Як боротися з запахом з маринованою редискою всередині холодильника?

Я знаю, що питання не відноситься до Як позбавитися від запаху з холодильника?. У той же час, мені цікаво про можливі добавок у складі травильних, що може допомогти зменшити запах. Так що я не використовувати рецепт, а закінчила баночку солінь знайшли в Костко розділі охолодженим. Я думав, а не скидати залишки розчину, я міг би використовувати той же розсіл, то засолити. Я приніс додому редиску на продаж і просто промити і зрізати верхівки.

Після близько 4 днів, був сильний запах, який я не очікував, тому що оригінальний огірки не мають запаху. Я припускаю, що це редиска, що "баланс" для цього сольовий розчин. Є що додати в травильний розчин, який протидіє редис?

+595
TerriCalvin Carlee 16 січ. 2012 р., 00:24:42
36 відповідей

Сьогодні на обід в офісі у мене є пакет галушки і банку томатного соусу. У нас є мікрохвильова піч і кулер/нагрівач. Це можливо для мене, щоб дійсно готувати це?

+984
CAFED00D 03 февр. '09 в 4:24

Одне уточнююче питання до цього постумоя закваска закваска пузириться, але не піднімається, пропозиції?: Як ви знаєте, якщо ваш стартер пузириться із-за дріжджів (а не бактерії)?

Я годувала мій стартер на 100% гідратації (35г джерельна вода + 23г універсальний невибіленої + 12г пшеничного, як рекомендовано в пошуках ідеального батон за 17 днів. Це красиво бульбашками, але не піднімаються. Ложка, повна вона поринає в теплу воду, в той час як частинки піднімаються до вершини (хоча всі вони Фізз).

За мотивами популярного відповіді тут, я змінив гідратації відгалуження, щоб зробити більш жорсткої суміші (20г висувним стартер + 35г води + 30г борошна). Він виріс майже вдвічі 28 за Цельсієм номер в 8 годин. Звідки мені знати, що це не з-за бактерій?

Спасибі!

+979
Jijo Thomas 21 черв. 2011 р., 12:57:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Схоже, він приймає близько 600 фунтів на квадратний дюйм СО2 для лікування рідка цукерка. Патентний пошук повинен розкрити більш детально: патент США 3012893

Патентні посилання славляться загнивающая протягом короткого часу. Якщо друга посилання мертва йти http://www.uspto.gov/patents-application-process/search-patents або тут знайти дізнайтеся, як винахідники зробили це. Патентів до 1976 р., у форматі зображення, і важко погортати, іноді Google є кращим вибором, ніж ВПТЗ на ці.

См. також патент США 4289794 (1981)

Газифікований цукерки, які виробляє більш вираженим, з'являються відчуття підготовлений підтримання цукру розплавити при температурі нижче 280° С. ... Такі цукерки зроблені за допомогою процесу, який включає розплавлення кристалічного цукру, зв'язатися з таким цукром з газом при тиску від 50 до 1000 фунтів на квадратний дюйм протягом часу, достатнього, щоб дозволити включення в зазначений цукру від 0,5 до 15 см3 газу на грам цукру, підтримка температури сказав, що цукор під час поглинання вище температура затвердіння розплавленого цукру, і охолодження сказала цукор під тиском для отримання твердих аморфних цукристими газ. Після випуску тиску, суцільна газифікований переломи цукерки в гранули різних розмірів.

Висока температура, високий тиск. Навіть як жорсткий цукерки, матеріал має короткий термін придатності. Харчова сода/кислота суміш цукерки просто Fizzies в маскуванні. Відчуваю себе дивно, коли вони пузырятся в роті, але вони не вибухають бульбашки в газованій воді.

+965
drheart 14 лют. 2012 р., 00:14:37

так як це мій перший потік і я не пекар, я сподіваюся, що ви можете допомогти мені як можна краще.

Я гостюю у бабусі на фермі в ці вихідні - вона-дивний кухар і геніальний пекар. Вона вирощує свою власну трав у саду, і я сподівалася, що вона могла експериментувати з додаванням більш пікантний/"Хербі" смак їй свіжоспечені булочки, хліб і сухарі. Деякі з її трав входять: базилік, материнка, чебрець, розмарин, солодка, м'ята.

Так що, я сподіваюся, ви, хлопці, є якісь ідеї і заздалегідь дякую :)

+956
ontoxus 14 лип. 2012 р., 14:47:00

Абсолютно додати петрушку на початку. Я вважаю, що французи називають це букет, коли вони пов'язують багато спеції і трави разом або покласти їх у сумку (букет гранат) і покласти їх в суп і врешті-решт прийняти його. Сам я порубаєте петрушку, як тільки я роблю бульйон з курки та додати його, коли я додати декілька вегес (от як моя покійна мама вчила мене) і варити протягом принаймні ще півгодини. Я показала мамі, що коли ви робите запас сирої курятини, що якщо ви додаєте петрушку режисерський з іншими вегес це робить дуже ароматні запаси, а потім суп. Якщо ви пурист, то ні, не додати петрушку або що-небудь ще, тому що ви намагаєтеся досягти, на мій погляд, споживати, і це те, що мій покійний тато любив, що моя мама і що я міг зробити для нього, без будь-яких вегес або навіть курку. Я в кінцевому підсумку викидаючи з курки, тому що він був приготований до смерті, але кожен шанс, який моя мама отримала б вона хотіла показати мені, що він може бути повторно використані, так я дізнався, що в кухонному комбайні разом з цибулею, майонез, селера, спеції, петрушка і т. д. мертва курка ожила. Петрушка додає смак і це чудово. Сподіваюся, що це допомогло вам.

+927
zenl0ord 21 квіт. 2015 р., 05:48:07

Я виробляю кленовий сироп з цукрового клена на мою власність. Я заробляю близько 8 літрів в рік, так що не величезна комерційної діяльності. У минулому році, кілька кварт банок наш сироп зросла порошкоподібної сірої плісняви. Я обробив сироп, поки він не досяг 219F і 67% цукру, Як виміряти за допомогою ареометра. Багато банків зростали кристали цукру, що вказує на досить високий вміст цукру. Я очищені та продезінфіковані банки і кришки з обережністю, так як ми завжди робимо. Коли Каннінг - сироп досяг 180f і тоді покласти в стерильні банки і кришки застосовується. Сьогодні, я нагрівають сироп до кипіння, щоб бути абсолютно упевнений, що він безплідний, а також стерилізувати банки в каструлі з киплячою водою. Я впевнена, щоб знову виростити кристали цукру, але я тільки сподіваюся, що 3 галонів сиропу я recanned ще у порядку смак.

+919
Metasystematic 17 серп. 2015 р., 19:53:02

Я бачив це зроблено на цукерки магазини, де сироп натягується/розтягується 10-ки разів, перш ніж вони будуть дозволені охолодитися.

Що хімічно це впливає на цукор? Як це впливає на смак?

+917
Axelly 11 трав. 2014 р., 19:00:34

При напруженні речей, які засмічують екран, я віддаю перевагу використовувати ложку або лопатку, щоб перемістити речі навколо, так що ви можете отримати піддавайте ООН-ускладнені частині екрана.

Звичайно, ви могли б у кінцевому підсумку штовхає деяких з пульпи через процес, але це взагалі мінімальний.

Ви можете або викинути м'якоть, як ви йдете (можливо в Муслін або марлю, дайте йому охолонути, а потім дати цієї частини себе видавити), або використовувати задню частину великою ложкою або гумовим скребком, щоб підштовхнути пульпи на сито, щоб позбутися зайвої рідини. (або використовуємо прихватки, закрита в пластиковий мішок ... це брудно, але це працює).

Звичайно, якщо у вас є дешевий фільтр, занадто багато сил на це може викликати весь екран вискочити, бризок і досить великий безлад. (З тих пір Я переконався, що мої фільтри не в основному екрані, просто утримує тиск в петлю з металу, який кріпиться до ручки, але насправді це одна цілісна частина).

...

Якщо ви дивитеся на купівлю нового обладнання, я хотів поглянути на отримання китайськи з правильного розміру (не знаю, як воно називається), яке можна використовувати для стиснення в основному всі пульпи на дно, як ви працюєте.

+869
SadLife 5 груд. 2015 р., 12:39:23

Коли я готую млинці, тому що каструля повинна бути так спекотно, і тепло повинно залишатися гарячим для бульбашок. Як я можу зупинити дно пампушки від горіння?

+829
Kashan baig 23 вер. 2019 р., 00:35:04

Без подробиць, це трохи удар в темряві, але все ж:

Ви перевірили ваш рецепт? Деякі паст призначені для ці папери-тонкі піци, інші в глибокі тарілки, майже Кейки піци. Своп-це і ваш результат може бути вельми плачевним.

Кілька порад, як "читати" рецепт1:

 • Глибоке блюдо тіста, як правило, мають достатню кількість жиру (оливкова олія, сало, жир, що завгодно), а іноді і фуражне зерно при тонкому тесті (для пуристів) Іст борошна, води, солі і дріжджів (або, можливо, крихітний шматочок масла).
 • Товщина тесту на глибоке блюдо становить близько 1/2 дюйма / 1-2 см, тонка скоринка, кілька, очевидно, про "як тонко, як ви можете зробити це без розривів".
 • Глибоке блюдо випікається в лоток піци, в той час як тонка скоринка воліє піцу камінь або сталь, або, в крайньому випадку, гарячий лист.
 • Глибоке блюдо потрібно не менше 15-20 хвилин, краще 30 або більше, до готовності, поки скоринка в ідеалі робиться за кілька хвилин (секунд, насправді, але вдома печі не нагрівається).
 • Тому глибоке блюдо піца випікається в 425F / 220 С (іноді трохи гарячіше), а для тонкою кіркою ви розпалюєте духовку так високо, як це піде і використовувати добре розігріту піцу камінь у стабільне тепло.

Як ви пишіть

чудово запечені на верхній і нижній сторонах, але як і раніше рихлим всередині

Я припускаю, що ви більше на товстій скоринкою боку. Ось кілька пропозицій:

 • випікаємо трохи довше, щоб переконатися, середніх це робиться так само. Для цього може знадобитися зниження температури духовку на кілька градусів, щоб уникнути горіння зверху і знизу.
 • Переконайтеся, що ваш тісто дозріє, а краями, як правило, ручка досить добре, середина залишається непропеченной або щільною. (Це вірно для хліба та іншої випічки, а також.) Як я не знаю ваш метод, експеримент з вже і коротше відпочивати раз або зробити деякі дослідження про те, як розпізнати різні етапи перевірки.
 • Вважати пар-випікання скоринки і додаємо начинку через 10 хвилин або близько того. В якості начинки, як правило, вже приготовані", це штраф від безпеки харчових продуктів вигляд.
 • Іншим варіантом є, щоб піти на "трохи тонше глибоке блюдо піца".
 • Перевірити гідратації тісто: якщо ви використовуєте високою гідратації тесту (=багато рідини в тесті), піцу сковороді з малесенькими отворами, щоб дозволити кілька пар бігти вниз може бути опион. Або використовувати трохи менше води.

І як я вже сказав, Це небагато (освіта) припускаю, виходячи з досвіду, але не вистачає інформації.


1 особливо рецепти з непримітною назву "піца"...

+786
CGCampbell 6 серп. 2014 р., 05:58:04

Якщо ви хочете, щоб ребра повинна бути більш ніжною, а потім варити їх протягом більш тривалого періоду часу. Ви говорили тут:

повернувся після встановленого часу

Це ваша помилка. Немає такого поняття, як "призначений час". Ребра зробили, коли вони зробили. Час є лише орієнтиром. Є кілька підказок для прожарювання.

 • Реберное м'ясо відступить від кінця кістки під час приготування їжі. Чим більше відхилення, тим більше "зробити" їх.
 • Ви повинні бути в змозі ковзання зонда між кістками з невеликим опором. Якщо ви хочете дійсно "падають кістки ребер", то зонд повинен штовхати прямо через навіть Без найменших зусиль.
 • Якщо ви підберете шафа з парою щипців, вона повинна легко згинатися. Чим ближче до вертикалі, тим ніжніше вони будуть.
 • Якщо ви візьміть кінці двох кісток у стійку, і обережно потягніть їх один від одного, ви повинні побачити деякі рвуть в м'ясо. Знову ж, більший розрив становить більш ніжним.

Мораль байки така: не живе і вмирає по годинах, але використовувати його в якості орієнтира. Приготувати реберця, як ви їх любите.

+728
Hudayor Egamberdiev 10 лип. 2011 р., 01:27:49

Візьміть велику чавунну сковороду, покладіть на пальник, і звернутися до високої.

Приготувати піцу, слайд в шкірці, увімкніть бройлер, і почекайте, поки він не почне курити.

Швидко shloop піцу в сковорідці, і засунути сковороду під бройлер.

Покладіть ручку праворуч, почекайте 5-7 хвилин, відкрийте духовку, перевернути на 180*, ще 5 хвилин і у вас смачний камінь-стиль піци.

Насолоджуватися.

+644
Mcradle 8 груд. 2014 р., 23:26:51

У мене є набір каструль з нержавіючої сталі, яку я дуже люблю, і мій 12" сковорода здобув багато користі, так як я купив його. Це моє перше коли-небудь нержавіючу каструлю і я досить відомі всі способи його видалення (видалення глазурі, barkeeps одного і т. д.). Нещодавно моя дружина купила скотч-яскравий надпотужний губки з добрими намірами, але я не розумію, як саме "важкі" були. Я мою сковорідку одну ніч і використовувати зскрібаючи губки, щоб отримати деякі застрягли на жир і я помітила, що я насправді подряпала мою каструлю. Подряпини не дуже глибокі, але я трохи стурбований.

Ці подряпини пошкодження каструлю і зменшити його термін? Я повинен припинити використання зскрібаючи бік губки на моєму нержавіючої сталі?

+639
user33230 21 трав. 2016 р., 00:54:06

Мені подобається класти бобів (наприклад, квасолі Mung, червона квасоля) у моє морозиво, коли я роблю морозиво вдома.

Що я роблю: Квасоля замочити на ніч, відварити, розім'яти, а потім змішати їх в крем, як його б'ють, потім заморозити всю суміш, а потім насолодитися.

Проблема в тому, що після заморозки, боби перетворюються в дуже жорсткий біт! Вони так важко, неначе я відкушуючи хрусткі шматочки горіхів! Я купую одні і ті ж типи морозива з магазину і їх боби не мають цю проблему. Вони м'які та жувальні.

Я хотів би, щоб мої боби повинні бути м'якими і жувальні, коли моє морозиво з морозильної камери, а також. Як це робиться?

+617
M4dW0r1d 24 жовт. 2013 р., 06:11:45

Я взяв пляшку це в Крейт і Баррел, коли я вперше купив обробну дошку і лише використовували його з тих пір. Так що у мене немає бази для порівняння, але я можу сказати, що він зробив хорошу роботу по зберіганню дошка добре виглядає.

+607
user4838962 25 черв. 2016 р., 22:32:05

Чи є різниця між різними видами борошна, які ви бачите в магазинах (тобто торт, хліб, і все-мета? Це справді необхідно, щоб шток 3 видів борошна в коморі або це просто схема від виробників, щоб отримати більше грошей?

+583
LeonSk 12 лип. 2010 р., 08:37:39

Емалеве покриття кладуть на рахунок високої температури процесу, набагато більш високий темп, ніж 300-400 р, що ви хотіли фритюрі, так що це буде безпечно для мальків.

Побоювання, що це створює для мене труднощі у збиранні, якщо ви неодноразово обсмажити. Після кілька партій, там буде масляна плівка, яка ляже трохи вище рівня масла в каструлі обсмажуємо на. Якщо ви ретельно очистити його, це не буде великою проблемою, але залишили у спокої, він буде будувати.

Крім того, фритирование у важкій сковороді непотрібно, так як ви дійсно хочете отримати авш масло гаряче, і додаткова теплова маса каструлі буде тільки зайняти додаткове тепло. Це не погано, але тонку алюмінієву каструлю працює так само добре для смаження.

+546
Martin Christensen 14 січ. 2017 р., 05:32:38

Ні, ні, ні. Ідея мішка. Не розморозьте на прилавку. Як багато людей вже сказали, 40-100 градусів в геометричній прогресії викликає зростання бактерій. Та правильне приготування може вбити багато бактерій, але нічого не гарантовано. Крім того, деякі види шлаків (наприклад, суперечки) виробляються бактерій і не руйнується під впливом високої температури, єдиний спосіб запобігти цьому, щоб не допустити зростання збудника.

Або А) розморожують на день або два, перш ніж в холодильник ( міняти рідину). Самий безпечний метод. Б) розморожування в поліетиленовому пакеті в раковині. Ресторани роблять це весь час. М'ясо розморожується досить швидко. Використовуйте холодну воду для відтавання, не жарко ( бактерії ж проблема, плюс paially готує м'ясо, тьху). Просто залишити в раковині майже не працював з прохолодною / теплою водою. він буде розморожено в 30-60 хвилин.

З) мікрохвильова піч. Який досить безпечний, але може зруйнувати хороший шматок м'яса. Не рекомендується

Багато харчових отруєнь, викликаних цією. Коли-небудь розлад шлунка?

+539
Jean Pick 12 серп. 2011 р., 20:23:12

Так я не зрозумів, що моя духовка була зламана до 10 годин після того, як у мене свиняча лопатка там. Я зрозумів його, а потім варили його протягом 16 годин при 220F. Які ризики їм після 16 годин готування?

+536
Ramis Wachtler 27 трав. 2016 р., 07:13:47

Є зелені чаї в Китаї, які мають 'підсмажений' смаку і що зазвичай досягається шляхом смаження на сковороді. Я б запропонував спробувати в каструлі будинку самостійно (без олії). Переконайтеся, що листя постійно перемішують, або вони будуть горіти.

Перевірити наприклад це відео (на 25 сек) для демонстрації: https://www.youtube.com/watch?v=tmKkVLadXKQ

+473
mmoe 3 лют. 2012 р., 09:02:28

Я знаю, що в голові сир традиційно проводиться з плоттю з голови якоїсь великої тварини, але я читав, що іноді інші види м'яса ломом включені.

Чи існують які-небудь частини тварини, яка більш або менш підходить для виготовлення головки сиру?

Я можу зробити голівку сиру з курячої ноги?

+428
turtle wins 12 трав. 2017 р., 17:43:51

Ви могли б бути в змозі навчитися любити вино, але я б не спробувати щоб змусити його.

З особистого досвіду, я не звик як алкоголь будь-якого виду, і я думав, що так буде вічно - але виходить, принаймні для мене, що вона зводиться до деяким вино просто не робити нічого для мене.

Що я знайшов допоміг йшло на вино-дегустаційний тур з моїми батьками. Поступаючи так, я не доведеться платити за вино сама, і я міг спробувати кілька різних речей, щоб побачити, якщо я любив будь-яку з них. Деякі я не робила, але деякі потрапили додому для мене, і навіть коли мені не сподобалося вино, вони завжди були закуски і прекрасним видом на виноградник у будь-якому випадку.

Також майте на увазі, є різні види вина, і ви може просто не пробували тип вам подобається. Основні способи вина поділяються за кольором і 'аромат'*

Колір

 • Червоний - порт, Мерло, і Cabanet Sovignot всі червоні вина. Вони зроблені з червоного винограду, які мають шкіру, і можуть бути змішані з іншими темного кольору фрукти, такі як ожина, вишні і смородини. Червоні, як правило, добре поєднується з червоним м'ясом на обід, і шоколад і червоні ягоди на десерт.
 • Білі - Шардоне, рейлінг, Піно Гріджіо-всі білі вина (хоча вони більш жовтуватий колір). Вони зроблені з білого винограду та винограду без шкіри, і можуть бути змішані з іншими світлими фрукти, такі як груші та яблука. Біле вино, як правило, добре поєднуються з рибою та м'ясом на вечерю (так само як свинина), а також добре поєднується з чізкейк і інший сир-десерти.
 • Троянда - це купажована вино, виготовлене в різних видах фруктів з червоних і білих вин, і, як правило, мають рожевий колір в результаті. Їжа, що рожеві вина добре помітно змінюється.

Аромати

 • Сухий - як правило, мають більш гіркий смак, залишивши сухими рот " потім. Шампанське зазвичай сухий, як і більшість вечерею вина. Обидві червоні і білі вина можуть бути сухими. Сухі вина, як правило, використовуються для вечері.
 • Солодке - іноді називають "десерт" вина, як правило, мають більш високу концентрацію змішаних фруктів, відмінних від винограду. Знову ж таки, може бути і червоним і білим. Рожеві вина, як правило, солодкі, але іноді може бути сухим. Солодкі вина йдуть краще з десертами.

Майте на увазі, що хоча окремі вина 'рекомендується для певної страви, це все нівелюється за рахунок особистих уподобань смаку - якщо ви віддаєте перевагу солодке червоне вино, немає нічого поганого в тому, що він з рибою. Якщо вам не подобається смак червоного вина з рибою, випийте води між кожним укусом/СІП.

Але, деякі люди просто не люблять вино. Це нормально - вино не для всіх. Ви можете придбати' смак до певних речей, але якщо вам не дуже подобається, не пий.

*Зверніть увагу, що хоча я називаю його "родзинку", червоні, білі та рожеві вина все занадто яскраво виражений аромат.

+415
Abid Bima 11 груд. 2016 р., 10:23:13

Жодна з відповідей досі згадка колаген-зокрема, використовуючи запас, зроблений зі смажених і тріщини кісток птиці.

Вам не доведеться смажити кістки, але вам потрібно, щоб зламати їх ... використовувати великий, важкий ніж або тесак (не китайський овочевий тесак, ви облажаетесь на краю), щоб подрібнити кістки про 2", Щоб 3" штук (від 5 до 7 см). Покладіть їх у холодну воду і повільно довести його до кипіння і залишити нудитися на кілька годин. Ви можете також додати овочі, але ви хочете, щоб передати їх, як вони були передержаны за часом вщухає зробив.

Потім процідіть все, і використовувати це як основу вашого супу.

Якщо у вашому холодильнику запас, який має досить колагену в ній, вона буде створена, як желе, і провести свою власну форму. Крохмалі можуть працювати, але вони не підходять для бульйону, борошно (якщо готують як соус) листя сирої борошна смак і мутний суп; тапіока залишає мало гранули там; кукурудзяний крохмаль буде ламатися, якщо ви готуєте його занадто довго.

+407
user74120 15 вер. 2010 р., 07:26:12

Видалити сік, як ви готуєте. Вилити його в чашку кожні 20 хвилин або близько того.

+400
Joel Kabi 12 січ. 2012 р., 09:25:21

Не кажучи вже про інших інгредієнтів, але за умови, що вони овочі, картоплю і т. д. вони будуть готувати набагато швидше, ніж курку.

Ви могли б спробувати приготувати спочатку курку, а потім додавати інші інгредієнти.

Або ви могли б спробувати приготувати курку в іншими способами, в окремому посуді: наприклад, можна використовувати менші шматки курки і обсмажити, а потім додати його до основної їжі (у вашому випадку, суп).

+376
stanigator 23 серп. 2012 р., 09:55:45

Мій дід солив своє пиво. Я ніколи не питав його, чому. Він був шахтарем в Західній Вірджинії. Я сіль теж, тільки тому, що він зробив. Ніби продовжуючи традицію. Я помітив, що він робить це міхур небагато. Хтось сказав мені, що вона видаляє газ з пива, так що ви отримаєте менше газу. Немає нічого гірше, ніж пиво пукає. ХАА.

Ефір, до речі, він завжди робить розмову на будь-якому столі, я п'ю на. кожен говорить щось про це. і всі вони насолоджуються, бачачи зайві бульбашки.

+364
The Black Lagoon 26 трав. 2018 р., 19:22:58

Немає тріска або пікша, де я живу і я шукаю стильною альтернативою. Я спробував сібас, і це було добре, але що б бути більш точною Альтернативи для CoD & пікша?

+274
Frank He 4 груд. 2014 р., 05:12:39

Вони можуть бути заморожені, поки готується, на тиждень? Я роблю sauerbrauten & картопляні кульки для 25 осіб, і подумав, якщо я міг би зробити їх на тиждень раніше і просто приготувати їх в той день, було б набагато простіше.

+269
jignesh886660 15 трав. 2019 р., 05:54:20

Один з моїх улюблених походу частування пиріг пиріг заліза. Стандартні рецепти пропоную два шматка білого хліба і джему, але я використовувала готові пиріг начинку з великим успіхом, і це повністю можна використовувати шматки розкатаного тіста пиріг.

Ви можете також змішати тісто і готуйте його в пиріг праска для індивідуальних розмірів шматків торта. Просто заповніть одну сторону вашого пирога праска, закрити і варити на слабкому вогні. Друга сторона праска порожніми дозволяє ваш торт рости. Можна помістити фрукти на дно вашого заліза для ручної вгору-вниз або принести торт глазур'ю і Фрост ваших творінь, коли вони закінчені, або просто зробити якийсь сільський торт.

Я вважаю, що чавун пиріг залоза працює набагато краще, ніж алюмінію.

+223
timpone 21 лист. 2010 р., 07:50:09

Одна з причин, використовуючи велику кількість води для приготування пасти полягає в тому, що температура киплячої води не може різко знижуватися при додаванні в пасту, коли вона складена таким чином...воду просто кип'ятити...або переварити дуже швидко.. однак, використовуючи невелику кількість води Для багато макаронів...впаде температура води дуже низька, і тому займає більше часу, щоб переварити..в результаті крохмалисті, липкий і клейкий пасти, яка сиділа в теплій воді дуже довго.. Стандартні для кухаря-це один літр води (4 чашки) на 100 г макаронів (близько 3 унцій)...і звичайно сіль..багато місця для пасти не буде переповнений..

+221
Osqui 27 груд. 2017 р., 16:23:56

Мені дуже подобається паста, але я виявив, що більшість моїх рецептах є такі інгредієнти:

 • Блідо-жовта паста
 • Коричневі гриби
 • Коричневий темпі або тофу (або яловичини, якщо ви віддаєте перевагу)
 • Спеції, які роблять речі ще більш коричневої (як правило, запашний перець, часник, орегано, чебрець)

Я помітив, що вона завжди закінчується все коричневі. Це має прекрасний смак, але я хотів би зробити речі більш захоплюючим, перегляд. Очевидно, я міг би додати томатний соус, але я не завжди в настрої для цього. Інших ідей у мене шпинат або базилік. Я, напевно, почати додавати якийсь шпинат, базилік, але це досить дорого тут.

Є що-небудь ще я можу додати в пасту, щоб додати різні кольори? Дешево-це, безумовно, плюс в цьому випадку, але будь-які ідеї будуть цікаві (завжди особливих випадках).

+219
Brennen 8 жовт. 2012 р., 21:25:54

Шніт-цибулю і зелену цибулю не одне і те ж.

+217
Ashlyn Black 17 жовт. 2017 р., 14:25:06

Якщо оцет є консервантом, чому вони поставили сульфіти (теж консервант) в ньому?

+201
spd 2 груд. 2016 р., 08:46:50

Моя подруга нарізану цибулю в цей вечір, щоб знайти це

weird onion

...це дивно для мене. Є дуже мало шарів, внутрішній шар був дуже товстий, і вона порожня. Для довідки, я раніше цибулю в такому вигляді:

normal onion

(вибачаюсь на якість) не порожнистий, багато шарів (напевно, як і 10-12 на відміну від дивних цибуля 5), нормальної товщини шару.

Що викликало мій "дивний" лук, щоб виглядати так, як це робить? Це безпечно, щоб поїсти?

(Як луки виглядали приблизно однаково з шкірою. Не солодкуватий, не дуже великої шкоди для зовнішніх шарів, не хоче попередити, що ми знайдемо...)

+198
user46652 18 бер. 2013 р., 21:46:33

Я хочу почати купувати ці великі банки тунця, щоб заощадити на вартості, але я знаю, що після одного дня в холодильнику, відкрив тунець стає несвіжим. Він втрачає свій гострий смак і отримує текстура гумовою. Чи є спосіб, щоб запобігти?

+81
gallaleo 6 жовт. 2015 р., 10:45:10

Також, розгляньте можливість використання реальних квасоля для таких речей, як заварний крем і морозиво. У підсумку ви отримаєте маленькі чорні цятки (насіння ванілі), але я вважаю це характер і справжність на блюдо.

Мої правила:

Холодної та/ або вершковий: ванільний Випічка: чистого екстракту ванілі.

Однак, я не роблю все, що багато приготування десерту, тому я можу дозволити справжній екстракт. Думаю, якщо б я пекла щодня, я б переглянути використання штучних екстрактів.

+47
ebustos 19 лип. 2015 р., 17:56:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil