Оцінюючи вміст жиру домашні курячі ноги желатин

Я недавно на повільному вогні каструлю курячі ніжки (включаючи шкіру) в перший раз і зробив дивно желатинові желатин. Очевидно, залитих курячим жиром, але я не знаю, скільки я не думаю, що зможу вгадати жиру, % за вагою або жиру:співвідношення білка До в межах 10.

Я пробував плавити деякі високий вузький контейнер і дозволяючи жиру осідають на вершині, але це було невдало, тому що 1) Желатин фракція твердне при кімнатній температурі, й 2) деякі з жиру, як видається, емульгованих і не окремий сам по собі. Тому, вважаю, що це харчова хімія уявний експеримент: дали зразок з желатину з жиру, як би ви оцінили вміст жиру?


Відповіді на деякі запитання:

1) Якщо б я хотів, однорідна, чиста на вигляд і смак продукт мені дійсно потрібно видалити шкіру. Це було більше ніс-у-хвіст-му експеримент.

2) я знаю трохи курячого жиру не вб'є мене. Але я роблю відстеження живлення, щоб дослідити деякі проблеми зі здоров'ям, тому груба оцінка була б корисна.

+481
davidbehan 15 жовт. 2017 р., 08:33:39
33 відповідей

Ви взагалі не перемішати тісто торт на всіх.

Коли я навчився запікати, нас вчили, що, якщо ви хочете легкий і пухнастий пиріг, як це зазвичай буває, то ви повинні скласти в сухі інгредієнти (включаючи борошно). Це означає, що, використовуючи плоску поверхню - силіконової лопаткою відмінно працює, але ви могли б навіть використовувати свої сили у крайньому випадку - зсунувши її вниз за край чаші, і з допомогою поворотного руху (тобто складаний) включати борошно, повторюючи кілька разів, поки вже немає великого скупчення сухі інгредієнти.

Коли ви складете, дуже важко за мікс. І особливо з тістечками і швидкого хліба, під-змішуючи трохи насправді добре, тому що тісто має тенденцію бути досить вологим і в підсумку волога буде просочуватися через будь-які неинкорпорированные борошна - і якщо це не так, ви отримаєте хороший губчасту структуру.

Комерційні змішувачі насправді є весло вкладень для складання великої кількості тесту. Вам не потрібен спеціальний змішувач; вам просто потрібно бути ніжним і консервативного змішування.

Не кожен торт-це те ж саме, і деякі рецепти можуть конкретно назвати для вас, щоб змішати тісто (для якого ви повинні використовувати повітряна куля віночком, а не ложкою або лопаткою), а не складаний, а якщо він просто говорить, щоб змішати тісто, то я б з допомогою складної техніки.

+912
Marwan Mohamed 03 февр. '09 в 4:24

У мене досвідчений мій вуглецевої сталі відмінно вок, смажені яйця просто ковзати по її поверхні. Ось порада коли ви закінчите приготування їжі не мийте вок з будь-яких миючих засобів, просто гарячої води, не досить ніжний скраб. Просто покладіть сполоснув казанок назад на вогонь, щоб висохнути, не витирати насухо. Коли ви використовуєте свій вок, нагріти його 1-го, потім додати масло, як в рецепті, не додавайте масло в холодний вок. Якщо ви використовуєте свій вок для приготування на пару або відварювання завжди тепло і пальто з маслом, щоб захистити його після використання. Удачі

+887
Gopu T 24 трав. 2011 р., 15:41:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Великдень наближається, і мені було цікаво, як я повинна підготувати яйця, щоб бути як можна більш сильний для гри яйце вистукувати?

Яйця ще повинні виглядати і відчувати себе як звичайне яйце (хоча це, напевно, пофарбували, бо, знаєш... Пасхи).

Це питання по готуванні, тому я шукаю відповіді на питання про процесі приготування, а не про зміну яйце потім (наприклад, покриття з чим-то складно).

Бонусні очки, якщо яйце все ще їстівне, коли я побитий всі мої закони!

+800
Haylie Casey 19 лист. 2015 р., 22:35:09

Дуже просто: він вбиває бактерії.

Рекомендована температура приготування їжі имперически. Вони призводять до зменшення журналу 7 в кількості присутніх бактерій. Тобто, коли у вас є шматок м'яса, 1 до 10 000 000 бактерій на ньому залишаються в живих після приготування. Рекомендована температура для зберігання і приготування їжі вибирається таким чином, що для їжі, яка була благополучно обробляються перед приготуванням, це скорочення достатньо, щоб виробляти їжу, яка буде в безпеці протягом наступних 3-5 днів в холодильнику.

Немає шляху від "небезпечних харчових продуктів" на "безпечні харчові продукти". Ніхто не знає, скільки на їжу, якщо вона не була правильно оброблена бактеріями. Бактерії ростуть в геометричній прогресії, так що невеликі відмінності може привести не тільки кілька бактерій, але в кілька разів більше бактерій. Крім того, завжди існує проблема токсини, створені в той час як там був живий бактеріальної колонії на м'ясо, навіть якщо ви готуєте бактерії після смерті.

Коротше кажучи, їжа в безпеці лише тоді, коли це безпечно обробити перед приготуванням, приготовлено безпечно і надійно обробляються після приготування. Ковзання на будь-якому етапі не можуть бути усунені.

+794
Ken Yup 18 бер. 2019 р., 15:47:06

У мене така ж проблема років тому, я незграбний людина і завжди стрегу себе всякий раз, коли я працюю або готую на кухні. Я уникав використовувати ножі для багатьох рік, і просто викинути майже всі в кухонному комбайні. Але все змінилося, коли мій друг надіслав мені ось це NoCry ограновування наполеглива рукавички на минуле Різдво, і хлопчик..все змінилося після цього. Я більш впевнено у поводженні з ножами, спеціально для нарізки м'яса. Сподіваюся, що це допоможе. :)

+783
user210664 31 січ. 2015 р., 03:59:00

Без сої і імбир не є проблемою, це може бути зроблено, якщо ви вибираєте правильні рецепти. Калган має такий самий смак, як імбир і може працювати, це в тій же сім'ї, як імбир, але це інший підвид, тому він може бути досить різними, щоб не викликати відповідну реакцію. Куркума Кардамон і в одній сім'ї так само, якщо у вас немає реакції на їх калган пристойна ставка. Крім того, що немає іншого замінники імбир в азіатській кухні. У випічці можна використовувати суміш із запашного перцю, мускатний горіх і гвоздику, але в їжу вони не дадуть той же результат.

Замість того, щоб знайти замінник імбиру, якщо калган не працює для вас, я б порадив вибирати рецепти без нього, або де він один з багатьох ароматизаторів. Просто залиш його, він як і раніше гарний смак. Заповнити прогалину з іншого сміливі аромати, такі як цибуля, лемонграс та Чилі.

+768
mymoonmy 1 лист. 2014 р., 23:56:34

У мене є рецепт для гриля груша щільною, що дзвінки на грилі протягом 15 до 20 хвилин за непрямі середньому вогні.

Замість цього я можу спекти це в духовці? При якій температурі слід випікати?

+738
Tisaac Medina 23 жовт. 2014 р., 03:26:57

спробувати Грюйер або гауда

+725
Shyasu Shrestha 19 січ. 2015 р., 20:15:31

Можна, але поверхні до маси означає, що зовнішні шари будуть добре пережарити до всередині вариться, так що якщо ви зацікавлені в тому, що текстура, ваші два основних варіанти:

 1. Пара їх (додайте трохи рідини, потім покласти кришку на ньому)
 2. Вирізати їх менше. (наполовину або на чверть, перш ніж ви соте)

Я, як правило, удвічі більше дрібні, і великі чверті, відрізне по лінії стовбура кожен раз, щоб вони не розвалюватися під час приготування їжі (після обрізки трохи від стовбура, якщо він показує ознаки висихання). Потім обсмажте, поки зовні трохи підрум'яниться, і вдарив солі і всі спеції (або бекон, бекон наріжемо і підготувати сало поки вас поріжуть на капусту, а потім використовувати жир для приготування капуста)

+698
Dev98 8 вер. 2016 р., 19:08:09

Коли яйця - і особливо білі - б'ють в тісто повітря включений. Коли тісто випікається при високій температурі повітря і вологи слойка тісто з великою кількістю пара.

Якщо ваша піч не була розігрітій, то сопів б не сталося. Тісто буде щільним і без збільшення обсягу вона не зможе спекти все шляхом.

Яєчні жовтки додати, крім того, багато аромату, трохи жиру. Вони будуть посічені трохи повітря, але нічого порівняно з білими. Жир, в заварний пиріг, який сквош пироги часто, робить більш гладкою текстурою. Залишивши їх би ефект текстура і аромат, але не ті результати, які ви бачили.

Звинувачувати його на вашій печі.

+685
Rabeta Yeasmin Rimu 19 трав. 2015 р., 02:24:04

Соєвого борошна, борошна нуту або інших бобових борошна (змішаної з основною борошном в 1:20 до 1:5 за вагою) добре працювати для деяких рецептів - експериментів потрібні.

Ці сильні,липкі в'яжучі (кашку з нутовой борошна можна перетворити в життєздатний омлет); як вони будуть впливати на остаточну текстуру цілком залежить від закваски і т. п.

+670
cowlinator 23 січ. 2015 р., 15:02:31

Для цільних шматків м'яса, таких як стейк або курячу грудку, я вважаю, що краще заморозити без приготування їжі. Ці порізи не такі вологі після відтавання і повторного нагріву.

Для меленого м'яса, це, здається, не має значення. Якщо у мене є час я буду готувати, а потім заморозити, щоб врятувати себе зусилля під час Тижня.

+576
Hyunsu Ju 19 вер. 2016 р., 02:08:10

Я нещодавно переїхав до США зі Швеції, і одна річ, я дуже сумую за idealmjöl. Це дуже тонка борошно, яка в основному використовується для загущення соусів. Він володіє властивістю, що ви можете просто посипати поверх соусу і він буде розчиняти і перетворювати (з трохи знаю), без соусу грудкою. Я не бачив нічого очевидного в моєму продуктовому магазині, який буде робити те ж саме. Є що-небудь подібне тут, в Штатах?

+564
BOSS 9 бер. 2017 р., 11:16:09

Так, з якою-небудь 'гасіння' соус, їх смак покращується довше ви його готуєте (за умови, що це повільний, ніжний процес). Чим довше ви залишите його, тим більше шансів, що аромати повинні 'одружуватися'. У мене є рецепт соус паста, яка викликає протягом 6 годин повільного томління!

Ви також могли помітити в минулому, що залишилося за макарони соусом, що ви їсте на наступний день дійсно добрий, з тієї ж причини, що і вище. Будь рагу, насправді, як болоньєзе, запіканка, перець, bourgignon і т. д., Це дуже смачно, коли залишають на ніч і розігріти.

+539
user8464 27 лип. 2011 р., 08:38:31

Ніж, ніж, згаданих працювати нормально, і вони досить дешеві в магазині, але я, як правило, мають пристрій дьогтю або як і на будь-якому з них у мене є (і оснащення леза ножів я не хочу розбирати чистити після використання для харчових продуктів)

Я тільки зробив це для шинки, так що я не знаю, якщо інші частини гірше, щоб прорватися через, Але я просто використовувати ніж для очищення овочів. А я не ставлю їх дуже часто на обробну дошку, вони тримають їх край. Я навіть використовувати менш дорогі ножі (Wustof компанія silverpoint), оскільки у нього тонше леза). Я не тримаю його за ручку, хоча ... я затискаю обидві сторони від леза, і нехай все вистачає кінчика піддаватися різати на глибину я хочу.

Не використовувати "мікро-serated" цей клинок, вона захоплює занадто багато і наплутати. Я навіть не знаю, що ти хочеш serated лезо, просто хороший, різкий, маленький ніж.

+516
CamK 2 квіт. 2013 р., 14:34:28

Відповідь залежить від типу піци, яку ви робити:

00 Борошно (Капуто або Сан Феліче два поширених марок) - італійська борошно це дрібно подрібнюють. Це з низьким вмістом білка і виконує добре в печі з високою температурою (наприклад, вугіллі, дровах печі). Я зазвичай не готую 00 під 700F. 00 борошно майже завжди використовується традиційної неаполітанської піци стилі. Піци, приготовані з 00 мають більш м'яку текстуру.

Високою клейковини борошна - це борошно з високим вмістом білка. Це звичайно використовується в Нью-піца стилі Нью-Йорка. Поширених марок Король Артур, сер Ланселот, Пендлтон, Джусто і всі козирі. Важче знайти в супермаркетах. Але ви можете знайти його в коробочках у деяких продуктових магазинах. Піци зроблені з високою клейковини борошна мають breadier текстури.

Борошно для хліба або універсальна Борошно зазвичай використовується борошно, що вищий вміст білка, ніж 00, але нижче, ніж висока клейковина. Ви можете використовувати ці в більшості рецептів і отримати відмінні результати.

+501
user23127 23 жовт. 2014 р., 18:29:09

Кращий спосіб зробити саме те, що ви просили, щоб використовувати чавунну сковорідку. Починати його гарячою, але перш ніж ліки почне диміти. Додайте трохи на рослинному маслі (або вершковому маслі або смальці, але не спалити його) і переконайтеся, що вона буде накрити сковороду кришкою і трохи змінити консистенцію, тому що це досить спекотно. Ви можете сказати, тому що він буде отримувати менш в'язкою.

Залити торт тестер є (розміром з Срібний долар), щоб перевірити тепло. Якщо це працює, почати свій торт і насолоджуватися.

Я раніше був великий любитель бісквіта, але моя дружина мені перетворені в супер данк від подряпин тісто. У будь-якому випадку, цей гарячий чавун метод повинен дати вам ті хрускоту ребер ви бажаєте. Чавунна сковорідка буде робити те ж саме, але я знайшов ці викривлення в опуклу сторону, що робить їх менш бажаними для млинчиків.

Оновлення

Я використовую багато останнім часом кокосове масло для приготування їжі. Це дає свої переваги, але що стосується цього поста, я знайшла це тісто, смажить дуже добре.

Як осторонь, я люблю смажити кукурудзяні коржі приблизно 3/8 дюйма кокосове масло для домашні тако ;-)

+450
Meer Behroz 22 черв. 2014 р., 09:01:47

Я думаю, немає необхідності заморожувати їх, просто тримати їх у стані спокою, тому я думаю, це питання не ставиться. Моя думка полягала в тому, щоб покласти їх у чисті молоко і в холодильник, буде це робити чи це ризиковано?

+408
chmarsicano 20 груд. 2017 р., 19:16:13

Є багато продукти, які володіють дивовижним смаком, але так жарко, що важко для більшості з нас, щоб цінувати їх. Крім стандартних пропозицій, щоб скинути насіння і зрізаємо ребра, є якісь інші методи, які можуть знизити рівень капсаїцину зберігаючи інші смаки?

Про це питали на Дейва Арнольда кулінарні питання, подкаст, і я не впевнений, що вони приземлилися на тверду відповідь.

Редагувати: я шукаю те, що може розрізати сприймається тепла як 90% або навіть 100%, не просто роблять його трохи м'якше. Щось, що повністю нейтралізує капсаїцин, не просто буферах це на ваш смак. (Починаючи з баунті).

+389
Ranger 1 7 лип. 2014 р., 01:44:07

Я купую мідії в яслах, так що я впевнений в їх свіжості. Іноді буває, що деякі з них закриті, хоча показує життя, з серйозними наслідками для рецепту, тому я роблю так: ставлю в воду, я викидаю всі ті, які плавають, я убираюсь, ну ті, що залишилися, потім, якщо мені потрібно відкрити їх, щоб перевірити, якщо запах це хороший досвід, я запевняю вас, що всередині є бруд, що мідії-це було, зробило ці пристрої, як і раніше, з моїм рецептом. Я знаю, що це займає час, але я запевняю вас, що після того, як я можу насолоджуватися мої спагетті з мідіями.

Редагувати у відповідь на відповідь user18923 за

Повторюю, якщо мідії плавають у воді (при пранні) однозначно викинути, тому що це дуже імовірно, адже він упевнений, що в них більше води, що тримає її в живих, так що якщо ви хочете ризикувати один рецепт вільний робити так, але як дезінформацію, що ви говорите, Я думаю, що насправді ви ніколи не відкривали більше 10 мідій. Я не кажу, що вони неїстівні, але краще кинути. Я особисто їм їх сирими щотижня в море, але я всіляко намагаюся з'їсти ті, які є хорошими для мого досвіду.

+368
Evie Heaven 29 вер. 2018 р., 05:55:45

Я взагалі ботан або Нішикі. Текстура дуже навіть і ви повинні переконатися, що ви постійно помішуйте його, як він охолоне до кімнатної температури, або ви отримаєте деякі сухий рис і деякі Mushy рис. Якщо у вас занадто нерівномірної консистенції, не можна охолоджувати його правильно. Як ви розмішати під час охолодження, переконайтеся, щоб додати рисовий оцет розчин/цукор/сіль на протязі всієї партії-я впевнений, що це той аромат, який відсутній рис.

+358
avansledright 5 груд. 2015 р., 10:54:32

Huysentruyt піт (відомого бельгійського шеф-кухаря) поради, щоб зламати і розбити яйця, тримати яєчні білки в холодильник на день або два, витягнути їх і використовувати їх, якщо вони досягають кімнатної температури.

І так, у безе, волога-це твій ворог! Це може допомогти вам, якщо ви спекти безе, щоб покласти дерев'яну ложку між дверцятами духовки, так що випаровується вологий може вирватися через вузький отвір.

+345
XxthebigbeardxX 18 груд. 2012 р., 22:39:29

Точка Стефа про здібності каменю для розгону вологості тісто, мабуть, найважливіша. Крім того, я підозрюю, що плівка запобігає камінь від отримання до достатньої температури під час попереднього нагрівання: алюміній є хорошим відбивачем, а не тільки видиме світло, але і теплове випромінювання. Так, загорнувши у фольгу, ви втратите велику частину передачі тепла від верхньої частини печі до каменю. Камінь має значну теплоємність. Воно все одно дійде до температури решті частини духовки в кінці кінців, але тільки після того, як ви залишили протягом тривалого часу.

+344
user73006 30 бер. 2013 р., 14:37:30

Іноді під час приготування масляних крапель падає на підлогу, і виглядають негарно. Як я можу видалити ці типи масляних плям з підлоги?

+282
Mac dada 22 вер. 2014 р., 10:13:27

Крім смакових запитання, різні види їжі потрібно бути зневоднений при різних температурах і різну кількість часу. Буклет, який прийшов з мого перерахованих дегидратор рекомендований час/температура для різних продуктів. Ймовірно, ви могли б змішати аналогічні предмети (наприклад, різні ягоди), але мені безумовно не плутатися, як ви пропонуєте.

+255
Prasad Pandu 30 серп. 2015 р., 11:41:27

невелика щіпка солі дійсно допомагає

+255
Akyol 26 жовт. 2018 р., 13:59:48

Масла у цей тип пирога тут додати "соковитості". Можна залишити його повністю і заощадити близько 800 калорій, але вона не може задовольнити ваше визначення хороший десерт. Якщо ви зменшили кількість до 1/2 палички (1/4 склянки), потрібно буде зменшити кількість калорій приблизно на 400, і ще є дуже гарний пиріг.

Я б не рекомендував заміну масла зі зниженою калорійністю маргарину або спреду, так як вони містять воду та інші речі , які не покращують пиріг.

+243
kralson maro 24 лип. 2013 р., 18:57:16

На цієї сторінки від кухаря тезауруса багато крохмалю може бути використаний для згущення, але деякі працюють краще, ніж інші для деяких додатків. Для цілей фруктовим соусом маранта, ймовірно, буде кращим варіантом.

маранта крохмаль = маранта порошок = маранти = маранта це борошно крохмаль загусник має ряд переваг порівняно з крохмалем. Він має більш нейтральний смак, так що це хороший загусник для делікатно приправленими соусами. Він також працює при більш низькій температурі і добре переносить кислих інгредієнтів і тривалого приготування їжі краще. І в той час як соуси і т. п. з домішкою перетворитися в губчасту місиво, якщо вони заморожені, ті, які зроблені з маранту можна заморозити і розморозити безкарно. Недоліком є те, що маранти-це дорожче, ніж кукурудзяний крохмаль, і це не хороший загусник для молочних соусів, так як він перетворює їх склизкие.

Маранта також надає блискучий блиск для їжі, і поки він може зробити десерт соус світіння ефектно, його можна зробити м'ясним соусом виглядати страшним і фейк. Щоб згустити маранта, змішати його з рівною кількістю холодної води, потім змішати кашку в гарячу рідину протягом приблизно 30 секунд. Шукати його в азіатських ринках і магазинах здорової їжі. Еквіваленти: одна столова ложка потовщується один стакан рідини. Замінники: крохмаль тапіока (дуже схожий) або миттєвий ClearJel® або кукурудзяного крохмалю (Майцены не передати як глянсовою обробкою і може залишити смак крохмалисті якщо підгорає.) Або кудзу порошок або картопляний крохмаль або рисовий крохмаль або борошно (борошна робить непрозорим соусом, додає присмаку борошна, і можете легко збитися грудками. Використовувати в два рази більше борошна, маранта.)

У статті перераховані всі згущувача з докладною інформацією про найкращих застосувань для кожного, мінуси, і замін.

+232
Flex 25 черв. 2017 р., 03:11:58

США : джем/желе/варення/і т. д

У США, є конкретні визначення з адміністрації харчування і медикаментів, що може бути визначене як джем, желе і т. д.

Від CookingLight.comале тут збереглися у разі згниє ссылке:

 • Желе - це чіткі, яскраві вироби. Це, як правило, виготовлені шляхом приготування фруктових соків і цукру з пектином в якості агента Еллинге і лимонного соку в якості кислоти для підтримки постійної текстурою. Желе є твердою і буде тримати свою форму (це 'трясе'). Як правило, молочко не містить шматочки фруктів, хоча спеціальність желе, як перець желе, можуть включати шматочки халапеньо або інший перець.

 • Джем виготовлений з товчених або нарізаних фруктів, варених з цукром, і часто пектин і лимонний сік. Варення може бути пюре з фруктів або м'якою м'якоттю, але він не містить шматочки фруктів.

 • Консерви фруктові, приготовані з цукром до точки, де великі шматки фруктів або цілі фрукти, такі як ягоди, припинена у вигляді сиропу бази. Текстура зберігає не є гладким, як желе або джем.

 • Мармелад - це м'яке желе, часто цитрусової основі, що включає в себе як м'якоть і шкірку плодів припинено протягом холодцю бази. Гіркота цедри компенсує солодкість желе.

 • Заощадження являє собою суміш з більш ніж одного плода, часто з додаванням горіхів і родзинок, який вариться до загустіння. Він використовується в якості спреду для хліба, випічки і м'яса, а в другому використовувати ближче до чатні.

 • Чатні - це гострий соус індійського походження (чатні є хінді слово сильно пряним), виготовлених з фруктів або овочів. Його зазвичай подають в якості супроводу до їжі, а не як спред. Рівень спеції можуть варіюватися від легкої до гарячої, і консистенції від штрафу смачно, щоб зберегти або зберегти. Фруктовий чатні складається з нарізаних фруктів, оцту, спецій і цукру, приготована в кремезний солодкий-терпко-пряна суміш: по одному поясненню, це стирає відмінність між Західною варення і соління.'

 • Фруктові масла, такі як масла яблука або чорносливу олії, фруктові пюре або м'якоть у поєднанні з цукром, лимонним соком і спеціями, готується на повільному вогні до однорідної консистенції. На 'олія' відноситься до його розтікання: немає фактичне масла в продукті.

 • Фруктовий сир має вершковий спред з цукром, яйцями і маслом, як правило, приправлений цитрусовим соком і цедрою.

 • Фруктове асорті це взагалі зменшувати-калорії продукт виготовлений з концентрату фруктового соку і низькокалорійні підсолоджувачі, замінити всі або частину цукру.

+225
PerryJ 10 черв. 2017 р., 13:40:27

Поєднання білого Піллсбері торт вимагає або 3 цілих яйця і 4 яєчних білка. В залежності від того, який шлях ви йдете, кількість води відвідало відрізняється на 4 яєчних білка використовується 1 склянку води, і на 3 цілих яєць можна використовувати 1 1/4 склянки води. У 1/3 склянки олії однаковий для обох.

Що робить жовтий торт відрізняється від білого торта, який ви використовуєте цілі яйця, яка дає жовтий колір (з жовтків). Якщо ви хочете по-справжньому білий торт, ви повинні використовувати всі білки, тобто для весільного торта.

Коли у мене є багато весільних тортів випікати, я отримую заморожених яєчних білків від мого місцевого постачання хлібобулочними виробами. У мене є таблиця на моїй шафі, який каже мені, скільки яєчного білка для використання на рівне 1 ціле яйце, 2 цілих яйця, 3 цілих яйця і т. д.

На той рідкісний випадок, коли я отримую замовлення на жовтий торт, я зробити білий торт з цілими яйцями і додати трохи жовтого кольору їжі. Клієнти не бачать різниці, і я не збираюся розповідати. Я знайду жовтий торт суміші дуже рідкий, і не люблять їх використовувати.

До речі, Кухарчук кондитерські суміші рейтингом кращі в Кулінарний інститут Америки, а також Уілтон, і вони зазвичай найдешевші.

+196
user30227 23 лип. 2015 р., 16:46:11

Молоко не завжди той же смак, особливо органічних брендів, які також мають різну харчову цінність, а також. Він може смак зовсім інший, але не повністю. Також здатність смаку-це суб'єктивно. Деякі можуть виявити ці відмінності, у той час як я вважаю, інші не можуть.

А чому масло може смак інший. Перераховані інгредієнти складають лише частину смаку (ці інгредієнти, які повинні бути зазначені у відповідності з FDA, не кожен інгредієнт обов'язково вказана). Основним фактором, на смак як вона обробляється і зберігається (процеси збереження може відбутися більш ніж один раз в різний час). В якості їжі старіє вона втратить аромат і/або смак інший. Щоб приховати це є багато методів збереження для маскування. Додавання "натуральний ароматизатор" (тобто: висока концентрація штучних ароматизаторів, отриманих з "природних" джерел), щоб замаскувати це вважають збереження і не зобов'язані бути перераховані в якості інгредієнта.

+133
Joe Torraca 20 лип. 2010 р., 10:06:49

Я зробила шоколадні булочки, використовуючи цей рецепт, використовуючи молоко/крем, але без яєць, тому що я веган. Коржики не вийде м'якою. Яка може бути причина? Є замінник яєць, що може зробити коржики більш м'якими?

+68
Side Metiku Abebe 6 квіт. 2013 р., 05:29:53

З того що я читав, галогенна піч працює в основному як духовкою, можливе приготування їжі швидше, так як він нагрівається швидше, і приносить їжу до температури швидше, але принципово духовка-як в його результатах. Якщо ви зацікавлені в кулінарії боби в свій аэрогрилем, я пропоную вам поглянути на Рецепти духовці квасоля - запечені боби приходять на розум дуже швидко, але ви можете, ймовірно, знайти різні рецепти.

Якщо ви зацікавлені в кулінарії боби швидше, то замочування повинно допомогти, так як квасоля потім зволожена і готова до приготування. Я не бачу ніякої користі для випічки боби до кипіння (або інакше варити), я не бачу її в звичайних духовки і я сумніваюся, що це змінить у вашій аэрогрилем. Накипіло вже швидше, ніж випічки, випічка повільніше, але оскільки піч має більш рівномірний розподіл тепла, менше потреба в увазі, і більше переваг час приготування. Ви зможете приготувати квасоля в духовці (звичайна, я думаю, або злегка приправлений), тому що він не вимагає особливого догляду, а потім використовувати варені боби в інший посуд - щось на зразок попередньо готувати квасоля в скороварці, тільки працювати з тим, що у вас є. Це, схоже, зайва робота для мене, і я не впевнений, скільки користі ви насправді будете отримувати.

Що може допомогти швидкість приготування, трохи, кипить перед випіканням квасоля - після випічки, як правило, тримає блюдо з меншими, навіть і температури кипіння призводить до високих температур і варить швидко, маючи боби, частково приготований перед випічкою слід поголитися часу ваше блюдо. Використовуючи пропарений квасоля повинна а) мати свій квасоля вже практично до температури, б) у них вже частково приготовані, тому їм потрібно менше часу для випічки, C) може замінити потрібно попередньо замочити квасолю (тримає в зернах в варити півгодини або більше (залежно від типу, віку і т. д.) може замінити на ніч замочити).

Ви повинні знати, що використання галогенною печі може вплинути на смак страви з квасолі - багато запечені страви з квасолі скористатися тим довше час приготування, щоб об'єднати і розвивати смак, і він широко, що (як рагу) більше часу приготування дозволить поліпшити аромати в блюдо. Галогенна піч може нагріти їжу і тримають температуру краще, але навіть якщо він діє, як на печі зовсім інші, чим скорочує час приготування їжі, втрату часу, що може вплинути на ваш смак, навіть якщо блюдо приготовлено з допомогою. Крім того, ви можете отримати "схожий" аромат розвитку швидше, так що аромати продовжують розвиватися з плином часу так само як і в духовці, але оскільки в цілому процес йде швидше, це займає менше часу, щоб отримати той же результат - так що навіть якщо він як і раніше займає більше часу, щоб розвивати смак, ніж просто відварити квасолю, її треба менше "зайвого" часу в аэрогрилем, ніж регулярний. Я не знаю, яким шляхом він буде йти, йти вперед і експериментувати.

+30
basteez 1 серп. 2017 р., 06:00:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil