Селера (ака: корінь селери) шкіри - їстівні чи ні?

Я останнім часом став надзвичайно любить готувати - поняття не маю, чому! - а зовсім нещодавно я виявила селера (корінь селери) теж.

Після Джеймі рецепт Олівера зомбований мозок, я посмажила цілу селера (після чистки і миття) з шкірою, і це було чудово; однак, моє питання полягає в наступному:

Це "краще" - в плані є досвід, я думаю - зняти шкуру селера перед приготуванням або це просто як приємно приготувати селера з шкірою?

Особисто я тільки коли-небудь приготований селера колись і знайшли в результаті їжа досить смачна. Однак, я також читав багато інших рецептів, які практично незаперечно поради, що шкіру видаляють перед приготуванням (я зараз подумала, що, можливо, я б читала рецепт неправильний, але він не зробив мені або моїй дружині ніякої шкоди, так що я не переживаю через це на даний момент).

Велике спасибі

+939
user74668 31 бер. 2012 р., 17:27:34
32 відповідей

Приготувати м'ясо рідко до нарізаючи, на сковороді або в духовці. Парові овочі. Розігріти масло в воке і додати одну тарілку їжі (особливо якщо це невеликий вок на електротязі). Це займе всього лише короткий проміжок часу, щоб підсмажити вже приготовані інгредієнти, і одну тарілку одночасно є неприємністю, але це означає, що вок-це розпечений на кожну тарілку.

+982
congle 03 февр. '09 в 4:24

Хороша Туреччина розсолу повинна бути близько 9% розчин - 9 г кухонної солі на 100г води - це 90 г солі на літр. Ви не повинні опускатися нижче 6% розсолом, але використовують розчин в будь-якому місці в межах 6% - 9% повинні дати вам відмінні результати. Замочити на 12 годин, якщо ви замочування тушки - тримати її близько 6 годин, якщо ви маринували тільки груди. Обов'язково промийте птицю після доведення до миття-від зайвої поверхні солі.

До вашого відома - капежом з Туреччини буде дуже солоно - вони, ймовірно, не підходить для приготування підлив.

+975
10001110101 5 квіт. 2012 р., 19:42:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я купувала кокосове масло саме для моєї обробні дошки з бамбука. Я не збираюся використовувати нафтопродуктів, як мінеральне масло для всіх видів причин.

Я не можу використовувати будь-який посуд мив, так що я зробив дослідження з очищення. Я хочу мию посуд, щоб бути хоч як чисті, як ті, помив з милом блюдо. Я дізнався, що це не використовувався товар, це тертя руху, що робить прибирання. Так що я перу речі з харчовою содою, розчиненої в гарячій воді. Я використовую його для майже все. Посуд, одяг, мене. Замочування запечені на речі на ніч з содою відмінно працює. Напевно, не для мене обробна дошка. Я також використовувати оцет і воду. Не використовуйте випічки соди і оцту разом для інших речей, ніж прання. Покласти їх разом якраз і створює базу. Хімічна реакція забезпечує засобами для прання, але я не думаю, що він багато робить для твердих поверхонь. Оцет був використаний в лікарнях в Англії, під час епідемії холери. Це набагато краще і безпечніше, ніж відбілювач. Також безпечніше, ніж мильниця, яка може зробити вас хворим не промиваються добре.

Я мав обробні дошки дерево покоробиться від занадто вологого. Я просто встановити їх з основи і запарити їх знизу з Вейт зверху. Дуже добре поправив.

+926
Duza 7 серп. 2017 р., 01:11:02

як правило, це буде після того, як ти готуєш вниз ароматні овочі, що залишилися біти в каструлю.

Наприклад, після смаження на сковороді стейк:

 1. Пан-смажити стейк.
 2. видалити надлишки жиру.
 3. додати в цибулю (та інші овочі), нехай це готувати вниз.
 4. додати вино, зменшити.
 5. додати акцію або демі-глас і нехай це зменшити
 6. додати холодне масло і емульгувати.
+913
SirSaleh 9 лип. 2010 р., 19:37:36

Без використання (читай: купувати) рисоварка, які методи я можу використовувати, щоб зменшити активну час приготування коричневого рису? Робить попереднє замочування допомогти? Я повинен додати рису до або після доведення води до кипіння? Мене цікавить як сторона моя куховарство на напружений графік і звести до мінімуму кількість тепла, мені додати до моєї маленької ООН-апартаменти з кондиціонером цього літа.

Хотілося б рішення, які працюють для обох партії готувати і "потрібно більше рису в середині тижня" кулінарія.

+888
Sutan Malenggang batungkik 6 серп. 2019 р., 10:32:09

Коротше, вершкове масло. Іриски і вершкове масло, карамель не. Звичайно, є багато варіацій, і є деякі цукерки під назвою "карамельки", який насправді може бути важко іриски. М'якість або твердість іриски залежить від кількості жиру, а температура, до якої цукор підвищений.

Хоча, строго кажучи, карамельний або "сухий" (білий цукор), або "мокрі" (білий цукор і вода), нагрітий до коричневих, більше або менше за смаком, і зупинився перед пропаленням.

+817
sleepyjames 19 трав. 2013 р., 06:07:03

Це, звичайно, має сенс - при додаванні трав на початку процесу (а не тільки петрушка) дає їм досить часу, щоб вдихнути аромат в наявності. Я регулярно разом з іншими травами: розмарин, чебрець, або те, що знаходиться під рукою.

Це оптимальне місце для використання сухих трав (я впевнена, що багато кухонь є сумний, наполовину використаний балон сушеної петрушки фаршировані в шафі; можливо також отримує певну вигоду з цього). Там дійсно немає необхідності використовувати свіжу петрушку при приготуванні їжі протягом тривалого періоду, як багато світла, свіжі, трав'янисті аромати, які будуть знищені під час тривалого томління. Насправді, трохи свіжої зелені, навіть може розвинутися яскраво виражена гіркоту після тривалого приготування їжі; я не помітив цього з петрушкою, але, можливо, якщо ви використовуєте багато.

Так що впевнений - додайте ваше право петрушка, коли ви починаєте робити ваші акції, і не соромтеся використовувати висушені речі, які ви не можете легко замінити свіже в інших місцях. Єдиний виняток-якщо ви дійсно хочете, щоб отримати ці легкі, свіжі аромати; тоді там дійсно не може замінити свіжою петрушкою. Ви будете мати, щоб додати його в кінці приготування, і багато з нього, щоб переконатися, що ви отримуєте достатню вливання.

+788
Vishnu Dev Bhardwaj 25 жовт. 2015 р., 17:08:10

Я робив великі торти, подвоївши рецепт без проблем. Часто при зміні рецептури, співвідношення сухих інгредієнтів для вологих може змінюватися, але залишиться те ж саме з простим подвоєнням.

Однак, не подвоїти час приготування їжі. Він збирається готувати довше, але не майже в два рази довше. Після регулярного часу, почнемо перевіряти його з торт тестер або зубочистка, щоб побачити, якщо він повністю готове.

+785
Diane Walker 10 лист. 2014 р., 14:47:39

Цей рецепт, здається, щось близьке до те, що ви шукаєте! http://vegweb.com/index.php?topic=21443.0 Тофу здається розумною заміною.

Однак, ви також можете знайти вегетаріанських замінити креветки через цю компанію: http://www.vegieworld.com/cart/product_pages.asp?id=667

Один з них запропонував методи підготовки для тостів!

+755
Boggy 10 вер. 2014 р., 05:15:05

Це називається "зелений мигдаль".

Зелений мигдаль-це недозрілі плоди, оболонки і горіхів мигдалевого дерева. Слово "мигдаль" відноситься тільки стиглих горіхів, всупереч тому, що інші відповіді сказати.

+715
user3047299 28 вер. 2012 р., 07:39:14

Це має бути реакція деяких металів, зазвичай заліза або алюмінію. Не знаю, чому артишок + залізо = блакитний, але це, здається, як це працює.

+677
Olivia Fair 6 квіт. 2013 р., 05:24:57

Я приготувала соус Альфредо (evoo, вершки, домашній песто, сир Пармезан) і вирішив кинути в деякі нарізані помідори. Миттєво, він відокремився. Це кислотність томатного або додаткова вода, що надходить з помідорів? Як я можу отримати помідорів в мій Альфредо, це взагалі можливо?

+658
billy nicholl 20 січ. 2016 р., 14:44:27

Спеції в основному інгредієнти, отримані з різних частин рослин, таких як коріння, кора, насіння і т. д., і мають типовий профіль запах, характерний для рослини. Спеції можна використовувати окремо або у поєднанні різних спецій, щоб зробити однорідну суміш. Приправи відрізняються від прянощів суттєво, так як існують різні функціональні інгредієнти, такі як acidulents, сіль, підсилювачі смаку, ясен і стабілізатори, цукор і т. д. додаються в різних поєднаннях разом зі спеціями, щоб надати особливий, характерний для суміші. Можна сказати, що спеції є підмножиною приправ.

+638
Mahanvirraj 20 лип. 2016 р., 16:57:42

Так і здається, що кожен раз, коли я пан шептала щось, будь-яке масло у мене в самому початку, здається, пішов приблизно на півдорозі і вона перетворюється в мене сухим палючим, що я готую.

Я думаю, що у мене є жар занадто високий, і олія випаровується або спалюючи.

Є простий спосіб, щоб знати, коли масло досить гаряче підсмажують на сковороді, але не настільки спекотно, що він спалює?

+622
Darv 16 лип. 2018 р., 21:33:38

Ви можете бути в змозі врятувати деякі або всі це якщо м'ясо було ще досить холодно, щоб містити кристали льоду, в іншому випадку я боюся, що це велика втрата. Є керівництво ТУТ.

Якщо у вас є, щоб скасувати його, перевірити зі страховкою вашого домовласника компанії. Вони могли б покрити втрати.

+608
LuizSignorelli 24 груд. 2015 р., 17:26:41

Це не універсальний, це просто залежить від того, скільки води втрачається під час приготування їжі. Навіть при варінні, м'ясо втрачає внутрішні води, оскільки це готує.

Не все було готове, коли він плаває, деякі речі ніколи не буде плавати, деякі спливають на поверхню занадто рано, щоб вважати зроблено.

Це просто збіг, що ваш рецепт буде зроблено, коли він плаває, а для тих рецептів, які надійно зробити що-то , коли це буде зроблено-це відмінний візуальний індикатор, що це швидше за все зроблено.

+590
Cicuta 18 квіт. 2012 р., 03:37:55

Тофу, в Кореї, відомий як 'dubu'. Цей продукт дуже схожий на (можливо, точно так само, як) японським колегою.

Що використовується в процесі виготовлення справжніх dubu?

Швидкий пошук в Інтернеті не дав мені жодних результатів для прийняття dubu, але є багато тофу. Ці рецепти, як правило, вимагають соєвих бобів, води і солі/соку лимона. Мені було б цікаво знати, якщо корейська процес той же.

+514
Chriselda 9 квіт. 2019 р., 04:52:49

Я насправді використовували сир для фунт торти, тому що у мене не було вершкового сиру. Я взяв торт до церкви, і всі любили його. Не використовуйте таку ж кількість сиру ( використовувати 1 1/2 чашки замість 2 чашки), пюре з сиром в блендері, потім додати інші інгредієнти. Я нарізала полуницю і додала їх у глазур, щоб збільшити аромат.

+420
user14064 17 лист. 2014 р., 09:16:47

Тріпл Сек, Гран Марнье, або Блакитний Кюрасао

+417
Brent Nixon 15 черв. 2013 р., 03:53:52

Ви можете дуже добре бути в змозі зробити цю систему працювати для вас, але у двох вишуканих ресторанів я працював, система менше паперової роботи і більше здорового глузду. Воно спирається на організоване зберігання, додавання нового товару, де він буде використовуватися після Старого, і маркування. Це дозволяє відразу побачити, що у вас є і скільки йому років, замість того, щоб постійно підтримувати актуальний список інвентарю. Це також робить його легко знайти те, що ви хочете.

Система працює так:

 • Організувати зберігання так їжа йде в одному і тому ж місці кожен день. Таким чином, ви можете відразу побачити, що ви маєте і що вам потрібно. Це також робить його легше знайти речі.
 • Новий харчовими продуктами того ж типу йде за старі речі, і не відкривають до тих пір, поки старий продукт використовується. Це запобігає вас від відкриття страшний зелений молоком на задвірках холодильника.
 • Завжди етикетки готової їжі з датою, використовуючи клейку стрічку і перманентним маркером. Переконайтеся, що мітка (або строк придатності контейнера) до передньої. Ви не хочете нюхати-тест старої їжі. Повір мені.
 • Зберігати в прозорих контейнерах, так що ви бачите, скільки залишилося.
 • Запасів швидкопсувних продуктів перед покупкою.
 • Кинути швидко псується або сумнівних продуктів харчування. Це дозволяє уникнути "неприємних сюрпризів", і дозволяє уникнути забруднення прилеглих матеріалів.
 • Як можна швидко охолодити продукти харчування, щоб запобігти зростанню бактерій. Гаряча вода займає багато тепла, тому він отримує попередньо охолодженого в крижаній водяній бані, в іншому випадку він може замерзнути і бактерій протягом кількох годин. Контейнери можна залишити відкритим на годину або два в холодильник, щоб охолодити вміст швидше.

Вдома я використовую дуже схожа система, з деякими змінами:

 • Попередньо упаковані контейнери вам маркується відкритий-на сьогоднішній день, тому що зазвичай це визначає, коли вони паскудять більше, ніж термін придатності.
 • Терміни придатності є лише приблизними оцінками. StillTasty надає більш детальну інформацію, але я не охолодіть будь-які залишки більш ніж на тиждень. Високим вмістом білка продукти чи речі з яйцем у них менше часу.
 • Якщо він пахне, навіть трохи, це, мабуть, небезпечно, за винятком молока та продуктів. Вони тільки зробить вас хочуть, вони можуть тебе вбити.
 • Тільки купити продукти, ви можете використовувати до наступного збігати в магазин... якщо він дуже дешевий і може бути легко використані. Так, свіжі помідори дивовижні готувати. Вони трохи менш дивним, коли половина ваших 5 фунтів зіпсувати, невикористаний.
 • Не купити свіжого м'яса або риби без певного плану харчування, або хоча б розклад для використання. Це запобігає ці дорогі, швидкопсувні продукти харчування від сидіння в холодильнику і псуватися. Це не повинен бути детальний день у день план харчування, але в ту хвилину, ви берете, щоб подумати, перш ніж купувати запобігає імпульс купує і допомагає переконатися, що у вас є час та інгредієнти, щоб приготувати їжу, перш ніж він йде погано.

Я знаю, що останній пункт може бути важко, але пам'ятайте, що план харчування може бути не більш ніж "зробіть собі хороший стейк за вихідні". Ідея в тому, щоб уникати покупки м'яса в неділю, що ви не встигли приготувати до наступної п'ятниці. Якщо вам потрібно купити правильне м'ясо перед приготуванням добре поїсти; принаймні, тоді він буде свіжим. Заморожування-це теж хороший план резервного копіювання, але тільки якщо все зроблено досить рано.

+403
chriliman 31 трав. 2015 р., 11:33:58

Перш ніж ви занурте яйце, укол, великий кінець оболонки (чистий!) палець цвях або шпильку. Це дозволить захоплених бульбашок повітря, які зазвичай відповідає за розтріскування - щоб уникнути в процесі варіння.

Також подбайте, щоб уникнути будь-яких наслідків:

 • Не захаращувати каструлю - яйця повинні утворювати єдину розрідженим шаром;

 • Використовувати щипці або ложкою опустити яйця в киплячу воду - або почати з холодній воді з яйцями вже в горщику.

 • Переконайтеся, що ви використовуєте досить води, покрити яйця, принаймні на дюйм.

П. С. хоча, повинен завжди запобігти розтріскування, якщо ви все ще виникають проблеми, ви можете додати у воду трохи оцту. Це не допоможе зі зломом, але це буде зробити яйця густішають і швидше, якщо вони не тріскаються і пом'якшити неприємну халепу. Я не буду більше цього робити, але щось пам'ятати, якщо ти в розпачі (тобто якщо яйця дуже старі).

+376
EL MOJO 2 серп. 2016 р., 04:29:40

Джерела кажуть: так!

Цей PDF-файл також показує, чого можна шукати на етикетці, щоб вказати МСГ присутність.

+353
Rishaan Muthanna 29 лип. 2011 р., 05:04:34

Я цікаво, якщо це можна зробити рисове молоко будинку, який схожий на текстури/смак рису сон рисове молоко. Більшість рецептів в інтернеті дуже схожі один на одного, по суті, суміш рису з водою, і (або після проціджування чи ні, і підсолоджувальних чи ні) насолоджуйтесь. Два основних відмінності, здається, з рисом готується перед змішуванням, або сирі і замочити на ніч перед купажуванням.

Попрацювавши як зараз, ось що я відчуваю:
- Приготований рис залишити рис молоко з в'язкою/слизовий текстура
Вимочений рис-сирець, схоже, залишити рисове молоко з крейдяної/пудрові текстури

Обидва цих, навіть після проціджування кілька разів через гайки молоко мішок. Другий варіант мені здається трохи краще, просто тому, що слизовий текстура змушує мене хотіти кляп, але з допомогою вареного рису виглядає як більш популярний варіант в інтернеті, так що, можливо, я щось упускаю. Я помітив, що ні один з рецептів для солі або масла, обидва з яких знаходяться перераховані інгредієнти в мрію рис. Я не впевнений, якщо це вплине на текстуру.

А у кого там є досвід приготування рисового молока і знають, як зробити гідний дегустації (або, принаймні, пристойні, текстуровані) партії будинку?

+335
amoreskincream 10 квіт. 2014 р., 00:21:14

Те, що ви просите не відрізняється чимось: які спеціальні знання або сертифікації/ліцензії у пекарів є, крім операційної духовці? Багато хто знає, як працює піч, але вони можуть спекти ремісника буханець? Вони навіть знати різні види хліба?

Відповідь застосовується для бариста. Деякі мережі, як *баксів мають свої власні програми навчання. Спеціалізовані магазини погоні бариста як неаполітанських піцерій погоні pizzaioli.

Спеціальний навик? Крім того, лате-арт, який виглядає більш північноамериканського річ, його дуже важко витягнути відмінний еспресо постріл і вибрати хорошу квасоля. Я особисто була тягуча пострілів на автомат щодня протягом 7 років і досі знімаю капелюха, коли я зустрічаю хорошого бариста. Що ви отримуєте від однієї з цих Nesspresso або інших superautomatics еквівалентно вечеря з мікрохвильовки лазанью проти Маріо Бата по.

+313
Deanna Dent 4 трав. 2011 р., 01:54:57

Дріжджі (й інші мікроорганізми), будуть впливати на тісто з плином часу, ламаючи цукрів і заквашувати тісто. Швидкість і характер дріжджі будуть працювати, є функцією часу і температури. При холодних температурах, наприклад в холодильнику, дріжджі будуть працювати повільніше і займає більше часу для бродіння. При температурах тепліше, дріжджі будуть працювати швидше і частіше розмножуватися. При гарячій температурі (140 Ф) дріжджі почнуть відмирати і бути марним.

Тому температура води, доданої в тісто, допоможе визначити, яка температура дріжджів починається. Додаючи холодну воду це хороший спосіб, щоб уповільнити процес бродіння, і тепла вода можуть допомогти прискорити його.

Оскільки ваше запитання було про текстурі виникає питання: як бродіння часу ефект текстури мій хліб? При інших рівних умовах, повільніше бродіння раз виробляє більш великі і нерегулярні отвори і швидше виробляти менше середнього розміру дірки в м'якуші. Швидке зростання бабла буде багато дрібних повітряних кишень все аналогічного розміру і форми.

+209
user13666 26 бер. 2019 р., 07:16:54

Як вже зазначалося, не існує стандартного.

Піца номінально італійський доцільно дотримуватися італійських сирів або принаймні почати з них. І немає ніякого сенсу, якщо ви не можете смак різниця між ними, так чому б не піти на сири, які володіють яскраво вираженою індивідуальністю. Нарешті, в той час як ви можете змішати порівну, також розглянути поширення їх в грудки, так що кожен шматок має трохи інший смак.

Як приклад, можна використовувати моцарелу для бази, потім розкидати шматки горгонзоли, tallegio, і копчений проволоне. Ви можете використовувати великі шматки--розміром з поштову марку і, можливо, 1/3 товстий, - тому що ці сири все добре перетопится.

Якщо в сири мають однаковий характер відправною точки можна використовувати приблизно рівних кількостей цих чотирьох по вазі. Наприклад, 125г в кожній з представлених вище чотирьох вистачило б для цілої 11x14", 27x35cm тонка піца (розмір піци на фото, але його тільки половина 4-Сир). В якості альтернативи ви могли б пропустити один з цих м'яких сирів і замість того, щоб просто покрити річ з тертим твердим сиром, пармезан (трохи кислий) або пекоріно романо (гострий).

Рухаючись трохи далі за ваше запитання, при виконанні 4-сирним соусом, наприклад макарони формула 2 частини горгонзола, 1 частина tallegio, 1 частина пармезану, і 1 частина сиру. Загальна 100г Сир плавлений у вершках 200г буде дві порції, або так.

raw pizza

+208
Electric 2 жовт. 2013 р., 08:58:24

Існують два основних методи, або класти пасма у воду вже при температурі кипіння, або покласти їх у холодну воду, а потім покласти на вогонь.

Який метод є кращим для приготування пасти?

Це робить різницю якщо ви додати макарони в холодну або киплячу воду?

+206
Zhiwei 12 квіт. 2018 р., 18:50:13

Близько 5 г пекарського порошку на 150 г борошна, або 1 чайна ложка розпушувача на склянку борошна (джерело: Майкл Ruhlman співвідношення додаток.) Це буде працювати для більшості хімічно дріжджового тіста, швидкий хліб, млинці і т. д. Це рекомендації, а не правило. Іноді більш розпушувачі бажано— може знадобитися трохи пишніше швидкий хліб і ви використовуєте тісто з достатньою кількістю білка, щоб впоратися з цим. Може бути, ви хочете менше, тому що у вас є тісто, яке не залишитися разом на що-то ти поджаришься.

Якщо ви плануєте робити деякі задумом, я рекомендую використовувати існуючий перевірений рецепт, щоб отримати хороший співвідношення інгредієнтів. Через деякий час, ви отримаєте краще уявлення про те, скільки свободи у тебе з кожної змінної в техніці.

+150
SmileMZ 24 лют. 2018 р., 02:30:24

Я розумію наміри порад, щоб завжди тримати м'ясних і овочевих підготовка інструментів і окремих областях виробити звичку, щоб уникнути можливості перехресного забруднення в тих випадках, коли ви не збираєтеся готувати овочі, або взагалі; і точно так само в кухарської середовищі, щоб мати можливість наочно продемонструвати, що методи роботи такі, що перехресне забруднення може статися.

+145
laurentius 10 лют. 2019 р., 15:19:50

Отже, для чого це коштує, ваш опис точно відповідає тому, що я бачу в моїй кокосовим кремом ([так в оригіналі], @Jolenealaska робить хороші моменти про abiguity термінології) банки - це кокосове масло (зміцнює) і кокосова вода окремо.

Так як моя дружина немолочні, і ми обидва зацікавлені в коктейлі, я працюю з цим досить багато, і я виявив, що опалення він може працювати дуже добре.

Я відкриваю банку, помістіть його в невелику каструльку з водою на половину можна, і нагріти його, поки все масло не розтане. Поки він нагрівається, я готую інші коктейлю (зазвичай бренді Олександр, в нашому випадку) покласти лід і всі інші інгредієнти в шейкер першим.

Як тільки масло розтане, я біжу в бік може коротко під холодною водою протягом 30-60 секунд, видалити трохи тепла, а потім додати вершки в шейкер.

Тоді я відразу ж струсіть його.

Ми бачимо, що поки розплавлений крем не залишився сидіти в прямий контакт з сухим льодом (тобто як довго, як ви додали іншими рідинами по-перше, і почати трясти з 10-15 секунд додавання льоду), то він працює просто відмінно. Процес струшування (і я уявляю алкоголь?) емульгує крем досить добре, що це не осад взагалі.

+90
Wiji Saryanto 4 груд. 2017 р., 13:13:31

Наш рецепт ріжемо форм перед випічкою. Вона зі шкіри лізе трохи, але не поширюється. Як justkt, я його близько 1/4 дюйма.

До того ж товщина стіни, як високо ви можете піти дуже залежить від вашого рецепту і місцеву вологість. Коли живеш у вологому кліматі, у нас іноді було пофарбувати всередині стіни, запечена з глазур'ю, щоб надати їм більшу твердість. Це був, однак, набагато більше, ніж звичайний будинок і набагато більш вологим, ніж нормальний клімат.

Забавний трюк, який я зробив у минулому році і був добре вартий мого часу: Я розтанув цукор і виливають її в басейн, щоб викладати на змащений маслом фольгу. Потім я склеїв (з пудрою звичайно) вікна, цукром всередину всі мої вирізати вікна. Я встановив лампи всередині будинку. Це зробило для дуже вражаючий дисплей. Тільки ледь золотий стекол цукру справив дуже тепле світіння.

+84
Luca Massimino 11 черв. 2011 р., 17:00:06

Додавши масло в воду може допомогти запобігти піноутворення, але не більше того. Це не заважає пасту від прилипання. Дивіться цю статтю на приготування пасти (пов'язано відповіді на кілька інших питань):

Харчової лабораторії: новий спосіб приготувати макарони?

+54
Dre9 16 лист. 2010 р., 16:47:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil