бланшувати після ущільнення вакууму?

Так як немає вакууму проблеми з ущільненням після бланшування із-за надлишку води є проблема герметизації перші свіжі овочі і варять пакет, щоб отримати той самий ефект, як білити?

+447
Angelique Henschel 12 черв. 2014 р., 19:58:48
34 відповідей

Якщо ви прищипувати базилік квіти, як вони починають рости, рослини будуть виробляти більше листя. (Так, це садівничі відповіді, але він допоможе вам прийняти більш смачні страви з листям.)

+977
Todd Hopkinson 03 февр. '09 в 4:24

Кожні 6-12 місяців-це, як правило, цитує показник середнє час між професійною заточування, це сильно варіюється в залежності від умов експлуатації, і як вже вказав, що обробні-дошка зроблена з. (Скло або камінь-ні-Ні.) Схоже, що ти трохи на випередження, але я б не надто турбуватися.

Щоб знайти ніж-магазин, я б рекомендував список Енджі, або просто витратити трохи часу, погуглите у вашому районі. Заточка-це високо-технічних навичок, тому варто знайти магазин з пристойною репутацією. Я зазвичай плачу 2-4 долара за ніж.

+966
NatB 25 серп. 2015 р., 12:15:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ні: це не безпечно. До того часу Туреччина була виконана в перший раз в духовці, внутрішня температура коливалася від 165° до заморожування (з поверхні, напевно, гарячіше). В середині де-то все було в небезпечній зоні (40°F до 140°F), а в грудях розтануло, з печі тепло так, деякі частини, які можуть перебувати в небезпечній зоні протягом більшої частини процесу приготування. Холодильник не миттєво охолодити всі груди: це почалося охолодження її поверхні, а всередині печі тепло ще подорожувати. Це була значна кількість часу, перш ніж всередині все нижче небезпечної зони; в поєднанні з Час нагріву, частини грудей може витратив кілька годин ні холодний, ні тепла достатньо, щоб бути безпечним.

При варінні м'яса йде так далеко, як це не так, відповідь завжди буде баланс між "не хочу витрачати м'ясо" і "є реальний шанс, що якщо це буде пізнавально." Це тільки здогадуватися, яким чином ваш вечеря піде. Не ризикувати.

+886
dnk 12 лист. 2013 р., 01:03:01

(так, я знаю, я чіт шляхом розміщення відповіді)

Я не думаю, що там може бути реальний відповідь на це питання.

Там повинні бути десятки "автентичні" рецепти фалафель і хумус, і я не кажу про європеїзований варіант рецепта.

У випадку з хумусом, може бути, горох свіжий або сухий, може бути, оливкова олія відрізняється (generic проти холодний прес), може лимон більш або менш солодкий, може, тахін домашня проти покупне.

Може бути, суміш купажіруют з гладкою текстурою або просто достатньо, щоб шматки в ньому, може бути, це була рука подрібнювали в ступці?

Ви бачите там може бути багато варіацій, а не тільки на рецепт, але на самі інгредієнти.

Якщо ви хочете зробити хумус і фалафель в домашніх умовах, вам потрібно знайти рецепт (або, 2, 3 і більше), який звертається до вас, і експериментувати з ним до додати більше або менше від того, чи більше або менше іншого чогось так що ви можете знайти рецепт, який вам дійсно подобається.

+885
user195194 17 квіт. 2016 р., 02:50:07

Заміна банку печаток різних кольорів, кольорові гумки, або при перемиканні на квадратні контейнери, різнокольорові кришки. Крім того, коло з пергаментним або вощеного папером на поверхні йогурту. Вік також має білу пластикову кришку (див. Амазонки), який можна розмістити на баночках, які ви хочете виділити. Дивіться також цю ємність кришкою. ...і це.

+872
wollw 6 січ. 2020 р., 20:14:30

Для приправи чавуну посуд використовуйте мінеральну олію (харчова)

+858
Nixxxcom 17 бер. 2012 р., 14:10:49

Як щодо тонко-нарізані персики? Представляється актуальним на південні теми і в додаток до важкої бурбон смаком та іншими фруктовими нотами.

Ви могли б замінити з агави для персикового сиропу, якщо ви хочете жити на околиці.

Ревінь також Південної класики, що може бути цікавим доповненням. Але я не знаю, як ви б реалізувати це.

+856
Niall Cosgrove 2 груд. 2011 р., 19:32:44

Я недавно спробувала зробити Корейська гарнір gamja jorim. Хоча смак був на місці, він помітно відрізнявся від того, що доступно в місцевих корейських ресторанах з-за відсутності масла.

Багато гарнірів подають в наші місцеві ресторани корейської кухні мають значну кількість нафти, і я хотів би знати яке масло мені слід використовувати і в який момент слід це масло додається? Його слід додати у сковороду під час приготування або після приготування?

+820
Dylan Mackie 30 груд. 2012 р., 22:11:11

Аннато (або ачіоте) іноді використовується в Португалії, Іспанії і широко використовується в англійській сирів, таких як Глостер і деякі cheddars, включаючи французький Mimolette; це було не так вже важко знайти в Німеччині, з мого досвіду, коли я там жив, хоча я думаю, що, як правило, купують його в невеликих ринків у веденні турецьких іммігрантів та інших етнічних ринках. Так що я міг би оскаржити твоє твердження, що це особливо важко знайти в Європі, це безліч продуктів харчування і є визнаним добавка (E160b).

У Мексиці аннато є поширеною альтернативою шафрану, щоб ви могли йти цим шляхом, хоча я уявляю, що шафран коштує дорожче, ніж навіть поштою замовлення насіння аннато. Куркума володіє кольором, без приємний аромат аннато приготованими маслами. (Свіжий куркума володіє хорошим власним смаком, однак).

+782
PaolaG 15 квіт. 2019 р., 21:48:22

Я думаю, що красу італійської кухні знаходиться в його простоті. Більшість класичних рецептів були менше інгредієнтів, ніж ви думаєте, і не дарма. Якість і свіжість цих продуктів є ключовими, але більше не краще. Якщо ви хочете, щоб м'ясо блиск використовувати мармуровий стейк (наприклад, шийна частина курчати) і додати молока, щоб м'ясо / рослинна суміш під час приготування їжі для солодощі. Як і для всіх рослин і рекомендації спайс, я не фанат. Знову класичний рагу Болоньєзе приправляють тільки з мускатним горіхом, сіллю і перцем - навіть не будь-часник. Також, Що стосується інших видів м'яса, я кажу "Так", але в м'ясної суміші, я кажу "ні". Тосканської версії часто використовують дикого кабана, який є великим. Я б сказав, що ні багато-мармуровий стейк з ваших улюблених м'яса зробити хороше рагу, але не перевантажуйте себе з м'ясом сумішей або екзотичні, трудомістких процесів приготування їжі. Просто і практично завжди дає кращий результат для цієї страви.

+776
BaconDouglas 22 січ. 2019 р., 10:06:53

Та ви б кілька кожного інгредієнта з 4

Готувати часу не просто помножити на 4
Тільки в одній каструлі потрібно варити довше - близько 20% ??
Вам потрібно буде стежити за тим, коли це робиться
Якщо ви розділяєте на 4 каструлі, то ви можете використовувати цей рецепт Час приготування


+751
Sheila Johnston 30 лип. 2018 р., 20:13:16

Мінуси:

 • Мідь є токсичним. Ви повинні отримати всередині підкладка з оловом. Олово має дуже низьку точку плавлення і може розплавитися в процесі приготування. Навіть якщо це не так, вона не перестане з використання, а каструля повинна знову вишикувались. Я не знаю, наскільки легко це знайти когось, хто лінії, але в наш час це не так часто. Крім того, ви можете купити мідну каструлю з тонким внутрішнім раковина нержавіючої сталі, яка не потребує повторної облицювання. Ви повинні купити його від хорошого бренду, щоб бути впевненим, що ти отримаєш в основному мідь (на відміну від в основному нержавіюча сталь), і ви втратите перевага великих мідних теплових дифузії.
 • Мідь-хімічно активний метал, ви не можете покласти його в посудомийній машині (хоча, це не потрібно більше догляду, ніж чавунні - це просто більш проблематично, ніж нержавіюча сталь).
 • Мідь-це дорогий метал. З-за низького попиту на мідних каструлях, вони є нішевим продуктом для людей, які дуже хочуть, і це збільшує їх ціну ще більше. Очікувати, щоб заплатити €200 до 300 на мідній сковороді.
 • ви не можете використовувати мідну сковороду на індукційних. Ви можете використовувати його на газ, але він, ймовірно, знебарвити/чорніють.
 • мідь є важким. Він має ще більшу щільність, ніж чавун (хоча різниця не суттєва).

Плюси:

 • Мідь має деякі великі опалення якостей. Насправді, це кращий метал для приготування їжі (може срібло краще, але я не чув з срібла каструлі і не мають номерів). Він має п'ять разів теплопровідність заліза. Проблема, після того як ви прийняли всі відповідні змінні під увагу, ви прибудете в приблизно такий же питомої теплоти на кубічний сантиметр, як залізо. Таким чином, при нагріванні при постійній температурі, каструлі з міді дасть вам той же опалення рівність як залізний піддон такої ж товщини. Якщо температура змінюється, мідні каструлі будуть реагувати набагато швидше, який є гарною річчю. Прикол: я не думаю, що хто-небудь робить мідні каструлі такої ж товщини, як залізні сковороди, і тонка мідна сковорода тепла нізвідки, а також товсту чавунну сковороду.

Приклад: подивіться на цього пана. Це €220 мідної сковороді, товщиною 2 мм (Ніколи не купуйте "мідь" сковорідки, які не розкажуть вам товщину, вони в основному з нержавіючої стел з тонким мідним покриттям зовні). Мене €15 чавун лист товщиною 5 мм Він не має швидка реакція на мідь, але він повинен бити тонкої мідної сковороді в повільне, рівномірне нагрівання і збереження тепла.

Підсумок: я не бралася за мідні каструлі, але не зробив цього через ціни, хоча вони можуть тепло краще, ніж чавун. Якщо ви хочете вкласти гроші, ви можете їх спробувати і розповісти нам, як все пройшло. Я ніколи не чув бронзові сковорідки поза історичного контексту, але я думаю, вони поділяться мінусів міді (за винятком, може бути дешевше), і я мав би побачити цифри за опалення якостей.

+668
Kartik Yadav 27 серп. 2011 р., 08:18:18

Я знаю про додаткового часу приготування, необхідні для приготування заморожених м'ясо су-вид. Крім того, є додатковий ризик в приготуванні м'яса су-вид з заморожених?

+664
Meenal G 12 лип. 2017 р., 21:25:16

Так, я чув це запропонував, використовуючи вологий/сухий наждачним папером і килимок для миші. Це дуже недорогий спосіб, щоб відповідати точильний камінь, і ви можете використовувати наждачний папір з тієї ж зернистістю, щоб провести прекрасний край.

Ви скотчем пісок-паперу разом, так що вона обертається навколо килимка, а потім витягти ножа і наждачний папір з краю трейлінг. Це означає, що ви використовуєте наждачний папір у протилежному напрямку, як точильний камінь. Після того як ви працювати до найтонших піщинок паперу, ви можете використовувати польський ювеліра і шкіра штропы для по-справжньому гострі як бритва краю.

Тому що гумовий килимок для миші/піна має деякі дають, цей метод створює опуклий край яких залишається гострим довше, що V-відрізка, тому що в ньому більше металу за краї. Він також ще представлена дуже гострим кінцем для різання, навіть більше, ніж еквівалент з V-вирізом спереду скосу.

Використовуючи наждачний папір також буде коштувати невелика частина того, що ви витрачаєте на хороший точильний камінь, який буде працювати вам $50 або більше за один камінь.

Цікаво, який пісок використовувати? Є повні таблиці тут і тут. Однак, тут-посилання Міні-столик для вас:

Ім'я / рейтинг США грит / використовувати

 • Груба / 100-400 / зняти багато металу. У країнах з низьким кінці діапазону, що використовується для покращення лопаток, виймаючи великі фішки, або відновлення огризнувся очок. На більш високому кінці діапазону зернистості, використовується для установки кута нахилу і відновлення дуже тупі по краях.
 • Середній / 400-700 / видалити помірних кількостях металу. Для переробки кромки встановлені з грубими піщинками, і для відновлення помірно затупилися сегментів. лез. Може використовуватися, щоб встановити кут нахилу, але це займе значно більше часу. 600 грит-це загальна точка для початку за стандартною заточування.
 • Штраф / 800-1200 / для обробки лезо або доторкнувшись до злегка тупим лезом. Близько 1000 грит, ви отримаєте щось еквівалентно заводської околиці, припускаючи, що ви використовуєте один і той же кут нахилу. Керамічні стали піщинками в цьому діапазоні.
 • Додаткові-штраф / 2000+ / для полірування. Вища Крупки створити блискучими і гостро, до 8000+ абразив ви отримуєте дзеркало обробки і різкість еквівалентно небезпечною бритвою. Якщо ви збираєтеся морочитися з допомогою вівсянки така висока, шкіряний ремінь і полірувальні пасти може служити вам краще, ніж навіть керамічної сталі; стали б зниження гостроти кромки з використанням.

Джерело: шкурка-килимок заточування

Файл source2: відточування техніки і пояснення

Редагувати: інший спосіб використовувати наждачний папір у заточка -- розширення асортименту грит на Спайдерко Sharpmaker

Я в даний час за допомогою наждачного паперу зробити дуже грубий камінь для заточування дуже тупий крайки на мій Спайдерко Sharpmaker. Загорніть мені обидва нормальні кутові камені із смуги наждачним тканиною або 220-наждачним вологого та сухого наждачним папером, а потім утримувати його на місці з середніх затискачів. З низькою кам'яної Sharpmaker поставляється з 800-грит Керамічний, це економить годин у порівнянні з використанням звичайних каменів. Це також значно дешевше, ніж алмазні камені вони продають; для великої ванної кліпів і пакет наждачного паперу, я заплатив $7, проти близько 37 $для алмазних стрижнів.

+658
Dly 3 бер. 2014 р., 09:14:54

Я хочу зробити гарбузовий заповнені печива на вечерю Дня подяки. Я знайшов відмінний рецепт гарбузом і фетою випічка, але це вимагає філо/тісто філо. Чи можу я використовувати замість листкового тіста тісто, щоб зробити його більш оборотність-як? Якщо так, то як це змінити в підготовці?

+595
Legoguy 3 черв. 2016 р., 23:31:59

Я читав, що є те, що називається Чорний часник там. Що спільного вживання чорного часнику? У чому відмінність його від звичайного часнику?

+535
Mehdi Heydari 27 лип. 2015 р., 01:47:14

Видавіть печений часник з середини міцні кліщі. Це також працює для приготування соку з цитрусових фруктів.

+514
Frome 17 квіт. 2013 р., 23:19:33

Я вважаю, що бидлом ви маєте на увазі японські Waygu - є ряд порід, в рамках цієї теми, але є важливі моменти:

 • Генетична схильність до виключних мармуровість і ніжність
 • Тварини ручний масаж від фермера, через нестачу місця для худоби, щоб вільно бродити
 • Годували зерном, а не травою годують, як худобу, як правило, на прив'язі або написав за своє життя.
+450
mariaczi 19 квіт. 2015 р., 03:42:59

Комерційні гоголь-моголь практично завжди має мускатний горіх в ньому, так що потрібно просто додати до цього. Хоча це легко, щоб захопити речі, варто зробити свій власний гоголь-моголь, якщо ви хочете підняти свій досвід ніг на декілька ступенів.

Я не можу уявити подрібнення мускатного горіха на дому - це повинен бути чертовски м'ясорубку, і важко було б не менше, ніж цілий мускатний горіх одночасно, що дуже багато мускатного горіха. Звичайно, є також той факт, що є більш просте рішення і я його вже - мускатний горіх тертці.

Замість того, щоб використовувати старі терки (і маючи свій "тертого інше" на смак мускатного горіха, який може бути постійним) ви просто отримати один з цих маленьких терок - це відсік у верхній частині для поточного мускатний горіх ви натирання, як треба зберігати, і Вам тільки натерти мускатний горіх на ньому, тому він не отримує нічого з того, що ви не хочете nutmegged. Ви вискочити мускатний горіх, натерти на терці, що вам потрібно, і вставити його назад у частину зберігання до наступного використання.

grater image from chickensintheroad.com - not affiliated, just looked for a nutmeg grater image.

+402
adam macer 22 лип. 2018 р., 23:36:19

Я часто читаю, що додають сіль на смак' я намагаюся не додавати сіль до тих пір, поки моє Каррі на смак.

Однак, іноді мої пальці занадто великі для моєї палітри, і страва буде надто солоним. Чи є спосіб, щоб зберегти солоні Каррі?

+399
ingo Cabs Jaisalmer 8 бер. 2010 р., 10:21:58

Я вважаю, що шкоди, якщо ви залишите сирого м'яса виявили в холодильнику лежить, що більше бактерій буде ввести, більше кисню надходитиме (заподіяння швидше множення бактерій), і вода буде бігти (викликаючи сухості, яка, ймовірно, уповільнює розмноження бактерій, але посилює м'ясо, тому розглянемо сухість буде погано, я не роблю в'ялене м'ясо). Будь ласка, ігнорувати смердючі запахи, що врятуватися; просто вважати якістю, що один непокритий шматок м'яса після того, як ми в кінці кінців готувати.

Наскільки швидше буде їжа псує (відсоток, у порівнянні з тим же м'ясом, загорнутий у поліетиленову плівку)? Вважаю, що м'ясо з шкірою, як цілу курку, не виробляється стільки, скільки м'ясо без шкіри, як трохи курячої грудки, а то фарш буде вироблятися найбільш. Я бажаю що я мав деякі відомості, щоб переконати мою сусідку, щоб покрити його м'ясом; є дослідження з цього приводу? Не соромтеся відповісти замість цього на молоко, якщо є додаткові дослідження для його.

+385
Maksim Garkavenkov 13 квіт. 2012 р., 06:25:13

http://www.seriouseats.com/2010/06/equipment-how-to-buy-a-wok-which-wok-is-the-best.html

Прочитати це. Відмінний рада.

Коновки працюють на електротязі. Але вам доведеться купувати вуглецевої сталі, не антипригарні.

Не важить. Він відмінно працює. Спробуйте!!

+371
Spikylee 30 черв. 2011 р., 17:32:38

Щоб зберегти тісто, додати молоко в тісто. Також, щоб заощадити тур сухий торт/кекс, полийте на нього трохи цукрового сиропу, щоб ваш торт. Він буде зволожувати її.

+358
Emmet Keogh Claudio 17 січ. 2016 р., 17:48:30

Я збираюся припустити, що ви використовували тісто для скоринки вашого пирога.

Ви зробили скоринку самостійно або ви використовувати магазин купив скоринки? Якщо ви робите скоринку самостійно, то є кілька речей, які ви можете зробити, щоб скоринка "хрусткою."

Ви можете трохи змінити рецепт з кори і перетворити його в пісочне тісто, а не листкове тісто. Пісочне тісто дуже схожий на смак до листкове тісто, але через злегка різних співвідношеннях і підготовка, текстура ближче до того, що ви бажаєте. Вона використовує менше жиру у співвідношенні Борошно(приблизно 2:1 Борошно з жиром) і повністю включає в себе вершкове масло і борошно. Більшість рецептів печива скажуть, що ви не змішувати тісто і воно не вийде лупиться. Оскільки ви хочете, навпаки, ви повинні на спеціально повністю перемішати. Це призведе до менш лупиться, пружною скоринкою. Нарешті, додавши яєчний жовток і дасть Окрайцю деякі додаткові хрускіт.

Ці зміни будуть гарантувати, що смак все одно досить схожі, а текстури стали трохи ближчими до того, що ви хочете.

+358
Kimitaka Hiromachi 30 серп. 2016 р., 17:15:46

На жаль, традиційний рецепт доса вимагає урад дав. Але оскільки u не можете використовувати його, ви можете приготувати доса з використанням пшеничного борошна, або простий Рава доса під терміном sooji, використовуючи в якості основного інгредієнта. Є спеціальні доса називається Нер доса, який є регіональним рецепт з штату Карнатака в Індії. Він використовує тільки рис, до щастя. Змолоти рис разом зі свіжою кокосової стружки і солі тонкого тіста. Змішати воду, щоб зробити його ще більш тонше. Він не повинен покрити спину laddle. Це правильна послідовність. Зробити доси з ним . Вихровий доса пан, а не поширювати тісто laddle. Але ви будете отримувати м'який доси тільки. Сподіваюся, що це допомагає. Удачі.

+354
Scuby 6 січ. 2017 р., 19:10:07

Випічки соди і кислоти з сушеної сколотин не повинна реагувати на будь-яку значну суму до зволоження суміші, тому він повинен працювати. Пам'ятайте, випічки порошок кислоти і бікарбонату натрію в цьому, може, й мало , крім кислоти і реагенту; ваш мікс буде мати велике буферних інгредієнтів, а також.

Я б не стала додавати масло в суху суміш, хоча поки ви не готові зробити млинці, разом з водою.

+352
Oldman99 24 лист. 2015 р., 21:11:25

Я двічі намагалася слідувати інструкції на тушковані ніжки індички в "харчової лабораторії" Джей Кенджі Лопес-Альт. Він дуже схожий на цей рецепт: http://www.seriouseats.com/recipes/2013/11/red-wine-braised-turkey-legs.html

Основні відмінності полягають у тому, що книга закликає до закритій каструлі (я припустив, що він мав на увазі причинив) і для обсмажування з обох сторін, а не тільки з однієї сторони ноги.

Так ось що я зробив, і ноги вийшла досить жорстка і трохи суха.

У перший раз я використав весь бульйон який здебільшого занурений ноги і я не поглядати на термометр, який повинен 180º внутрішні, перш ніж я витягнув їх. Я знаю, що це занадто жарко.

Другий раз я обпік бік шкіри ніг, прибрали їх, додав поблочное моркву, цибулю і селеру і 6 градусів. на складі, і поставити на ноги, просто довести до кипіння, потім поставити в духовку 275º. Протягом 30 хвилин вони були вже 150º! Вони повинні готувати на 2-3 години і здавалося, що це було дуже жарко і дуже довго. Акції були майже на 180º. Отже, я витягнув ноги і каструлі і охолоджують його, поки я розібралася, що робити. Я прибрав більшу частину акцій, так що ноги сиділи на овочах, а не в воду, і поклав його назад з нещільно закритою кришкою. Він прийняв годину, щоб отримати назад вгору до 150°, потім 30 хвилин, щоб дістатися до 160 градусів і потім лише 12 хвилин, щоб дістатися до 169º що, коли я витягнув їх, щоб дати їм відпочити під фольгою намет на 30 хвилин. Я залишив термометр щуп і побачив, що він не отримав ні вищого, ні віднесення приготування. За даними колагену книгу темне м'ясо буде танути між 160⺠і 170 залишивши вас з ніжною виделки для м'яса.

Будь-які ідеї про те, що я йду неправильно? Я навіть перевірив мій термометр, а температура в приміщенні здається правильним і заливають киплячою водою 208º, який підходить для моєї висоті 2300'.

Спасибі,

Монті

+294
Avi Singh 18 груд. 2015 р., 03:21:54

Я молодий хлопець так і не навчився готувати. Я хочу знати, що ви думаєте, що деякі "повинен знати" ідеї про те, як навіть почати.

Я знаю, як робити рис і якщо після підручник, як зробити його з куркою, Макарони з томатним соусом, смажені яйця на грінках, базові речі.

+294
kang zhao 8 лист. 2016 р., 04:24:39

Я вже деруться три великих яєць за один раз. Я їм один, і покласти решта в холодильнику в герметичному пластиковому контейнері. Я роблю Салат з яйцем з недоїдені бутерброди протягом найближчих двох днів, додаючи різні речі, як цибуля біт, кріп, гірчиця, гострий соус, лимонний перець, скибочки сиру і т. д. Яйця смак просто відмінно. Герметичний контейнер зволожує їх.

+253
Francis Avila 27 лют. 2015 р., 05:01:23

Так що цей рецепт (лимонний пиріг), дзвінки по 3 столові ложки грецький йогурт. Що б добре замінити грецький йогурт? вершки або вершковий сир? І це вплине на кінцевий продукт?

+175
Dante Brandolini 6 лист. 2011 р., 00:57:43

Щоб зробити шоколадне печиво товсте і м'яке на смак, потрібно охолодити тісто перед випічкою.Додати розтоплене вершкове масло у вашому рецепті і використовувати коричневий цукор замість білого цукру.

+133
Steve DC 1 бер. 2010 р., 07:53:14

Я не думаю, що є загальна відповідь на це питання. Є сотні чи можливо тисячі типів хліба по всьому світу, з великою різноманітністю фактур і розподілу отворів.

Немає конкретного слова, що охоплює цей аспект хліб... наприклад, як хали і булочки дрібно текстурований хліб збагачений з маленькими отворами, але не було б не може бути знайдений в розділі "сендвіч хліб" і я не можу пригадати жодного сайту, який би включав їх обох.

Аналогічно, італійський хліб чіабата, а тепер-знаменита "немає замісити хліб" є як великі продірявити хлібом, але я не впевнений, що пошук буде охоплювати їх обидві. (Посилання на рецепт Кендзі АЛТ, якщо ви хочете спробувати це.)

Найближчий ви можете прийти-це поняття, яке може бути зокрема в США, я не впевнений, що "ремісничий хліб" має великі отвори, так як це представляється кодове слово для конкретного типу булка, зроблена з тривалої ферментації і високий рівень гідратації, що викликає великі отвори, і дуже жувальні і хрусткі текстури. (Особисто я вважаю, що ярлик нерозумно, як якщо б поняття, що булочки, збагаченням дрібною текстурою, дрібно-продірявити хліба не вимагає стільки майстерності, щоб створити.)

Якщо ви дійсно хочете вивчити цю тему, я пропоную дізнатися більше про хліб взагалі через один з безлічі відмінних книг на цю тему. Вони дадуть вам огляд деяких сортів хліба в світі, а також запровадження методів, що використовуються для їх створення.

Три варіанти, які можуть вам почати включати:

Особисто я собі всі три перерахованих вище.

Редагувати: Заздалегідь спроби рецепта, немає єдиного способу дізнатися, чи є результат буде великі отвори або невеликі отвори. Немає достатньо стандартної термінології, яку ви можете застосовувати весь час. Деякі терміни, які приходять на розум, щоб шукати включають:

 • Для великих отворів: відкрите м'якушки, текстура, повітряний.

  Хоча, строго кажучи, не звертаючись безпосередньо до розміри отворів, батони з написом "ремісник" або "рустик", швидше за все, цю категорію.

 • Для малих отворів: закриті м'якушки, тонкою текстурою, щільна.

  Знову ж таки, хоча і не абсолютна, хліб збагачений (багато яєць, молочних продуктів, або цукор, або всі три) , як правило, потрапляють в цю категорію.

Як і раніше, єдиний спосіб дізнатися намір автора точно читати опис вони забезпечують уважно, і подивися на будь-які фотографії, вони можуть мати загальний (припускаючи, що вони показують зріз батона, а не просто папірець).

+62
NateGreat8 5 серп. 2012 р., 12:54:51

Я купила базилік на ринку фермі у Флориді. Фермер сказав, щоб обгорнути вологим паперовим рушником навколо стебел, а потім поклав його в коричневий паперовий пакет, і він буде тримати протягом декількох днів....до тижня. Я зробив це, і це працює! Тепер у мене є свіжий базилік на кінчиках моїх пальців.

+44
Jacy Marks 23 вер. 2012 р., 14:38:07

Я просто прид пакетик сухих дріжджів і начебто нормально (все одно з піною склянку, так як я типу). Я можу піти далі і використовувати той же самий пакет дріжджів, щоб спекти хліб (у тому числі її об'єм рідини в загальному інгредієнтів) або він йде зараз? Це здається марною тратою, щоб не використовувати його.

+39
Scott DV 9 черв. 2013 р., 20:04:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil