Чи можу я використовувати бісквітом замість борошна?

Чи можу я використовувати бісквітом замість борошна?

+160
Pritam Chakrabortty 26 вер. 2019 р., 19:01:03
38 відповідей

Цитую коментар:

За словами Гарольда Макгі "про їжу і кулінарії", коли м'ясо вариться у воді протягом тривалого часу нижче 120F або виховані, щоб температура повільно міоглобін залишається незмінним і буде яскраво виражений червоний колір по всьому м'яса. – Didgeridrew 23 вер '13 до 16:39

Ось це наука кулінарія статті @Digdgeridrew згадав

Цитата звідти:

Коли темне м'ясо готується, змінює колір міоглобіну в залежності від того, яка температура усередині м'яса. Рідкісна яловичина звариться до 140° F, і червоний колір міоглобіну залишається незмінною. Вище 140° F, міоглобіну втрачає здатність зв'язувати кисень і залізо, атом у центрі його молекулярна структура втрачає електрон. Цей процес утворює жовтувато-коричневої з'єднання називається hemichrome, який дає середньо-прожареного м'яса його колір. Коли м'ясо досягає 170° С, рівень hemichrome рости, і міоглобін перетворюється в metmyoglobin, який дає добре просмажене м'ясо її коричнево-сірі тіні.

Тепер, щоб вирішити, чому він був на вулиці я збираюся зробити обґрунтоване припущення. У Вікіпедії:

Міоглобін-це залізо та кисень-зв'язуючий білок, що міститься в м'язової тканини хребетних тварин в цілому і в майже всіх ссавців. Це пов'язано з гемоглобіном, який є залізо і кисень-зв'язуючого білка в крові, точніше в червоних кров'яних клітинах.

Я особисто випробував на собі цей феномен повільного приготування рагу, жаркого і навіть Чилі в каструлю. Все абсолютно нормально. Ви помітили, коли ви готуєте червоне м'ясо на сильному вогні, як смажити стейк, наприклад, кров залишається всередині м'язи? Я помітив, повільно приготування їжі прагне "звільнити" більше змісту крові усередині м'яса, швидше за все із-за більш рівномірного готування. Це на мій погляд могло б пояснити, чому міоглобін буде знайдений зовні, а не всередині м'яса.

+979
PinkKittyKats101 Vlogs and Stu 03 февр. '09 в 4:24

У мене є Гуар, ксантан lbg і в коморі. Я хотів би зробити 2 речі :

 1. товщають незбираного молока, щоб зробити "вершкових" соусів (хочу спробувати курку з шампанським рецепт я знайшов, але замінити 30pct жирний крем із згущеним молоком)

 2. надати більш традиційний "паштет" (або паштет) текстуру "тофу + грибний паштет" (текстура більше схожа на йогурт...). Чи повинен я використовувати ксантанова тільки або комбінацію з 2 або 3 загусники?

 3. У більш широкому сенсі: коли потрібно змішати ксантан + Гуар?

Спасибі!

+966
Isochronous 17 квіт. 2018 р., 13:25:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене трансглутаминазы/активу порошок під маркою "Saprona тг Ф". Інгредієнти сіль, желатин, фосфат і трансглутамінази. Доза 1%. Я роблю курячий рулет - я повинен застосовувати його у вигляді порошку, суспензії або який-небудь інший метод?

+897
Purushottam Tiwari 20 жовт. 2013 р., 05:54:14

Це було б гарною ідеєю, оскільки ви хочете бути впевнені, що він працює правильно, перш ніж покласти багато їжі в ньому.
Пляшки з водою повинні бути хороші обсяги, але я б не пішов самостійно на льоду, щоб судити про температуру, оскільки він не є точним. Використовувати холодильник термометр, щоб перевірити для відповідної температури.
І я б зробив це за кілька днів на всяк випадок деякі механічні проблеми. Морозильна камера сигналізації будуть дуже хороша ідея.

+895
falling cat 30 трав. 2015 р., 14:49:10

Який відсоток цукру перетворюється в CO2 з дріжджами бродіння в печених пункт?

+869
savage15 3 черв. 2019 р., 15:25:07

Я використовую чисту кавомолку і змолоти всю зернах як добре, як я можу. Сухий квасолі, що дуже добре земляні роботи в морозиво, і, ймовірно, багато інших рецептів.

+855
Albert Eic 20 бер. 2010 р., 12:34:04

Дали відмінний відповідь на питання про додавання солі у воду при варінні макаронів, мені цікаво, чи буде таке ж пояснення справедливо і для рис, як для пасти (смак і крохмаль гелеутворення)? Є ще на роботі?

Смак-це правда в моєму досвіді, але що ще?

+786
katrinko007 29 квіт. 2012 р., 09:41:14

Використовуючи мікрохвильову піч, то, мабуть, самий швидкий спосіб, але ви повинні бути абсолютно впевнені, що птах відтане. Всі мікрохвильовки різні, тому перевірте керівництво, які прийшли з вами на таймінги. Навіть тоді, коли ви вірите, що це розморожений, перевірити внутрішні порожнини для кристалів льоду.

Якщо можливо, слід відпочити протягом 10 хвилин при кімнатній температурі до початку процесу приготування. Після розморожування не охолодіть.

+722
twistedpixel 23 вер. 2016 р., 15:20:14

Секрети гарної запікати макарони є:

 • Вибрати правильні макарони: Якщо ви робите лазанью, макарони у формі трубки є кращим вибором, тому що він містить соус, і, як правило, товще. Товсті макарони краще, ніж тонкі в магазині, тому що тонка паста буде занадто легко сирим способом. Пенне відмінно працює, так само і макарони. Я думаю, рігатоні краще, тому що вона має гребені на зовнішній стороні, які допомагають утримувати соус.
 • Досмажують макарони: Якщо ви варите макарони до готовності, а потім запекти з соусом, він буде тримати право на приготування їжі і пом'якшаться. Те, що ви хочете зробити, щоб це приготувати пасту, поки вона не почне розм'якшуватися, але ще не цілком їстівне. Хвилину, перш ніж добратися до аль денте, як я це описав. Таким чином, він чудово готує, як пече.
 • Потрібну кількість рідини в соусі: відмінний результат, щоб спекти, на якому тримається добре і не бути сухою. Паста буде поглинати воду, оскільки це готує, так що вам потрібно, достатньо рідини, щоб вона зволожує, але не так багато, страва виходить рідким. Як тільки це все змішати і в форму для випічки, переконайтеся, що є якоюсь рідиною на дні. Ви хочете досить житкости, щоб покрити дно. Якщо не досить, додайте трохи води, в якій варилася паста або шток - повільно, не перестарайтеся - а потім запікати протягом перших 15-20 хвилин. Якщо є занадто багато рідини в нижній частині, спекти його розкрили так більше випаровується.

А для якогось типу соусу використовувати і що покласти зверху, це дійсно залежить від смаку. Деякі люди використовують томатний соус, іншим білим соусом (макарони з сиром в білому соусі з сиром всередині), деякі люди використовують обидва, як правило, багатошарові. Ви можете зробити м'ясний соус або вегетаріанський - кремезний або гладкою, занадто багато можливостей, щоб перерахувати і це думка, заснована на тому, що краще. Потрібно враховувати аудиторію і те, що їх харчові потреби/переваги і вибрати комбінацію, яка відповідає як можна більше.

+669
UeeLee 23 груд. 2011 р., 17:56:05

Так, це повинно бути в порядку. Багато людей тримати масло на прилавку, так що пару днів нижче 50 немає нічого складного.

+661
salamandra 11 квіт. 2014 р., 07:45:13

Я впевнений, що ці дуги молюсків. Бачите цю посилання, вони виглядають однаково.

+625
cthulhuely 4 вер. 2013 р., 07:39:14

Нещодавно я помітив виноградне масло в Костко.

Я був розглядає можливість переходу з ріпакової олії; є кулінарний переваги або недоліки виноградне масло за каноли або інші рослинні олії?

+619
CTS 20 вер. 2016 р., 09:31:07

Я намагаюся зробити рецепт, як цей, каструлю сметанний курка, але у мене немає сухого Ранч. Чи буде він працювати, якщо я використовую ранчо замість вичинка з пляшки? Мені потрібно міняти щось ще?

+617
Gerry Dixon Cummings 11 груд. 2015 р., 04:03:18

Я ніколи не чув про таку річ. Як той, хто має досвідчені кілька чавунних сковорідок, я можу сказати вам, що ви не потрібні картоплі гуркіт. Просто просочіть його маслом і випікають. Ось один з перших хітів Я знайшов на Google. Це все, що вам потрібно зробити.

+615
Sachin Bhandari 17 трав. 2011 р., 12:17:15

Я завжди знаходив смак сирої жовтий лук, щоб бути трохи переважною. Їх сильний аромат добре приготованого в супи, рагу і запіканки, хоча. Солодкий білий або навіть червоний лук (у фіолетовій капуста) працює набагато краще, щоб хвалити шаткованою капустою-це смак.

Одне місце, я колись жив у Канаді (багато миль від пристойного продуктового магазину), мені не вдалося купити солодкий цибуля. В такому випадку, я б відрізала великий жовтий лук і просто вийняти деякі частини використовувати. Оскільки це наймолодша частина цибулі ріпчастої (насправді бульбоцибулина), це також м'які соковиті частини. Різати його і замочити його в злегка підсоленій воді допоможе витягнути деякі сильні смак теж. Я буду використовувати менше цибулі, ніж я б солодким луком і все-таки добитися смаку, який я хотіла.

Інші жовтий лук був не даремно і, як правило, буде використовуватися той же день або на наступний) в деяких приготовану суміш. Все це було багато років тому, коли я міг з'їсти цибулю безкарно. Зараз я дотримуюся цибулю-шалот або зеленого лука. Дійсно не вистачає збитий дитини цибулю. :(

+611
380965434170 2 груд. 2015 р., 20:04:46

Я пісок в приготований амарант і тэфф, якщо пакет має ряд в ньому. Чи є спосіб, як відфільтрувати її перед приготуванням? Або мені просто потрібно знайти правильний бренд?

+593
Vijay C 1 жовт. 2013 р., 15:02:07

У мене 4 великі баночки сливи (Санта-Роса), який я в пляшках. В інструкції сказано, цукор не потрібно, втім, вони і так кислі вони жахливі!!! Що я можу зробити з ними, а не викидати їх? Я можу зробити варення з них тепер, коли вони вже приготовані?

+593
AndRRRew 7 квіт. 2016 р., 07:51:02

Я зробив деякі купу бабла для доньки (з 8 частин борошна і 1 частина оливкового масла) і я був просто цікаво, як ти вважаєш, чи довго це триватиме. Я в даний час зберігати його в пластиковому контейнері з кришкою зовні пластикові іграшки в ньому.

Вона не буде їсти його, як це за гра, але я не хочу, щоб вона грала з прогірклим тісто і деякі можуть робити це-шлях до її рот на смак або тому, що він на щось інше під час гри.

Дякую

+591
xci 27 серп. 2011 р., 19:26:32

Можливо, зменшити вогонь і варити довше...або навіть використовувати дегидратор? Якщо у вас немає дегідратору, спробувати свої низькі налаштування духовці до сухої і...може зайняти кілька годин. Ви також можете спробувати збільшити банана (щоб допомогти йому триматися разом) і зниження або виключення олії, які можуть перешкоджати сушінню.

+570
Mojtaba Behroozifar 4 жовт. 2019 р., 20:05:18

Як і в інших сільськогосподарських продуктів, є різні сорти і якості зерен какао, і одержуваний продукт також впливає на керованість. Вальрона не використовувати дуже високу якість і високі стандарти для обробки, але це не тільки висока якість виробник шоколаду, так що ви можете хочу дати кілька інших марок спробувати і порівняти. Існують також різні способи обробки какао-порошок, який впливає на те, як він працює в якості питної шоколад або в різні рецепти.

На тему смаку, серйозний їсть смак тесту бар шоколад і знайшли трейдер Джо вигідно відрізняється від Вальрона (хоча вони і не дали приз "Вальрона"). Але коментарі з приводу смаків інших у топ-10 також може дати вам деякі ідеї, як інші цукерки, щоб спробувати. Вони також провели дегустацію для питної шоколад. Вони спеціально шукали речі продаються як пити шоколад Вальрона і, здається, не були проти, але знову ж таки, замітки про різних цукерок може бути цікаво.

Король Артур борошно також є кілька статей про какао-порошок і який вид робіт і в який рецепт. Звичайно, вони хочуть купити ті, які вони продають, але це все одно цікаво читати. :-)

Це один порівнює 5 різних алкализованным какао типів і гирарделли натурального какао і як кожен з них впливає на певний брауні рецепт.

+535
David Blann 17 груд. 2011 р., 22:17:19

Коротка відповідь: Це залежить.

Довгий Відповідь:

Ви праві в тому, що рішення про кулінарної обробки грибів, перш ніж покласти їх на піцу йде про контроль вологості. На деякі здоровенні гриби, як portabellos, і переконавшись, що вони повністю готувати. Ось що враховувати:

 • Яка щільність гриби в районі піци? Тобто, скільки простору між шматочками?
 • Ці здоровенні гриби (білі, crimini, сушені) або крихких грибів (chantrelle, гливи, енокі)?
 • Як густо вони різані?
 • Чи існують інші "мокрі" предмети йдуть на приготуванні піци, як соус або свіжі помідори?
 • Яка товщина земної кори?
 • Як довго готувати піцу і при якій температурі?

На одному кінці шкали, якщо ви робите піцу на тонкому тесті з томатним соусом і накривши його повністю в густо нарізаний portabellos, ви майже напевно повинні предготовят їх. Однак, якщо ви робите глибоке блюдо піца з лише кілька тонких нарізаних білих грибів на вершині, то не турбуйтеся. Речі між ними залежить від вашого рішення.

Для ресторанів піца, американська піца-це середня скоринка, і вони взагалі не покласти, що багато грибів на кожен шматочок, так що це нормально, щоб покласти їх на сировину. Тим не менш, я був на тонкому коржі Neopolitian стилі піцерії, де вони зробили, дійсно, частково приготувати "гриби" вперед.

Також, якщо ви не кулінарної обробки грибів, ви хочете приготувати їх таким чином, щоб видалити вологу. Це означає, що смажити їх в печі для піци на деко з пергаментним ... не коптите або соліть їх.

+511
AspiringMat 28 черв. 2011 р., 09:28:08

Коли я роблю зажарку, я використовую солодкий перець, зелену цибулю, шматочки яловичини, морква, імбир і гриби. Обсмажуємо всі інгредієнти, додати сік лимона, соєвий соус, сіль, перець і орегано. Тоді я подаю смажені інгредієнти на білий клейкий рис. Результати хороші, але як мені зробити його фантастичним? Будь додатковий соус можна додати, щоб зробити речі більш пікантні? Я повинен додати рис в воке?

Редагувати
Дякуємо за ваші відповіді. Я зробив фантастичний обсмажити минулої ночі!

+504
user3669538 21 бер. 2011 р., 19:53:46

Багато цікавих спецій, таких як кориця, тмин, мускатний горіх, гвоздика і чорний перець, можуть виростати тільки в тропічних країнах, але споживаються в усьому світі. Навіть якщо ці спеції корисні свіжі, можна практично не перевозити їх таким чином; свіжого мускатного горіха ягід, наприклад, потрібно було б повітря-поставляється з Індонезії на інші континенти, роблячи їх астрономічно дорого.

Ця друга причина, яка полягає в тому, що деякі спеції дуже сильно ароматизовані і найбільш корисні сушать і подрібнюють. Сюди входять кориця, кмин, кардамон, гвоздику і т. д. Мускатний горіх вимагає поділу декількох шарів, що можливо тільки при сушінні.

Нарешті, в тих місцях, де ці спеції вирощують, вони є вживають у свіжому вигляді деякий час. У Південно-Східній Азії, люди готують з зеленим перцем. Індіанці готують з свіжих зелених стручків кардамону. Наскільки я знаю, індонезійці зробити речі з свіжої кори кориці, але я не достатньо кухні ні до чого привести знаю.

+499
Hemanth 20 лип. 2019 р., 03:40:58

Сам соус буде залишатися не набагато вище 212 F, але локально в нижній частині, він може отримати набагато вище, і палити, і це особливо вірно, під перці. Одним з варіантів буде готувати перці і начинку окремо, потім нафарширувати перці і тушкувати їх тільки коротко з соусом. Ви також можете спробувати змащувати горщик, що може допомогти деяким.

+489
Marco Lavagnino 11 вер. 2015 р., 17:10:54

Кілька речей, які я думаю вирішить вашу проблему.

 1. Використання цукрової пудри замість гранульованого. Я знаходжу, що робить для набагато більш гладкою кінцевого продукту і гладкість відчуття в роті.
 2. Крем масло і цукор разом, а потім додати горіхи та інші інгредієнти. Це додасть пухнастості, як вершкове масло/суміш цукру дозволить їй провести трохи більше повітря.
 3. Додати ще одне яйце (або просто зайвий жовток). Це дозволить створити більш насичений кінцевий продукт і дозволити їй встановити складніше в кінці.
 4. додати мигдаль до рецепт заварного крему з начинкою. Ви можете крок в сторону всю вашу проблему, вибираючи пудинг або заварний крем рецепт, який підходить те, що ви хочете і додаючи звичайно, рубаним мигдалем або поверх нього. Це не справжній, але це працює кожен раз.

Також: посилання я знайшов, що найбільш близько нагадує те, я роблю те, що може допомогти вам.

+465
Malik Mateen 10 січ. 2014 р., 09:55:02

Необпалена чурки, ймовірно, означає, що ви не змішувати його достатньо. Спробуйте почати з трохи менше борошна і замісити більше, як ви йдете.

Інше питання, ви не можете бути замішуючи достатньо. Наступного разу спробуйте використовувати велику тесту. Вам не доведеться робити це кожен раз, але якщо у вас виникли проблеми з певним рецептом, це допоможе вам з'ясувати, як тісто треба "відчувати", коли будете готові, даючи вам візуальний індикатор. Я виявив, що, коли у мене тісто росте проблеми, це звичайно, тому що я не занадто довго вимішувати. Це також повинно допомогти усунути проблему змішування.

Це, як кажуть, є два хороших методів, щоб побачити, якщо тісто досить піднялося. Один, щоб дати йому піднятися в маркованих ємностях (хоч і це не добре працювати для батонів або якщо ви не повинні дозволити йому подвоїти). Інший пхати тест. З приємного апетиту онлайн статті:

Для перевірки готовності використовуйте перста випробування: тикати 2-ма пальцями; він тримає відступ, він готовий.

Зазвичай я тикаю його, і якщо він спливає назад, вона ще не готова. Для закваски, якщо він тримає свою форму на мить, а потім повільно починає розширюватися знову, це прекрасно. Для інших хліба, тримаючи відступ-це хороший показник. Це не обов'язково рекомендується для делікатного тесту. Якщо ви працюєте з тонким тестом, спробуйте тест на одну буханку, що ви не "потрібно", щоб бути досконалим. Ви можете використовувати це в якості відносного вимірювання часу в майбутньому.

+421
Chris Embry 9 груд. 2019 р., 01:02:03

Я люблю рибу. Але жирна риба кухонними запахами відчутно відрізняються від їх смаку. Як такої, я ніколи не готую жирну рибу, я купую копчену скумбрію або сардини.. Лосось є винятком.

Мені було цікаво, якщо хто-то, хто мав які-небудь поради, щоб мінімізувати жирну рибу кулінарні запахи.

Це шкіра? Не знімаючи допомогти шкірі?

+411
Scott Mann 13 черв. 2011 р., 11:00:25

А тип ножа і змочування можуть допомогти, вони не виправлять технічні помилки у випічці. Я зробив ці помилки сам, тому я буду відкрито їх.

Якщо тісто дуже добре зволоженою, тоді лезо буде триматися незважаючи ні на що. Якщо тісто дуже добре звукоізоляцією, то Буханець буде падати, незалежно від того, наскільки хороша ваша техніка забив.

З мого досвіду (припускаючи, що ваш рівень гідратації є правильним), остаточна розстойка повинна проводитися відносно меншою вологістю, ніж попередні перевіряти, щоб привести шкіру в формі. Використовуючи тканину або проникний ЗМІ для висвітлення замість харчову плівку дасть набагато кращі результати.

+407
Conrad Ashton 16 трав. 2011 р., 09:09:32

Покласти помідори в холодильнику, руйнує все, що робить їх добре для початку. Вони втратять смак, і їх текстура стане твердий і борошнистий.

Так, вони будуть тривати довше, перш ніж вони загнивають. Але якщо у вас є велика кількість помідорів, приготувати їх і зробити що-то з ними, не намагайтеся розтягнути своє існування за рахунок своєї пишноти.

+370
kablondino 23 серп. 2019 р., 11:22:21

Я знайшов спосіб тут: http://www.heritagefarms.com/recipies/recipie_pages/roasted_pumpkin_seeds.php

КАСКО насіння в кількості, спочатку розбити їх качалкою, молотком або подрібнювач, потім опускаємо насіння у велику ємність, наповнену водою. Енергійно перемішати, щоб привести всі ядра в контакт з водою і, щоб розірвати поверхневий натяг. Зернятка будуть опускатися на дно; снаряди залишаться плаваючі

Хто-небудь спробувати це? Я міг би поекспериментувати сьогодні ввечері..


Я спробував його. Вони тріскаються, але не достатньо, щоб випустити насіння. Я підозрюю, що мені доведеться їсти менше плоскими насінням для того, щоб працювати. Да ладно.

+311
user7130 24 лип. 2013 р., 11:04:16

Ось стаття, яка передбачає використання морепродуктів/білий м'якоттю риби. http://www.nytimes.com/2009/08/19/dining/19cori.html

+283
Lynds 29 бер. 2010 р., 22:54:36

Найпростіший спосіб дізнатися, що стиглий авокадо-це, як легко відшаровується. На жаль, ви не можете зробити це в магазині. Колір і твердість є хорошими індикаторами зрілості, але трохи менш надійні. На мій погляд, я б вважав за краще зробити авокадо я знаю кілька недозрілих і зрілих сам, а не ризикувати, купуючи перезріле авокадо.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб дозріти авокадо швидко:

 1. А як кажуть, помістіть їх в паперовий пакет. У пастці етилен викликає прискорення дозрівання.
 2. Якщо вони дуже незрілий, киньте помідор в сумці, а також. Додатковий етилен буде тільки допомогти дозріти авокадо швидше.
+236
Terrence Haggerty 21 січ. 2016 р., 13:17:46

Хоча це питання здається трохи тривіальним, у мене була така ж проблема.

Зазвичай боби будуть виходити з легким струшуванням. Вони не зрушить з місця, а після всмоктування порушується, вони будуть спускатися, і можуть бути витрясли.

Іноді мені доводилося користуватися ложкою. Ви праві в тому, що якщо ви просто совок їх ви бовтанки багато з них. Якщо ви просто працювати начиння вздовж банку можна зламати всмоктування і вони повинні звільнитися.

Якщо у вас розімніть їх, ви завжди зможете закінчити роботу і зробити смажені боби з них.

+165
BungaBunga 26 серп. 2013 р., 18:25:41

Я планую зробити суп з моєї індичці рамки. Я був просто цікаво, якщо це можливо, щоб заморозити суп і є його добрий смак, коли він відтане. Я припускаю, що це має бути в порядку, немає ніяких локшину в суп. Крім цього, тільки інгредієнти відвідало кілька овочів (селера, можна нарізані помідори, морква, гриби) і спеції.

Що ви думаєте?

+146
Ahsan Shahid 6 лют. 2015 р., 13:35:01

Коли у нас був один з них, ми використовували, щоб включити газ, почекати крихітна поки я пам'ятаю 4-5 секунд), потім опускаємо палаючий сірник в центр переднього отвору. Що б запалити конфорки. Я б помилятися в бік надто мало газу, поки ви не звикли до цього, і це може зайняти кілька спроб

Мама була досить гарна в цьому, але це може бути через роки практики.

Ця пряма проходить через весь процес, хоча я можу заприсягтися, вам не потрібно натискати на кнопку

+138
Ivan Marinov 8 бер. 2010 р., 10:54:29

Місце цибулю в неглибоку каструлю, додати трохи солі (не багато), трохи води і трохи масла (не простроченими, якщо не плануєте робити з цим маслом після того, як мальки). Довести до середнього кипіння... не міняйте температуру після цього. Воду закип'ятіть цибулю в 100С. Після того, як більша частина води пішла, то температура буде підніматися (в цей час лук розм'якшиться, ви прагнете колір/текстура), і ви повинні почати, щоб перетворити їх. Терпіння і уважне спостереження є ключовим. Переконайтеся в тому, щоб повернути їх все, все залишилося на місці швидко Браун! Один з простих способів обдурити, щоб обсмажити цибулю трохи, щоб обсушити і посипати паприкою. Це зробить колір ідеальний.

+90
Grogi 20 трав. 2010 р., 06:01:32

Я не впевнений, що ви означає, пилом точно, але стебла безумовно, свідчить про менш складної обробки і контролю якості. Ви повинні рідко, якщо коли-небудь стебло. Що стосується пилу, її дуже важко сказати, як це може бути просто вівсяна пилу, що утворюється при овес труться один об одний під час транспортування. Якщо марка послідовно більше пилу в мішку, ніж інший, то це може бути від обробки, може вони дають більше побічних продуктів в кінцевому продукті в цілях економії витрат, або, можливо, пил там, тому що набагато простіше збагачувального комбінату. Якщо один бренд подорожує більше, ніж інші пил може бути від розтирання і трясіння.

Якщо пил не вівсяної пилу, то це певний привід для занепокоєння, ви не хочете реальної пилу в свій овес! Що б напевно бути ознакою поганої обробки і я б особисто уникнути цього бренду.

Маючи вівсяної пилу і стебел у вівсі не означає, що пластівці самі по собі погані якості, які більше визначаються сортів пшениці і наскільки добре він був вирощений. Це означає, що роботи для пошуку стебла і, можливо, відсіяти пил, що незручно.

+60
Khushhalm 6 вер. 2017 р., 18:29:55

Картопля має зберігатися при температурі між 7 і 9 градусів C (від 45 до 50 градусів за Фаренгейтом). Крохмаль у картопля почне розпадатися на цукор при температурах нижче 7 градусів, роблячи більш темний, більш гіркий результат дегустації після смаження або запікання.

Багато людей кажуть, що не можна зберігати картоплю в холодильнику. Якщо, як я, у вас є відсік в холодильнику, який піднімається вище 7 градусів, я вважаю, це розумно, щоб тримати їх там, незважаючи на загальні побоювання.

Циркуляція повітря важливо за даними одного інтернет-джерело для видалення продуктів дихання". Прохолодному, добре провітрюваному погребі буде ідеальним місцем для їх зберігання.

У першій статті я пов'язаний, здається, передбачає, що ви можете зберігати картоплю при знижених температурах протягом декількох місяців.

+16
Bradley Sherman 3 лист. 2010 р., 16:47:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil