При курінні ребрами що таке 3-2-1 або метод 3-2-2 посилатися?

Я читав пару місць щодо ребер куріння і використання 3-2-1 або метод 3-2-2. Що це все про? Що кожна цифра означає?

+816
Klasi 30 бер. 2018 р., 07:06:20
37 відповідей

Духовка весна викликано кишені повітря в тісто розширюється від спеки. (Тісто піднімається з Гази випустили з дріжджів.)

Після формування і остаточний підйом, часто є світло, сухий "шкіри" по тесту. За рубати тісто, перш ніж він йде в піч, ви розірвати цей шкіри, і хліб, є можливість розширити. Якщо булка-це "калач" і ви не ріж його, не зіпсувавши зовнішній вигляд (як плетені булка), намагайтеся тримати буханець від висихання легкий туман розбризкувачем після формування і перед заключним підйомом.

Може бути, хліб готує занадто швидко, коли вона потрапляє в тепловій печі, по суті приготування кірки до повітряних кишень нагріваються досить, щоб розгорнути? Випічка у вологому середовищі повинні допомогти з цим. Помістіть порожню, товстостінний посуд (я використовую чавунну сковороду) на нижній полиці духовки (або безпосередньо на дно духовки) до підігріву. Коли ви помістіть хліб в духовку, наливаємо приблизно 1 склянка дуже гарячої води в порожню каструлю. Це створить купу пар, і допомогти запобігти хліб від кірки, перш ніж він отримує свою "весну".

Якщо у вас є піцу/камінь для випічки, використовувати його. Маючи гарячу поверхню, щоб встановити лотки на Допомагає при підйомі. Подумайте про це... ви відкриваєте дверцята духовки, і звідти йде багато тепла... хоча стінки печі зберігають тепло, це займе якийсь час, перш ніж, що тепло доходить до хліба. Встановивши каструлю на камінь дасть вам миттєвий нагрів знизу, в результаті тісто підніматися знизу вгору, а не просто отримати невеликий підйом у верхній області.

Якщо у вас немає каменю, інвертний важкий деко чавунна сковорідка, або щось подібне, і тепло, що в духовці точно так само, як на камінь для випічки. Переверніть аркуш пан так легше ковзати свій хліб каструлі і відключення гарячої сковорідці без того, щоб мати справу з невеликим краю.

Якщо у вас немає обладнання, щоб робити інших варіантів, перерахованих вище, можна спробувати метод "холодної печі". Просто помістіть хліб в холодну духовку і встановіть температуру. Не розігріти. Поступово тепло від нижньої частини печі, так як це підігріває дасть вам "духовка весна".

Я використовую камінь для випічки і пари, але я мав великий успіх з використанням інвертованого Лист алюмінієвий піддон з парою, перш ніж я отримав камінь... і перш ніж я вивчив цей трюк, я використовував простий метод холодну духовку (без пари, як піч холодна!).

+993
Hetong 03 февр. '09 в 4:24

Можна спробувати "зворотний виховання", використовуючи низький сіль яловичий бульйон, щоб виключити або зменшити втрати смаку в стейки.

(Запаси я роблю себе дуже слабкою солі, так що я можу зменшити їх без них стає надто солоним.)

+943
Gabriel PLANES 14 січ. 2013 р., 02:57:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З борошна, води і солі можна зробити хліб на заквасці. Ідея полягає в заохоченні диких дріжджів рости в суміші з борошна і води, які потім можна використовувати для закваски свій хліб. На це буде потрібно кілька днів, щоб отримати культури/стартера йде на першому місці, але як тільки ви зробили так що ви можете використовувати його, щоб підняти всі види хліба.

+941
matheusmnz 29 жовт. 2016 р., 02:08:46

Ось кілька списків:

+903
Wesley Lalieu 9 трав. 2013 р., 11:43:02

Це тільки мій досвід, але іноді ви не можете отримати гідну залити через вбудований фільтр у верхній частині шейкері Коблер, тому знявши дві верхні частини (кришку і шматок, який має ситечко) і з допомогою Хоторн ситечко простіше. Це особливо актуально, коли у вас є речі всередині разом з твоїм льоду і бухали як заїкалися листя м'яти і т. д.

+839
jon1scr 7 вер. 2016 р., 19:25:27

Коли я читаю керівні принципи безпеки харчових продуктів, я завжди отримую відчуття, що я повинен балотуватися на деконе душ, якщо я навіть дивитися на шматок сирого м'яса. Мені доводиться боротися з бажанням бігти додому з моїми покупками, щоб яйця стають отруйними на шляху. Якщо я розморозити м'ясо з морозилки, я боюся, що один невірний крок буде вбити мене.

Але раціонально, я знаю, що все це неправда. Крім того, що я готую для себе протягом десятиліть, і я все ще тут, ми б тут не було як виду, якщо це було б так складно готувати спокійно. А тут ще цю гілку пару років тому, який, здається, сказати, що є достатня кількість суб'єктності в безпеці харчових продуктів. (Але цей потік приймає більш строгі лінії.)

Отже: скільки різниця між офіційною доктриною продовольчої безпеки і реальної небезпеки? Є правила, які просто спрощеннями для того, щоб мінімізувати помилки людини?

Оновлення

Це не дублікат це питання. Більш конкретно, це питання схожий, але прийнято відповідати на іншій гілці насправді не розглядається питання відмовостійкості.

+830
Pekka 30 черв. 2010 р., 07:14:41

Це не питання про готуванні як такої, а про професійних кухарів за їх роботу. Я бачив кілька фільмів, де кухарі в ресторан-клас кухня та кухонне приладдя будинку, всі готові використовувати на регулярній основі. Наприклад, шеф-кухар, головний герой кидає роботу в модному ресторані після суперечки з власником, потім йде додому і продовжує готувати одні і ті ж гастрономічні дегустації меню він збирався готувати в ресторані.

Це реалістичне зображення? Він міг, ймовірно, готувати, що меню у себе вдома, або ж він, ймовірно, має потребу в речах є тільки на професійній кухні? Я розумію, що кухарі хочуть інвестувати у високоякісне обладнання для їх власних будинках, але мені цікаво, до якої міри вони насправді треба їсти все, що їм потрібно у своїй роботі на кухні.

+828
Maarten Jansonius 8 трав. 2011 р., 13:10:46

Ви можете використовувати деякі наждачним папером, щоб згладити сковороді з. Однак є ще одна проблема, припускаючи, як метал нагрівається, деякі приправи масло знову стає рідким, це залишає важко видалити плями на склокерамічною варильною панеллю.

Я спробував:

 • пергаментний папір - це просто випалена/спалили.

 • алюмінієва фольга, здавалося, працювали, але Вікіпедія стверджує, що вона може розтанути і злитися з склом, так що краще перестрахуватися.

 • Лист мідний 0.5 мм, не вийшло. Я не знаю, як індукція cooktop знає, але він знає. З каструлею я витягнув з розетки 2200 Вт(220В) з просто лист мідний 200Вт, з мідним листом і сковороду зверху 220Вт.

 • Вікна 4MM скляний камін. Потягнути 2200 Вт і працює відмінно. (Я заздалегідь протестований з укладанням карт 4MM висока і перевіряти, якщо відстань занадто велика).

+726
Natwar Singh 21 лют. 2011 р., 04:00:22

Візьміть дві підкладки підноси печива, які можуть бути складені одна в іншу (просто купити два антипригарне однакових підносів печива): покладіть дно в перший раз з папір для випічки. покладіть бекон на ньому квартири. покладіть інший аркуш пергаменту поверх бекону стек другий лоток на верхній кришці і нанесіть гарний тиск, щоб переконатися, що бекон є плоскою.

ви повинні мати знизу вгору лоток-пергамент-бекон-пергамент-лоток. (просто для ясності)

випікати при високій температурі протягом 15 хвилин (або поки колір вам подобається, підніміть піднос для перевірки і будьте обережні, мастило бризками). Після випічки поглинають надлишок жиру з покладанням на папері.

Це буде гарантувати, що ваші смужки бекону будете готувати книгу ідеальна картинка, хрусткі та смачні.

+700
Supergoat21 29 трав. 2016 р., 16:44:57

Я використовую пиво в мій пиріг пастуха. Це дає йому дійсно хороший смак Еля. З точки зору вживання пива я віддаю перевагу використовувати його для додавання чого-то з гірчинкою, теплим смаком. Добре поєднується у болоньєзе. Це не Альтернатива для вина, але це дійсно додає щось дійсно хороших і різних.

+697
iggie 9 трав. 2014 р., 06:56:55

Уявіть, я разжидить 10 цибулю з потужний блендер і я згодом зменшити рідина. Що буде? Я в кінцевому підсумку з карамелізованою цибулею вставити? Або щось ще?

+681
user270949 8 черв. 2011 р., 16:16:53

Шкіра не жир, а білок (або, принаймні, в основному білків). Гарячі рідини, які багаті білком, утворює шкірі, а поверхня втрачає рідину і починає сохнути, зіштовхуючи білки. Відповідним прикладом може бути "тофу шкіри" , яка формується шляхом скіммінгу білка, який згортається на поверхні нагрітого соєвого молока.

+660
Zack Bloom 17 лист. 2012 р., 04:15:23

М'ясо, що синій-це таке терпуг (близько 20% часу, за даними Вікіпедії). Рок/ламінарія терпуг і кабесон також іноді мають блакитну плоть, хоча я не впевнений, якщо кабесон їстівна (джерело).

Деякі кури і птахи відкладають сині яйця. Тепер, жовток і білий, не голубий, але оболонка.

+578
Rexdyd 3 трав. 2017 р., 01:04:46

Мій шурин дав мені великий шматок медвежатины. Це приблизно 5 фунтів конус-подібну форму, так що хороший шматок м'яса.

Мені цікаво використовувати каструлю на неї: цибуля, картопля, і, може, відвар якийсь тип, але нічого особливого.

Я знаю, що це не місце, щоб шукати переваги ... я просто цікаво, якщо хто може дати мені будь-які поради Перш ніж почати приготування їжі. Я зазвичай не готую багато дичини, і я знаю, що вони готують трохи швидше. Я теж тільки новачок у каструлю... так що попередження, поради і т. д.

+556
xh3b4sd 31 бер. 2012 р., 13:13:35

Додати помідори, гриби, болгарський перець, часник і трохи вина: валу! ви зробили "рагу мисливця", або по-мисливські! Ням! Так, вона повинна бути тонкою.

+533
Donald Roach Sr 23 жовт. 2011 р., 11:38:01

Я був там, так що я можу вам сказати з досвіду, що це занадто пізно. Єдине, що ти можеш зробити, це змішати його з нової партії undersalted кімчі, але це набагато більше проблем, ніж воно коштує.

Інший варіант, який сильно залежить від того, як пересолене ваш кімчі, буде готувати з них. Якщо ви не соліть блюдо, ви можете використовувати його в смажений рис або щось подібне з тій чи іншій ступенем успіху (знову ж таки, кажу з досвіду).

+507
Trevor Reid 1 бер. 2017 р., 01:02:57

В принципі є спеціальний китайський стиль приготування їжі, яка вимагає дуже великої кількості тепла для отримання певного поєднання текстур і смаків. Шляхом обліку кількості теплоти висока і постійна, їжа готується швидко, і з певного роду аромату, - йдеться в деякій мірі поетично, як "вока Хей"

Його досить специфічним для китайської кулінарії, і то, швидше за все, можна знайти поїсти, якщо у вас є правильний вид високої теплової печі з ревом полум'я виходить як ракетний двигун.

+490
mrowa44 9 січ. 2012 р., 13:33:45

Моя відповідь схожий на частину JestersKing, і Дуглас -

Я роблю повністю на вегетаріанське "дасі" бульйон. Я обсмажую в сковороді овочі злегка підкидали в маслі - я шукаю тільки трохи корічневеть і carmelization -

Морква, селера, половинки неочищений цибулю, ціла неочищена головка часнику.

Що йде в каструлю пару шматочків водорості комбу, великий шматок імбиру нарізати скибочками, зелень петрушки, пару лаврових листків і кілька перцем. Що отримує доведені до кипіння протягом години або двох, проціджуємо в суп/бульйон в каструлю, потім додати трохи коричневого місо і регулювати за допомогою всього лише натисненням соєвий соус, сіль і перець. Соєвий соус-це, безумовно, хороший джерело МООНСИ, і ілюстрований Кука часто вважає, що комбінуючи різні МООНСИ джерел (місо-теж добре), здається, дає своєрідний мультиплікативний ефект.

Це повністю вегетаріанський місо "дасі" бульйон. Я вперше наткнувшись на варіації цього, зокрема, для використання з рамен (разом з пряно-досвідчений смаженою тофу і смаженою бебі бок чой). Це особливо здорово, якщо у вас є паста ролика і зробити локшина рамен себе (використовуйте рецепт, який закликає до обпаленої содою - це додає лужність, схожими на води озера в оригінальному японському регіоні, що дає локшина рамен їх відмінних особливостей). У плані різноманітності, якщо ви встановите деяку сторону і не додати місо, це зовсім інше (і більш схожим на оригінальний рецепт я почав з).

+426
roo2 2 бер. 2018 р., 06:39:45

Ви, ймовірно, потрібні нові каструлі. Щоб зберегти їх від деформації, як старі, слідуйте цим простим правилам:

 1. Використовувати нагрівальний елемент, який, принаймні, як великий, як на дні каструлі.
 2. Всі каструлі підігрійте на дуже низькі налаштування до підняття температури. Не нагрівайте порожню каструлю, коли ви можете уникнути цього, і не гаряче, ніж треба. (Це також дозволить продовжити життя покриття)
 3. Дозволити каструлі охолоджуватися на своєму власному, після використання, тільки після прання вона не занадто гаряча, щоб торкатися.
+373
Chowdhuryemran milton 6 квіт. 2012 р., 20:23:34

Єдина причина, щоб використовувати порошок часнику буде, якщо ви поспішаєте. Всі переваги часникового порошку може бути досягнута за допомогою свіжого часнику, хоча це може бути і не завжди варто.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб повністю змішати часник в маринувати можна пом'якшити гвоздики в духовку і, коли вони стають м'якими кабачки в маринаді. Це дозволить додати 20 хвилин до часу готування їжі, і невелике поліпшення смаку.

Тому всякий раз, коли ви використовуєте порошок часнику ви ліниві, але в більшості випадків ви будете піти з ним легше потім робити коротку стрижку зі свіжим часником.

+358
Cindy Bymer Harris 15 січ. 2012 р., 21:19:23

Я думаю, було б правильніше сказати, що часник стає гірким, коли вона переварена або спалені; дотик Браунінг не збирається цього робити. Так як зазвичай скибочками, фарш або подрібнені, підгорає, це легко зробити у високі технології тепла.

Часник, як і багато сімей aliums (у тому числі цибуля, цибуля-шалот, цибуля зелена і так далі) можуть представляти різні аромати в залежності від того, як він приготований.

Різні способи приготування їжі в кухнях багатьох народів світу, виявити різні аспекти смак або використовувати його по-різному. Більшість методів приготування їжі зменшити різкість і пекучість сирого часнику. Як довго ви готуєте, залежить від того, скільки різкість ви бажаєте.

 • Сировина, вона має гострий, терпкий смак
 • Коли обсмажені або смажені швидко на початку страву (як правило, в азіатські, так і західні методики), вона випускає свій аромат в масло, яке потім permeat все блюдо своїм ароматом, а також приготування Шматки так, що вони м'якше і приємніше на смак. Краї можуть коричневі небагато, але вони не стають глибоким кольором охри, із зазначенням спалили смак присутній.
 • Смажений, часник раси і можуть бути використані в значно більших кількостях для своїх ароматичних якостей, без гостроти.

Рецепти, де смажені до хрусткої скоринки буде направляти вас, щоб тільки піти в світло-коричневі (наприклад, як в цьому рецепті для gnoccii з хрустким часником—і звичайно, часник повинні бути нарізані досить тонко, щоб це зробити. Мета полягає в тому, щоб зробити її хрусткою, перш ніж він буде пережарен, і уникнути спалили смак.

Часник зазвичай додають в страви на початку приготування, Щоб смак permeat всього страви. однак, в заправку для салату або схожі (особливо в сирому прохання), він може бути доданий прямо перед сервісом так, що його гострі без ... черствий... смак, що деякі aliums можете зробити, коли порізані, але не вариться довше.

+349
serge bouschet 7 лист. 2019 р., 07:42:50

Хоча я не знавець (я навіть не п'ю його) я вже розслідує різні засоби, за допомогою яких пляшки вина засмітився.

Це було викликано негативною реакцією на більш dipsomanic один з кришкою, що загвинчується вино, яке я купив від мого місцевого від ліцензії. Враження у мене від нього була пляшка з пробкою стало менше... без смаку. І ось як-то пляшку з кришкою, що загвинчується дав йому враження підлітків у парках пити вино через соломинку.

Я прочитав кілька статей в інтернеті туті тут , які, здається, щоб показати деякі переваги кришкою, що загвинчується пляшки (а саме, що вони не впливають на ТСА і легше відкрити).

Я не зміг знайти яких-небудь ресурсів, які показують реальну користь вина, яке приходить від використання пробки. Зазвичай перераховані плюси можна віднести те, що він підтримує природні насадження Корк (з етичних міркувань) або, що здається більш складним.

Отже, чи є який-небудь причини (якщо тільки з урахуванням смаку), що пробки повинні бути використані за гвинт зверху?

+330
Nadine Baker 7 трав. 2010 р., 03:00:14

Якщо котлети будуть всі приготовані шляхом, і ви знайдете текстури занадто жорсткий, я б взяв половину клейковини і замінити його або більше борошна або пюре з вареної квасолі. Це все одно допоможе зв'язати його, але не сприятиме текстура гумовою.

Якщо проблема стає клейковини, щоб бути повністю готовими (який іноді може зайняти набагато більше часу, ніж ви очікуєте), я взагалі розділити Спосіб приготування. Я буду підсмажують їх на сковороді, щоб отримати зовнішню текстуру я хочу, а потім покласти їх на пергаменті вишикувалися аркуші сковорідку, злегка обприскати їх нафтою, а закінчити їх випічки. Тим більше навіть температури за рахунок випічки можу допомогти вам з середини приготовані, перш ніж зовні горів.

+307
user4766 13 лист. 2013 р., 16:43:27

Купити тостер я припускаю, що ви маєте на увазі типу, який має слоти, що ви поп хліб у зверху. Як правило, вони також мають знімний піддон внизу, який ви говорите, що знімати і чистити. Тряска не дає нормально працювати, але це також може привести до поломки... так що може і не зовсім так енергійно, було б гарною ідеєю. Я не розумію, чому у вас є масло всередині тостера, але це не має значення зараз, - так як, щоб очистити його. Я б запропонував відкрити деякі вікна і тостер, а поруч з відкритим вікном, як це можливо, і покласти його до тих пір, поки він перестає палити, ви не просто спалює те, що залишилося в машині. Просто як Примітка боку, кожен раз, коли ви використовуєте свій тостер, після того, як вона охолоне, перевернути його і дати йому трохи струснути, і намагайтеся не ставити нічого, крім хліба в ній. Якщо ви хочете зробити бутерброд або що-небудь з маслом/сиром, виходить підсмажений бутерброд чайник.

+289
Alireza Ahmadvand 15 груд. 2016 р., 20:38:54

У Хоббіт, Гендальф описується як їдять хліб, каймак, вершкове масло і мед. Я знайомий зі збитими вершками, але я завжди їм його з варенням - каймак плюс масла-забагато. Люди часто їдять подібні речі?

+287
Zulekha Omar Fakir Zoolay 14 січ. 2019 р., 14:37:45

Що краще: пити холодне молоко або тепле молоко?

Моє питання тільки з точки зору харчування. Я зацікавлений, щоб знати, які краще, харчова цінність, незалежно від їх побічних ефектів та інші аспекти.

+285
Zahid Malik 8 трав. 2015 р., 08:33:47

Якщо ви пишете керівництво, ви насправді не потрібно цього робити, просто редагування фотографій в GIMP або Photoshop, щоб додати маркери по мірі необхідності (якщо відео, ви можете редагувати, що теж, хоча і більш трудомісткий). Ви також можете робити те, що може бути дружньою до дальтонік, як поставив номери на них, а також.

Ви також можете використовувати харчові барвники, я думаю, якщо замішувати його буде дещо сумбурно (і потрібно тісто як тісто). Безумовно, виробляють дивний хліб в кінці кінців!

+267
Musa Asuman 2 січ. 2010 р., 05:37:08

Зазвичай я б просто кинути їх у широку неглибоку сковороду і нагріти їх м'яко, поки вони переливаються трохи олії випускають, природно, а потім швидко перемішайте їх з тим, що приправи ви віддаєте перевагу.

В якості альтернативи, ви могли б також дайте їм швидко запотівають з деяким розбризкувачем, який зведе до мінімуму витрату масла і приправ дозволяють дотримуватися. Я б запропонував цей метод, якщо ви використовуєте попередньо обсмажені горіхи, так що ви не ризикуєте перетворити їх гіркий занадто сильно нагріваючи їх.

+267
user5775606 24 січ. 2018 р., 03:45:54

Як ви йти про з'ясовуючи, скільки використовувати масло для смаження? З верхньої частини моєї голови, я можу думати про ряд факторів, таких як тип живлення, наскільки добре ви хочете готувати, типу олія, розмір піддону і скільки їжі ви намагаєтеся приготувати. Який з цих факторів повинен я піклуватися про більшість і є якісь загальні правила для з'ясувати, скільки масла потрібно використовувати?

+263
user16421 19 черв. 2013 р., 14:08:37

Чому навколо салату з'являються плями під час?холодильних установок(0~4℃)це все-таки їстівне?

Я хотів би продовжити термін зберігання.

Салат упакований з іншими овочами, як червоний цикорій, NewZealandspinach, Салат Ромен та ін.

Може бути мій вираз не зрозуміло, мій англійська дуже поганий, будь ласка, прости мене. Я хочу знати причину кров'янисті виділення, так що я можу уникнути його.

enter image description here

enter image description here

+249
Hiraman Patil 13 груд. 2015 р., 04:50:38

Насправді я не згоден в деякій мірі з двома іншими відповідями - мені здається, можна використовувати крем-фреш.

Я згоден з MStodd, що це, безумовно, дасть інший смак і текстуру соусу, але якщо ви просто шукаєте більш здорову основу для соусу до пасти, я б сказав, що це нормально, щоб замінити. Також як Данило згадує, ви повинні бути обережні, щоб не перегріти його (Хоча те ж відноситься і крем), так як він згорнеться.

З мого досвіду, крем-фреш відмінно підходить, щоб зробити дуже швидкий і легкий соус для макаронів. Покладіть його прямо в кінці приготування, коли все інше вже приготовлено правильно і досить тепло, тому вона нагрівається через.

Він зводиться до того, що ви хочете досягти того ж страви, хоча - якщо ви, може бути, ви могли б спробувати те, що я б назвав один крем (не впевнений, що це буде називатися в США), і загущатися соус з невеликою кількістю кукурудзяного борошна, змішаного з холодною водою.

+231
Vlad Minaev 6 квіт. 2014 р., 18:16:51

Я б не стала їсти чорний банан. Я роблю те ж саме, що ви робите. Я купую екстра, а потім заморозити їх. Коли вони в морозилці вони не почорніють, а потім я зроблю його в банановий хліб. Особисто я думаю, що хліб на смак краще, коли ви робите це таким чином.

+194
Kosmo 16 січ. 2020 р., 17:03:32

Я б crispen зовні трохи смажити або запікати їх у першу чергу. Щоб поліпшити зовнішній скоринки, можна посипати борошном і кукурудзяним крохмалем перед смаженням. Як правило, я раніше не мав проблем з м'ясними кульками в соусі стає кашкоподібним, використовуючи мінімально паніровці суміші, спеції, пісний -іш (90%) фаршу. Ось деякі додаткові моменти, які необхідно враховувати;

 • Якщо ви використовуєте хліб в фрикадельки суміші, ви можете нахилити співвідношення більше на користь м'яса
 • Якщо ви не використовуєте яйце або іншого сполучного, ви можете спробувати робити так для створення більш міцного кріплення всередині кулі
 • Якщо ви готуєте соус на занадто високому вогні (я зазвичай шахти встановлені як можна нижче, коли довго готувати) може дійде до кипіння, робимо соус підвищує ймовірність зірвати фрикадельки. Підтримувати більш низьку температуру або використовувати більш важкий горщик
 • Якщо ви використовуєте фарш, є більше можливостей для соусу до повзучості. Переконайтеся, що вони упаковані досить щільно при прокатці їх

Коротше залишити соус і м'ясо на ніч, смак буде передавати більш швидко в більш теплих температурах. У мене виникли проблеми з пошуком остаточного ресурсами для цієї претензії, так що я виступаю в основному з досвіду. Однак, існує один нюанс зокрема колаген і сполучні тканини в м'ясі; тут він пояснює, чому рагу та інші страви смачніше на наступний день. Змішування води і сильних кислот, являє собою екзотермічний процес (дає тепло, не тепло). Однак цей процес змішування міцних кислот і жирів. Я також хотів би згадати, що ви повинні зберігати помідори при кімнатній температурі, так як холод не зберігає їх смак і затримує дозрівання, хоча я не впевнений, що це актуально.

+131
Abdullah Alharbi 16 лист. 2011 р., 07:55:58

У мене є кілька пачок соку (або мультивітамін нектар, щоб бути точним), і я можу тримати їх у нашій квартирі, або покласти їх на вулицю, де холодно протягом ночі. Це збирається завдати якої-небудь шкоди сік, якщо я зроблю останнім?

+120
PGrad 16 груд. 2011 р., 03:21:52

Ні, це не буде можливо. Крему були розділені до дегідратації, яка перетворює молоко в порошку1. Ви можете бути в змозі зробити деякі сири, але це, напевно, авантюра.

+59
A Quillen 18 лют. 2013 р., 21:34:44

Це не безе. Ви нагріваємо цукор, кукурудзяний сироп, молоко і ячмінного солоду(солодове молоко) разом до 300 градусів. Етап жорсткий цукерки. Зняти з вогню і додати бікарбонат натрію (харчова сода). Він підніметься в 2-3 рази в об'ємі. Не за порушення. Бідні на підкладку підвіконня. І дати охолонути протягом 10-20 хвилин. Він буде мати легкий і хрустку текстуру. Розірвати на шматки і обмазати шоколадом.

+54
user12529 10 бер. 2018 р., 15:27:43

Він не тільки розумний, це безпечніше, ніж будь-яке інше упаковуючи можна зробити.

Принаймні тут, в Німеччині, м'ясо із супермаркета-це не просто загорнутий в celophane, в celophane приклеюється до лотка. Упаковка є герметичною. І повітря, що знаходиться всередині упаковки не нормальним повітрям, це в основному стерильній атмосфері з композицією відрізняється від звичайного повітря, який перешкоджає росту бактерій (я думаю, він знизив вміст кисню, але я не зовсім впевнений, що на цю деталь). Це означає, що 1. немає бактеріального забруднення можна після того, як м'ясо залишила упаковку рослин, і 2. бактерії вже присутні в м'ясі, коли він був упакований ростуть повільніше, ніж зазвичай. Так що якщо це ваш тип пакету, зробіть собі послугу і залишити в ньому м'ясо.

Я не охолов таких упаковок, тому я не знаю, наскільки великі проблеми у них з морозилки. Але це може стати проблемою у довгостроковій перспективі, так як волога з м'яса буде сублімувати всередині celophane.

Якщо це не тип упаковки, що ви отримуєте, і ви просто чіпким плівка обгорнута навколо м'яса і лоток пінополістирол (я бачив інші продукти, загорнуті в цю сторону, але не м'ясо), то це не проблема, заморозити в ньому. Килимок для повних м'ясний сік (не кров, звичайно) є хорошим місцем для годування бактерій, але саме м'ясо як би так добре, як на майданчик, так що ви не будете знизити ризик, якщо ви видалите його. Залишивши м'ясо в оригінальній упаковці, ви зменшуєте ризик приєднання бактеріальної контамінації під час передачі. І ніякий інший контейнер пропонують кращі продовольчої безпеки.

Можна ще розглянути передачу з причин, інших, ніж безпека харчових продуктів. По-перше, ви можете частина і/або preshape фарш перед заморожуванням, а потім ви будете мати, щоб упакувати його. По-друге, якщо пакет не є досить жорсткою, ви ризикуєте морозилки. Але якщо вони не застосовуються, це, ймовірно, краще залишити його в оригінальній упаковці - це зручно і безпечно .

+49
Neuwied Ul Haq 14 жовт. 2019 р., 13:33:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil