Чи є альтернативи бамію як загусник?

Я вирішила робити Гамбо минулого тижня, і все пройшло дуже добре. Єдина проблема полягала в тому, що бамія виявилося досить важко (після кількох супермаркети і гастрономи, нам вдалося знайти РНН матеріалів в спеціалізованому продовольчому магазині).

Враховуючи, що бамія використовується як загусник, через слиз, що пітніє, коли готуєте, є інші рослинні альтернативою, яка допоможе зберегти смак Гамбо, і згустити суп?

Я спеціально намагаюся уникати кукурудзяного крохмалю або кукурудзяного борошна, так що, ймовірно, істотно вплине на смак. Я думав картоплі, який теж крохмаль, але це теж напевно впливає на смак трохи. Я розумію, що будь-яка альтернатива буде мати певний ефект, але хотілося б мінімізувати його.

+528
orientchen1978 28 лист. 2019 р., 04:49:26
37 відповідей

Якщо ви хочете зробити один колір солодкий рис, потім додайте колір у воду, перш ніж покласти рис в гарячій(кип'яченою) водою і, коли фарба повністю змішується, то ви повинні додати рис у воді.

Але якщо ви хочете, щоб додати більше(ви можете сказати більше, ніж одна) кольору в солодкий рис, то вам потрібно змішати один колір в 2 чайної ложки молока. Всі кольори те ж, що і після рис відварний і ви додали рис в олії змішати з обраним сухофруктів і в той час, коли ви залишите ці рис протягом 10-15 хвилин на повільному вогні, в цей час ви повинні зробити невеликий отвір в рисі з допомогою будь палички, а потім покласти кольорові молока, а потім залиште на 10 до 15 хвилин і через 15 хвилин ваше блюдо буде готове з кількома красиві колірні поєднання.

Я теж пробував багато разів і кожен раз, коли я отримав гарні кольорові тарілки рису.

+992
seyram 03 февр. '09 в 4:24

Ну враховуючи, що пан приготування їжі-тільки один з багатьох способів приготування курки, зверху не всі каструлю вареної курки і цибулю як частина цього процесу, я не зовсім впевнений, як відповісти на це питання було задано.

Однак

Деякі рецепти закликають до цибулю для додання смаку і розм'якшення шкіри (я маю на увазі зовнішній шар, а не власне шкіра) як її варка. Наприклад, у курчати ви не хочете жорстка обпалило зовнішній шар, що ви хочете, що переплітаються зі смаком лимона, цибулю і гриби, але так само ніжна, як салон самородок.

+909
bluemotion 29 бер. 2017 р., 06:23:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ну кожен штам дріжджів, трохи різні, але зазвичай асортимент досить поблажливий. Виступаючи від доморощеного сторони; вбиває дріжджі від холоду практично неможливо.

Доморощеного сторони; вони роблять електричні ковдри термостатом для контролю температури; якщо ви збираєтеся повторити це кілька разів, може бути варто інвестицій. У пивному світі; зміни ставок розмноження дріжджів і самогон температура може чинити істотний вплив на смак; не впевнений, що це стосується закваски стартерів на все.

Температурах:

вище 108F - дріжджі починають гинути

140Ф - всі дріжджі помирає

нижче від 32F - дріжджі можуть загинути

40Ф-65F - більшість дріжджів пасма спить / дрімає

78F - зазвичай оптимізованого виробництва

Тепер я бачу оптимізованого виробництва зміна СО2 від 10-15 градусів залежно від штаму дріжджів; деякі з них до 100; інші низько як 70, але дає гарне уявлення.

+904
tuseg necu 17 жовт. 2019 р., 03:13:13

Покладіть на лист печива. Використовувати високотемпературний (375F+) в протягом 10-20 хвилин залежно від бажаної м'якості.

Для полегшення чищення на деко, вирівняти його з алюмінієвою фольгою.

Щоб злити мастило, гофрують фольги. (Це те, що я віддаю перевагу.) Якщо ви робите це, пам'ятаєте, перш ніж ви відірвете лист від рулону, вам потрібно ~2 рази більше фольги на тій же площі.

+900
ryanomite 6 груд. 2017 р., 13:20:08

Зі статті під назвою забутий винахідник нагетси на BusinessInsider.com

Прототип самородок Бейкера, створене студент Джозеф Маршалл, освоїв два їжа-технічних завдань: обліку фарш разом, не піддаючи шкіру навколо нього, і тримати тісто додані м'ясо, незважаючи на скорочення викликане заморожуванням і вибуховою вогні смажити. Їх перша задача вирішена шляхом подрібнення сирого курчати з сіллю і оцтом, щоб витягнути вологу, а потім при додаванні сполучного сухого молока і подрібненого зерна. Вони вирішили другу, формуючи палички, заморожує їх, покриваючи їх в яєчний кляр і кукурудзяні пластівці крихти, а потім заморозити їх вдруге до -10 градусів. З проб і помилок, палички залишилися недоторканими.

+877
7th Guest 7 серп. 2014 р., 15:24:31

Ні, вони не є прямою заміною. Заморожування-висушена чорниця дуже сухі і поглинають вологу з тіста для того, щоб повторно гідрат, заморожені, не сушені або зневоднені у всіх так буде додати води в тісто.

Вони також мають дуже різну консистенцію: від відталої замороженої чорниці будуть м'якими і, як правило, перемішуються в тісто, сушені ягоди чорниці жорсткі дрібні тварини і тримається набагато краще. Ви можете бути в змозі обійти це, зберігаючи заморожені ягоди та роботи їх в останній момент - майте на увазі, більшість заморожених ягід чорниці буде багато водяного льоду, змішаного, в яких ви не хочете.

Якщо ви хочете використовувати заморожені, то вам необхідно врахувати додаткову вологу в чорниці, приймаючи потрібну кількість води з рецепту. Цей сайт каже:

Зневоднювати їх, природно, можна використовувати до 7 кілограмів чорниць щоб зробити 1 фунт сушених ягід чорниці.

Це означає, що чорниця втратити близько 85% своєї ваги при сушінні, тому якщо рецепт закликає до 100 г сушеної чорниці, потрібно додати 700г заморожених і взяти 600 г води (600мл тому що 1мл води = 1г) із рецепт. Якщо ви використовуєте вимірювань об'єму, то цей сайт говорить 80г заморожування-висушеного = 2¼ нам чашки.

+851
12344321 22 бер. 2017 р., 10:30:06

Я, як правило, покласти їх в герметичний контейнер з невеликою крапелькою оцту або лимонного соку.... Схоже, не просихає.. :-)

+835
verboze 15 лют. 2011 р., 08:49:35

Якщо ви адаптувати рецепт для мультиварки, ви, як правило, зменшити рідина. Але є також досить багато варіацій, від мультиварки, в залежності від того, скільки пара вийде, так що навіть повільний рецепт плити може знадобитися коригування рідина. На вершині, що ваші смаки можуть відрізнятися від творців рецепта'.

Якщо ви хочете загущатися соус, зберігаючи обсяг постійним, трохи кукурудзяного борошна (США: кукурудзяний крохмаль) майже в кінці може допомогти - змішати його з холодною водою, потім змішати соус, перш ніж покласти кришку на кілька хвилин. Він повинен бути приготований до того часу, ви робите це - відкриття в мультиварці випускає багато тепла, яке може продовжити час приготування. Ви можете згустити повільно приготованим соусом з кукурудзяного борошна на початку, але ви схильні зробити шкіру на вершині. Це зникне протягом декількох хвилин, якщо ви перемішати його.

+826
iwritecode 21 серп. 2010 р., 12:48:13

Більшість наше почуття смаку-це насправді запах. Як щодо легкою ноткою лимона/апельсина рецепти, але навколо виступає з грейпфрутовим ароматом? Варто спробувати на склянку лимонаду, щоб почати.

Крім того, бергамот нагадує мені про зниклих гірчинку грейпфрута, це буде занадто furanocoumarin?

+803
ingenerik007 5 груд. 2011 р., 13:54:55

Напевно, це щось в кулінарії академіях/університетах, але я не професійний кухар, просто люблю готувати багато, і я хочу, щоб отримати краще на нього.

Я часто чую фразу "цей смак не розвинений", але я не дуже розумію, що таке "розвиток смаку" насправді означає.

Може всі аромати будуть розроблені? Які фактори мають тенденцію до розвитку більш особливий смак?

+798
thebunnyrules 10 лист. 2012 р., 11:57:36

провід слайсери яйце, здається, бути вільним від цієї проблеми. Можливо, ви могли б використовувати дріт, або ще краще ріжучий інструмент дроти, що Гончаров використовувати для глини.

+754
Doha Simon 19 серп. 2014 р., 22:23:36

Ви дійсно не можете. Найкраще, що ви можете зробити, це покласти деякі довгі нержавіючої посуду в масло, щоб допомогти розвіяти тепло, але все одно це не буде швидко, трохи швидше.

+736
Jayesh Shah 14 січ. 2013 р., 20:49:23

У мене є книги Джессі Хокінс, старовинні кошти направляти на хліб, в якому вона описує переваги стародавній спосіб приготування хліба на заквасці.

Хліб, описаних у книзі повинно бути на висоті від 12 до 36 годин, що робить він має низький глікемічний індекс, низька клейковина, і набагато більш поживні, і т. д. Я пробував кілька буханців, і вони вийшли смачні, але дуже щільний і кірка дуже важко. Я підозрюю, що це якось пов'язано зі стартером, але я не впевнений.

Я намагаюся, щоб переконатися, що стартер є активним, перш ніж я змішую тісто. Деякі батони швидко рости і готові спекти після 12 годин, але найчастіше вони беруть 36 годин. Верхньої кірки іноді відокремлюється від батона.

Я використовую:

 • Фільтрована вода
 • Без цукру
 • 1 ст. л. оливкової олії (13.5 гр)
 • 1 чайної ложки солі (6 г)
 • чотири чашки (хліб) борошно (500 гр)
 • ⅔ Склянки стартера.

Будь-які пропозиції про те, що я роблю неправильно?

+723
adickinson 25 груд. 2013 р., 09:50:24

Я думаю, що це закуска, яку сопеет вгору під час смаження, і має стандартне ім'я англійською мовою. Популярний бренд в Європі пом ведмедів, який за формою нагадує 2Д ведмедів.

Вони починають виглядати як сире магазині-купила локшину. Коли обсмажені у фритюрі, вони пихтять і розширити, трохи схожа на повітряний рис, і зробити хрустким і повітряним. Якщо ви пробували їх класифікації, ви могли б у кінцевому підсумку оголосивши їх підтип мікросхем (Великобританія: чіпсів), але вони, звичайно, не справа людей, коли вони чують термін.

+679
ihorner 13 бер. 2019 р., 00:17:58

Якщо ви легко і безпечно) намалюйте великий палець збоку леза вниз, у бік і через бічну сторону ріжучої кромки ножа, чи відчуваєте ви картавий? (Цього на кожній стороні, на кінчику, ребра і п'яти - не треба пальцем у бік або паралельно кромці, перетягнути вниз, і в гостях).

Цей "заусенец" обумовлена дуже тонкій грані вигин леза. Якщо ви відчуваєте, реп'яхи, то мусат зазвичай може використовуватися, щоб вірно його.

Візьміть мусат і решта верхівка на прилавку. Почніть з краю ножа, який має задирок. Інші кінчику ножа (з боку заусенца) на трубу під кутом і з невеликим натиском рухайте нею вгору (хребет ніж відходить від вас) - повний ріжуча кромка ножа повинна подорожувати через мусат від кінчика до п'яти. Зробіть це кілька разів і перевірте наявність задирок з обох сторін.

Якщо задирки все-таки існує, повторюю. Якщо вона зменшилась або злегка перемістився на іншу сторону, а потім використовувати мусат, як зазвичай - по черзі з кожної сторони ребра. Існують різні методи, які я використовую чергуючи до інсульту на одну сторону, зверху вниз на інших.

Якщо немає задирок та ніж-це просто нудно, зробити це професійно заточені, якщо ви ніколи не точили ножі до цього. М'ясника реферал-це відмінна ідея.

+656
Carlo Ramos 27 трав. 2017 р., 04:23:33

Ми знаємо, що всі продукти є органічними (виготовлений з карбону). Так що якщо ми кидаємо органічних матеріалів нанівець, і це повинно бути розкладено бактеріями і стискатися. Так чому ми повинні бути стурбовані засмічення, якщо вся їжа буде розкладена і злив буде? Я розумію, що масло і жир це погано, тому що це депозити і звужується просвіт дренажів. Пластмас, не піддаються біохімічному розкладанню, отже, не буде розкладатися і не треба ставити нанівець.

Так хіба це не добре, щоб кинути їжу коту під хвіст, бо він ніколи не викличе завал?

+612
GuardabosqueS 1 лип. 2015 р., 22:41:16

Вибачте, але немає.

Розпушувач Сніду у створенні торта легкий, але головний "розпушувача" насправді повітря включені в тісто пацієнт збивати разом з яйцями.

Тепер, якщо ви плануєте зберігати тісто протягом трьох днів, а потім надолужити дефляції шляхом збивання знову ж таки, ви втратите пухнастості: борошно розробили багато глютену протягом терміну зберігання і після змішування, що час допоможе, що знову, в результаті чого виходить дуже щільний торт.Правило, для такого роду тісто завжди змішувати і потім як можна швидко спекти.

Якщо ви не можете перенести, щоб спекти в середу, можна, напевно, спекти пиріг або кекси в зручний ранню дату, наприклад, неділю, і заморозити їх, то розморожувати або у вівторок увечері в середу вранці, прикрасьте і подавайте.

+573
Ken McClain 11 лют. 2015 р., 07:32:55

Відносній вологості 50% не так вже й погано насправді.

В жаркому-вологому кліматі, охолодження їжа тільки посилюють проблему конденсації.

Є кілька варіантів. Покладіть їх в герметичний контейнер з їжею сорт силікагелю осушувача. Крім того, миску сіль (можна попередньо нагріти трохи солі) зробить аналогічну роботу.

Використання харчової дегидратор, але ви як і раніше мають змочування/липкою проблеми під час зберігання.

+569
yummymochi 3 трав. 2011 р., 16:18:00

карамель (Н.)

1725, "палений цукор", від французького карамельного "палений цукор" (17В.), зі старої іспанської карамелі (сучасні лексмарк)карамельного походження

Це говорить про те, що зазвичай називають карамельним є спалювання (або майже спалені) цукру, або самостійно або в згущене молоко або інші молочні продукти з додаванням цукру.

+538
user3812634 31 серп. 2016 р., 19:49:27

Цей чорничний вівсяний хліб рецепт каже, щоб додати 2/3 чашки сушеної чорниці в хлібопічці Додати-в часі. Коли я просто кинути їх зверху на тісто, вони зібрані на нижній частині буханця, як показано на малюнку:

right-side-up loaf loaf turned on its side

(Як) я можу отримати їх, щоб бути рівномірно розподілені?

Оновлення

Як bob1 запропонував, я спробував додати сушеної чорниці в самому початку. Працював. Ягоди були рівномірно розподілені і не гірше ранніх включення.

bread with distributed blueberries

+517
d3vnulldroid 19 трав. 2014 р., 14:07:48

Там стільки російських інтернет-ресурсів, що - без всяких доказів - попередити про змішуванні вище, тому що він може різко збільшити поглинання жиру", але я не міг знайти той же позов у англійська інтернет.

Так тепер я заплутався, якщо це безпечно чи ні і, що більш важливо, чому.

+496
loosecannon 26 груд. 2018 р., 21:25:53

Хммм. Ну, я б спробувати помішуючи його, він прийшов до кипіння. Зазвичай це працює для моєї дружини =Р

Ви додати будь-кислоти? Вони можуть запобігти утворенню кристалів. Багато людей покласти трохи лимонного соку, з цієї причини.

+427
Alex Ognev 24 січ. 2015 р., 15:09:39

переконайтеся, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашого Липках з 5 казкові Лайма поради

пам'ятайте, ключ Липках більш терпкий, ніж таітянскій лайм (дан вибір...)

якщо рецепт вимагає солі-- зменшити кількість (сіль підсилює насолоду, приглушаючи терпкий & Тан з липи)

можна додати трохи концентрованого соку лайма (просто фурор!)

Удачи з тортом :)

+424
Bilal Hamid 19 лист. 2013 р., 09:45:39

Будь-яка ідея, як я можу полегшити розкручування це солонка? Я думав масло фільтр ключ, але це може зламати його. Я повинен спробувати замочити його?

enter image description here

+348
daehaai 11 лип. 2019 р., 00:19:14

Хоча всі ці великі горщики (або принаймні прийти в великих розмірів) вони мають різні цілі, які призводять до відмінностей у традиційному будівництві.

 • Каструлі призначені для загального призначення, кулінарія, і, як правило, мають міцну конструкцію і дозволяють пекуча в котлі, зменшуючи й інші завдання.

  Вони є найбільш важко охарактеризувати як існують величезні відмінності в рівнях якості і дизайну серед існуючих продуктів.

 • Табурет спеціально побудований, щоб зробити велику кількість акцій. Так як вони не використовуються для пекуча, як правило, і рідини циркулювати через конвекції гарячих точках не є пріоритетом, вони, як правило, виготовлені з більш тонких металів (сталевих або алюмінієвих) та не мають добре загального призначення, якості приготування.

  Головні гідності базової деталі мають низьку вартість, розмір і легка вага.

 • Голландських печей (принаймні, справжній голландський печі) є спадщиною від тих часів, коли приготування їжі було зроблено в вогнищі або багатті. Вони призначені, щоб бути розташований на вугілля або вугілля, з великим вугілля або вугілля розміщений на верхній частині кришки, створюючи гарячу духовку, як інтер'єр-звідси і назва.

  Правда якість голландських печей буде досить товстим, звичайно чавунний, емальований, можливо, і можуть мати маленькі ноги, щоб допомогти Нестле у вогонь над вугіллям; крім того, кришка може насправді вписується в котел, дозволяючи вугіллю легко бути складені нагорі.

  Голландський за кадром насправді досить універсальна кухонна реалізує, і може служити для пекуча, смаження, тушкування, приготування на пару, печива, суп і навіть хліб додатків навіть на сучасній кухні. Багато з них досить великі, щоб зробити запас для домашнього використання, хоча вони не зовсім підходять для цієї задачі.

Ви повинні запитати себе, враховуючи свої власні шаблони кулінарія, б цілому універсальність в жаровні, або розмір запасу горщик служити вам краще. Ні в одному з наборів ви пов'язані, однак, справжня голландська піч, той, який бажає бути жаровня зі скляною кришкою! Це може бути хороший котел, це не один я коли-небудь обрати.

Для виробів з нержавіючої сталі (без спеціалізованих ноги і увігнутою кришкою, щоб вугілля в гніздо), існує дуже мало різниці між жаровнею і дуже велику каструлю.

+273
Phill simmons 8 черв. 2019 р., 23:57:37

(в залежності від торта)

Ви можете заповнити втрата "цукру" оптом з яблучного пюре, яблучний сік, яєчний білок, простий несолодкий йогурт.

Від того, що я бачу в інтернетах, в більшості випадків, рецепти використання яблучного пюре.

Пропоную перегляд/пошук рецепт стевії торт на павутину, щоб отримати правильні коефіцієнти заміщення.

+258
mnis 4 лист. 2013 р., 05:43:38

Я намагався змішати порошок какао в розтоплене масло, але замість того, щоб змішувати в ньому була зернистої текстурою і не розчиняються. Масло було все ще жарко, і це було тільки оплавляється, не варені.

Я використовую Хайнц какао-порошок, який я використовував раніше без проблем.

Однак я використовую новий вигляд вершкового масла. Може підвищена вологість або вміст жиру в маслі причина цього?

+256
siencebruance 27 лют. 2015 р., 22:04:47

Наскільки я знаю, сушка-це не варіант. Загалом, льодяники від індустрії покриті деякі їстівні порошок, схожий на крохмаль. Це запобігає налипання частини.

+234
user213293 21 трав. 2016 р., 18:27:19

Це овоч. Коли ви приготували його ви пошкоджених клітинних стінок і сік витікає.

Я думаю, що ця фотографія тільки здається незвичайним із-за кольору Бітс. Якщо ці моркви не було б питання, тому що, звичайно, сік буде менш вражаючими.

Якщо цю буряк не почав пліснявіти і бродити - і ви знаєте, що це від запаху - значить у них все добре.

+177
Roman Hapatyn 17 лют. 2012 р., 20:58:48

В основному, коли рецепти закликають до розм'якшеним вершковим маслом, вони використовують метод вершків; цукор і масло змішуються таким чином, що цукор асорті маленьких бульбашок повітря в маслі. Ці маленькі бульбашки можуть додати деякі додаткові слойки з печивом.

Якщо ви розтопіть вершкове масло По-перше, ви не тільки не ті бульбашки повітря, але вода в маслі, тому ви будете в кінцевому підсумку отримати деякі клейковини розвитку, коли ви змішуєте борошно і робите жувальні печива ... але більше importatly, без шпику (поруч) твердий, печиво буде спад набагато більше, і перед його кухаря (за умови, що ви не інакше скоригувала рецепт, щоб компенсувати).

Є кілька рецептів печива, які вимагають розтопленого вершкового масла; порівняння трьох рецептів з серії "три фішки для сестри Марти" епізод добре їсть; на "жувальні" печиво використовує топлене масло.

+155
Henrik Wils 13 трав. 2011 р., 05:39:39

Візьміть яйце від віджиму коробки і на роботу лічильника. Якщо вона обертається, це приготовано, якщо він робить щось ще, це не так.

+147
Anoushka 5 січ. 2015 р., 00:09:20

У мене є деякі пуэры, і я люблю димність його. Я думав про спробу включити його в блюдо. Зокрема, я думав про те, використовуючи щось на зразок Тихого тріска. Тоді я міг би потенційно створити соус або руб. за це.

Будь-які пропозиції про те, як включити чай у тарілку, не втрачаючи його димний аромат?

+141
Svetik0208 16 вер. 2017 р., 17:14:00

Так, ви можете.

Насправді, один з найбільших, які коли-небудь так часто повторюєте мантри тут:

Не визначити прожарювання з годинник, термометр!

Виміряти в товсту частину стегна, не торкаючись кістки. Якщо ви досягли принаймні 165°F або 75°с, куркою робиться.

Звичайно, що спекотніше духовки, ніжна шкіра буде і вище ризик опіку деяких частинах, так що перевірити курку періодично і намети з алюмінієвою фольгою, якщо це необхідно. Що сказав, температурі 350°F / 175°C-це цілком прийнятна температура для смаження курки.

Я не буду і не можу дати вам часу , щоб приготувати курку, почасти тому, що я не знаю, наскільки великий ваш птах і яка температура була на початку, тому що я не знаю, наскільки надійна ваша духовка термостат і насамперед тому, що тільки термометр може гарантувати, що м'ясо досягло потрібної температури.

+132
Jeff25 7 січ. 2012 р., 06:44:00

Обсмажте стейк в духовці-доказ сковороді, потім перемістити в каструлю до низькій температурі (120 ° С) духовці до кінця. Харчової термометр дозволить вам знати, коли вийняти.

+103
Amiri HQ 14 бер. 2018 р., 14:55:50

Так, (гідної якості) точильник леза може зробити прийнятну роботу на більш дрібний помел.

Леза кавомолки не в грубій скрегоче: якщо ви спробуєте, ви зазвичай отримуєте дуже нерівний помел. Але знайти змолоти, ви запустите його більше, і взагалі вам достатньо навіть розтерти. У вас немає проте ступінь контролю над шліфують як з кавомолка з жорнами,. Ви повинні експериментувати з тим, як довго, щоб виконати свою млинок для даної кількості зерна. Ви також повинні бути обережні, щоб не запускати його занадто довго і перегрів зерен.

Я люблю заварний кави і використовувати лезо точильника, тому що це було дешево, і я не заперечую, якщо на смак більш гірка, ніж було б з грубого помелу. Я використовую близько грама зернах і розмолоти його протягом 12-15 секунд.

+52
Kazi Tazim 26 груд. 2018 р., 23:06:02

Я б сказав, що "це залежить". Це залежить від часу і температури.

Зазвичай ви використовуєте сильному вогні до коричневого їжу і тоді ви використовуєте більш низьку температуру, щоб закінчити приготування їжі. Додати каррі, коли ви зменшите вогонь, щоб уникнути горіння Каррі.

Це, напевно, схоже на те, як ви б лікувати шафрану

+48
Tanay Shirodkar 5 лют. 2010 р., 16:34:58

Припускаючи, що це або індукційна плита з червоним підсвічуванням.

Ваша проблема, швидше за все, тому що відкрита СВЧ - джерела (наприклад, мікрохвильова піч з пошкодженим корпусом та/або ураження захисного блокування ... або потужний радар або зв'язку передавач) в діапазоні потужності, пристроїв для приготування їжі вже добре відомо, що реальна безпека очі небезпеці.

Існує важлива відмінність. У той час як обидва типи пристроїв використовують електромагнітне поле з сотнями ват потужності, частоти відрізняються на кілька порядків.

З індукційною плитою, частота в районі десятків кілогерц (досить високо, щоб уникнути гучного шуму!) використовується, і, ймовірно, в одному діапазоні мегагерц для сучасних суцільнометалевих індукційні плити. ЕМ випромінювання на цих частотах можна отримати феромагнітного металу дуже жарко швидко, але це дуже мало впливає на води або просто злегка електропровідний тканини. Області від суцільнометалевого пристрою може бути кілька більш "агресивних" по відношенню до немагнітної або навіть неметалевих провідних матеріалів (так як воно швидше працює, використовуючи навантаження як коротке замикання вторинної обмотки трансформатора, а не викликаючи магнитострикцию) - все-таки набагато безпечніше, ніж потужний, мікрохвильова піч джерело.

Енергії RF в діапазоні 2,4 гігагерца-це те, що мікрохвильові печі використовувати. Це нагріє все на своєму шляху, яка поглинає її - і вода дуже добре поглинає ВЧ, особливо в цій смузі частот. Все, що обігрів не повинен бути магнітним або навіть дротовий - чистої води навряд чи ща буде нагріватися точно так само, і масло є відмінним ізолятором і швидко нагрівається. Люди і їхні очі зроблені з великою кількістю води. Навіть тут, більша частина поломок тепло, не "радіаційне ушкодження" будь-якого роду: 1 Вт бездротовий передавач - який використовує ті ж випромінювання, як в мікрохвильовій печі - нешкідливий для ваших очей, а також не буде приготувати що-небудь навколо. На 800 ватт мікрохвильова піч дуже відрізняється в обох аспектах. Насправді, видиме світло джерело, за фактичною 800 Вт вихідна потужність буде око безпеки небезпеки так само добре.

Крім того, індукційні варильні панелі, як правило, призначені, щоб не сліпо передають випромінювання в навколишній простір, коли немає навантаження (це насправді чинить тиск на електроніці, щоб зробити так), а магнетрон буде завжди надсилати на повну потужність, навіть якщо він має не так багато тепла (насправді працює один в закритій, рефлексивний простір як порожній мікрохвильова піч буду напружувати його занадто, оскільки енергія повинна кудись їхати).

+28
Dhananjayan 29 черв. 2015 р., 03:03:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil