу може погіршуватися якість кінцевого тесту. Крім аромату, надлишок кислоти може розщеплювати глютен, пригнічують ріст дріжджів (посилює проблему-ви довше чекати для підйому тесту, і він стає більш кислим все менше зростанням), і навіть призвести до булці не вистачає пружності, щоб рости належним чином в духовці, напевно, замість розповсюдження боком або мало помітні духовка весна.

Розбавляючи охолоджених стартера і подавати його перед використанням в остаточне тісто допомагає пом'якшити ці проблеми, якщо вони у вас є. Зі здоровим стартера при регулярному використанні, ви не можете зіткнутися з такими проблемами, так що немає ніяких труднощів і немає необхідності робити багатоступінчасті будує, якщо ви хочете менш кислий кінцевий продукт або почати бачачи поступається зростає потужність.

+472
user1613693 26 груд. 2019 р., 22:54:51

Напевно, Гонконг.

Написано по-китайськи як "生菜包", яке в транскрипції це "shēngcài bāo", помітно відрізняється від його звичного написання англійською мовою.
Однак, в Кантонской це "sang1 choi3 baau1". Набагато ближче до англійської написання і вимови. Кантонський діалект поширений в основному в Гонконзі, багато кулінарні експортером і значний вплив на "китайську їжу" на Заході.

生菜 означає "латук" і означає "обруч" та ін.

На це є статті у Вікіпедії, але тільки на китайської Вікіпедії. Стаття дуже коротка і Google Translate не впоратися з цим добре. Я включатиме в китайському тексті тут у разі будь-яких читачів, хто може читати по-китайськи може знайти щось походження або історія страви:

生菜包
维基百科,自由的百科全书

生菜包是一种食品 寓意,"生财"。

起源

生菜包源自广州市芳村的坑口生菜会,该活动举办的时间为从农历廿四至廿九一连六日(旧称前三日后三日),这里会设有戏台和比武台,唱粤曲的,舞狮的和比武的登台。为供村民观赏之余家人朋友共聚用餐,小贩便推出生菜包。

材料

生菜菜叶包着特制的饭菜(通常有蚬肉碱菜等馅料)。

這是與食物相關的小作品。。你可以通过编辑或修订扩充其内容

Звичайно, це ще можливо, страва виникло за межами Гонконгу, ім'я дуже буквальний і не обов'язково оригінальна назва страви. Але очевидно, він прийшов в англомовному світі завдяки Гонконгу.

+465
Ahmed Abshir 25 трав. 2016 р., 18:05:57

Тому я спробував зробити рибні кульки, використовуючи рецепт на https://thishungrykitten.com/2013/11/14/homemade-chinese-fish-balls-the-way-they-should-be-made/ і я не думаю, що я зробила щось неправильно, але результат, безумовно, не те, що я чекав і те, що було описано. Зокрема, рибні фрикадельки розвалилися дуже легко (в основному, розчиненим у злегка киплячою водою) і не надувні (єдина риба, яйця у мене були заморожені рибні кульки з місцевого азіатського ринку, використовувані в гарячий горщик). Я просто опишу, що я зробив і запитаю, що я, можливо, зробив неправильно.

Я пішов в Walmart та отримав 2 кг замороженого філе тріски, з кістками і шкірі вже видалений. Я тримав їх в морозилку на кілька днів (до тижня). Після розморожування у тріски в раковині на годину або два, я взяла 3 філе (невеликі, загальна вага всіх 3 приблизно півкіло) і порізаний 1-дюймові Куби. Потім я поклав їх в харчовій процесор і включив його протягом 2 хвилин. Я зняв їх, додала 1/4 чайної ложки солі і трохи чорного перцю (оскільки у мене не було білого перцю) і почали кидати пасти (в металеву миску так, щоб вона не розлетяться в різні боки). Я його завалив, напевно близько 100 разів, потім додав столову ложку кукурудзяного крохмалю (з невеликою кількістю води), перемішав, сформував рибними фрикадельками, і покласти його в злегка киплячій воді. Вода швидко перетворювалася в каламутне біле і почав пінитися, а коли я спробувала піймати його назад він вислизнув через отвори в ложці і повністю розчиняється. Я спробував згустити пастою і допомогти йому триматися разом, додавши кукурудзяний крохмаль, але кожен раз, коли він просто розчиниться швидко. У підсумку я перейшов на глибокі смажачи, де йому вдалося залишитися разом, але коли я вчепився в надувний м'яч не на всіх.

Крім того, щоб задавати загальний "що я зробив не так / що я повинен був робити?", У мене є деякі конкретні питання:

 • Може заморожену рибу використовуватися для рибні кульки? Я розумію, рецепти для свіжої риби, але мій пошук-двигун-фу не підкажіть чи заморожена риба прийнятною заміною (я живу в Небрасці, "свіжа морська риба", як вимога, має деякі технічні труднощі)
 • Це працює, щоб використовувати тріску для рибні кульки?
 • Робимо правильно-зробила рибні кульки мають проблеми з розвалювалася під час приготування їжі?
 • Приблизно, як важко повинно бути рибним паштетом гримнув (я не зовсім качки швидкість, просто "кидок через швидкість номер", якщо це має сенс)? Є ефективні альтернативи грюкнувши?
+411
Okal Otieno 25 лист. 2011 р., 23:39:58

Поки відповіді Росс Рідж "сирих" цілком ймовірно, альтернативною можливістю є те, що їжа містить "живу" культуру, чого-то ферментованого і раніше активні. Культура, активний іноді називають "живою" - в основному як йогурт, або огірки, або кисломолочний напій. Сама лазанья не може бути ферментований, але він може містити інгредієнт або два, що це.

У цьому рецепті, або сир кешью або мариновані гриби можуть мати пряму, що беруть участь культури, так як сири і соління можна заквасити. Або навіть в томатному соусі, деякі старі традиційні рецепти соусу бродіння, оскільки вона допомагала зберегти їжу.

Їжа з живими культурами стає все більш поширеним, так як деякі люди вважають, що вони корисні для здоров'я (думаю, пробіотики), і зростанням технологій дає людям інструменти, щоб зробити це безпечно.

+392
dilettant 17 лют. 2010 р., 14:39:15

Деякі хімічні речовини і ароматизатори розчиняються і зв'язуються з водою по-різному від нафти. Наприклад, чилі пов'язує з маслом набагато краще, ніж з водою і медом за вашим рецептом буде розчинятися у воді, що б не робити в маслі.

+330
Edouard Thiel 15 бер. 2013 р., 23:10:50

Деякі рецепти, як правило, ліч жиру в рецепті. Деякі рецепти просто робити це протягом деякого часу, і інші рецепти славляться робити це весь час. Як правило, це нічого, що ви зробили неправильно, жири просто іноді роблю це.

+291
oldschoolct 14 груд. 2014 р., 15:07:15

Ви коли-небудь їли що-то так жарко, він змусив тебе плакати і відчував, як вона ніколи не перестає горіти? Враховуючи те, що ви сказали, що ви вже пробували, це напевно 10-100х так жарко, як різновид перцю, який буде робити це для вас. Будь ласка, будьте обережні.

У будь-якому випадку, практично єдиною точкою перець, як це намагатися бути самою гарячою річчю в світі. Кількість капсаїцину неймовірно величезними порівняно з кількістю інший смак в ньому; ти в принципі ніколи не пробувала нічого, але тепла від нього. Так що якщо ви хочете насправді використовувати його, просто припустити, що єдине, що ви можете зробити з ним, зробіть щось гаряче.

У мене пристойна тепла терпимість і любов речі трохи тепла, але я все одно напевно б не став заморочуватися. Є багато способів, щоб додати тепла з набагато меншим ризиком створення чогось абсолютно неїстівним. Якщо б я дійсно хотів використати його, я б, напевно, почати з дуже невеликій кількості в страву, щоб спробувати отримати почуття для рівня тепла. Це означає, що, використовуючи це в якийсь суп/паста/соус, де ви можете поступово додавати речі, як ви готуєте, а не щось на кшталт торта, де ви повинні піти на це і, можливо, в кінцевому підсумку викидаючи цілий торт. (Для деяких перців я міг би також спробувати його чіпати до моєї мови, але я не думаю, що я б рекомендував в даному випадку.)

Нарешті, ви завжди можете спробувати, щоб приховати це, використовуючи його в багаті, жирні страви, наприклад, соус з великою кількістю вершків або кокосового молока, але, чесно кажучи, вам ще пощастить, якщо ви зможете спробувати що-небудь від перець крім спеки.

+280
user2127453 12 серп. 2015 р., 12:42:01

В прагненні поліпшити свої звички в їжі, я маю на увазі купівлю більше овочів і м'яса, в той час як в магазині, так що я їх готувати. Однак, з напруженим графіком це важко, щоб спробувати знайти час, щоб готувати щось складне і потрібно різати овочі, м'ясо і т. д. Я не хочу використовувати заморожені овочі, так як я хочу почати власне приготування більше і не повторного розігрівання заморожених товарів.

Якщо я попередньо нарізати всі овочі заздалегідь, як овочі довго залишаються свіжими до втрати смаку і стає сирим або висихання? Крім того, є переважний метод зберігання, такі як Ziploc мішки, контейнери або скляні миски/контейнери поліетиленовою плівкою?

Що стосується м'яса, є температура, що м'ясо треба зберігати в морозильнику, щоб зберегти їх від отримання опіків? В даний час, здається, що всякий раз, коли я що-небудь покласти в морозилку, вона утворює кристали льоду на наступний день. Я пробував знижувати температуру набрати в морозильну камеру кілька разів, але я боюся, що якщо я опущу його занадто багато, то воно не замерзне їжа і він псується.

+277
Nick 2 квіт. 2018 р., 10:37:05

Мої домочадці регулярно не п'є каву, але іноді ми хочемо надати гостям каву, чи потрібно використовувати кави в якості інгредієнта в інші страви.

У нас є кава ("безкоштовно" один з підпискою на пошті мелених кавових зерен) - але він знаходився в гаражі протягом століть. Зараз порошно, і вимагає занадто багато очищення і лічильник простір для переривчастого раз, коли ми хочемо використати його.

Який мінімум простих в обслуговуванні обладнання, яке я міг би використовувати для того, щоб зробити звичайний кави?

+256
fcaqzwxsw 7 бер. 2014 р., 11:26:11

У мене варено-сушений локшину в дуже схожим чином свіжі помідори, покласти їх у каструлю Пірекс, покласти скибочки помідорів, базилік, оливкова олія, спеції і зверху, і випічки, покритий алюмінієвою фольгою. Навіть з холдингом фольги вологи, рекомендується залити окропом в каструлі іноді під час випічки.

Поки локшина повністю покрита соусом, він буде працювати добре. Однак, ви не будете мати більше контролю над тим, як готують локшину в кінцевому підсумку. Ви, ймовірно, отримаєте деякі деталі, які перетравлюються і хрусткі. Це не турбує мене.

+250
Jakaila Pope 18 лют. 2010 р., 15:03:07

Це питання є цибулю хімічних речовин у своїх клітинах, які, зливаючись, утворюють сполуки, які ми звикли. По-перше, потрібно звести до мінімуму шкоди, який ви наносите на цибулю, як ви в іншому випадку випускаючи хімічні речовини, занадто рано. Це означає, по більшій частині, використовуючи дуже гострий ніж.

В залежності від того, що ти будеш робити з цибулею, можна покласти їх у морозилку замість холодильника (але це, як правило, не потрібна для цього вистачає часу, якщо ви використовуєте один з інших рекомендації нижче); якщо цибуля збирається бути приготовані, ви навряд чи помітите різницю в текстурі. Холод сприяє уповільненню хімічної реакції.

І ваш останній варіант поміняти свій лук-вважають "солодких" сортів цибулю, або червоний лук, який не буде сильно посилити смак, але і не шкідливий, як багато у результаті.

І ... використовувати скло, corningware або подібний контейнер, з кришкою, що щільно закривається. Я вважаю, запах, здається, проходять через пластик з плином часу. (це не може бути проблемою для всього 6-8 годин, але ви ніколи не знаєте).

І останній варіант-не готовий рубати їх. Розріжте навпіл, очистіть їх, і зберігати їх вирізати стороною вниз в холодильнику, так що ви вже зменшили, може бути, 1/3 часом нарізати цибулю (якщо у вас є гострий ніж і хороший ніж навички), то просто завершити їх в останню хвилину. Може бути, найняти другого людини, щоб допомогти.

+235
Code Learner 11 серп. 2013 р., 13:00:09

Мені дали 3 унції попередньо буженина. У мене немає внутрішнього термометра. А я ніколи не пекла з шинкою і раніше, може хтось будь ласка, скажіть мені, як довго мені потрібно спекти? Спасибі!

+207
John Bonachon 6 січ. 2019 р., 04:39:56

Я їм курячі грудки від Costco (Кіркланд ті, які в індивідуальній упаковці, в сольовому розчині), так от моя порада для тих або будь-яких подібних курячих грудок:

Смажити:

Наріжте курячу грудку на кілька сегментів. Ви можете нарізати вздовж, або 6-8 разів хрест-навхрест. Я зазвичай роблю останній, тому що легко зіпсувати поздовжнього розрізу і один товстий шматок і один тонкий шматок. Якщо ви спробуйте просто посмажити, вона займає надто багато часу для центру, щоб бути повністю приготовані, і більшість з них закінчується сухий. Різати це значно знижує cooktime, а також покращує якість вашої їжі.

Випічка:

Розігрійте духовку до 400 F / 204 С. загорніть грудки в фольгу з приправами і що-небудь ще ви хочете, щоб спекти разом з нею (наприклад, перець, цибуля, сочевиця). Випікати протягом 25-30 хвилин, якщо він відтане, 40-45 хвилин, якщо заморожені (будь ласка, переконайтеся, щоб виміряти внутрішню температуру себе перед їжею!). Ви повинні раз регулювання в залежності від того, як ви віддаєте перевагу курку. Якщо ви не хочете, щоб відстежувати підігріву можна покласти його і почекати 50 хвилин (знову ж таки, виміряти внутрішній темп, я не хочу, щоб ти захворіла).

Я зазвичай просто запікаю його замороженим, тому що це так легко взяти заморожені, попередньо загорнуті грудки з холодильника, відкрити його, оберніть його, і кинути його в холодний духова шафа. Вам також не доведеться мати справу з рідиною в фантик, якщо він завис.

+147
Isigar 16 бер. 2018 р., 03:17:45

Я підозрюю, що якщо один готує всю рибу з кишками ще, результат буде не дуже добре.

Інші, ніж потрошити це по-перше, це будь-які інші приготування, необхідні для запікання цілої риби, такі як масштабування? Коли я поглинула всю приготовану рибу раніше, шкіра має, як правило, все одно позбавили, так що, напевно, Ваг не було шансів потрапити в м'ясо, якщо уважно обслужили.

+105
earthmonkey189 1 серп. 2016 р., 11:16:47

Я зробив це з кубиками шинку і тонко нарізаний прошутто. Для різаних, підкидаючи в невеликій кількості масла і пекучої, здається, працює краще. Для цього нарізаний тонкими скибочками, покласти їх на чавунній поверхні і помістити його в 350 градусів духовці робить дуже красиво.

+89
Onur Hayta 21 квіт. 2010 р., 12:48:21

Погоджуючись з Трой Джексон , але з'явилася причина, щоб додати запас повільно, тому що людина не зробив це достатню кількість разів, щоб дізнатися, скільки запасів потрібно на певну кількість рису, і якщо ви не знаєте, скільки запас потрібен і ви звалюєте в наявності на півдорозі і не розмішувати, акції будуть сидіти на вершині, а внизу горить. І ось як потрібно додавати поступово, весь час помішуючи поставляється з :P

Так що якщо ви знаєте, скільки акцій необхідно і те, що установка спеки ... ви просто встановити і забути і почати готувати щось ще, а ваші очікування для різотто повинно бути зроблено

+74
aheidelberg 18 трав. 2018 р., 03:35:02

Ваша друга посилання пояснює основні види соковижималок. Ось ще одна сторінка з такою ж інформацією, включаючи посилання на різні марки соковижималок.

 1. Відцентрові соковижималки спочатку натерти їжі, а потім витягти сік обертаючи стрейнер кошика на високій швидкості.
 2. Жувальна соковижималки використовуйте шнек в рукав, щоб жувати їжу і отримати сік шляхом дроблення.
 3. Я ніколи не чув термін "розтиранням" до цього я думала, що це просто званий подвійний шестерні соковижималки їв. У будь-якому випадку, вони також жують їжу, а також отримувати сік шляхом дроблення, в даному випадку між двох взаємопов'язаних шестерень.

Мені довелося перейти на четвертій сторінці вашого Amazon, щоб знайти поточну версію соковитискач ми купили 14 років тому - Ангел один. Це дві-передач соковижималка, варто нам більше $1000, у той час, це дійсно важкий, але він працює добре. Більшість відгуків про різних соковижималках сказати, що типу жувального зможемо отримати більше соку, ніж відцентрові і зробити це з меншим тертям опалення. Я не знаю, чи є опалення, а також вилучення соку-це дійсно проблема, але наша соковижималка дійсно відмінно стає все соки дуже швидко. М'якоть, яка виходить дуже сухий, хоча я, як правило, апельсин або грейпфрут пульпи через другий раз, щоб отримати кожен біт сік.

Тому, як і багато речей, там є деякі переваги для самого високоякісного обладнання, але в доповнення до $$, є й інші компроміси вам доведеться подумати, перш ніж йти по цьому шляху, соковижималку.

+39
Bart R 27 груд. 2016 р., 08:49:41

Покладіть пасту в мішок з рисом на кілька днів, щоб переконатися, що всі внутрішні частини хороший і сухий. Це допоможе уникнути додаткових іржавіти. Потім виконайте відповіді Сем Лей, щоб очистити існуючу іржу і змастити.

+21
user284891 22 черв. 2017 р., 11:26:22

Це питання для сирої піци бази, використовуючи пророщену гречку.

Я люблю, коли щось хрусткі, солоні вуглеводів, багатих до вживання. Саме тому я намагаюся отримати мій пророщену гречку піца підходить до точки, де це насправді смакота.

Я не в змозі. Я маю на увазі, це "ок" з великою кількістю начинки, сирої томатний соус, сирий, сир, оливки, перець і т. д. Але... поклавши руку на серце, база сама по собі не дуже добре, в основному з-за гіркуватими крохмалисті-іш смак гречки.

Я використовую:

 • 1 чашка гречаної
 • 1 чашка насіння льону
 • 1/2 чашки в'ялених помідорів
 • 1 чашка фініків
 • 1 стакан води
 • Сіль

Що я можу змішати смак сирої гречки, так що це "працює"? Я думав, що потрібні би допомогти, але...

+13
medical doctors 2 лип. 2012 р., 02:24:11

Показати питання з тегом

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available