Чому оливки з ями ліворуч завжди смачніше, ніж без кісточок і близьких

Коли ви купуєте або їсте оливки здається, що висока якість завжди є ями, залишені в них. Якщо ви купуєте дешевше, не так добре оливками, вони, швидше за все, будуть без кісточок.

Що є причиною цього? Не ями впливають на оливковій потрапивши в розсіл або щось інше, можливо, традиції, що робить його, здається, "низька якість" або "погано" стравити оливки, перш ніж вони поміщаються в банку?

+348
gama 23 лип. 2016 р., 13:04:40
40 відповідей

Курка не буде готова, коли вона досягає температури, необхідної для денатурують (зламати) більшість білків, який вбиває будь-яку сальмонелу та інші хвороботворні агенти і зміни текстури м'яса.

Соки, які виходять з м'яса, оскільки це готує, повинні бути жир або вода, які безбарвні, але вони могли підібрати колір з матеріалів, які вони проходять, наприклад, гемоглобіну, білка, який надає м'язової тканини рожевого або червоного кольору. Я підозрюю, що денатурація білків, охороняє їх від витікання, при цьому сік стане ясно. Один раз гемоглобін був пробитий вниз, можна сміливо припустити, що білки, які патогенів покладатися на, щоб вижити, були також знищені. Так що Так, колір соки усередині м'яса повинна бути надійним індикатором готовності.

Бічній панелі: є насправді деякі спори бактерій, які можуть виживати в набагато більш високих температурах, а також токсичних хімічних речовин, вироблених як продукт життєдіяльності деяких бактерій. Ці відносно рідкісні, і їх можна легко уникнути, вживаючи в їжу свіжі, екологічно чисті продукти харчування та холодильне оперативно будь недоїдки.

Змінити рішення @Aaronut коментар: більшість бактерій, які живуть в, на, і навколо рослини і тварини потребують такого ж досить вузький температурний діапазон. 165 градусів за Фаренгейтом достатньо, щоб надійно вбити сальмонелу і просто про будь-які стандартного збудника (нічого, що дозволило б розвиватися всередині людського тіла) в хвилину або близько того, шляхом денатурації багатьох білків, які складають бактерій клітинної стінки і внутрішніх органів. Цей сайт говорить про те, що 165 F також температура, при якій сік буде прозорою - так що так, якщо соки біжать ясно, збудники вже повинен бути мертвий, і, ймовірно, з тієї ж причини.

Інший бічній панелі: насправді, м'яса птиці можна приготувати за значно більш низькій температурі, якщо ви достатньо уважні. 40 хвилин при 140 градусах настільки ж ефективним засобом знищення сальмонел. (Я не знаю, чи буде це також роблять соки запускати ясно, але я думаю так.) Заковика в тому, що в традиційній печі, немає ніякого способу, щоб отримати середину курки гарячим протягом 40 хвилин без сушіння зовні. Су-дивись приготування їжі усуває приготування невеликих шматочків їжі при точно визначених температурах протягом тривалих періодів часу. Міністерство сільського господарства США публікує графіки із зазначенням як довго треба готувати птицю при даній температурі, щоб знищити бактерії на певний рівень летальності.

+999
Shay Slobodov 03 февр. '09 в 4:24

Я зробив чапаті багато разів, хоча я не експерт з будь-який натяжкою уяви. Більшість моїх спроб вийшло просто відмінно.

Чапаті/роті зазвичай готують на тава (або в tawa) - який є в основному плоскі або злегка увігнутої чавунній сковороді. Плоскій сковороді або навіть сковороді(сотейнику) може використовуватися замість цього.

Я також бачив, як їх готували на відкритому вогні, але це, звичайно, не треба.

Я не рекомендую розігрівати чапаті, щоб приготувати їх. Вони не отримаєте коричневі плями кольору або розвивати той же аромат, викликаних підсмажування поверхні. Вони, ймовірно, в кінцевому підсумку несмачно приготовані шматки тіста.

Якщо ви говорите про магазин-купив чапаті, то це вже приготовлена. Якщо ви хочете розігріти їх, ви можете зробити це в мікрохвильовій печі. Я б посипати трохи води і загорніть їх у кухонне рушник і мікрохвильовій печі протягом 20 секунд або менше, поки просто пригріли. Я думаю, ви могли б також підігрівати їх на сухій сковороді, але не занадто довго, інакше вони просто висохнуть. Знову ж брызганьем з невеликою кількістю води може допомогти їм не висохнути.

+976
Keishon Wright 9 січ. 2020 р., 04:21:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Люди в Америці тесту кухня зробили огляд кофемолок і виявили, що жорна млина не дозволяють отримувати найвищі консистенції леза кавомолки.

Вони виявили, що якщо ви перестанете кожен шліфувальний і трясти кавомолку і змолоти на загальну суму 25-30 секунд, ви отримаєте найкращі результати.

З відео-огляду:

"Багато людей говорить, що ці леза кавомолки подрібніть боби нерівномірно. Вони також сказали, що вони нагрівають зерна більше з-за тертя і деградуючі аромат кави. Я десятки людей спробувавши цей кави і ніхто не підібрав аромат відмінності між лезом-земля і заусенц-землю. Там були відмінності в тілі, але не смак... і ми знайшли спосіб використовувати леза кавомолки, щоб відповідати, що тіла.

З тексту огляду:

"Ми виявили, що можна поліпшити рівність леза шліфують або шляхом розмелювання в короткі, швидкі сплески, з зупинками між ними трясти кавомолку, щоб перерозподілити підстави, або струшуючи кавомолку, як землю, як мартіні в шейкері."

Їх улюбленої була Capresso охолодити подрібнити, модель 501.

Вони відзначили, що вам знадобиться задирок кавомолка для еспрессо.

+943
Jack Maks jm90 12 серп. 2011 р., 04:06:03

Я просто спробував мій перший пакетний оцет, соління і вибирав, що нібито високої якості, акуратно розбавлений яблучний оцет з кислотністю 5%. Я слідував дуже простий рецепт, який покликаний розбавити з рівною кількістю води при виготовленні розсолу, який я зробив. За рецептом я використав, а також згідно з офіційним гідом м'яч на засолку, що має бути соковитим смаком і дозволені спеції і часник я включив щоб показати через.

Однак, все лише смак і запах оцту, навіть через два тижні.

За рецептом і м'яч, я все зробила правильно і повинна була вийти хороший, простий, декілька пряний партію огірочків. Але переважна оцет смак змушує мене думати, що я, напевно, вибрали не той оцет. Є краще, я повинен бути з використанням? Я повинен розбавити його ще в наступний раз?

+935
Htc One 3 черв. 2014 р., 21:26:36

Час прання також може бути використаний, щоб дозволити насінням або вівсянку, наприклад, дотримуватися скоринку хліба для естетичних цілей.

+877
nicoleMiler 8 жовт. 2013 р., 03:45:47

Я думаю, що це буде неможливо зробити, в духовці, без градусника. Я знаю, що ви хочете оцінити, але буде різниця між поодинокими та середньої прожарки, наприклад на кілька градусів. Змінні включають в себе: товщина стейка, внутрішня температура стейка, коли ви починаєте, точність температури печі і часу. У духовці, навіть якщо ви встановите Temp для 275...не тільки може бути неточною (таким чином, використання термометрів, духовка), вона також коливається досить широко під час приготування.

Якщо ви готували на водяній бані (сувид) ви могли б вирішити цю проблему з високою точністю. См http://www.douglasbaldwin.com/sous-vide.html#Beef

Застереження: не застосовувати графіки Болдуін в печі.

+851
mweisz 19 жовт. 2018 р., 06:53:57

Є термометри, які можна поставити в глиняних печах, або під бройлерів? Більшість термометрів мають обмеження по температурі 350 ~ 400 градусів.

Я фактично згорів в минулому році, повернувши бройлерів випадково.

+824
maqtrx 22 трав. 2011 р., 15:17:39

Якщо ви торкаєтеся плями і вони не висохнуть і не плавляться, це цукор Блум. Якщо вони на смак, як цукор, це добра ознака, теж.

Я б не рекомендував його є, тому що після цього часу жир є, ймовірно, прогірклим.

+790
Lorna Lau 7 серп. 2011 р., 21:59:09

Є два традиційних шляху, щоб поїсти Каррі. Індіанці, як правило, їдять їх каррі з типом хліба. Зазвичай НААН або роті і використовувати шматок хліба в якості черпака/ложки роду.

Тайські карі зазвичай з'їдають, як ви запропонували, поверх рису. Зазвичай він відділений, коли він служив, так рис не розмокне під час очікування, щоб йому служили. Рис зазвичай подають на тарілці досить великий, щоб відповідати як рис і каррі.

Звичайно, ви можете з'їсти рис і каррі, однак ви вважаєте за потрібне.

Також є тонкі супи, приправлене Каррі, але зазвичай це не подається з рисом, так що не повинно бути плутанини в цій категорії. Але зверніть увагу, що якщо ви думаєте, що Каррі занадто тонка, вона буде густіти, а його суміш з крохмалем з рису.

+789
grayQuant 10 черв. 2012 р., 05:55:54

Я намагаюся з'ясувати, якщо є свого роду етикет, як там з вином.

Очевидно, що бутерброди просто "йти" з певною хліб, як вершковим сиром і лососем на бублик. Я намагаюся зрозуміти зв'язок між заповненою і "правильний" хліб.

+774
Hunghi 23 квіт. 2012 р., 14:14:35

Весь листовий чорний чай, але ж він повинен бути оброблений вручну, це дорого. Твайнингс весь аркуш чорного чаю становить приблизно 50 центів за пакетик на противагу еквівалентної обробки чайних пакетиків близько 8 центів.

Щоб зробити чорний чай, листя никнуть і обробляються за допомогою різних методів - жоден з механічних методів зробить весь листовий чай.

+760
prajakta kulkarni 13 лип. 2010 р., 12:21:47

Як я люблю моє керівництво, вам не потрібно це для піци. Я зазвичай використовую цей рецепт (з половиною пшеничного борошна): http://thepioneerwoman.com/tasty-kitchen/recipes/main-courses/basic-pizza-crust/ ... і не морочитися тягнути з змішувача, хоча вона використовує його. Легко, як пиріг і дуже швидко.

+749
Graeme Arno 21 квіт. 2010 р., 20:17:43

Я працюю на виробника вуглецева сталь посуд в Китаї і так само, як Опанас, я теж став цікавити питання "у пана "пори" існують, які вони і які їх наслідки?" Я також дивився відео RouxBe Про внесення каструлю з нержавіючої сталі, більше антипригарним допомогою попереднього нагріву. Підсумуємо головне, він каже, щоб нагріти сковороду до тих пір, поки перець (пори стали) припинити Відкриття і закриття. Вдалий час, щоб додати масло, коли сковорода досить гаряча і перчинки були закриті, створюючи пласкої сталевої поверхні, на яку можна додати інгредієнти для приготування. Хоча я думаю, RouxBe без сумніву є відмінним ресурсом для вивчення кулінарії, я був трохи сумнівним про теорії перчинки, так як Athanesius, це, здається, суперечить всієї концепції приправи в каструлю.

Я вже коротко говорили про це з моїм босом, хтось дуже обізнане про вуглецевої сталі (він запускає завод в ньому майже 25 років). Він каже, що перша теорія невірна, і що пори не закриваються, вони фактично відкривають (як зазначено у другому теорія для приправи). Але насправді це насправді відкриття цих 'пори' в жарку яке робить сковороду більш антипригарне. Коли 'пори' стали відкриватися вони створюють більше простору для кулінарного масла, щоб просочитися в краще з антипригарним покриттям. Таким чином, їжа particulces не застрягти в irregulaties (пори) стали і високою спеки сохне поверхню сталі і швидко готує білків, тим самим зменшуючи ймовірність їх "налаштування" на себе і стали. Це, поряд з ефектом Лейденфроста, при якому зайва волога інгредієнти перетворяться в водяна пара і створити бар'єр між білками і стали, тому в гарячу каструлю, краще з антипригарним ефектом.

+715
Tweaker 18 черв. 2018 р., 23:05:27

Я хочу зробити коктейлі, які вимагають Куантро (апельсиновий лікер), але це досить дорого для студента, як я.

Що я можу замінити Куантро на все?

Варіанти повинні бути отримані анкета SAQ (у Квебеку, Канада)


Примітка: Я чув Meaghers Тріпл сек, це хороший варіант?

+677
a2htray yuen 9 бер. 2010 р., 19:53:41

Менша площа поверхні, щоб піти чорні, спробувати різати навпіл (рівної маси-мудрий) вертикально; трохи каменю буде досягати піку. Я промокніть насухо паперовим рушником і яка, здається, щоб запобігти почорніння; йде замість шкірясті.

Якщо вам потрібно мішок, тримати сухим паперовим рушником занадто; конденсація недобре стиглих авокадо, оброблені або необроблені.

+669
EBoulben 20 лист. 2019 р., 22:06:13

Я використовую пляжу точильник Гамільтон. Це обертове лезо тип. Я хочу максимально подрібнити. Ось як я це роблю: після розміщення 1 столова ложка зерен в кавомолку я починаю молоти на число 5 (приблизно п'ять секунд), потім провернути на м'ясорубці вниз, я потім шліфують за 4 пунктами, ще раз провернути на м'ясорубці зверху вниз, а потім розтерти з 3 пунктів.

Це звучить вірно?

+657
donsalari 9 черв. 2010 р., 22:08:03

Іноді я готую овочі + фрукти в жаростійкий скляний посуд (Ена/ієна/Пірекс, -40-300 градусів Цельсія). Я порізала їх на дрібні шматочки (морква, картопля, пастернак, гриби, цибуля, айва, яблука, помідори, перець, цвітна капуста, брокколі), додаю трохи спецій (сіль, перець, паприку) і трохи масла, і я поставила посуд (з кришкою) у духовку на 2 години.

Все добре, виключаючи той факт, що деякі овочі/фрукти прилипає до страви стіни (не на нижній стороні) і обпектися. Змастити блюдо стін з олія не вирішить проблему.

У кого-небудь є рішення?

+642
Thought 9 черв. 2013 р., 16:51:39

Щоб приготувати страву правильно, м'ясо повинно бути приготоване послідовно в різних сумішах спецій. Bunging багато в разом це сучасна практика.

+638
Darren Rogers 6 серп. 2016 р., 02:18:48

Я недавно подивився це відео і відразу закохалася в зазначеному склянці. Як ви можете бачити, стрейнер рухоме і вбудований в ручку дуже спритно.

Я намагався шукати його з маленької інформації, що у мене є, але нічого не вийшло. Схоже, чайник Bodum, але це не так. Всі варіації пошуку для "чайник з вбудованим ситечком" повернути дуже цікаві результати, але ніхто мене шукати.

Так що якщо хтось має будь-яку ідею, що бренд-це я буду дуже вдячний.

teapot

+620
Sergio Escalante 14 серп. 2019 р., 00:42:14

Яйця додаються в пиріг, в першу чергу, щоб допомогти йому піднятися, і в обмеженій мірі підвищення вологості. Лецитин в жовтку також має емульгуючими властивостями. Для тортів, комерційних яєчні замінники, такі як Енер-р , Як правило, робити свою роботу добре.

Є також молочний продукт під назвою QimiQ , який використовується у всіляких рецепти для заміни яєць, особливо якщо рецепт потрібен сирі яйця. Він також буде працювати добре для тортів, хоча заміщення має тенденцію бути трохи більш активну участь. Також, напевно, складніше отримати.

Я б не підставити ще що-небудь в пиріг. Я чув про людей, замінюючи всі речі, які інші хлібобулочні вироби, такі як печиво, але з тортом, ви справді її потребує, щоб рости, і ви потрібні вологі інгредієнти, щоб зв'язати разом з жирами, а тільки один "загальний" інгредієнт, який буде робити що небудь яйце або яєчний порошок.

Якщо ти в буквальному сенсі про те, щоб спекти цей, як ви отримали всі ваші інші інгредієнти вже сидить в миски, і потрібно замінити яйця з поширених інгредієнтів у вас вже є у вашому холодильнику або комори, тоді, боюся, вам, можливо, даремно витратив час (і інші інгредієнти). Але, можливо, когось ще будуть якісь побажання - думаю, можна почекати, враховуючи альтернативу.

+589
Danilo Durazzo 20 лют. 2014 р., 11:08:24

Кращий спосіб описати процес визрівання сиру дивитися на що-то ми всі знайомі з ... коров'ячого молока Сир Моцарелла. Я збираюся описати гіпотетичний процес. Фактичний сири тут описані всі спеціальні процеси для кожного конкретного кінцевого продукту. Але можна зробити близько наближень, таким чином.

Сир об'єднатися і плуталася під сироватки. Якщо ми залишимо їх під молочну сироватку, тобто те, що по суті Bocconcini. -- Ці маленькі білі кульки, які ви бачите в антіпасто дисплей в продуктовому.

Щоб зробити сир моцарелла, великі кульки зібрала, і повісив сушитися на повітрі. Жовтою скоринкою форм. Ці великі кульки типовий моцарелла - злегка ароматний, тягучий і молочний.

Повісити, що моцарелла в сухому прохолодному темному місці - кількох тижнів до кількох місяців. Струни починають зливаються разом, створюючи більш твердий сир. Рідина випаровується назовні, формочки роблять сир трохи більше горіховий смак. Це найкраще апроксимується добре Проволоне.

Тримати висить, що оригінальний сир моцарелла, можливо, під якусь вагу, протягом шести-вісімнадцяти місяців і ми в кінцевому підсумку в регіоні Пармезан Реджано. Сир практично повністю dessicated, жорсткий і надзвичайно ароматні, з дуже сильним горіховим ароматом.

Тепер, те ж саме відбувається і в Гауда. М'який кремовий Goudasбыл схоже моцарелла. Трохи твердіше, і це як Проволоне. (Хоча голландці, схоже, не мають італійський потрібно повністю перейменувати продукт після того, як одна невелика зміна.) Дайте йому висохнути, і ми входимо в Беемстер територій.

+581
Bojan Jelen 17 бер. 2016 р., 10:10:50

Відсоток жиру в молоці визначає ім'я. Вона відрізняється від регіону до регіону.

У США, жирні вершки-вище %36 жиру. Ви можете побачити цей графік для іменування і вміст жиру. Для шоколадного мусу ти взагалі шукаю крем з вмістом жиру від %30 %40. В іншому випадку ви можете отримати фазової інверсії в мус емульсія (воно ламається або руйнується).

  • Є шоколадний мус рецепти з використанням масла замість крему. Це робить для трохи різні дегустації шоколадний мус, але агов, це шоколадний мус.

  • Вас можуть обдурити, використовуючи емульгатор, такий як лецитин соєвий, щоб тримати емульсію стабільною. Желатин не загусне речі, але ви, ймовірно, втратити бульбашки повітря в мус і зробити більш щільною суміші.

+570
Carissa Tenney 2 трав. 2011 р., 21:21:34

Ми використовуємо су-вид і інші методи звернення до кухні мого ресторану весь час і ось мій висновок для вас:

Попередні нотатки про температуру плавлення качиний жир є точними. Однак, ваш спосіб приготування їжі повинна залежати від результату, який ви після цього. Таким чином, я забезпечував двома методами нижче.

Для містера молочної залози: Перший крок-поширити свої качині грудки на 131 градусів до тих пір, поки внутрішня температура не досягне 131 градусів. Це зазвичай займає близько 90 хвилин. Після приготування, ми правильно охолодити і зберігати наш грудей (нижче 40 градусів), поки ми не готові їх обслуговувати. Коли мова йде про 30 хвилин, перш ніж ви готові з'їсти, витягнути грудку з холодильника і нехай вони приходять до кімнатній температурі (близько 60 градусів). Близько 15 хвилин, перш ніж ви готові з'їсти, обсмажити в сотейнику на середньо-низькому вогні, поки що середній шар жир і шкіра хороша і щільна. Це повинно зайняти близько 10 хвилин. Раз поверніть грудей, досить довго для того мездрой, щоб підсмажити злегка на середину грудей, щоб повернутися до близько 122 градусів (це буде тепле в рот, а не готувати красиво поширений м'ясо далі). Видаліть з каструлі і решта п'ять хвилин до нарізки та сервірування.

Для більш традиційного конфі: Поширення розбивкою качка (я б шість рудників, дві грудей, з кісток, цілих дві ноги і два крила, кістки) на 150, поки внутрішня температура в найтовстішій частині стегна не досягне 150. Це повинно бути достатньо часу, щоб зробити більшу частину жиру, але не всі. Я вважаю, що це повинно зайняти приблизно дві години, якщо ви виходите з кімнатної температури, три від холоду. На даний момент повністю приготовані, можна охолодити і зберігати качечку в мішок жиру протягом шести місяців або більше. Якщо ви готові служити, середньо-гарячій сковороді, обсмажте шматки на стороні шкіри до хрусткої скоринки. Це буде значно швидше, ніж попередній метод, і ви повинні бути обережні і звернути пильну увагу на вашій сковорідці. Шкіра легко горить, коли він вже повністю надані, як шматок курки.

Удачі і насолоджуйтеся!

+567
Ahmed Suror 2 серп. 2010 р., 21:53:53

Так, я не розумію, чому це не було б можливим. Як хтось зазначив вище, білий не служить розпушувач, але створює структуру. Модерністська кулінарія використовує безліч інгредієнтів, які виробляють піниться в різних напрямках. Дивись тут, наприклад: http://www.modernistcookingmadeeasy.com/info/modernist-techniques/more/culinary-foams-technique

Versawhip, наприклад, є соєвий білок, який був оброблений ферментом. Він може бути доданий до рідкої і збивається в білу-типу яйце досить легко піниться. Його можна використовувати гарячим або холодним. Ймовірно, є й інші варіанти.

+560
Isaiah Washington 26 трав. 2018 р., 21:21:33

Ви даєте тут три приклади: шинка, сосиски, бекон і я впевнений, що є багато інших, з свинини. Але ви можете зробити подібний вибір з яловичини або дичини/м'яса дичини.

Я з Південної Африки і у нас є традиційне блюдо, яке називається boerewors що ковбаса з м'яса, такі як яловичина або гри. У нас також є білтонг , який є сухим і в'ялене м'ясо також готується з яловичини та дичини. Тільки я не можу матч бекон.

Крім того, карпаччо спало на думку, але це не вилікувати або сушені, просто сирими.

Але щоб звернутися до питання, свинина-це не тільки м'ясо, яке можна вилікувати.

+552
santosh407 24 серп. 2010 р., 21:57:40

Це дійсно залежить від локалі. Наприклад, у Сіетлі у нас є пара з штату Вашингтон зерна колгоспи і заводи, які продають свою продукцію на фермерських ринках. Якщо у вас є труднощі в пошуках Мельника безпосередньо, ви могли б зробити добре, щоб запитати у вашому місцевому натуральні продукти кооперативі, якщо вони можуть джерелом цього або направити вас до людей, які можуть допомогти. Інше місце, щоб запитати, чи буде ваш кращий місцевих кустарних пекарнях, так як вони можуть бути з використанням місцевої борошна.

+552
Paromita Chakraborty 13 лют. 2014 р., 02:24:57

Краще всього зберігати його в прохолодному, темному місці з низькою вологістю. Ви не повинні зберігати його в холодильнику. Шоколад поглинає інші аромати, як губка, тому тримайте його подалі від усього, з сильним запахом.

Білий пушок на шоколаді є какао-масло просочується назовні. Він нешкідливий і зникне, коли ви розтопіть шоколад.

+483
Coolprincess1988 30 груд. 2016 р., 15:30:45

У мене є деякі песто, але я не впевнений, як довго його холодильником життя. Він знаходиться в герметичному контейнері. Як довго це триватиме, перш ніж він не більше їсти?

+480
leylandski 24 трав. 2010 р., 05:06:37

Цей рецепт на Вікіпідручник кулінарна книга визнає цей питання:

Основна трудність в цій страві є запобігання Ширін Анвар від прилипання до дна каструлі, що потребує догляду.

Так що готуйте дуже обережно, і добре розмішати. Ви можете навіть хотіти вимкнути вогонь на кілька хвилин, потім поверніть назад на мінімум і варити, постійно помішуючи протягом декількох хвилин, стільки молока не вбереться в рис. Однак деякі з потовщення відбувається від приготування молока, так як він почне густіти, потрібно постійно помішувати.

Інші рецепти використовувати більше молока і знижувати його далі. Це майже неможливо зупинити, що стирчить на дні, але у важкій каструлі і м'яке тепло повинно означати, що встромив тел насправді не горять. Як тільки він починає приставати, я б замутити без шкребе по дну каструлі.

Ви можете бути в змозі знайти рецепт шулер, який використовує згущене молоко на місці (деякі) молоко. Це означало б набагато менше зниження, і тому менше часу для того, щоб дотримуватися.

+413
smogm 20 лют. 2013 р., 10:52:48

Це нагадує вам, що перевертати м'ясо в середині циклу розморожування допоможе запобігти нижній половині приготування їжі, в той час як верхня залишається замороженим.

+374
IsoscelesScalene 29 січ. 2010 р., 11:44:47

У мене є метод, щоб припустити, що не передбачає зміни яких-небудь рецепт. Я вважаю, що це буде працювати з більш високою гідратації (з білим яйцем ідея), або з вашої поточної рецепт.

Після того як ви заклали пластівці-мікс карамель на сковороді духовка, і це ще м'яко (а може і теплою, якщо ви злегка приготовані суміші цукру), взяти довгий кухонний ніж і масло з обох боків на олії. Нарізати і створити підрозділи по всій вашої каструлі, як хотілося, навіть з допомогою Т-квадрат для одноманітності. Випікати це. Експеримент з кухонними раз, щоб переконатися, що топ досить загартованої і карамельний, так що ви можете легко взяти кожен шматок з барів, після того, як вони охолоджуються.

Крім того, деякі мюслі рецепти просто зателефонуйте по холодильної суміші і нарізки після охолодження відразу. Це дійсно просто дозволяє вологою, присутньої в суміші проникають вівсянка для звільнення крохмалю, разом з установкою карамелі, роблячи м'якою і незагартована батончик, який не зламати зуби!

+324
maryandersz 4 серп. 2014 р., 03:41:00

Я дав і хотів би пропозицію для олії, які можуть замінити маслом авокадо.

+317
Vadim Belyaev 3 бер. 2013 р., 11:02:24

Вони абсолютно нічого. Вони "сушать", але вони не зовсім сухі. Вони будуть продовжувати висихати, поки вони не стають зернистими і дивно. Більшість сухофруктів таким чином, за винятком заморозити сушених фруктів, який має протилежну проблему: як тільки ви відкриваєте його, він поглинає вологу з повітря і стає клейкий і оптом.

+311
Ramael 12 жовт. 2016 р., 15:55:28

Дякую за картинку. (Коштує 1000 слів.) Ці плями не те, що я уявляв, коли ти сказав фіолетовий. Вони виглядають так, як я уявляла, коли ти сказала, що цвіль, хоча. Або, може бути, я б назвав це "цвіль".

У будь-якому разі, моя порада: не очистити його з мокрою содою і ополіскування водою, як люди кажуть, Ви повинні очистити холодильник. Якщо плями залишаються, які я впевнений, деякі, спробувати, і видалити їх з розчином хлорки, потім змити пляму. Якщо плями все ще залишаються, Що мабуть якийсь буде, то вони просто плями на посилання. Не звертай уваги на них....Не кладіть їжу в безпосередньому контакті з підлогою або стінами з морозилки (природно). Обгортання харчової ну або вкласти у відповідних контейнерах, коли ви заморозити його, і все буде добре. Ситуація звучить тимчасові аби.

До вашого відома: оскільки він був відключений від мережі і залишив на вулиці протягом декількох місяців, перш ніж ми отримали це, наш холодильник зберегти невеликий затхлий запах всередині навіть після того, як ми прибрали його, як могли. Однак наша їжа була прекрасною. Ми просто зберігати його загорнутим, як ми зазвичай, і ми не мали жодних проблем із запахів або псування під час їжі. Запах в атмосфері холодильника, хоча зберігалися протягом багатьох тижнів, поки в один прекрасний день, ми зрозуміли, що це було. Ні, ми не просто до цього звикнути; запах повністю розсіюється. Але минув якийсь час.

+306
Janna Schroeder 30 трав. 2012 р., 06:05:28

Продовжуйте готувати, поки він підрум'янений чорний, потім переверніть і повторіть. Зверніть увагу, що поки бактерії будуть добре і дійсно руйнується, в результаті чого канцерогенів може бути гірше в довгостроковій перспективі.

Серйозно, якщо тобі не потрібно готувати до хрусткої, або просто до м'якості. Навіть просто розігрівати протягом 1 хвилини на високій досить технічно.

+251
user1851317 26 серп. 2016 р., 17:24:28

00 борошно є найбільш близькою до звичайної білої муки в англомовних країнах. Наприклад, якщо ви були в Італії і хотів би зробити випічки можна використовувати борошно 00. Однак, це досить складно порівнювати з 'звичайної білої муки, тому що цей термін не визначений, і ви знайдете широке розмаїття різних марок звичайний білий.

Технічно кажучи, класифікація 00, 0, 1 ТиПО і типо 2 відноситься до рівня зольності в борошні, як регулюється італійським законодавством. Наприклад, 00 відноситься до максимального рівня золи 55%, і як ви можете бачити з вашого технічного листа Капуто точно вписується в це, оскільки вона становить близько 50%. Якщо ви не знайомі, це повністю еквівалентно Т45 (45% зольність), Т55 (55% рівень золи), Т65 (65% рівень золи) і т. д. класифікація французьких.

У той час як рівень золи-це хороший показник, я особисто вважаю, що це не завжди добре описати, які муки буде корисно. Я зазвичай люблю використовувати його разом з вмістом білка. Як бачите, хоча цей Капуто досить вишуканим (зольність 50%), має високий вміст білка (13%) - загальні для зерна, вирощеного в сонячних місцях, як меридіональної Італії - у порівнянні з найбільш поширеними супермаркету 00 я вважаю. Він, ймовірно, поглинає більше води і має велику гнучкість, що добре для 'щільне, але дихаюче' і 'хлібний' речі, і навіть гарне еластичне тісто, як кірка печива паштет, але найгірше для лупиться препарати, такі як печиво.

+209
John Renslow 12 лют. 2019 р., 20:11:36

Що стосується оселедця, є оселедець, приготована, перш ніж потрапити в травильний розчин?

Якщо ні, які заходи безпеки в місці, щоб забезпечити бактерії в безпечних межах?

+201
Witty 5 черв. 2010 р., 20:51:20

Він правий. Він швидше за все вийшов би з іншою послідовністю. Це 1/3 склянки олії і, можливо, деякі яйця будуть частково поглинені арахісове масло. Що буде впливати на текстуру.

Для першого разу: в окремій мисці я хотів відновити 2 т арахісове масло з водою (4 т в даному випадку). Для полегшення вимірювання 4 Т = 1/4 склянки.

Додати відтворили арахісове масло в тісто, два варіанти змішуйте в:

  • глибоко змішати з арахісовим маслом, поки воно повністю включені в клярі
  • або, закрутити його, ніби як шоколадний мармуровий торт
+142
Ruethairat Kaeokunsri 3 квіт. 2019 р., 00:39:17

Є напевно випадки, коли замінивши масло не підходить. Наприклад, я б не став використовувати оливкову олію для приготування млинців, як оливкове масло надають специфічний аромат. Існує багато інших прикладів ароматні масла, такі як арахісове.

+76
user67942 4 серп. 2019 р., 21:59:47

Ми завжди робили це таким чином в домашніх умовах: Змішайте порошок какао ретельно розтерти з цукром і додати тепле молоко, постійно помішуючи.

+60
Rayden 25 черв. 2018 р., 01:41:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil