Яка мета просіювання сухих інгредієнтів?

Яка мета просіювання сухих інгредієнтів (ЕСП. з борошном)?

Я чув в одному місці, що це було, тому що це кращий спосіб, щоб перемішати їх. Я десь чув ще, що це залишок від коли борошно використовується для раніше містять деякі полови. В чому реальна причина? Коли хто-небудь ще це потрібно?

+88
beeblebrox 21 лист. 2010 р., 18:36:47
33 відповідей

Я підозрюю, що ваш сир, кисле молоко.

Це відбувається зі мною, якщо я перегріти суміш, особливо в присутності кислоти. (У мене немає ніякого досвіду з використанням пива.) Крохмаль є в якості підстраховки, щоб запобігти це, але, очевидно, це не є непогрішним.

Зменшіть вогонь і спробуйте додати трохи більше кукурудзяний крохмаль - він не може повернутися до ідеальним фондю, але ви можете бути в змозі витягнути його назад на їстівні.

+996
Lithodora 03 февр. '09 в 4:24

Використовувати замість маранти. Кукурудзяний крохмаль зазвичай ГМО.

+983
Aladin 5 трав. 2011 р., 17:40:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

По-перше, це не повітря, що робить молоко зіпсувати, але мікроби, які потрапляють в і рости там. Так тримати його прохолодно-це одне, інша справа, не отримуючи мікроби там.

У мене молоко в мій кабінет поза холодильника до близько 20 °C протягом робочого дня без проблем (у мене є холодильник, але там, де я поклав його, якщо я не закінчу пакет в той же день). Молоко пачками сюди приїжджають з кришками гвинта, тому я закриваю їх знову негайно, і в порівнянні з розпечатувати пакети ми повинні були перш, ніж це робить молоко набагато довше.
Я також зберегла молоко і т. д. на зовнішній підвіконня вікна офісу, коли прохолодніше на вулиці.

Мій досвід роботи з УВТ молоко: воно робить смак дещо відрізняється від microfiltrated/ЕСЛ/"свіжого" молока, але є також, здається, щоб бути відмінності - я ніколи не розумів людей, які говорять про огидний смак, поки якось у мене була огидна дегустація молока UHT (французький бренд купувала в Італії). Повідомлення: може бути, варто трохи навколо і чи намагалися ви знайти ультрапастеризоване молоко, яке за смаком на каву. Кумедний факт: є люди, які люблять молоко краще, ніж "свіже молоко, наприклад, мій батько парного молока завжди була асоціація, будучи розпещеним, він сказав, що їх молоко було зіпсовано/початку гадити так часто, коли він був дитиною.

А 1 л-це стандартний розмір пакета молока ось, молоко теж продається в невеликих упаковках (я бачив 500, 250, 200 мл). Є також згущене молоко. Різноманітність у нас тут без додавання цукру, так нагревшиеся після охолодження вона триває лише трохи довше, ніж звичайне молоко. Але ви можете бути в змозі отримати його у невеликим (наприклад, 150 мл) пакети, навіть якщо ви не можете знайти маленькі молочні пакети.


Інше рішення (з УВТ в звичайні пакети) буде басейн з деякими колегами і швидко використовувати один пакет за іншим, замість того Н відкрите молоко в пакети рвуться паралельно. Більшість груп я був досі такий підхід (хоча у нас був холодильник у кожному місці).


Існують холодні коробки автомобіль подвійного як крихітний холодильник - чи можливо таке рішення?

+859
user272777 18 квіт. 2017 р., 01:32:51

Я взяв 5 фунтів мідій сьогодні на вечерю і не зрозумів, поки я не повернувся додому, що вони ніколи не кладіть їх на лід на транспорті. Це було близько 1,5 годин між купівлею і коли я поклав їх в моєму холодильнику. Вони були в транспортний засіб з кондиціонером весь час, за винятком близько 20 хвилин, коли я забігла в продуктовий магазин. Машина так і розігрівати потім.

Коли я повернувся додому і зрозумів, що там немає льоду я подзвонив в той магазин за порадою і вони сказали, киньте їх, вони, ймовірно, померли. У спробі уникнути водіння майже годину, щоб отримати більше я впустив їх у воду, щоб побачити, спливуть вони або просіли і я бачив їх плавання та пересування. Я припустив, що вони не були мертві в той момент і пішла мити кожен окремо, щоб перевірити їх. Переважна більшість були щільно закриті, лише близько 20 мідій на 5 кг прочинені. Там також був один середній, що була відкрита навстіж, але закрився, коли я поклав на нього води. (Знову-таки, я вважаю, це напевно живий.)

Після знаходження переважна більшість як і раніше щільно закритий, я зателефонувала на ринок, і вони були дуже марні. Менеджер сказав, що вона вставляє свою попередню заяву про те, що вони, ймовірно, мертвий, але якщо вони були наглухо закриті вони, ймовірно, буде ОК.

Отже, мені потрібна порада, я не хочу, щоб наші гості захворіли, але я не наважувався зробити в 1 годині їзди (в одну сторону), щоб забрати більше мідії. Я повинен вважати, що втрати і вечерю? Або я абсолютно безпечним, щоб їм служити????

+849
Barzev 13 лип. 2014 р., 22:12:18

Я планую зробити деякі порошок чилі в ці вихідні, використовуючи анчо, пасілья, і guajillo перець. Нещодавно я купив хороший великий мішок кожного і є деякі питання з приводу порошку чилі. Друга частина цього питання, про налаштування сам препарат, знаходиться тут.

Перша проблема у мене-це термін зберігання. Я постійно читаю, що він повинен залишатися сильним протягом 6 місяців в герметичному контейнері. Я також читав, що я можу млини, суміш перців і заморозити порошок протягом 6 місяців і потім використовувати. Як працює склад?

  • Ці 6 місяців укладають на верхній частині один одного; або шести місяців потенція або іншим способом?
  • Чи є альтернатива підготовки/спосіб застосування подрібненого чилі (порошок), що дозволить мені отримати хороший термін придатності? (Моя головна турбота-не маючи спецій, які тривають вічно, а у них залишаються сильними протягом розумного періоду часу.)
  • Тут "6 міс потенції" почнеться після того, як порошок чилі готують, подрібнюють, або коли перці сушать (або інший час)?
+812
MacPrince 4 черв. 2015 р., 14:13:08

Я наступний рецепт для приготування бульйону рамен. Він каже, щоб використовувати курячий бульйон і прокип'ятити його з кількох свіжих інгредієнтів на 30 хвилин, щоб смак, одним з яких є гриби.

Будучи дуже недосвідчений кулінар я шукала в інтернеті, як обробляти гриби для приготування їжі. На одній зі сторінок я знайшов на норвезький орган з безпеки продовольства і каже, що гриби слід покласти в холодну воду і доводять до кипіння, даючи їм кипіти протягом 10 хвилин, щоб видалити токсини в них, і що це повинно бути зроблено навіть якщо ви плануєте смажити гриби після. Він також, зокрема, йдеться, що вода, яка використовується, щоб відварити гриби завжди повинні бути викинуті, я думаю, тому що токсини змішується у воді, коли ви кип'ятіть гриби.

На моє запитання, Що б ці токсини не потрапляють в мій бульйон, якщо я кладу сирі гриби прямо на нього? В рецепті нічого не сказано про киплячі гриби, перш ніж руки, чи це просто я що-то робити?

Я також бачу багато рецептів грибних соусів/супів, який говорить, покласти сирі гриби прямо в блюдо, як воно робиться, це не та ж проблема?`

Я використовую загальну кнопку білими грибами (печериці).

+790
Jacob Collins 6 трав. 2014 р., 00:15:21

Зазвичай, коли я щось маринад це просто один шматок м'яса. Я можу просто витягнути його і викинути залишок маринаду. Однак, коли я шматочки курки і маринування овочів все в одному пакеті, що це кращий спосіб, щоб видалити вміст? Я повинен просто напружувати мішок над раковиною? Або я повинен просто щипцями і витягнути все назовні?

Я думаю, що моя проблема з обома рішеннями втрачає надто багато маринаду від напруження (не хочу втратити більше смаку, ніж у мене) або потягнути занадто багато рідини за допомогою щипців (я не хочу, щоб мої тонкі розмокне)

Будь-які поради було б здорово

+783
KristMars 22 лип. 2015 р., 03:48:55

У мене може бути (3 фунт?) блок Філадельфія абсолютно вершковий сир. Я просто наріжте її втретє і помітив кілька кишень, що вода в середині сир. Я ніколи не бачив і цікаво, якщо хто-небудь знає, чим це викликано. Це добре в межах очікуваного часу свіжість, завжди був у холодильнику і ретельно загорнув. Кишені прозора рідина коливається від 1-2 квадратних сантиметрів, а в середині сир. Сирні смаки і запахи абсолютно нормально. Хто-небудь може сказати що це?

+759
Darric Davis 18 січ. 2016 р., 14:10:09

У мене немає масла для мого шоколадного печива. Що я можу використовувати замість цього? І скільки? Мій печива вимагає однієї склянки вершкового масла.

+722
Alger 9 груд. 2016 р., 03:26:43

Оптимальна температура для зберігання трав становить близько 12 градусів за Цельсієм, що становить близько 55 градусів за Фаренгейтом (53.6 насправді).

Якщо ваша стільниця або коморі поруч з цією температури, то ви не повинні поставити в холодильник ваш свіжих трав. Якщо необхідно, охолодіть їх, вони будуть виділяти вологу, яка буде конденсуватися на листках і зробити їх менш весело. Ви можете використовувати паперовий рушник або такі, щоб захопити вологу, так що він не конденсується, але листя продовжують втрачати вологу, що робить їх менш хрусткі/вертикальному положенні і змушуючи їх або у Віль або повністю всихають.

У кінцевому рахунку, краще всього використовувати їх свіжими.

+701
macieksk 9 груд. 2011 р., 13:26:52

Щоб відповісти на це питання, ми повинні звернутися до оракула: http://www.goodeatsfanpage.com/season3/Cookie/CookieTranscript.htm

Відповідна цитата:

"Ніщо не впливає на печиво текстуру більше, ніж танення характеристики свого жиру. Масло має різкий точка плавлення означає, що, е-е, всього на кілька градусів різниця між твердим і рідким станами. Таким чином, оскільки перетворення відбувається при відносно низькій температурі, в результаті чого тісто спреди до установки."

Проблема в тому, що вкорочення плавиться при більш високій температурі, ніж вершкове масло і печиво з укороченням, як правило, зросте більше , ніж вершкове масло печиво. Таким чином, ваші проблеми, ймовірно, не залежить від типу жиру.

Я підозрюю, що температура жиру може бути причиною проблеми. Якщо ваші олії з холодильника і вкорочення був кімнатної температури, потім вкорочення печиво буде танути швидше, а зростання менше.

+701
DMTintner 5 трав. 2019 р., 17:18:22

Я планую за час далекого походу, і я хотів би додати деяку різноманітність в мою їжу. Робить соєвий курка обов'язково зберігати в холодильнику? Це тримати на пару днів?

+660
Luckie Hao 6 лист. 2014 р., 19:23:47

Трохи бульонного порошку або кубиків (зазвичай приходить в курка, овочі, яловичина і свинина), а потім додати будь-які спеції, які ви хочете.

http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=393351 http://www.amazon.com/dp/B001J8V54M/ref=cm_sw_r_tw_dp_3DXltb0TD4K09Q09

+624
alpineknight 10 вер. 2019 р., 09:16:51

Вимірювання соковижималка горщик 5 мл=1 чашка. Так що повний горщик 12 склянки становить 60 унцій.

Якщо ви звикли до 8 унцій, котел буде давати 7,5 склянок. Кава стандартний 7 або 8 грам на склянку води для нормальної дегустації кави. На 7 грамів на чашку, ви б у 52,5 грам кавовій гущі в каструлю. У 8 грам, необхідно використовувати 60 грам.

Якщо ви звикли до 6 унцій, котел буде приносити 10 чашок. Кава стандартний 7 або 8 грам на склянку води для нормальної дегустації кави. У 7 грамів на чашку, ви б по 70 грам кавовій гущі в каструлю. У 8 грам, можна використовувати 80 грам.

+606
Mwamburi Harold 21 трав. 2018 р., 09:36:07

Я знаю, що яєчна шкаралупа складається з приблизно 92% карбонату кальцію. Залишковий відсоток маси-це матриця білка. Я знаю, що оцет (5% оцтова кислота) розчиняє карбонат кальцію. Будь-яка інша їжа (наприклад, лимонного соку або інший кислоти) розчиняє оболонку яйцеклітини. Якщо так, то як довго триватиме цей процес?

Я хочу, щоб розчинити оболонку яйцеклітини, перш ніж я софт-варити.

+600
Ivan Barbosa 29 трав. 2016 р., 18:11:46

Не звертай увагу на попередні відповіді.... У мене є одна!

У мене була важка колотим льодом наркоманією протягом 5 років, і я придумав кілька способів, щоб допомогти зберегти колотий лід пухнастий і сухий. І повірте мені, коли я кажу, я пробував майже все.

В першу чергу, ви повинні змішати/розчавити лід в замороженому блендер! (тримати в морозилці протягом принаймні 2 години до дроблення льоду (я тримаю мій блендер там 24/7, тому що тиснява в цілому багато, і часто). 2-ой, при змішуванні не витрачайте більше, ніж 45-60 секунд стає лід в блендер, подрібнення його назад у морозилку.

Найголовніше, переконайтеся, що контейнер можна зберігати будь-які дробленого льоду замерзло... я виявив, що миски з нержавіючої сталі дуже добре допомагає пухнасті і сухі причина....

І....хоча ви не повинні в наступному, він робить величезну різницю, якщо у вас немає Саб Зіро морозильна камера... і ось поставивши кілька блоків сухого льоду в морозильній камері під/під подрібненим льодом. (Робите пошук Google і знайти місцевого постачальника сухого льоду і зробити клацання або два в день вашої партії).

Я тримаю металевої картоплем'ялкою в морозилку. .Я використовую його, щоб змішати лід, якщо він не зовсім пухнастий і сухий.

*Додатковий рада для проведення пухнастий лід в лічку/невеликий кулер... Ніч, перш ніж покласти на будь-який розмір чашки(и) ви збираєтеся перевозити всередині холодильника і заповнити його з звичайний лід, а потім покласти весь охолоджувач в морозилку....на наступний ранок, коли ви видалите заморожені чашки, ви будете мати ідеально 'вбудованими' точкою для чашки ти будеш носити/транспортувати. Заповнити вашу чашку(и) з колотим льодом і негайно покладіть його назад у морозилку, поки ви не будете готові вийти за двері. Коли ви будете готові, зробити крутіше, і додати сіль! І я не маю на увазі крайньому разі... я кажу як 1/4-1/2 склянки за 5 фунтів льоду. Сіль знижує температуру льоду значно і я гарантую, якщо ви використовуєте алюмінієві чашки/кухлі для коленого льоду і покласти його в порожній простір в холодильнику (де ці порожні стаканчики були) і покрити його/закрити кришку, ви будете мати 8 годин підряд перед цим пухнастим лід починає танути.

Я знаю.....Я знаю, це насправді біса сумно, що я знаю це лайно.

До речі, мінусовій морозильник-ваш кращий вибір.

+599
StevenXavier 4 вер. 2019 р., 07:01:09

Я влаштовую вечірку і потрібно купити більший горщик, щоб приготувати Гамбо для такої кількості гостей у мене буде. В даний час я готую рагу в меншому товстим дном всі одягнені горщик. Ру-це арахісового масла, і я роблю добре готувати його в ці горщики я в даний час володіють. Я дивлюся на купівлю горщик із магазину постачання ресторану і хотів би знати, якщо ці горщики будуть працювати для ру/Гамбо і, якщо є розходження між приготування в алюмінієву каструлю або бак з нержавіючої сталі.

Алюмінієвий фондової горщик, стандартний важкий вага 3/16 дюймів (4 мм).

або

18/8 з нержавіючої фондової горщик з 5 міліметр товщиною алюмінієвий сердечник

Схоже, тільки великі горщики класифікуються як табурет. Ці занадто тонкі для моїх цілей?

+529
juha 12 вер. 2016 р., 10:28:21

enter image description here

Шукати білий натяжний знаків це свідчить про халапеньо старий і пережив стрес, здається, що бути дорослими і переносять сухості рази збільшує щось у свій внутрішній масло, що робить їх більш пікантними, звичайно, немає ніяких наукових доказів цього, і кожен халапеньо варіювати її рівень пекучості, але в середньому я вибрав їх і вони ніколи не повернути мене червоний

до речі, колір не має нічого спільного

джерело: повірте мені, я живу в Мексиці

+492
vicco 7 лют. 2012 р., 18:59:02

Тобто, необхідно кислоти для запобігання окислення. Єдина можливість не допустити потрапляння повітря в ваші яблука, а якщо покрити їх з якою маси ви, напевно, не побачити коричневий колір в будь-якому випадку...

+447
Abolaji Filani 14 жовт. 2016 р., 03:32:11

Я б гасимо каструлю після кожної каструлі і передати соки в маленькій мисці, щоб зробити соус

Я хотів стерти/чистий (без мила) сковороду після кожної партії.

Після останньої партії, передачі змісту миску і зробити соус з минулим Пан капежом і що у вас вже є.

+399
Gabriel Silva 3 трав. 2015 р., 09:05:12

Можна розтопити ще 1/4 склянки шоколадною стружкою і додати вершкове масло, яйця і цукор, перш ніж включати борошно, яку ви могли б зменшити на 1/8 чашку або так.

Вершки масло і цукор, потім змішування в яйця спочатку дозволить вам змішати борошно і скласти фішки з мінімальною дією, що робить печиво більш ніжним...ви хочете змішати борошно якомога менше, тому вам не розвинути клейковину і в кінцевому підсумку з більш жорстким печивом.

+381
user2547576 2 лют. 2014 р., 14:56:26

Якщо банани були зеленішими на стороні, вони б довше смажити, ніж банани поспелее, як у вас. Чим більш стиглі банани, тим вищий їх вміст цукру, і тим швидше вони будуть карамелізуватися. Єдиний ефект окислення підвищується швидкість карамелізації. Вони будуть робити, коли вони м'які і коричневі, але будьте обережні, не дозволяйте їм спалювати з вмістом цукру зробить їх коричневий менш ніж за 10 хвилин.

+370
Jace Rhea 15 лист. 2014 р., 00:07:04

Як ми можемо розрізняти смажений рис, pulav і бір'яні? Як ці три рисових страв схожі, чи є відмінності між трьома з них?

+369
user117469 28 серп. 2018 р., 05:46:05

Мені вдалося розшукати блюдо. Це називається Lahuhe. Є фото тут. Спасибі всім за спробу допомогти мені.

+332
user3751745 2 лип. 2013 р., 04:03:04

Є практична різниця між світло-і темно-коричневий цукор? Я питаю, тому що я бачила багато рецептів вказати одне або інше. Вони дійсно ведуть себе по-різному в деякому роді?

+315
AntSTAR 29 груд. 2016 р., 06:27:05

13 грам служити паста для двох щедрий, але не надзвичайно так. Я думаю, що ти розумний, щоб тримати блюдо просте, ви не хочете ускладнювати з сторонніх ароматів перебріхувати смак зіркою інгредієнт такого особливого. Незважаючи на дуже актуальну і цікаву посилання по SAJ14SAJ, я буду боятися гасіння трюфель ні в чому трюфельним смаком, навіть якщо він був 100% справжній (який більшість продуктів трюфель не). Якщо я використовую трюфель вперше, я хотів би бути впевнений, що я був насправді дегустація трюфелів, а не присадок, розрахованої на смак як трюфель. Мені подобається ідея надання трюфель хоч і легке соте, я б просто використовувати вершкове або оливкове масло. Якщо ви робите пасеровку, ви не хочете витрачати молекула. Дати пасти трохи крутитися на сковорідці, використовувані для трюфелів, щоб витерти будь дорогоцінні масла, що залишилося в сковороді. Заощадити трохи трюфелів сировини, щоб надати кінцевому страви гарнір голити трюфелі, якщо навіть просто спробувати його в обидві сторони.

Що стосується води, це варто постріл. Як щодо зробити різотто з грибами на наступний день, використовуючи воду (або, швидше, розсіл) в компонент бульйон для різотто? Не знаючи точно, що це буде на смак, я б не використати його для ваших спеціальних страв. Якщо це негативно впливає на різотто, принаймні, ви не багато втратили на шляху дорогих інгредієнтів.

Редагувати: Ах, я стрибаю до припущення, що ваш трюфель чорний і тому буде стояти до гасіння. Якщо він білий, не готуй, просто поголити його на блюдо.

+309
Markus Ankenbrand 23 квіт. 2019 р., 21:36:08

Це заквашенный затир Chili приготовлене з рису і ферментованих бобів.

Ви могли б зробити це вдома, якщо ви можете знайти всі інгредієнти. Але, схоже, складний рецепт і приготування.

Наприклад: https://www.youtube.com/watch?v=5IqtT0HcXUE

Ось більш простий варіант (менш традиційні) : https://www.youtube.com/watch?v=QiWJor3DQgI

Я хотів замінити будь-який інший пастою чилі (самбал oelek...)

+281
VictorHMartin 20 бер. 2012 р., 17:47:42

Будь щільно закривають кришкою контейнер вибухне, коли бродіння газів наростити, якщо виїхав на зустрічну, в сумочці або в машині. Просто мав товсту скляну банку з соком вибухають з осколками, як граната в 3:45 ранку. На щастя, ніхто не там...

+262
huggie 17 трав. 2015 р., 15:38:56

Використовуючи сковороду в питання покрити яйце з холодною водою і оцет і довести до кипіння додати хорошу ложку питної соди і залишити пузырятся. З допомогою дерев'яної ложкою або пластмасовою лопаткою шкребти по дну. Обполосніть і помиї Зробили х

+245
John Aguon 16 серп. 2016 р., 21:28:12

Я використовую Egglettes™ відварити мої яйця. Ви просто розбийте яйце в чашку силікону і помістити його/їх в киплячу воду. Не бажаючи здатися херовый рекламний ролик (див. Нижче), я знайти його набагато легше розбити яйце в чашку, ніж я знайти його, щоб очистити яєчну шкаралупу від яйця всмятку.

Очевидно, це робить ніякої різниці, якщо яйце вже отримав останні тріщини (при падінні на поверхню, наприклад) так як ви видаляючи оболонку до варіння.

enter image description here

https://www.youtube.com/watch?v=WxVT2Q6Vt_c

Щоб уникнути сумнівів, я жодним чином не пов'язані з Egglettes інших, ніж бути клієнтом

+210
aerickson 4 жовт. 2017 р., 17:07:03

Є дві школи думки про те, де диких дріжджів відбувається за рідкої закваски. Одне те, що знаходиться в повітрі, інші, що він присутній в борошні.

Зробивши собі кілька закусок і пробувати різні методи, я дотримуюся думки, що останнім більш імовірно. У мене було стільки успіхів з початку я просто переплутав і поклав у запечатаному банку, а з тими, що я ходив по кухні, енергійно ворушачи руками і так далі.

Ви можете збільшити ваші шанси мати багато дріжджів в борошно, купуючи органічні, як там буде ніяких хімічних обробок, які можуть знищити дріжджі, але будь-який пристойний борошна має бути більш ніж достатньо дріжджі природним чином присутні зробити стартер.

Дріжджі, однак, є лише одним з аспектів заквасці - Ви теж хочете розвивати різні лактобактерії тих видів, які виробляють молочну і оцтову кислоти, що і робить на заквасці кислий. Такі є скрізь і так немає проблем з їх пошуком.

Однак, є і "поганих" видів бактерій, які можуть зробити ваш стартер зіпсується. Щоб звести до мінімуму ці шкідливі бактерії множаться, це гарна ідея, щоб знизити рН вашого стартера, і з цієї причини у мене було набагато більше успіху з початку, що використовувати ананасовий сік. Виконайте в цьому блозі, замінивши воду днів 1 та 2 з нормальною, несолодкий ананасовий сік, і ви будете на вашому шляху.

+70
dunnj515 4 лист. 2010 р., 15:15:13

У мене є дивертикуліт і я не можу мати насіння або я повернуся до лікарні з інфекцією. Я люблю сальса, мексиканська кухня, і що-небудь гостре, але більшість сальса помідори і халапеньо насіння там. Сподіваюся, кому я можу з'їсти.

+31
user94724 16 січ. 2018 р., 08:17:02

Мені дуже подобається рецепт шоколадного торта, який з'являється на коробках Херші какао. Це дуже багата і волога. Він використовує олію і переварену воду, щоб дати вам уявлення про тип рецепт.

Я завжди роблю його в прямокутний піддон для одного шару, тому що коли я печу два круглих шарів і спробувати скласти їх, я вважаю, що торт дуже ніжний і верхній розбиває шар і шматки зісковзувати. Це без будь-якої обробки інших, ніж збірка шарами. Зверніть увагу, що він не тріщить/розколюється на сковорідці під час випікання.

Як я можу запобігти? Я пробував готувати торт добре після цього, який, здається, терпіти, але це не допомогло.

Я також розглянув додавши менше води, більше бити тісто або додавати більше яєць, але ще не пробували ці ідеї.

+17
isti 10 бер. 2012 р., 05:09:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil