Навіщо використовувати масло зробити оладки менш солодким?

Мені от цікаво, що робить мафіни менш солодким при використанні масла? (замість масла?) В даному випадку, мафін мікс каже мені, щоб використовувати масло. Альтернатива (щоб зробити "американський стиль" кексами), щоб використовувати (соняшникової)олії. Це зробить його менш солодким.

+387
Dalton Burchett 18 серп. 2010 р., 21:09:45
27 відповідей

Нещодавно я був мій перший смак хурми, не маючи уявлення про те, яка вона на смак або як це повинно бути з'їдено, я порізала його на шматочки й з'їв її, як яблуко.

Це дуже цікавий солодкий смак, і хотів би знати, як я можу включити її в готову страву або блюдо?

+984
Cat Kinson 03 февр. '09 в 4:24

Я просто говорив про рисоварка людина, він говорить, що забув про інструкції, підготуйте рис як завжди, поклав його в плитае рису, потім додати достатньо води, щоб покрити рис, включити рисоварку, і вуаля, ідеальний, пухнастий рис кожен раз!

+912
aditya Torres 12 груд. 2018 р., 00:22:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є інше рішення: ви можете замість цього використовувати виноградне масло. Він не твердне, коли холодильна. Це те, що я використовую для всіх моїх потреб одягати :)

+888
Mihai Metea 17 квіт. 2012 р., 04:55:58

Може бути виробник сифона, який робить модель насоса, не використовуйте зарядні пристрої, але я ніколи не бачив і я не можу знайти докази в інтернеті.

Самий екологічний маршрут, ймовірно, буде збийте вершки міксером і використовувати кондитерський мішок для труби на речі. Ви можете або використовувати багаторазові сумки або одноразові пакети, які повинні бути легко замінювані.

Відредагований, щоб додати: є стільниця збиті вершки з розпилювачем, які не використовують зарядні пристрої. Додати вершки з порожниною вгорі і вони розподіляють з сопла спереду при натисканні кнопки. Ці хоч і вимагають місце на прилавку і електрику, тому вони не практичні для всіх.

+793
Ryan cardenas 25 трав. 2015 р., 00:01:27

Я купую ці помідори в мій місцевий продуктовий і завжди припускав, що вони були абсолютно Сан-Марцано. Я чекав на свій суп на повільному вогні і читав написи, Коли я помітила ініціали на етикетці насправді сказати "помідори Сан-Мерикан".

Гугл виявляється не за що інше, крім товарного знака імпорту Сімпсон, який також вказаний на зворотній стороні може, хоча як дистриб'ютор, а не імпортером.

Вони мають маркування "Зроблено в США", і у мене склалося враження, що Сан-Marzanos були імпортовані з Італії.

Все це підробки? Або, можливо, деяких інших дистрибутивів? Лейбл дуже схожий на традиційний ярлик див.

pic2 detail

+718
vnat 18 вер. 2015 р., 19:20:21

Я помітив, що картопля буде знебарвлюватися, коли вони злізли; однак, якщо вони занурені у воду, або відварюють і зливають, вони в порядку (принаймні протягом порівняльних періодів часу). Чому це?

+652
pbass wil 20 бер. 2019 р., 08:47:06

Подавати шинку. Ставимо в духовку при 170f в 9 вечора. Зменшіть вогонь до 350F в 5 ранку. Нехай Браун. Видалити і деякі на сніданок. В 6 ранку хороший і гарячий.

+636
Adila Haris 15 вер. 2016 р., 17:16:09

Нам подобається робити нашу власну Чилі і здається, що Маса Харіна досить традиційно використовується як загусник. Втім, я не особливо подобається смак, він додає і у мене завжди є, щоб додати більше спецій після його використання.

Хто-небудь знає інших інгредієнтів, які можуть бути використані на місці Маса Харіна?

+629
George Stone 4 лист. 2014 р., 21:27:29

Скільки часу повинен Духовку нагріти до потрібної температури? Спекти кекс рецепти, які кажуть, що 180 С, скільки потрібно піч, попередньо нагріту і який рівень повинен бути встановлений серед невисоких, мед-Лоу, мед, Мед-високі і високі?

+626
greenb 14 трав. 2015 р., 00:44:32

як один з інших згаданих відвідувачі, будьте обережні, не використовуйте пелюстки троянд, які були обприскують хто знає, що.

В якості альтернативи можна використовувати пелюстки троянд (або зелене листя троянди,якщо на те пішло) сертифікованих органічних троянд з Еквадору, перевірити www.nevadoroses.com або останні новини про їстівних сертифіковані органічні троянди в цій стаття Reuters

Відмова від відповідальності: Цей веб-сайт для моєї компанії, і статті про мене і моєї компанії

+622
Promble Mameu 28 груд. 2012 р., 23:09:17

Я міг би збільшити порошок какао трохи (за умови, що це родимка, яка вимагає шоколаду). Кориця сприймається як солодкий, так і моя думка полягає в тому, що додаткова гіркий шоколад може допомогти нейтралізувати його. Це домисли, хоча, я ніколи не пробував.

+608
Rajesh Karmi 17 жовт. 2017 р., 11:07:53

Я боюся, що заморожені продукти-це пропаща справа. Викидайте їх. Яйця в холодильнику, напевно, добре. Розбити в миску і дати йому нюхальний тест. Якщо він як і раніше пахне чистотою і хорошим, вони, напевно, добре. Але не відкладайте в їх використанні. Зробити суфле!

+602
Schezuk 11 вер. 2016 р., 19:16:54

Моя кухня стає влітку дуже жарко, поки я готую. У мене витяжними вентиляторами, встановлені в кухні, але це не допомагає. У мене чотири питання:

 1. Чи є інший спосіб я можу зменшити температуру кухні?

 2. Кухня димар допомогти знизити температуру кухні? Я читав один повітропровід кухня димар такий же потужний, як 15 витяжних вентиляторів. Але я також читав, що кухонний димар, в основному, допомагають боротися з запахами, масла і т. д., Але не температуру. Мій друг сказав, що, використовуючи кухонний димохід, безумовно, дати деяке полегшення. Я дуже хочу, щоб якийсь експерт/дослідний рада, чи допоможе вона знизити температуру на кухні, принаймні, на кілька градусів?

 3. Є інші прилади, як очищувач повітря, регулятор вологості, що може вирішити цю проблему?

 4. Я повинен перестати намагатися знизити температуру на кухні, як це важливо для приготування? (Але, я дуже хочу, їжу готують, не по собі :'( )

+589
thane 17 жовт. 2017 р., 16:38:05

Аміак робить дійсно хорошу роботу на лотки з великою кількістю горять на чорному сміття, який не знімається з допомогою спецтехніки.

 • Видалити основну частину сміття на пан,(ти вже там)
 • Потім помістіть каструлю і контейнер з 1/2С(120мл) побутових аміак у поліетиленовий пакет.
 • Закрити мішок (не обов'язково повністю повітря туго).
 • Залиште його сидіти протягом декількох годин пару днів.Спалили на речі прийдуть досить легко.
 • Потім зазвичай помити каструлю.

Я категорично виступаю дозволяючи Пан об'єднані сумка посидіти на вулиці або в гаражі, або дуже добре провітрюваному приміщенні під час глибокої фази.

Це прекрасно працює на бройлерів каструлі, але я використовую його також на інші лотки.

Не використовуйте цю техніку на алюмінієвій каструлі.

+533
dawid tuminski 4 лют. 2014 р., 06:35:50

Це не масштаб, так як термодинаміка об'єктів взаємодії в рідинах-це диференціальне рівняння. Ви можете бути в змозі зробити деякі грубі припущення та використовувати першого порядку D. е. для оцінки, але це не буде легко масштабувати. Ви можете отримати більш ясну відповідь на http://physics.stackexchange.com.

Проте, хороші люди в Ель Буллі вирішена вже.

 • Покладіть яйця в сувид ванна рівно 63C 62C.
 • Після 1 години Ви gauranteed є некруто яйця (шкаралупа або пашот)
 • Після 1 день (кажуть вони), ви все ще будете мати м'які вареними яйцями. Згідно з їх показаннями (він був представлений в Гарварді), ви можете запустити це нескінченно і не зіпсувати яйця.
+484
Vanessa Deagan 3 квіт. 2015 р., 01:30:16

Нижче наводиться витяг з Як приготувати все " на " Марк Бітман про заточенню ножів:

Електрична точилка-це кращий, самий простий і найбільш дорогий спосіб тримати ніж леза гострі; навіть помірно серйозні кухарі повинні враховувати це коштує інвестицій. Альтернативи навчитися використовувати точильний камінь (не так вже складно, і дуже ефективний, але трудомісткий) або взяти їх у магазин, щоб вони професійно заточені. Сталевий представляє собою зручний інструмент для підтримання краю ножів між заточками. (Ви повинні використовувати його кожні кілька днів, як мінімум.) Це не більш ніж міцний стрижень застряг в ручки, але це вимагає деякої практики, щоб отримати повісити це

По-перше, це питання про те, як ми могли точити ножі - електричне точило або точильний зробити ту ж роботу для заточування. Потім він згадує, що (заточування) сталь допомагає в підтримці кромки ножів між заточками.

Чи означає це, що, для того, щоб точити ножі, нам потрібен електричний точилка/whetsone і заточування стали? Ми можемо просто використовувати заточування стали точити ножі - чому?

Вибачте, якщо це здається дурне питання. Я не говорив про заточенню ножів, і знаю тільки зі своєї практики. Моє розуміння полягає в тому, що ми можемо заточувати ножі з допомогою заточування сталі, або точильний камінь. Я ніколи нічого не чув про підтримку кромки ножів між заточками як заявив Бітман у своїй книзі

+466
Navaneeth M 29 серп. 2015 р., 06:53:14

Лимонний сік повинен допомогти, або будь-які цитрусові. Це також працює на яблука.

+375
user94191 19 бер. 2018 р., 00:28:18

Змастити пиріг з простим сиропом, перш ніж глазур робиться, щоб запобігти торт від висихання занадто швидко, і іноді, щоб додати аромат (якщо ароматизованого сиропу використовується замість просто вода+цукор).

+306
seanrose 8 січ. 2015 р., 03:38:07

Зелень взагалі відірвати дуже красиво, коли вони сирі. Якщо ви застосовуєте будь вологої спеки, вони зів'януть і вже не відірвати, як красиво. Насправді, деяка зелень може стати прямо-таки важко, якщо ви готуєте їх занадто довго.

Якщо вам все ще подобається готувати овочі, але зберігає трохи їх хрускіт, ви завжди можете їх смажити.

+294
Guilty Spark 12 січ. 2015 р., 21:39:04

Ви також можете зробити це в мікрохвильовій печі. Або спліт-перше, видалити насіння і тягучим слизом, і місце обличчям вниз на мікрохвильова піч-сейф плити або просто вколоти його виделкою і готувати. Час буде залежати від розміру, але готувати його, поки він приємний і м'який. Тоді просто використовуйте вилку, щоб вискобліть м'якоть. Плоть автоматично виходять в рядках.

Ви також можете спекти її цілком-це означає, що вам доведеться викопувати насіння, після його приготування. Знову ж таки, переконайтеся, щоб вколоти його так, щоб воно не ділиться на своїх.

Одне попередження, хоча це буде мати текстури більш хрусткими, ніж локшина. Неважливо, як довго ви будете її готувати, це ще не був м'який, як паста. Але що текстура насправді одна з визначних пам'яток, для мене. Це трохи хрумтять, що приємно.

+167
Diazina 6 серп. 2015 р., 16:02:02

Навіть якщо ціна ванілі значно знизився за останні роки (принаймні в Європі), ваніль, як і раніше вважається досить дорогим ароматом. Можливо, саме тому рецепти часто працюють з меншими сумами ванілі, ніж те, що вважається правильним.

Як і будь-яка інша пряність або ароматизатор, це теж дуже важко визначити фіксовану суму за рецепт. Залежно від якості, один стручок ванілі або чайна ложка ванільного екстракту можна в широкому діапазоні фактична кількість смаку.

+153
cirko 27 бер. 2017 р., 14:11:26
Питання з цим тегом повинно бути про традиційних інгредієнтів, приготування страви з Індії, такі як каррі, НААН, chaats, чатні і десерт. Питання про склад, загальних для індійської кухні, але не про конкретну індійське блюдо, не повинні використовувати цей тег.
+144
Toby Lortz 27 серп. 2016 р., 15:17:33

Ви можете купити домашня хліборізка - і ви можете зробити один.

"Моє маленьке винахід працює за таким же принципом, як тесляр Митра коробка (як насправді, мені прийшла ідея під час перегляду Плотницький подруга вирізати деякі суглоби Мітри). Єдина різниця полягає в тому, що моє пристрій був зроблений спеціально для нарізки домашнього хліба. Просто слайд буханець на місце, лезо, гострий ніж в слоти, і ви не можете допомогти, але вирізати прямо і вірно". - Джон Шелл, Мати-Земля Новини Березень/Квітня 1978 Року

+131
Alexander Horton 2 січ. 2011 р., 23:58:52
Питання з цим тегом повинно бути про традиційних інгредієнтів, приготування страв з В'єтнаму, такі як bánh mì або phở. Питання про інгредієнтів, загальні для в'єтнамської кухні, але не про конкретну в'єтнамське блюдо, не повинні використовувати цей тег.
+111
P Chaudhuri 21 груд. 2010 р., 22:45:32

Коротка відповідь: його все одно будуть рости, просто повільніше. Кожну тиждень, коли я роблю хліб я роблю тісто напередодні ввечері, поставити його в холодильник (а це близько 40 градусів) і використовувати його на наступний день. Тісто, як правило, подвоюється до ранку.

Є хороша розбивка діапазон температур від молочниці у https://www.bobsredmill.com/blog/baking-101/what-temperature-kills-yeast/

+106
Suri Vishu 16 вер. 2012 р., 09:36:05

Покладіть його в миску і ретельно перемішати соус, не дуже жарко, в йогурт! тобто робити навпаки.

+74
anabellag7 22 лют. 2017 р., 21:49:15

Полюванням курка в гру зберегти? ;-)

http://www.recipetips.com/kitchen-tips/t--324/poaching-chicken.asp

Суть браконьєрство курка-це ніжне відварити у воді, бульйон або інші ароматні рідини. Мені дуже подобається браконьєрство шматки курки в тонкий кисло-солодкий соус, а потім згущувати соус, додати шматочки ананаса і подають з рисом.

+51
KohGeek 29 серп. 2010 р., 09:04:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil