Свіжий або сушений часник

Я роблю кошерні солоні огірки, які вимагає один зубчик часнику.У мене є кілька свіжих і цікаво, якщо свіжий або сушений часник сильніше в ароматі

+322
SOZZY 26 квіт. 2011 р., 00:30:24
36 відповідей

Масла традиційно має сіль в ньому в якості консерванту, головним чином, щоб зупинити ріст бактерій на залишковою сироватки і повільний жиру згірклості

Сучасне масло має набагато меншу кількість солі, ніж потрібно для зберігання багажу полиці у попередньо електрична ера. Тепер у нас є холодильники, солі не потрібно на такому високому рівні

Вершкове масло без солі вже майже половина терміну придатності сучасних солоне масло

Оброблені цукру-це сучасний інгредієнт, і тому немає культури в тому, що він в маслі.

Солодкий йогурт і молоко всіх "нових" винаходів

Використовуючи сіль в якості консерванту так само стара, як історії. Багато культур використовували сіль для збереження фруктів, а також м'яса і овочів

+992
Amr Soliman 03 февр. '09 в 4:24

Як довго і при якій температурі я повинен попередньо розігріти запечені запіканка або макарони блюдо на 8 осіб (9х12), що я беру на обід?

+951
pstanton 6 лип. 2015 р., 08:10:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я можу замінити Біга або poolish у рецептах, які закликають до закваскою для опари?
Якщо це так, що я повинен враховувати? Буде отримане тісто вимагає менше часу розпушувачі?
Якщо ні, то чому?

Я розумію, що заміни рідкої закваски з Біга або poolish не дають ті ж страви в тісто, але я не стурбований смаків. Мене хвилює тільки можливість заміни без шкоди для виконання рецепт.

+936
zayne shigeno 7 квіт. 2014 р., 00:45:03

Фільтрація

Фільтрація зменшує кристалізацію. Також бажано, тому що більшість людей не люблять шматочки воску, бджолиного частин, чи дійсно якісь іноземні-перегляд матеріалу в їхній мед. Краще або гірше, такі люди, як зрозуміло, чистим медом. Видимі частки можуть бути відфільтровані, не знімаючи набагато менше пилку, але це все одно залишають цю проблему кристалізації. Берлсон має сторінку з описом фільтрації, в тому числі рішення стверджують, що це приховують походження меду. Цей НПР статті також розглядаються його досить добре.

Зверніть увагу, що деякі люди зробили деякі досить дикі претензії про відфільтрованого меду навіть не більше меду. Це не правда, по крайней мере, наскільки Міністерство сільського господарства США стурбований:

Відфільтрований. Фільтрований мед Мед будь-який тип, визначений у ці стандарти, які були відфільтровані до такої міри, що всі або більшість дрібних частинок, пилку рослин, бульбашки повітря, або інші матеріали, які зазвичай перебувають у зваженому стані, були видалені.

Проціджений. Проціджений мед Мед будь-який тип, визначений у цих стандартів, що була напружена до такого ступеня, що більшість частинок, у тому числі і в стільниках, прополіс, або інших дефектів, які зазвичай знаходяться в меді, були видалені. Зерна пилку, найдрібніших бульбашок повітря, і дуже дрібні частинки не будуть видалені.

Так що якщо ви віддаєте перевагу напряг/нефільтроване мед з якихось причин, піти на це. Але фільтрований мед залишається медом.


Пастеризація (нагрівання)

Опалення є більш відомий як пастеризація, і він служить для того, щоб вбити дріжджі (зменшуючи шанси бродіння) і запобігання кристалізації-грануляції. Пастеризація не вбиває бактерії, але бактерії можуть взагалі не вижити в меді, так що це не одна з причин його тут.

Це досить легко, щоб знайти більше інформації про це в пошуках меду пастеризації. Наприклад, BeeMaid є сторінка про пастеризацію.

Я не зовсім впевнений щодо маскування теорії походження, враховуючи, що є реальні причини для цієї обробки, що не звучить як Теорія змови. Я впевнений, що переробка не приховати походження, але це не означає, що це, чому вони це роблять. Крім того, якщо ви сказали всім нам, що всі їх мед з Китаю, сумніваюся, що вони перестануть її купувати.


Ви також запитали про різницю у вартості. Це не дуже цікавий відповідь, це просто, що сирої мед не так широко продається і, як правило, місцевого виробництва, тому він виявляється дорожчим, в той час як сирий мед серійно і продаються всюди і в підсумку дешевше. Звичайно, це коштує більше, щоб процес, ніж не процес, але масове виробництво дешево. Це не незвичайне явище; біла мука-це часто дешевше, ніж з цілісної пшениці, Білий хліб часто дешевше, ніж з цілісної пшениці, і так далі.

+897
Piyanka Singh 21 лип. 2019 р., 14:26:25

Для видалення солі з пікші, я використовую молоко. Я думаю, що це буде хороша ідея, щоб дозволити йому вбратися протягом 6 годин. Потім 1 годину у воді. М'ясо буде в будь-якому випадку м'якше.

+847
Shuangyao Wang 2 січ. 2018 р., 08:43:29

Варто враховувати при приготування варення:

Одноразові Витрати

 • Каннер тиску
 • Водяній бані Каннер
 • Велику каструлю для приготування варення в
 • Сито (можна використовувати друшляк-тип виробу або щось на зразок Squeez-о)
 • Баночка для одягу, який йде всередині Каннер
 • Банку склопідіймача
 • Воронка
 • Банки
 • Морозильна камера-безпечним контейнерів
 • Фляги кільця

Періодичні Витрати

 • Кришки опарника
 • Фрукти (часто можна отримати досить дешеві фрукти оптом з саду)
 • Пектин
 • Цукор
 • Спеції
 • Використання енергії (плита)

Порівняйте ціни на морозильна камера варенням (не потрібно бляшанка), тиск-консерви джем (canners тиску коштують дорого), та води-ванна консерви джем. Також порівняти для рецепти, Що робити проти не містять пектин.

Якщо ви можете отримати велику одноразові витрати предметів безкоштовно (у бабусі на горищі, швидше за все), і якщо ви можете отримати повторювані статті витрат на продаж (або з вашого власного саду), то ви, ймовірно, може наблизитися до продажу за ціною варенням.

Особисто я дивлюся:
А) вартість товару, який я зазвичай купую в магазині - універсальний, недорогий бренд. Назвемо цю ціну Х.
Б) вартість товару, що я хотів би купити в магазині - дійсно гарні речі. Ця ціна зазвичай близько 2х до 3х.
Потім, моя мета-бути дешевше, ніж 2х.


Ще Одне Міркування Вартість Якщо ви даєте домашнє варення, як святкові подарунки, витрачати менше, ніж ви інакше б на подарунок, є додаткова економія для вас.

+809
CodeGuy 25 лют. 2010 р., 07:25:56

Ваше питання стосується безпеки продуктів харчування, більше ніж усе інше. М'ясний фарш, повинні зберігатися тільки протягом короткого часу (1-2 дні). Якщо вами маніпулюють, роблять це тільки перед приготуванням.

Якщо це погано пахне, ви ризикуєте харчове отруєння або, в крайньому випадку, поганий смак досвід.

Ви можете смак (замаринувати) фарш перед вами форма гамбургер. Таким чином, додайте вологий.

Не кип'ятити (варити у воді) пиріжок гамбургера. Ви повинні грилі або приготувати його в сковороді з дуже невеликою кількістю масла. Метод для отримання грилі (сковороді) печеня, покласти пиріжки протягом 3 хвилин з кожного боку. Після цього можна зменшити вогонь, поки м'ясо не буде зроблено по своєму смаку.

+789
Mahmoud Esam 29 бер. 2010 р., 21:03:33

Вам потрібна висока, прямого тепла.

Варіант 1 (практичний): не думай про свічки. Навіть якщо ви досить освітлене свічками в купу, щоб отримати його досить гарячим - кіптява свічки смак жахливо. Всі кошти, перераховані серед ваших активів тільки на грилі показує потенціал. Придбати вугілля для нього, зробити це ракета жарко, і обсмажити реберця до досконалості.

Вугілля також додати трохи аромату. Не так багато, так як вони не будуть там довго, але не більше ніж факел.

Варіант 2 (на Макгайвера як і просили): використовуйте папір, щоб зробити великий (3-5' діаметр) пап'є-маше параболічна тарілка. Лінія всередині блюдо з фольгою блискучою стороною назовні. Експеримент з аркушем паперу, щоб знайти координаційного центру вашого страви. Перемістіть папери в бік блюдо, поки не сфокусований світло пару дюймів у поперечнику. Візьміть вашу страву зовні на сонце і хвилі твої ребра перед ним. Факел сонячний удар.

+770
Candy 3 квіт. 2016 р., 22:18:04

Я хочу, щоб партії сальса верде* швидкий і свіжий, від 8 до 12 подаються одночасно

Це звичайно вимагає великої кількості ножем працювати, щоб отримати все дрібно нарізаних і подрібнених. Як я можу прискорити цей процес?

Рідка частина може бути попередньо виміряні і змішані, яєчний жовток займе всього секунду, щоб відокремити і змішати. Але свіжої трави потрібен час, щоб порубати дрібно, не руйнуючи їх, і остаточного змішування і подрібнення трав і спецій займає час

Кухонні комбайни не роблять задовільного результату, він виглядає і на смак як дитяче харчування

* Сальса верде - на основі італійського стилю

 • Петрушки, порізаної
 • Кінза (коріандр), порізаний
 • Орегано, нарізаний
 • Часник, нарізаний і подрібнений
 • Копчений чилі сушений, подрібнений
 • Сіль (порошкоподібний)
 • Оливкова олія
 • Масло коріандру (кілька крапель)
 • Яєчний жовток
 • Лимонний сік
 • Оцет
+764
yvoloshin 24 лист. 2019 р., 12:21:31
Відноситься до кулінарних визначення фруктами: солодкий і/або насіння, що містять частини рослини, яка нагадує ботанічний Плодоовощ, навіть якщо це не сім'я, що містять рослинні плоди.
+759
Joseph DR 3 вер. 2012 р., 10:23:48

Я використовую метод, 200 мл....2-3 яйця в залежності від розміру, який зазвичай дає мені 200 мл або 2 дл...потім таку ж кількість молока і борошна...змішати яйце і молоко спочатку (краще, якщо обидва кімнатної температури, не відразу з холодильника) потім просіяти борошно одночасно збиваючи. Я ніколи не соляна шахта, як я виявив, що вони зазвичай не підвищуються також, якщо ви робите. Я олією мій піднос йорки, всі чашки не просто дно....шматочок вершкового масла втирають в кожну чашку (так я використовую масло в шахті)і поставити в духовку, зазвичай близько 220 потім вилийте тісто в чашки, коли він буде диміти і дотримуватися його назад протягом 15-20 хвилин або поки вони не виросли і золоті. Ніколи не відкривайте дверцята духовки під час приготування їжі, так як вони можуть обрушитися на вас. Одним рубати, щоб зробити ваші пудинги дійсно підніметься-додати ще один додатковий яєчний білок, коли ви винп. Я також виявив, що готується тісто годинку заздалегідь і залишивши його сидіти (кімнатної температури знову) поки вона ходить в лоток дуже добре. Моя подруга завжди додає дрібку розпушувача для неї, але дуже добре підніметься, але я не пробував це сам..

+651
Jade Dumancas Alojado 5 бер. 2012 р., 09:51:50

Всі хороші пропозиції.

Я б додати перевірки максимальна вантажопідйомність Ваг. Більшість кухонних ваг вищого рівня дивно низька вага і більше, що призведе до пошкодження механізму.

Мені довелося спостерігати за цим, коли робимо подвійну порцію.

+630
KenCz 20 квіт. 2012 р., 12:01:19

Лужні розчини додають до пшеничного локшини тесту, коли воно занадто тягнеться рука. Лужні речовини розщеплюють глютен з'єднань, щоб зробити більш податливим бабла

Подивимося, які муки і техніку мені потрібно для ручної витягнув локшина?

+618
Alena Kulik 9 черв. 2013 р., 23:34:46

Нафта йде не тільки про те як зберегти речі від прилипання, це також допомагає з передачею тепла. З яйцями це не така велика проблема, хоча це може допомогти деяким, але щось на кшталт шматка курки або для обсмажування овочів, додавши масла.

+603
Sibel 26 жовт. 2016 р., 06:04:32

Звучить так, як ніби ви не можете зрозуміти, що "загартовування" - це. Ви можете купити "скло" шоколад. Загартовувати процесів, що робить його працездатним.

Шоколад складається з цілого букета різних жирів, кожен зі своєю температурою плавлення. "Загартовування" - це, простіше кажучи, підняття температури, так що вони вже все розтануло, повернути його вниз до точки, де деякі жири починають втіленні їх знову, і, нарешті, підвищення температури, ретельно, до точки, в якій тільки один "хороший" кристалічних форм. Відмінне опис тут

Зрозуміло, що це абсолютно непотрібне для шоколадного печива, помадки, ганаш і т. д. Якщо ви збираєтеся зробити шоколадні сигарети, листя, гнізда, хоча, це важливо.

+560
user200411 16 вер. 2017 р., 17:08:11

Італійський рис класифікується в залежності від довжини, форми, розміру і кількості зламаних або цільних зерен.
Комуна або originario є найменш дорогим і самим основним. Semifino середньої довжини, підтримує пружність, як правило, не використовуються в різотто. Фіно-це відносно довгі, великі і сплющені зерна...залишається твердим при запіканні. Можна використовувати в різотто..."штраф" рис. Superfino-це вищий сорт...самі жирні і великі зерна. Вони найдовше готувати, тому що вони поглинають велику кількість вологи, але все ще залишатися твердими. Шукайте рису арборіо або Карнаролі. Це найкраще різотто, яке проводиться з.

Цитата

+548
camilomq 18 січ. 2017 р., 08:22:23

Французька шинка повільно вариться в киплячій воді і приправлені тільки з сіллю. Це зроблено з високого-якості свиней і сподіватися, дуже соковитий, трохи вологий. Це переважний тип шинки шинка і масло багет бутерброди, французький штапель.

+548
Olin Wilson 25 черв. 2013 р., 07:53:05

Різні фрукти і овочі вимагають різного лікування в цілях збереження їх цілісності, вміст мікроелементів і особливо смак протягом тривалого періоду.

Знову і знову я стикаюся з новими ідеями, як помідори не слід зберігати в холодильнику, тому що вони втрачають аромат в холодному кліматі, але я до сих пір знайти єдиний ресурс, щоб дізнатися про рекомендації по зберіганню цих товарів.

Ви знайомі з таким ресурсом або у вас знання про цій темі?

Спасибі, що поділилися.

+525
user2350539 20 лип. 2015 р., 01:53:32

Я виявив, що при сушінні фруктів, іноді може допомогти зберегти текстуру шляхом сушіння на сонці, тим не менш, помилки можуть потрапити в них, якщо ви помістіть їх в контейнер, де волога може вийти, сонячних променів і комах не може йти.

+445
undsoft 1 серп. 2012 р., 11:08:04

Я б Рекон нам знадобиться скляний або металевий посуд, арома-молекули можуть дифундувати хоч і пластик.

Це в принципі та ж проблема, користувачі деяких "трави" є, тому, природно, є багато інформації, якщо ви подивитеся в потрібних місцях

+421
David Monsalve 11 лют. 2014 р., 07:34:44

Я, звичайно, не знаю, чому спаржа-це так улюблений в Німеччині, але тут, у Хорватії це один з менш використовуваних овочів, так що це точно не глобальне явище. Я підозрюю, що це має відношення до культури і краще росте в певних культурах.

Щоб дати інший приклад, я думаю, що більшість людей в Італії назвали б томатний король овочів, якщо це були овочі (цікаво, що це фрукти). Це середземноморське інгредієнт, я не можу знайти його, але деякий час тому я прочитав статтю про те, як це насправді ще корисніше при варінні і в поєднанні з оливковою олією.

У Вікіпедії згадується, що баклажан називають "королем овочів" в Індії. У моїй країні люди похилого віку іноді називають баклажани "бідняка м'ясом". Однак, це не як відомо, для молодих поколінь, які вживаєте в їжу м'ясо майже кожен день як даність, в той час як наші бабусі і дідусі жили в культурі, де не багато людей може дозволити собі м'ясо частіше, ніж раз або два рази в тиждень.

+394
Alim Syahirul 9 трав. 2018 р., 18:58:09

Додавши слово "стиль" в блюдо або продукт харчування-це спосіб дати уклін до тієї чи іншої культури або традиції, коли кінцевий продукт не є справжньою. У той час як ми можемо обговорювати ідею "справжньої" в інший простір, як правило, термін "стиль" може означати, що методика була використана, або був використаний в якості інгредієнта, але це не кінцевий продукт культури або традиції, на яку посилаються. Така маркування зазвичай робиться для маркетингових цілей, будь то вдома для вашої родини, в ресторані або в роздрібній ситуації.

+362
Jeffrey S 23 лип. 2010 р., 04:51:09

Їжу поміщають в морозильну камеру з поганими запахами, безумовно, вбирає запахи, якщо тільки в дуже герметичних контейнерах/пакетах. Це не зробить його небезпечним, щоб поїсти, просто дуже неприємно.

Як сказав Михайло у своєму коментарі, запах, швидше за все, тепер в пластиці, так що це буде досить важко позбутися. Ви хочете, щоб очистити всі сліди, які ви можете використовувати щітки для важкодоступних місць, використовувати будь-які миючі засоби, необхідні, щоб допомогти розчинити запікшу на речі. Після цього, все, що вам дійсно може зробити, це дати їй провітритися, поки він не пахне дуже погано - відкрити двері, бажано якийсь рухається повітря (ззовні буде краще). Важко сказати точно, скільки часу це займе і наскільки успішним він буде, залежить від всіх деталей. Залежно від пористого пластику своїми, як мерзенне, що мочили в це, і як довго вона повинна вбратися, речі можуть змінюватись в широких межах.

+269
zxiaoke 27 жовт. 2014 р., 19:31:16

Не тільки можете ви з'їсти яйця, які потемніли протягом тривалого приготування, ви повинні! Щось я натрапив пару років тому: на 300 хвилин яйце. Вони смачні, і мені подобається, як вони виглядають, теж.

+250
Simon Mathewson 15 черв. 2018 р., 00:27:09

Коротше, використовувати його так, що робить вас щасливим. Він має реверсивний функцій, тому в той час як їжа крутиться в одному напрямку, можна поміняти двигун, так що вплив лопатей рухомої суміші в зворотному створюючи велике тертя це послідовне дію на диво чудово розігріває суп, особливо з брокколі та сиром. Текстура-це досконалість і на відміну від плита кулінарія, сир не осідає і прилипає до дна. І за словами мого дієтолога, більше поживних речовин і ферментів, що підтримують цей метод.

+227
Ghost ghosting 4 квіт. 2016 р., 11:51:47

Немає. Зміст гусячого жиру, як і більшість водоплавних птахів, дуже висока. Це робить її непридатною для соління. Засолювання призначений, щоб принести вологу м'яса, що, як правило, висушують, наприклад, курки і індички.

Дивись мій відповідь наякі основи засолу м'яса?" для більш докладної інформації.

+182
renalrenaldi 29 черв. 2015 р., 05:35:41

Коли я купую зелень в магазині вони йдуть погано, дуже швидко, що я можу зробити, щоб тримати їх свіжими довше?

Я просто купив вакуумний пакувальник тому що я думав, що це допоможе довше зберегти мою їжу.

Я повинен запечатати і заморозити або вони можуть зберігатися в Фріг?

+177
oyldz 5 черв. 2016 р., 07:05:01

Відповідь Джо М. є правильною, що це важко, щоб отримати цю інформацію, хоча ви завжди можете спробувати зв'язатися з виробником безпосередньо. Але в цілому я б припустив, що комерційні сметаною і раніше містить , принаймні, деякі живі бактерії.

У США, закони, харчової упаковки вимагає сметану виробляють з бактеріальними культурами, щоб бути позначені як "сметана" або "культурний сметаною". Сметану виробляють без бактерій за законом повинні бути явно позначені як "підкислені сметаною." ("Підкислені сметаною", як правило, поступаються смаком і, як правило, щоб показати в якості інгредієнтів в інших речей або іноді в нежирні або знежирені сорти. У будь-якому випадку, "підкислені" тут означає лише те, що кислоти були використані в певний момент, щоб допомогти процесу, так що це не гарантує, що культури не використовувалися.)

За моїми відомостями, сметана, як правило, не піддаються термообробці після культивування (на відміну від деяких йогуртів), що означає, що активні культури, можливо, ще присутній в значних кількостях в самих "культурних" сметана.

І навіть якщо це "термообробку", як деякі йогурти, я не думаю, що сметана може бути "повторно пастеризувати", не руйнуючи структуру, тому дуже навряд чи вдасться знайти "культурніше" сметани, що не має в ньому живі бактерії. Продукти явно з грифом "живі і активні культури" позначення повинні відповідати найвищим стандартам мінімальної бактеріальної концентрації, але й інші продукти, які "культивують" без призначення швидше за все, ще є залишкові живі бактерії, якщо не доведено інше.


Ще одна думка для прийняття рішення, щоб спробувати культури з вершками себе. Покласти столову ложку або дві сметани в кілька унцій свіжого пастеризованого молока (або сметани), і нехай сидять при кімнатній температурі. Якщо сметана має активні культури, він, ймовірно, починають значно товщати 12-18 годин. Якщо молоко не помітно потовщені протягом дня або близько того, це менш імовірно, що він містить значну кількість активних культур (хоч і не впевнений).

Це не остаточний тест, щоб виключити бактерії, але якщо молока помітно потовщується, це дуже ймовірно, сметану і деякі активні культури.

+156
Fiona 6 серп. 2014 р., 15:52:11

Моя сім'я сміється, бо я непохитний як для Mac Н сир з коробки і звариться. Лол Хоча я клянусь синій коробці крафт був змінений рецепт з 80-х це все-таки краще там, що не домашні. У мене завжди є мій великій мисці готовий (я завжди роблю 2 коробки) з розтопленим вершковим маслом і додати в молоко, перемішати, збити в порошок добре, коли Мак зробив мені добре стекти і додати в миску і акуратно скласти. Їм обережні, щоб не пересмажити. Я хочу в незміненому вигляді і у синцях незломлений і ще фірма макаронними виробами..... Я вам це 100% часу з цим методом. Хороший консистенції пасти. Не рвані шматки. Більшість Муш. Кожен з макарони окремо - не чіпляють. Коли він кличе тебе.

+137
nagaraju goruganti 27 бер. 2019 р., 16:46:31

Часто я ловлю себе свист, данкінг, або переміщення чайного пакетика, щоб вплинути на час заварювання. Він має вплив на чайний настій, чи я насправді шкодить смак?

+111
Christopher Rathermel 24 серп. 2018 р., 20:34:04

По-перше, ви не вкажіть, якщо ви маєте на увазі кокосових вершків або кокосового молока. Я думаю, що кокосове молоко б спробувати тут, так як він має менше жиру.

По-друге, якщо він працює, він не буде бешамель більше. Але це технічна деталь: якщо це смачно для вас, ви повинні бути в змозі використовувати його в якості заміни практично скрізь.

По-третє, це працює? Я не пробував це, але я б припустити, що це буде. Кокосове молоко містить більше жиру, ніж звичайне молоко, але це не страшна проблема для ру-соуси. Дійсно, я читала рецепти (кулінарні книги надійний), які направляють кухарі додають розтоплене вершкове масло на ру до або після додавання рідини. Це означає, що співвідношення жиру в соус не дуже точне співвідношення борошна на воді, які ви повинні тримати прямий.

Одна річ звернути увагу полягає в тому, що кокосовий жир тане близько 34-35°С. Так що ваші кокосовому соусі ру буде демонструвати помітну різницю в товщині в залежності від температури. Поки ти служиш вона тепла, вона буде аналогічної товщини бешамель. Якщо ви охололо, він, ймовірно, згущує зовсім небагато. Якщо ви плануєте подавати його холодним, скоригувати кількість борошна.

+107
user272288 10 квіт. 2012 р., 06:16:30

Це звичайно можна зробити тайський каррі з 5 інгредієнтів. Всі кокосове Каррі основі мають ті ж основні інгредієнти. Джунглі каррі містить шток замість кокосовим кремом і є ще кілька інгредієнтів, таких як зелений перець.

5 основних інгредієнтів цієї тайської Каррі:

 • Паста каррі: самий автентичний (не європеїзований) бренд Maesri. Інших марок не вистачає смаку пуншу, який визначає тайських Каррі.
 • Кокосовий крем: купити один з найбільшим відсотком кокоса речовин. Молоко-це нормально, якщо це єдина доступна, але переконайтеся, що ви отримаєте високий відсоток.
 • Пальмовий цукор: купити онлайн Якщо ви не можете отримати його на місці. Не замінить звичайний цукор
 • Рибний соус: кальмари бренд є кращим на мій погляд
 • М'яса і овочів: використовувати солодкі овочі для червоного каррі і гіркі овочі для зеленого каррі

Дивіться мій універсальний метод каррі (за матеріалами Девіда Томпсона'S) для отримання додаткової інформації.

До вашого відома: більшість тайців не зробити пасту з нуля, тому що це легко доступні на ринках тут, в Таїланді.

+68
Gary Kempson 11 лист. 2018 р., 11:13:05

Можливі Дублікати:
Як довго можна зберігати продукти в коморі, холодильник та морозильна камера?

Скільки раніше часу я міг би поставити це блюдо разом і охолодіть перед опалювальним служити? Я повинен заморозити його, якщо він збирається бути більше, ніж один або 2 дні?

1(14 унцій. / 400 г) артишоків, злити
1 пакет(8 унцій. / 225 гр) вершкового сиру, розм'якшеного
1 чашка (236 мл) майонезу
3/4 склянки (180 мл) дрібно тертого сиру Пармезан 
1/3 склянки (80 мл) нарізаного зеленого цибулі
1 пакет(8 унцій. / 225 гр) Flake стиль крабові палички, дрібно нарізаний
Сухарі Кіблер® Будинок® Оригінальний

Посилання на веб-сторінку сухарі

маршрут

 1. Нарізати артишоки. Відкладіть в сторону.
 2. У середній мисці змішайте вершковий сир і майонез. Вмішайте артишоками, пармезаном і цибулею. Скласти в крабові палички.
 3. Ложку в 9-дюймовим пластину пирога або дві 2-Кубок запіканки. Випікати, виявили, 375 градусів за Фаренгейтом близько 25 хвилин або поки не прогріється. Граниш, як хотілося б. Подавати з крекерами.
+49
compixtr 15 лист. 2016 р., 18:25:46

Анаеробний означає "відсутність повітря".

Будь-які рідкі харчові середовища в основному вважається як "анаеробний". Так, там можуть бути деякі розчинені гази і обмін повітря може відбуватися поблизу поверхні рідини, як вода, але глибше в спокійний рідина, там часто не вистачає повітря, щоб запобігти зростання ботулізму. Деякі в основному "тверді" продукти теж вважаються, якщо вони не пористі або дуже в'язкий (але видимих твердих частинок) та містить достатньо високий вміст вологи для бактерій, щоб рости й поширюватися. Будь-які тверді частинки, щодо вологою і щільно упакованих також особлива проблема (думаю, сосиски).

Всі з цих анаеробних умовах буде рости ботулізм, то залежить від різних інших факторів. Бактерії ботулізму потрібна їжа. Вони не люблять кислотністю або надлишок солі (думаю, соління) або надлишок цукру (думаю, варення) або алкоголь (думаю, бродіння), що всі традиційні методи зберігання. Їм потрібен певний рівень води, тому висихання і традиційний спосіб збереження і чому тверді шматки матеріалу, менш імовірно, щоб викликати проблеми (якщо вони не мають достатньої внутрішньої вологи). Крім того, багаті нафтою умовах відсутності води і не може розвиватися ботулізм (думаю, майонез), але вода-містять продукти в масло (думаю, часником або травами в олії).

Все це може бути "анаеробних умовах, але інші фактори можуть запобігти ботулізм.

Нарешті, у вас є такі речі, як температура -- охолодження сповільниться зростання ботулізму до повзання і при низьких температурах повністю зупинити його. Це останній традиційний спосіб збереження: охолодження або заморожування.

В принципі, нічого в рідину при кімнатній температурі протягом тривалих періодів може розвиватися ботулізм бактерії, при умові достатнього "харчування" (для бактерій) і ніхто з "консервування" екологічних умов, згаданих вище. Зверніть увагу на "тривалого періоду" -- порівняно з іншими харчові отруєння бактерії, ботулізм зростає більш повільно і, як правило, повинен хоча б пару днів, щоб вирости до помітних рівнів. І ось чому будь-які види консервування рецепти і т. д. від офіційних організацій проходять ретельну перевірку з точних вимірювань для консервантів (наприклад, кислоти, солі тощо), якщо вони проходять "тиску Каннінг" крок, який нагріває їжу досить гарячою, щоб вбити спори ботулізму (які виживуть кипіння). Подібним чином, збережені м'яса (особливо обробленого першому з них), які можуть знаходитися при кімнатній температурі необхідно ставитися з зайвої солі протягом тривалого періоду (іноді кислоти), а частіше інших агентів (наприклад, нітрати або нітрити), щоб інгібувати ріст ботулізму.

Так що Так, як Гарольд Макгі зазначає, запас залишають при кімнатній температурі на кілька днів може напевно ростуть бактерії ботулізму. Запіканку залишають при кімнатній температурі на кілька днів, ймовірно, теж їх вирощувати. М'ясо залишають при кімнатній температурі може розширюватися ботулізму, який фактично є одним з найбільших проблем для реальних випадків ботулізму після консервування -- неправильно зберігала м'ясо не зберігатися в холодильнику.

"Тверде" м'ясо і овочі мають менше шансів ботулізм бактерії далеко у своїх внутрішніх, в першу чергу (і часто не "мочити" достатньо для бактерій поширюватися далеко), але якщо вони стають зараженими, вони можуть бути проблемою теж. Наприклад: печена картопля покласти у фольгу і зберігати при кімнатній температурі, як відомо, бути причиною, як мариновані яйця , які розжалобились перед засоленням (таким чином, мимоволі представляючи ботулізм бактерії, в іншому випадку стерильного жовтка).

Цитувати УЛХ:

Botulinal токсинної була продемонстрована в значній різноманітності продукти, такі як кукурудза консервована, перець, стручкова квасоля, супи, буряк, спаржа, гриби, маслини, шпинат, тунець, курка і куряча печінка і печінковий паштет, і консервоване м'ясо, шинка, ковбаса, фаршировані баклажани, лангустів, а також копчена і солона риба.

+41
Kaybriant 16 серп. 2011 р., 16:56:36

Я думаю, це дасть вам деякі дуже отвратный кави. Вступаючи як висока температура і тривалий видобуток, ви отримаєте найгірше з обох світів.

Висока температура екстракції можете отримати деякі великі аромати кави, змушуючи багато карамелизованных цукрів, але зазвичай вони також використовують дуже швидку видобуток, щоб уникнути і витягуючи гіркий смак.

Холодна пивоварної працює, залишаючись нижче температури, що гіркі речовини найбільш легко витягується і через тривалий час екстракції, щоб витягнути більшість все інше.

За допомогою високої температури і тривалого часу, ви будете отримувати більшу частину цукру, але ви також дуже ефективно видобути всі гіркі речовини кави.

Я думаю, найкращим варіантом для чогось подібного можна було б просто використовувати стандартний метод холодного заварювання. Дозвольте грунті сидіти у воді кімнатної температури від 12-24 годин, процідити через тканину (мені подобається використовувати чисту стару футболку), а потім охолодіть свій концентрат. Я також знаю людей, які замороженого концентрату в підноси кубики льоду, щоб використовувати в коктейлі, так це теж добре заморожується.

+41
Mike Wheeler 23 лют. 2016 р., 15:07:50

Якщо ви думали, що курчат-бройлерів промисловості "убогих" то ви знаходитеся в один великий шок, коли ви дізналися про комерційних дак промисловості! Вибачте, але ставки з качками перевалюючись навколо-це лише для дуже небагатьох вільному вигулі і близьких. величезне темне проливає тільки воду з соски-поїлки, очних інфекцій і страждання-це норма для комерційно вирощених качок, так менше шансів отримати сальмонелу? Я так не думаю.

+18
Birjesh Sahani 23 жовт. 2013 р., 22:52:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil