Температура печі: Як бути впевненим у обраної температури є правильним.

Я підозрюю, що мій - досить нова піч стає занадто спекотно, тому я купила термометр для духовки, який підтвердив це. Тому я зателефонував постачальнику. Вони кажуть, що для того, щоб отримати необхідну фактичну температуру в духовці, на будь-яких умовах, ви берете найвищий показник на термометрі, і на низькою, а потім розділити обидві показань. Це правильно?

+62
Alex Schneider 5 серп. 2018 р., 00:27:42
37 відповідей

Особисто я уникаю супермаркеті ковбаски, але якщо його все у вас є, то, як правило, преміум-діапазон, як правило, добре. Як Чад каже, поки її 80%+ м'ясо, то воно повинно бути нормально.

Я настійно рекомендую знайти м'ясника, в ідеалі той, хто робить свою ковбасу. Навколо мене (Мідлендс, Великобританія) це досить поширена. Видове різноманіття насправді не важливо, що багато (ірландський, Камберленд і Лінкольншир 3 з моїх улюблених) але якість має значення. Інше джерело-ринки фермерів. Ви часто можете отримати гарну угоду, якщо ви купуєте навалом. Просто заморозити, що ви не використовуєте.

Також переконайтеся, що ви правильно їх готувати. Варити на повільному вогні, на чавунній сковороді гриль і переконайтеся, що ви тримаєте будь-які соки, які збирають так що ви можете зробити гарну підливку.

+993
Ash22 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що це старий нитка, але я знайшов його, дивлячись на деякі більш литого алюмінієвого посуду. Мій улюблений горщик голландська піч є 5Qt емальованого литого алюмінію, що у мене було за пару років. У мене теж є чавунна жаровня і емальованого литого алюмінію виграє руки вниз по моєму досвіду. Вартість, вагу і антипригарним з 1-го дня і до цих пір виглядає як новий. Наскільки страх приготуванні їжі в алюмінієвій, емальованому алюмінієвої ніколи не доторкнеться до їжі через емалі.

+980
Frederik Slijkerman 30 вер. 2011 р., 23:24:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

До -18°C (-0.4°F) не занадто низько для зберігання (як це буде нормальна температура в побутової морозильною камерою, де я зберігаю моє морозиво і заморожений йогурт. Я напевно не став би задавати температуру вище, якщо я зберігати і інші речі в тій же морозилці).

Для сервірування ви, ймовірно, хочете, щоб дозволити їй сидіти трохи, так що це пом'якшує небагато, так що ви можете зачерпнути її (так само, як з морозивом).

Якщо він занадто твердий, то може, дайте йому відтанути занадто багато перед зберіганням.

 • Потім ви можете виправити фактуру шляхом повторного змішування його в змішувачі (ви можете отримати навіть більше ідей, якщо ви будете шукати рецепти "як зробити заморожений йогурт/морозиво без морозива" - часто це передбачає заморожування в лоток для кубиків льоду для більш легкого змішування).

 • Або знову відтавання і через мороженице, щоб отримати потрібну текстуру.

+952
Noxferatu 9 лип. 2012 р., 06:54:36

Що стосується використання піддонів, посилання нижче веде на сайт, який дає хороші приклади, чому не використовувати їх для будь-якого типу переробляли проект через невідомої хімічної обробки, кишкова паличка забруднення, цвіль, грибок та інші неприємні речі, які можуть вимиватися з деревини.

Ми використовуємо гілки дерев'яний з відомих (хімічних) джерел для копчення м'яса.

http://www.organicauthority.com/sanctuary/repurposed-wood-pallet-toxic.html

Тут додаткова посилання на піца сайті виробника з їх рекомендаціями дров'яної печі. Не рекомендується використовувати будь деревини, яка має будь-якої хімічної обробки. Якщо ви не знаєте джерело деревини, існує надійний спосіб перевірити, що це хімічна безкоштовно.

http://www.fornobravo.com/pizza_oven_management/choosing_wood.html

+946
Lourdes 30 груд. 2015 р., 04:41:02

Я можу бути солоні і солодкі; тобто це морозиво.

Це один з тих десертів компонент, який повинен бути чимось ще, щоб збалансувати його.

Я служу його з лимонним бісквітом або лимонний фунтовий кекс.

+904
Nur 18 вер. 2015 р., 00:11:26

Це перехресне забруднення, але якщо ви готуєте в межах безпечної зони Ви гарні.

Це залежить, якщо ви збираєтеся тримати тісто. Так курка буде забруднювати тісто, але якщо ви не викидаючи тісто, потім ОК. Зберегти тісто в холодильник на один день і використовувати це не ризик, я б взяв.

Одна з проблем може бути смак переносити. Якщо ви робите перший фрі зовсім не було б передачі смаку. Навіть курка спочатку б не передати смак.

+896
doogie 4 черв. 2011 р., 16:35:35

Амазонки-це майже завжди хороша відправна точка для "Де я можу отримати....?" питання: Амазонка попкорн, ви, ймовірно, більше платити за доставку, але вона повинна потрапити туди. (Я не знаю будь-яких обмежень на імпорт попкорну, але це не означає, що їх немає.)

Для домашнього виробництва попкорну ви не можете бити Whirley поп попер. Будь-який з них є відмінним способом піти. (Я звичайно не підтримую брендів, але це виняток.)

Якщо ви хочете дізнатися більше про попкорн, то книга "попкорн" Патрік Еванс-Хілтон

+841
Nasur Ayub 1 лист. 2011 р., 13:23:27

Люди в ілюстрований Кука сказав на таке питання:

Ми не рекомендуємо готувати солоне масло з трьох причин. По-перше, кількість солі в соленому маслі варіюється від бренду до бренду—вона може варіюватися від 1,25 відсотка і склала 1,75 відсотка від загальної маси, що робить неможливим пропонує конвертацію суми, яка буде працювати з усіма марками. По-друге, тому, що сіль маскує деякі нюанси, знайти родзинку в вершкове масло, солоне вершкове масло на смак відрізняється від вершкового масла. Нарешті, солоне вершкове масло практично завжди містить більше води, ніж несолоного вершкового масла. Вода в олії коливається від 10 до 18 відсотків. В випічки, вершкового масла з низьким вмістом води є кращим, так як надлишок води може перешкодити розвитку клейковини. У самому справі, коли ми використовували такої ж марки, як солоне і несолоне вершкове масло, щоб зробити тістечка і падіння печиво, дегустатори помітили, що зразки, виготовлені з солоним маслом трохи м'який та пастоподібний; вони воліли текстуру випічці з несолоного вершкового масла.

Однак, якщо це все у вас, я б не надто турбуватися. Просто зменшити сіль у вашому рецепті на 1,7 грам або 1/3 чайної ложки (сіль) для кожного з 8 столових ложок (палиця) солоного вершкового масла ви використовуєте. Це середня кількість солі в палиця солоне вершкове масло.

+759
kb4000 10 серп. 2013 р., 11:43:59

Кинотто напої, такі як Сан-Пеллегріно і Бріо є кинотто екстракт як їх основний інгредієнт.

Де я можу отримати цю виписку? Я шукав навколо в інтернеті, але не можу здатися, щоб знайти постачальника.

+739
Aaron Gyes 2 січ. 2016 р., 11:40:09

Це невідпрацьована частина мене турбує. Це зробить птах сухим.

Це залежить від розміру птиці, як правило, як довго треба готувати. Тут ви можете визначити, як довго готувати птах на сильному вогні. Я не міг знайти один для повільного запікання. http://www.helpwithcooking.com/cooking-poultry/roast-chicken.html

Якщо ви турбуєтеся про підготовки і не мати термометр для м'яса ви можете сунути груди або стегна і, якщо соки біжать ясно, ви повинні бути безпечними.

+691
Mihir Parekh 14 жовт. 2019 р., 19:32:06

Я думаю, це залежить від того, що ви очікуєте від вашого рису, але мій рецепт такий:

 • Нагріти каструлю з деякими (не дуже багато) масло, поки масло досить жарко.
 • Поставити деякі обсяг рису в нього, і енергійно шкребти/змішати його з будь-якої великої реалізувати у вас є навколо (великий шпатель).
 • Запах його дуже багато. У якийсь момент рис почне смажити (трохи), він може пахнути як горіхи або щось подібне.
 • Як тільки змінюється запах, покладіть в двох томах холодної води.
 • Дозволяйте йому дістатися до кипіння і відразу ж зменшити температуру, поки вона залишається на майже кипіння. Помішуйте час від часу (наприклад, кожні кілька хвилин). Нехай це варити, поки вода майже зникли.

З якої причини рис не прилипає, принаймні, не більше, ніж може бути легко swooshed з допомогою шпателя (без всякої сили, без отримання будь-яких чорних спалених решток).

Я зазвичай роблю це нержавіючої сталі горщики (дуже гладка поверхня). Іноді я роблю це у великій сковороді вок з помітно шорстка поверхня, і там працює однаково. Тому він повинен працювати в каструлю. Я не пробував його на моїй чавунній сковорідці.

+649
Juanu Haedo 20 лип. 2012 р., 23:31:08

Я беру питання означає, як можна краще зберегти свіжі текстури з мікрохвильової печі?

Я хотів би зробити, охолодити і зберігати пельмені в один шари на пергаменті/waxpaper в контейнер для транспортування. Окремо, соус, що перевозяться в найбільших microve-безпечний контейнер, який поміститься в офіс micowave. Нагріти соус до кипіння, потім акуратно додати в пельмені і продовжувати розігрівати на розморозьте, якщо перемішування може пошкодити равіолі, або більш високе значення, якщо ви можете розмішати на півдорозі через час.

+638
priktop 8 жовт. 2017 р., 15:40:51

Я пішов в японський набэмоно (Chankonabe?) місце, в Токіо. Їжа була в основному гарячий горщик. Але замість типового маленька свічка або невеликий метанолу горщик/гель я бачила, що використовується в іншому місці, вони були свого роду гель, який прийшов загорнутий у фольгу. Розгорнув, він стояв на невеликих металевих ніжках.

Раз горить, він горів, як божевільний. Страшно навіть. Не подобається працювати-млин метанол пальники для фондю. Приніс каструлю з холодною холодильником до кипіння протягом 15 хвилин. Це також сталося, щоб зупинити запис в потрібний момент, тому я подумав, що він був відповідно розміром горщик. Я шукаю назва або опис це горючий матеріал. Пошукові системи, здається, не принести що-небудь з цього рівня вихідної потужності. Я можу тільки знайти звичайні свічки або маленькі гелі, які я бачив в Північній Америці.

Кожен, хто знайомий з цим? Зараз я відчуваю себе дуже погано через те, що не сфотографував. (Я позначила фондю питання, але рівень харчування, безсумнівно, буде занадто високою для сирного фондю. Це щось на водній основі гарячих каструль)

+624
Elson Ong 22 лист. 2017 р., 20:32:20

Смужки трави називають тонко нарізана:

 1. Скласти листя разом.
 2. Згорнути листя у формі сигари
 3. Нарізати упоперек їх.

Я, як правило, використовують шеф-кухаря ніж.

Якщо у мене є кілька трав, я накину на більш дрібні листя в одній з найбільших. (наприклад, базилік і орегано)

Якщо ви хочете, щоб це фарш, то ви повинні виконати свій ніж через" купи. Що, вираз означає в цьому контексті, щоб рок ваш ножа з-за купи, увімкніть його, рок його ... і повторювати, поки всі розміри ви хочете.

оновлення :

Хоча питання чітко вказано, як Василь', для інших розмірів і форми листя, є способи, щоб ефективно отримати їх в проріз до купи (можливо, смужки), які потім можна пропустити через м'ясорубку дрібніше:

Довше листям трав (наприклад. culantro), вам не потрібно скачати листя. Просто складають те, що вам потрібно утримувати їх від стебла кінці, і рок/порізати.

Для дрібної трави листя, ви не збираєтеся отримати те, що я називаю смуги. Це більше схоже на конфетті. Якщо у вас немає великого аркуша рецепт для обгортання (базилік, м'ята, кунжут, або навіть овочі, такі як шпинат), то ви будете хотіти тримати листя на стеблі.

За ніжні стебла рослини (селера, петрушка та ін (за винятком кінза (зелений коріандр) -- викинути і використати замість culantro, так як він не є на смак як мило), ви просто тримаєте стеблевом і рок/нарізати свій шлях зверху.

Для дерев'янистими стеблами, ви працюєте точно так само, але повільно вниз, коли ви отримуєте близько до лісовій частині. Потім ви повернути стрижень так, ти ще паралельно зі стволом, і вирізати однієї із сторін. Нахил стовбура, і продовжити роботу з боку. Повторіть, поки ви не отримали все, що вам може не врізалася в деревний стовбур. Якщо там ще багато залишилося, обламувати гілки стебла, і працювати з ними окремо або скласти їх, щоб спробувати працювати трохи швидше. (Для деяких рослин, легше порвати з ним перш, ніж ви почнете, і робота кожного окремо.)

+575
RebaJBuck 18 трав. 2017 р., 17:13:57

Здається, це дуже поширені у великій Британії, звідки я родом, так Google.до.Великобританія зробив бізнес!

Рецепт тут дозволяє зберігати в прохолодному, темному шафі на строк до шести місяців, і він рекомендує залишити яйця хоч місяць: http://www.accidentalsmallholder.net/food/recipes/pickled-eggs

Це виглядає хорошим, і я, як інструкції для їжі! http://www.pubbuddy.co.uk/pickled_egg_recipe_kitchen.php

+546
mohamed jamzith 3 серп. 2015 р., 17:51:03

Я експериментував з додаванням недоторканими зерна і горіхи, щоб мій хліб трохи і дізнався деякі речі.

 • Гарний розвиток клейковини має вирішальне значення.
  Якщо вся моя пшеничний хліб вже сухий або недорозвинені додаткові зерна, воно розвалилося, коли я намагаюся нарізати його.
  Невелика кількість ксантанова камедь також допомагає дати бутерброд хліб додаткову еластичність для поліпшення структури в цілому та особливо з більш великими зернами. Десни не працюють із Хліб.

 • Деякі зерна повинні бути обводнені.
  Швидше зерна, такі як овес або кіноа можна додавати безпосередньо в тісто і парова приємно, коли хліб пече. Більш істотне зерна, такі як цілі ягоди пшениці повинні бути напівфабрикати (я парова шахта), тому що пар від випічки не досить, і вони вийдуть занадто складно.

 • Використовуйте доповнення, хороший смак з мінімальними приготування.
  Це начебто очевидно, але деякі речі, такі як бобові просто не вистачає часу варіння зняти дивні смаки.

 • Будьте ніжні з Хліб.
  Хліб з відкритою текстурою, які спираються на міцні листи клейковини повинні бути акуратно оброблені. Гострий насіння можуть прорвати клейковини і створити більш щільний батон. Мінімізація різке насіння і складати тісто акуратно допомогти з цим.

+516
tehnyaz 26 лют. 2014 р., 06:54:00

Істотна клейковина пшениці не буде розчинятися, як ці два ізоляту буде. Життєво важливо, що б клейковина підвищує ймовірність утворення тромбів. Ось його опис різниці між соєвого борошна та ізоляту соєвого білка; хоча VWG в основному ізолят (це залишки від вимивання крохмалю в пшениці), як і ці порошки, дві інші не містять глютен. Втім, як і з будь борошна, ви можете використовувати його в якості суспензії, щоб уникнути цієї проблеми

+511
Ravikumar Tulugu 14 лист. 2013 р., 21:52:35

Кролик досить худий, так що вам буде потрібно повільний мокрим.

Я зробив великого іспанського рагу з кролика, який є в основному кролик суглобах, томатний соус і 2 чашки сиров'ялені оливки.

Я пошукаю рецепт і редагувати завтра.

+466
vanoc 23 жовт. 2018 р., 14:08:43

Моя гіпотеза полягає в тому, що ваша курка розсіл вводять в груди. Цю додаткову вологу буде тримати, що частина птахів при більш низькій температурі.

+457
Maximin 18 лип. 2017 р., 06:26:06

Я читала, що потрібно готувати їх до заморожування.

Резюме інструкцій:

 1. Гриби промити (не замочувати їх, ви не хочете брати на себе додаткову воду)
 2. Висушіть
 3. Швидко заправити їх з невеликою кількістю олії на середньому вогні.
 4. Дозволить охолонути, потім перенести в ємність заморажівателя, видалення стільки повітря, як це можливо
 5. Як з заморожуванням більшість речей, надмірна повітря/волога прискорить обмороження.

Як альтернативний варіант, просто не купувати свіжі гриби щодня, щоб зберегти сушені гриби на руках.

+456
user3321819 30 груд. 2018 р., 08:30:38

Для мене, смаження може бути дві речі, смаження і фритюру. Глибока сковорода використовується багато жиру, щоб повністю закрити це питання. Сковорода , як правило, передбачає більш великих елементів, таких як: м'ясо (уявіть собі паніровці, куряча відбивна або хороший стейк). Пасерування зазвичай мають на увазі дрібних предметів (цибулю і перець). Деяких людей розрізняти кількість жиру - пасерування б менше, і в сковороді трохи більше. У більшості випадків, ви можете використовувати терміни сковороду і пасерування як взаємозамінні і отримати свою точку зору. Обидва потребують відносно високій температурі.

Карамелізувати, з іншого боку, те, що ви робите. Карамелізувати зазвичай "низько і повільно" - слабкому вогні, протягом більш тривалого періоду часу. Якщо ти экстрагируешь солодкий аромат від цибулі, це майже напевно від карамелізації, видобуток/окислення природних цукрів цибулин.

Редагувати: як Йоссариан вказав, карамелізувати-це процес, який може статися, коли ви тушкувати або обсмажити.

+446
Stpehen vaye 26 серп. 2014 р., 02:55:55

Це про сало. Чарівний дилера смак.
Коли смажиш ти насправді робиш "часникове масло". Сильно настоюватися соус з часником за смаком.
Нарізаний часник на піцу рухатися часниковий смак до кордону. Це перше, що вам до смаку, тоді приходьте помідор і моцарелли, які полегшують суворий часник. Та тому, що там мало жиру, що вступив в контакт часник смак не переноситься на ціле блюдо.
Щебінь використовується, щоб дати самий смак, як він знищив вздовж волокон так аромат набагато сильніше. Ось чому ви обсмажити його з цибулею. В обох смаки настільки сильний, щоб наповнити все, що ви змішати його.


+446
gaurav goyal 6 вер. 2014 р., 06:06:13

Так, як ви її описали, звучить як, якщо ваша духовка використовує мікрохвильове випромінювання при випікання піци. Очевидно, що це погана ідея, але виробник міг би просто додати "налаштування піци" як пункт продажу, без розумного впровадження. Або, може бути, духовка добре, але користувальницький інтерфейс збиває з пантелику і ви не переключитися на потрібне значення.

По-перше, спробувати з'ясувати, якщо піч передбачається виключити випромінювання під час випікання піци. Якщо це не описано в посібнику користувача, зверніться в службу технічної підтримки і попросити їх. Якщо це не годиться, щоб вимкнути його, це твій останній шанс полягає в тому, що піч має можливість вручну змінити налаштування і вимкнути випромінювання. Ще ця піч не підходить для піци або будь-якого іншого виду тесту.

Якщо піч передбачається перетворити у випромінювання, і ви впевнені, що вибрали всі необхідні опції для цього, але ваша диплом-це ще занадто складно, то несправна піч і випромінює мікрохвилі, коли він не має. На жаль, я не знаю жодного способу перевірити, що (теоретично ви могли б помістити невеликий шматок металу в ньому і шукати іскри, але ви ризикуєте пошкодити піч таким чином.). Може бути, якщо у вас є один з доступом до фізики або спеціалізована фотолабораторії, вони могли знайти вас деяким мікрохвильова піч чуттєвий фільм, але ймовірність дуже мала.

Якщо ви якимось чином дізнався, що мікрохвильова піч напевно не засунув в мікрохвильову піч піцу, єдина проблема я можу думати, що він, ймовірно, стає надто сухою при запіканні. Ви могли б спробувати спекти товсті піци (поставив два чистих баз один на одного і розкачати трохи качалкою, вони повинні об'єднати) і/або додати більше соусу і рідини начинку/сир. Або зменшити час випічки. Але на це потрібно багато сушки для того, щоб скоринка неприємно важко, так що я на 90% впевнений, що ваша проблема викликана мікрохвильова піч.

+440
Kevin Wilkins 31 бер. 2010 р., 16:05:57

Я робив досить стандартний грибний крем з трюфельною есенцією соус протягом декількох місяців, і я хотів би розширити кількість соусів я можу зробити.

Однак, багато з цих рецептів включають сир та/або молока, але я, на жаль, непереносимість лактози і воліють, щоб уникнути цих продуктів.

Те, що інші соуси я міг би робити, і які пасти потрібно використовувати з ними?

+436
Neeraj Mishra 28 лип. 2014 р., 13:25:03

Я зазвичай купую курку близько 1,2 кілограмів за один раз. Я їм половину з цього в день. Я зберігаю в холодильнику. Звичайний рецепт Курячі котлети і як такий, що вимагає лупить курку. Коли зробив один раз, лупить курку не так складно або клопоту. Коли робити регулярно, я відчуваю, що все може бути зроблено більш ефективно. Є проблема з гремящей з курки, принаймні, через день або два до панірування і приготування їжі (наприклад, курка легко сушити)?

+416
Rere 28 жовт. 2016 р., 18:24:33

Озирнувшись навколо, я побачив, що типовий сковороді на сильному вогні приблизно 500 Альф, тоді як комерційні плоскими вершинами, як правило, мають діапазон до 575'. З мого досвіду, гамбургер/піца місце, де я працював в зберігатися нашого на ~550 Альф.

Ми варили в таку спеку (поки був доданий на грилі) і використовувати заморожені розфасовані пиріжки (тому я не можу говорити на суміші), але результат був коричневий пиріжок. Також був задіяний кришка та парової частини; де обидві сторони були приготовані, ми хотіли б додати зверху сиром, накрити металевою кришкою, і бризок води на плоску вершину, викликаючи пар, розплавлений сир і, ймовірно, приготувала бургер в трохи - трохи. Моє припущення було б, що менше тепла буде винуватцем тут. Це може допомогти сковорідці і чекати його, щоб нагріти вище візки.

Якщо ви не помітили різницю смаку (або, якщо дивитися дуже неапетитно), я б порекомендував випічки пиріжок на 375 Альф тоді пекуча бургер замість того, щоб покладатися на сковороді. Цей метод я використовую будинку для некурців, гриль, зимові бургери і вони, як правило, добре, і може бути приготований хороший вибір зробили-Несс. (Для випічки, використовуйте деко з невисокими стінками, і крапельницю/печиво для одягу на аркуші, щоб зберегти пиріжки з листа).

+392
Ejichka 22 вер. 2017 р., 03:32:01

Я використав поєднання Майда і АПФ, щоб зробити тісто для піци і не тільки АПФ, але на смак він був нічого, як піца порівняно з усього Майда, який був чудовим смаком

+363
Esu Udowong 29 лип. 2014 р., 21:43:03

Рідкий дим, ви можете використовувати його як частину в рік або в маринаді або в розсолі настоюватися багатий димний аромат м'яса в якості попереднього лікування. Руб, швидше за все вам результати, які ви хочете.

примітка: Я сподіваюся, що з допомогою дубових чіпсів в розсолі буде працювати також, це швидко вирішення вашого питання.

+342
thomasbabuj 2 січ. 2012 р., 17:35:36

Я американський кукурудзяний хліб коханець живе у Великобританії, тому у мене є певний досвід з цим. У Великобританії і країнах Співдружності кукурудзяного борошна = американський кукурудзяний крохмаль, а у Великобританії кукурудзи страви грубіше, потім їх американські колеги. Груба полента-це як кулькові підшипники, дрібна полента-це все-таки занадто грубе для гідної кукурудзяний хліб і оладки. Ви можете отримати штраф кукурудзяного борошна у Великобританії, яка трохи тонше, ніж ваш середній нам кукурудзяну муку, але не так добре, як нам кукурудзяного борошна.

Так що якщо я в США через американський рецепт, який вимагає тонкої кукурудзяного борошна я б просто використовувати регулярні кукурудзяного борошна, якщо я в США з допомогою Великобританії рецепт і дзвінки для тонкої кукурудзяного борошна це, швидше за все, нормально, полента, що ви зазвичай отримуєте в США.

+338
user2562153 24 черв. 2016 р., 11:12:55

В цей ранок, я знайшла сосиски в холодильнику, який був там весь тиждень. Зверху на сосиску (тобто поверхня шкіри вгору) стало коричневого кольору. Я спочатку думав, що якщо б я просто посмажила їх досить довго, це буде в порядку; проте, в процесі смаження я зробив швидкий пошук в інтернеті, злякалася і викинула їх.

Моє питання: що викликає знебарвлення і, я марно кинуті три дуже смачні сосиски у відро для сміття?

+262
nitendra jain 25 груд. 2019 р., 05:00:22

Я зараз тестую сухий затвердіння. Я помітив, що протягом 2 днів велика частина води впала з м'яса і згодом не було втрати води. Я знаю, тому що я розмістив деякі газети під предмети, зачепився за воду, прибрав паперу, а потім поміщають нові папери під вилікували їжі, яка не показує ніяких ознак потрапляння взагалі.

 1. Оскільки немає більше води втрата після 2 днів це означає, що немає сенсу лікувати далі( мені сказали, щоб вилікувати протягом не менше 2 тижнів). Хоча немає подальших втрат води я помічаю, що м'ясо стає більш червоної і складніше з плином днів, що це означає?

Також я помітив деякі дрібні шматки мало знати втрати води.

 1. Це означає, що мені не вистачало солі( я думав, що я досить багато поставив) чи є якесь інше пояснення.

Дякую

+248
Kthron 8 вер. 2019 р., 08:51:14

Думав, що дзвін у тут. Я був у подібному місці пару місяців тому. Я натрапив на Джеффа Varasanos сайт, http://www.varasanos.com/PizzaRecipe.htm. Я прочитав його сторінку (це довго) потім купив і прочитати рекомендовані книги, "класичний заквасок" Ед Вуд. Я потім купив і активував цими культурами: http://www.amazon.com/gp/product/B006TMLF98/ref=oh_aui_detailpage_o05_s00?ie=UTF8&psc=1.

Він виявився набагато більше зусиль, ніж я спочатку думав. Дивіться мій коментар на цю ж сторінку для Amazon деталі.

Так що тепер я зробив тісто для піци з попередньо ферментів, а також культуру закваски. В обох випадках мені не вистачало супер-високої температури (наприклад. моя духовка йде тільки про 525F), який Джефф сайти Varasano як один з 3 найбільш важливих елементів. З урахуванням сказаного, піцу робила з закваскою культури були хрусткими, легше і chewier. Я теж думаю, що вони смачніші. Я б назвав це моя сама вдала спроба піца Наполетана і варто зусиль. Він також був цікавий досвід.

Я сподіваюся, це допоможе вам.

Боббі

+226
rellz 14 лют. 2012 р., 16:32:34

Ці 4 овочі (і гриби) всі вимагають різний час приготування. Нарізати цибулю і перець кубиками приблизно одного розміру, щоб забезпечити навіть для приготування їжі. Отримати їх смажити, з додаванням невеликої кількості солі, яка допоможе пом'якшити їх, на середній вогонь, поки ви нарізати гриби, потім додати: це більш або менш неможливо пересмажити гриби, до речі.

Як тільки цибуля розм'як, але все ще має деякі кусаються, нарізати помідор і додати, що, потім додати яйця більш або менш відразу - помідор не слід готувати багато.

+216
Abir Hasan 21 трав. 2013 р., 22:31:02

З точки зору смаку, я люблю горіховий смак підсмаженого олії. З кулінарної точки зору, мені цікаво те, що процес не в маслі.

Я використовував підрум'яниться і вчора охолодженого вершкового масла в печиво. Куховарська книга я працював з був ще один рецепт для печива з розтопленим вершковим олією (але не підрум'яняться) і запропонував використовувати яєчні жовтки, щоб додати зайвий жир, тому що топлене масло відрізняється від розм'якшеним вершковим маслом, але не пояснити.

Я пішов за поради щодо додавання жовтків і печеньки вийшли добре, але я цікаво, якщо я міг би пропустити яєчні жовтки масло охолоджують до цього була температура масло для вершків (які я читав, близько 70 градусів за Фаренгейтом) і рулетів це як нормальне розм'якшеного вершкового масла, або якщо Браунінг це змінило його назавжди.

+150
ALog 16 вер. 2015 р., 09:01:56

Я віяти зерно і покладіть лушпиння (не шовк) у велику каструлю і додати холодної води так, щоб верхня частина лушпиння. Місце кукурудзи за цього і пара протягом 15 хвилин на середньому вогні. Ніколи б не закип'ятити і додати цукор - кукурудза-це досить солодкий.

+119
Silvio Duarte 4 жовт. 2011 р., 20:12:31

Я вважаю, що основна причина полягає в тому, що макарони вода вже гаряча. Коли вам потрібен тонкий соус на короткий термін, ви додати гарячу пасту водою і він не буде остудити соус. Вторинні вигоди:

 1. Макарони вода має приємний солоності, так ти не розбавляючи рівень солоності соусу. Це передбачає, що ви солять макарони водою. Ти, вірно?
 2. Є деякі крохмаль в пасту води. Однак, оскільки паста вода вже досягла високих температур, будь потовщення благо вже була б досягнута. Якщо ваша паста вода нічого подібного я раніше не бачила, це такий же сопливий, як і будь-якої іншої води. Тому ця пільга є, ймовірно, незначним. Можливо, це має більше впливу, після того, як макарони води, доданої в соус скоротилося.
+95
joemaro 11 серп. 2015 р., 20:19:54

У мене є рецепт базового енчілада соус, в який я принести томатний соус і курячий бульйон до кипіння зі спеціями. Потім кип'ятять на повільному вогні 15 хвилин. Він закликає, використовуючи нарізані сушені перець чіпотле, який працював відмінно, поки ми в один із шматочків перцю. Спека була занадто інтенсивної для моєї дружини.

Я думав про використання великих шматки сушеного перцю чіпотле в наступний раз, а потім виймає їх після закипання. Я припускаю, що це буде забирати частину тепла (а це мета), але я все одно отримаю аромати таким чином? Які ще зміни я можу сподіватися?

+57
Tyler Hill 5 бер. 2012 р., 19:42:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil