Чи томатний пошкодження вок-це приправа?

Я використовую вок з кілька років, він добре загартований і я був дуже щасливий з нею і результати.

Нещодавно, я почав готувати деякі страви індійської кухні, і тому що мені подобається мій казанок, я просто зробив їх в вок. Однак, здається, що помідор-це видалення приправи - все більше і більше порожніх місць з'являється. Може бути?
Це може бути, кислоти у них? Або щось інше, характерні для індійських рецептів (я використовую зазвичай куркуми, імбиру, гарам масала, Чилі, і звичайно ж часник і цибулю, але я використав ті, що були ДЛЯ не-індійські рецепти без проблем).

+273
Richard77US 11 груд. 2013 р., 14:40:21
40 відповідей

Індійські рецепти, здається, завжди кличуть на нафту.

Номери індійські рецепти, здається, завжди дзвонять для сухої (або не тост на все - тьху).

З мого особистого досвіду (в основному, гірчиця, кмин, пажитник, коріандр)- сухий обсмажування вимагає більше моєї уваги. Я повинна мати відповідну температуру, перемішуйте насіння, і дивитися на явні аромат, щоб знати, коли вони зроблені. Якщо я не звертаю достатньої уваги на якій-небудь з тих, тоді вони будуть палити і жахливо.

З маслом у мене більше свободи. Насіння не повинні бути хвилювався після того як вони покрыны з маслом і вони голосно плескають, коли вони зробили. Це може бути моя уява, але сама олія начебто поширювати аромат насінням краще.

Я випаленої сухий смажені насіння на випадок, коли я відволікся. У мене ніколи не було смаженого масла спеції не вийде.

+987
Tripp 03 февр. '09 в 4:24

Маринад не викликало будь-яких питань безпеки харчових продуктів власного-будь це "переварені" в маринаді-це інше питання.

Якщо це було в холодильнику протягом усього періоду, то пішов би дати на упаковці курки, так само, як якщо б це був холодильник, що довго без маринаду.

+982
Danilo Silva 30 лист. 2016 р., 15:46:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Враховуючи результати, які ви отримуєте з середньою або високою спеки, я хотів би запропонувати вам спробувати слабкому вогні. Якщо він пропускає етап, який ви шукаєте, це, напевно, багато приготування їжі дуже швидко - іноді ви можете взяти його з вогню, а також, щоб додатково залучити з вікна, коли можна знайти його, щоб бути просто підсмажений, але не горілий.

Крім того, шукати інші показники, коли це робиться. Якщо є компонент часу, в який би рецепт ви використовуєте (тобто рецепт говорить тост: 6 хв) спробувати тримати його, навіть якщо це не виглядає золотисто-коричневого кольору ще. Може бути, стежте, що під горіховим ароматом, і зняти її з Жару, коли ви його знайдете. Деякі продукти, продовжуйте готувати, поки після того як вони від спеки, і я не впевнений, як 'коричневий' підсмаженого рису має (один з рецептів я бачила, як згадані "перлинно-а не підрум'яняться"). Якщо колір блідіше, коли "готово", ніж ви очікуєте, це буде дуже легко перерегулювання.

В залежності від того, які рецепти ви використовуєте його для, Ви могли б спробувати використовувати рис, який був підсмажений лише на кілька хвилин, подивитися, як це впливає на ваш рецепт, і працювати ваш шлях вгору кількість часу, який ви п'ємо за те, щоб отримати результати, які ви хочете - все-таки, по-підсмаженого рису має бути придатним, в той час як більш обсмажений звучить неприємно.

+979
user3200854 29 жовт. 2015 р., 22:45:31

Це не повинні бути приготовані. Це сир!

+964
Kreachers 11 бер. 2013 р., 20:03:10

Я спекла макаруни раніше, і це сталося. Ви можете помітити, що вони досить високі (я не хочу), але найголовніше, що відбулося в оболонку? Я спекла в 290F близько 20 хвилин (вони близько 1,5 дюйма). Я не можу сказати, чи Може середній недоделано або гребенів молодці. Здається, що інтер'єр найбільш повно в центрі.

Я думаю, що я, можливо, не здувається це правильно в macaronage і його потрібно готувати при більш низькій температурі.

Спасибі!

Macarons

Редагувати 1: я використовувала новий рецепт через шеф-кухаря Ніні і вирішити їх проблеми, які я мав. На цей раз, я звернув увагу на температуру духовки ідеям і підсмаженою їх небагато. Я дам дозрівання подбати знову пом'якшуючи їх. Я зробила шоколадні черепашки і більшість виявилося. Ті, що лунали в минулому були трохи overmixed в мішок і вийшов трохи в стилі фанк (зверху впав, зморшкуватою). Я буду чекати, щоб голосувати за кращий відповідь.

enter image description here

Правка 2: Деякі з них все-таки впала в середині, але це прийнятна сума. Тим не менш, деякі досі якась порожнеча, яка пригнічує. На кількох судових розглядів!

+961
Mogipogi 11 вер. 2019 р., 21:20:19

Зокрема, у мене є рецепт, який закликає до обсмаженою арахісом. У чому різниця між смаження арахісу і підсмажування арахісу? Я можу знайти смажений арахіс в магазині, але не підсмажений, тому я, ймовірно, спробувати і тост свого власного будинку, але не знаю, чи варто починати з сирого арахісу або вже смажені.

+916
L Lansing 29 січ. 2012 р., 17:30:17

Я шукаю рецепт кокосова борошно хліб. Я знайшла такий дивовижний Палео рецепт. Тим не менш, всі вони є досить плоскими і здаються дуже щільними. Я знайшов ще один сайт, який продає кокосової борошна хліб, який виглядає більше як те, що я хочу. Здається, вони додали соду і яблучний оцет, щоб отримати обсяг (пухирці повітря), як з дріжджами.

Є рецепт кокосова борошно хліб, який більше схожий на традиційний бутерброд хліб?

+875
Satyanarayana Y 6 трав. 2013 р., 12:10:32

Бублики виник в єврейських громадах ашкеназов в Польщі в 17 столітті.

Одна з визначальних рис бублик (за її відмінною форми кільця), що її варять перед випічкою, виробляючи жувальні, фірма КОРА навколо м'якше середнього.

+868
Marjo Van Genderen 25 жовт. 2019 р., 07:03:48

Потрібно змішати сколотини з маслом виходить з необхідності замінити сметану у випічці, так як деякі люди не можуть вживати молоко, що у вас непереносимість лактози. В розділі "молоко цукор дилема: жити з непереносимістю лактози", замін, стор 120, друге видання, виправлене і доповнене Річард А. Мартенс, М. Д. і Marin Мартенс, С. М., Р. Д.

+810
Partha sarathi Biswas 8 січ. 2015 р., 12:43:46

Так. Кокосове масло плавиться при 76 °F, тому просто замініть його на інші масла в вичинка рецептів, помістіть його на сонце, щоб він нагрівся, а потім струсіть його, щоб гомогенізувати його.

+808
GParted Redux 26 трав. 2010 р., 19:57:47

Якщо вам жарко-робочий стіл (та й то, з трохи більше зусиль) можна взяти свою кружку в офіс і використовувати в СВЧ замість пінополістиролу чашки. Зверніть увагу, що варто бути трохи обережним, коли додавати у воду в мікрохвильовці до кипіння - я б використовував ложку, щоб вставити чай без покласти долоню або особа над кухлем.

+805
Shimano 4 трав. 2012 р., 21:03:21

http://juicerecipes.com/ це відмінний сайт. У них є пошук за інгредієнтами.

+801
Chenchen Kryyg 21 лют. 2014 р., 17:26:18

Це виглядає як лупер масло/бігуді. Вони використовуються для створення гарної презентації масло на хліб.

http://en.wikipedia.org/wiki/Butter_curler

+796
Mimo85 7 трав. 2014 р., 06:30:43

За умови, що вони мають однаковий розмір, як і інші вилки і ложки, вони, швидше за все, лід Форкс крем.

Інші можливості черепашка виделкою або рамекин вилка (обидва є більш спеціалізованими, і, можливо, менш цікаво, ніж крижана крем).

+784
Aaron Mc Adam 7 бер. 2015 р., 17:39:26

Питання ви задаєте практично неможливо відповісти, тому що це сильно залежить від роду їжі та того, як він був підготовлений. Ніс часто є хорошим індикатором: якщо він пахне погано, є хороший шанс, що це погано (хоча зворотне не завжди однаково діє)

Я також хотів би зазначити, що бактерії не єдине, що може викликати харчове стати небезпечними для вживання в їжу. Їжа може бути небезпечним, щоб поїсти, тому що: - бактерії - віруси - дармоїди - токсини

Особливо останнім цікаво, на мій погляд, тому що в той час як інші можуть в принципі бути убитий досить опалення їжу, токсини можуть залишитися навіть після того, як ви опалюєте свій їжа.

+751
Doctorsd 7 січ. 2020 р., 20:10:12

Варити часник в молоці і процідити молоко. Повторіть цю процедуру 3-4 рази і ви зможете зняти сильний гіркий смак.

+677
Edwin Babu 19 жовт. 2014 р., 09:21:07

Ні, ні (розумний) спосіб перевірити це для себе.

Є тисячі токсинів у світі, і будь-який з них міг приземлитися на ваших овочів. Деякі з них можуть бути легко виявлено, але більшість з них потребує складної тестовій лабораторії. Навіть якби ви володіли знаннями, необхідними для проведення такої перевірки, а також забезпечення їх необхідним обладнанням, вам потрібно буде виконати сотні випробувань на кожну партію овочів. Є спроби розробити прості тести (повний текст за платний доступ) для споживчого використання, які охоплюють кілька поширених пестицидів, але я не думаю, що вони були перетворені в комерційний продукт.

Саме тому існують правила, і державних органів, які виконують ці правила. Звичайно, вони не мають можливості перевірити кожну помідоровому поле для пестицидів. Контроль здійснюється на основі рівнів ризику - наприклад, кожній забитої свині повинні бути перевірені на паразитів, небезпечних для людини, але для органічних овочів, вони тільки випадкові зразки. Передбачається, що ризик штрафів та інших фінансових втрат буде утримувати фермерів від використання пестицидів на овочах з позначкою органік. Крім того, незалежної екологічної організації проводить свої випробування і викрити виробників, які продають заражені овочі. В результаті функціонування системи, де лише мала частка органічних продуктів харчування насправді заражені.

Якщо у вас є підстави підозрювати, овочі ви не фактично органічні, ви завжди можете оплатити лабораторії для виконання тестів для вас. Це буде коштувати набагато більше, ніж ціна на овочі, тому я не можу уявити ситуацію, коли в цьому буде сенс.

+673
sova2630 22 серп. 2013 р., 14:11:53

Я мав несолоного вершкового масла в холодильник на деякий час і використовувати його час від часу. Тепер я розумію, що це було там протягом багатьох місяців. Це смак добре, але це безпечно, щоб зберегти його довше, ніж місяць?

+673
anynomous 4 трав. 2014 р., 04:13:07

Я недавно знову випічка хліба, і я намагаюся покращити мої навички. Одна річ, яка все ще вислизає від мене, як зробити менш щільним цільнозернового хліба. Я знаю, що цільнозерновий хліб майже завжди щільніше, ніж білий хліб.

Рецепт нещодавно я використав:

150г хліб з непросіяної муки
200 г сильної білого борошна хліб
245 г Вода - 70% гідратації
Активні сухі дріжджі 4 г (розчиняють у воді)
5 г солі

Спочатку доведи, був 1,5 години при кімнатній температурі. Після формування 2-ї доведіть близько 40 хвилин, поки моя духовка приходив до температурі. Це, здавалося, було досить ясно, коли я тицьнув його. Я рубонув зверху, він не впаде або що-небудь. Випікають при 250 ° С протягом 12 хв, Потім 200 ° С для інших (всього 35 хвилин) випічки, з підносом води в нижній частині печі для приготування на пару кора.

Ось фото мого хліба

enter image description here

Тепер не зрозумійте мене неправильно, хліб досить приємно, вона має прекрасний смак. Однак це щільніше, ніж хотілося б. Мені потрібно знати, якщо проблема тут-це відносно швидкий процес розпушувачі, на відміну від більш тривалого процесу, наприклад, з допомогою підвищення як poolish або Біга.

Може хто-небудь сказати мені, перш ніж я спробувати експеримент, при використанні почесті з такою батон допомогло б зробити його трохи світлішим, з більш пухким м'якушкою? Або я попрямував до чергової катастрофи?

Моє міркування позаду цього полягає в тому, що я зробив вище гідратації хліб перед тим, як чіабата з білою мукою, досить успішно, з великою кількістю повітря і бульбашки, але ці, як правило, починаються з Біга, який сидить бродіння від 12 до 24 годин у холодильнику. Я також знаю, що вище гідратація має важливу роль в розмір повітряних кишень. Я не шукаю масивні повітряні ями/дірки в моїй цільнозернового хліба, тільки щось трохи менш щільною.

Оновлення: забув сказати, заміс був в 10 хвилин на середній швидкості міксера стенду. Я згадую про це просто на випадок, якщо це важливо, хоча я тестував потім тісто, і я думав, що розвиток клейковини було в порядку.

+656
Srikanta 9 лист. 2015 р., 06:49:04

Я думаю, що це не можливо. Авокадо-прекрасне джерело високоякісного жиру, але не містить білка. Яйце містить велику кількість білка, який дозволяє його як "прив'язки" агентів. Коли білок коагулює, він "зв'язує" інгредієнти разом, надаючи їм різну фактуру.

Так, авокадо - маючи зовсім інший смак, текстуру і макро складом поживних речовин не може виступати в якості замінника яєць в будь-якому місці.

На стороні записки - яйце-це не життєво важливий інгредієнт у хліб. Хліб набуває еластичну консистенцію з білка пшениці, в той час як бульбашки СО2 з дріжджів роблять його губчастої та просторі. Якщо що, додавши авокадо буде як додавання картоплі та олії на свій хліб. Він буде мати більше часу на ріст і текстури будуть більш вологими. Не знаю про смак, хоча...

+652
user65415 1 трав. 2018 р., 20:22:57

Я змішати сухі активні дріжджі з водою на 105 до 115 градусів за Фаренгейтом (40,5 до 45 градусів З), а не водою кімнатної температури

Якщо тісто замісили правильно піднімається (як і очікувалося) я вважаю, немає нічого поганого і ніяких дій не вимагається Ваші дріжджі живі й прекрасні!

+636
laraibkhanzada 15 трав. 2013 р., 21:11:26

Я не міг знайти рецепт, мені було комфортно з онлайн, так як ніхто з них, здавалося, не здатний враховувати шматок м'яса такого розміру.

Зрештою, я приготувала його за 220 С протягом 30 хв, а потім 170 С протягом 6 1/2 годині, rebasting щогодини з переповнення соками і зцідивши (рясне кількість) надлишкового жиру, тому вона не глибока сама смажити.

Результат? Смачні

+604
Tenzin Jamtsho 28 лип. 2010 р., 12:41:04

Як вважають Catija, moscafj і Ecnerwal перше, що ви хочете зробити, це отримати термометр духовки, щоб переконатися, що температуру ви встановлюєте це той, який ви фактично отримуєте. Якщо можливо, ви, можливо, повинні принести його додому, щоб побачити, наскільки добре ваш будинок пічку калібрується. Це може бути так, що ваш будинок піч трохи відхилився в одну сторону і общагу в іншому напрямку, так що ви, можливо, буде потрібно зробити більше коригування, ніж просто тестування гуртожитку духовка буде означати.

Що сказав, Схоже, що твоя проблема в тому, що ви залишаєте печиво в духовці занадто довго. Печиво, жувальні, в основному під приготоване печиво, ви хочете взяти їх з духовки, коли вони золотисто-коричневого кольору зовні, поки вони ще м'які в середині. Відмінності в освітленні і скло між старою плитою і новим може зробити це важче, щоб судити, коли печиво готове, змушуючи їх здаватися менше підрум'яниться потім вони є насправді. Також печиво готувати ще трохи при охолодженні на прилавку, загартовування, тому ви прагнете печиво, яке трохи менше зробив, ніж ти хочеш в підсумку.

+600
Darygirl 6 груд. 2017 р., 06:50:34

Я купив сьогодні Bratwurts Червоний гак, і я зроблю їх завтра. Хто-небудь знає, якщо я міг би варити їх в пиві, так як він вже був заздалегідь зроблений з пивом (Ред-Хук), або це не гарна ідея?

Крім того, як довго ви готуєте сопляков на грилі або в духовці?

+577
purkki 21 жовт. 2018 р., 04:30:54

Пасеруємо картоплю, моркву, ріпу і селера тощо, тому що вони дуже щільні. Не пасеруємо цибулю або інші менш щільні коріння.

+484
nurettin 29 вер. 2012 р., 19:55:48

При належній вигадки навіть вологість день може впливати на кристалізацію і установка. Це наука і мистецтво.

З іншого боку, є багато дуже хороших 'шоколадний' цукерки рецепти приготування, що набагато легше, наприклад, гвоздика рецепт згущеного молока, яке спирається на тверді шоколадні батончики для установки. Цукрову пудру додається в кінці, щоб надати йому Кристал текстури людей асоціюється з вершковою помадкою. Я вважаю, це вигадки дуже добре тримати і різати, хоча трохи занадто шоколадно, якщо є така річ!

Будь 'вигадки', який має багато твердого шоколаду додала більше шоколаду, рецепт для розм'якшення, що шоколад, додавши вершкове масло і згущене молоко, щоб зробити його як вигадку.

Також подивіться зефір помадкою. Деякі люди, як він, як вона повністю гладка і шовковиста, а інші вважають це трохи кволий або хімічно дегустації. Це може залежати від марки використовуваного зефіру.

+472
Pjay 30 вер. 2019 р., 08:38:57

Нещодавно я отримав деякі з моїх зубів мудрості, і я намагаюся готувати то не солідно через інструкції мого усного хірурга. Я знайшов купу їжі, я можу зробити в тому числі і макарони, картопляне пюре, морозиво (для охолодження рідини), різні супи, рисова каша і т. д.

Однак, у мене виникли проблеми з пошуком/приготування їжі, що є високим вмістом білка, що не твердий. Я знаю, що є такі речі, як хумус, але це дійсно високим вмістом жиру. Я намагаюся уникнути занадто великої кількості вуглеводів саме тому, що мені вже так багато варіантів. Я також запропонував протеїнові коктейлі, але я б вважав за краще що-небудь приготувати, а не просто кинути порошок у смузі.

Будь-які пропозиції про те, як приготувати певних продуктів з високим вмістом білка, щоб відповідати моєму порядку денному? Я вважаю, що тільки вимоги передбачають, що їжа повинна бути м'якою і не твердою. Я думаю, що паста є винятком, так як вона м'яка і не буде проблем потрапити в отвори, де зуби були.

+435
Kelthar 4 вер. 2014 р., 19:26:00

Більшість рецептів я в курсі, просто натисніть подрібнений перець на стейк. Це правда, що деякі з них будуть падати, але ці рецепти застосовувати перець щедро маючи це на увазі. Я ніколи не стикався з білим методом яйце (не впевнена, що хочу яєчним білком на мій стейк), але я бачила рецепт, який додає подрібнений перець в топленому маслі, потім покриття стейк зі сумішшю, потім охолодження до приготування. Незалежно від підходу, я думаю, що дозволяє м'ясо, щоб охолодити з перцем допоможе.

+432
stackmagic 15 лип. 2010 р., 10:43:21

Якщо ви боретеся, одна річ ви можете зробити, це обсмажити м'ясо (в один або більше пакетів), залишаємо його в інше блюдо, потім обсмажуємо овочі (раз в одну або кілька партій). Зазвичай це робиться, щоб уникнути переповнення каструлю, але робить час більш гнучким. Потім ви можете додати всі назад і розмішати його з невеликим борошно перед додаванням рідини. Це гарний час, щоб додати часник (якщо ви хочете його), як це легко спалити часник.

+412
user4269692 29 жовт. 2019 р., 06:22:10

Розбалували значить, що якась бактерія, почав зростати до точки, де це помітно на плід. Немає ніякого способу (короткий тестовій лабораторії), щоб визначити, якщо бактерій буде зробити вас хворим чи ні. Ви могли б бути в порядку, і ви могли б отримати дійсно хворий. Я б не з'їсти торт.

+410
FaunaBruss 24 серп. 2013 р., 03:17:34

Інші смажиться не хороший смак, якщо вони зроблені в еспрессо-машині?

+345
Siyavash 25 лист. 2017 р., 08:46:48

Сьогодні я спробував зробити Дульсе Де Лече з банкою згущеного молока, використовуючи мою алюмінієву каструлю, так як це найбільша посуд у мене.

Однак, після відміни можуть, схоже, вже покинув цей циркуляр, корозійно-як випарка на мій горщик. Гарячої води і драїти з милом не допомогла, хоча вона трохи знизити його.

Я помітив, що сам став трохи іржава внизу. Це іржа? Як мені видалити пляму з мого горщика?

Image

+313
hazymat 31 січ. 2018 р., 03:38:26

Картопля дуже популярний в деяких частинах Мексики. Коли я жив в Гвадалахарі, картопля тако були загальними, зазвичай смажене у фритюрі. Кубиками (і, можливо, попередньо відварені) картопля з приправою доданий в м'які тако раковини, потім все це обсмажити до хрусткої скоринки. Після смаження, такі тако (чи з картоплею або іншою начинкою) були тріщини відкрити, щоб додати салат або сальсу або будь-якої іншої начинки/наповнювачі можуть бути потрібні, або сальса може бути поливають зверху, і їдять виделкою.

tacos de papa

Один з моїх улюблених місцевих страв слойки, які в основному подвійний-товстий спліт тортилью на середньому (як лаваш) і фаршировані начинкою з вибору, і на грилі. Кубиками і варену картоплю були звичайним місцем, часто з квасолею або сиром, а також.

gorditas de papa con requesón

Картопля також поширені в Мексиці готують так само, як в США: запечену або фрі, або всі популярні картопляні чіпси. Завжди з мексиканськими мотивами, як правило, у вигляді додаткової пікантною приправи або соуси додають.

У мене теж був "сніданок тако" в Остіні, штат Техас, пару місяців тому, який був картоплю. Так що є деякі техасько-мексиканської кухні з картоплею, але я думаю, що це, напевно, не так часто, як у справжньої мексиканської кухні. Але потім, Текс-Мекс ніколи не була дуже близька замінник справжньої мексиканської кухні :)

Мій кращий здогадатися, що картопля не поширені в мексиканській і Текс-Мекс ресторани в США є те, що картопля не вважається екзотичним/досить збудливою їжі/смак, щоб вважатися "особливим" більшість людей, які часто відвідують такі місця.

+224
Trick Swayney 25 січ. 2013 р., 13:17:41

Ви можете тримати його в коли ви тримаєте їх окремо в окремий контейнер. Спробуйте організувати герметичному контейнері в іншому випадку холодильник буде смердіти від запаху сирого м'яса.

+180
Barnaby 6 груд. 2016 р., 00:39:24

Що з куркою, що він використовується більшу частину часу як "основний" продукт з фаст-фудів, особливо в США? Курка легше готуватися? готувати? Що з куркою?

+157
Ulf Gjerdingen 16 лют. 2018 р., 06:33:41

Мені от цікаво про те, як зробити дрібний порошок із зеленої трави протягом деякого часу (я не маю на увазі просто лущиться). Ми можемо мати велику кількість естрагон, базилік і т. д. в саду. Було б непогано вміти добре подрібненому вигляді. Як я можу це зробити?

Я особливо шукаю альтернативи, крім кавомолки, так як мені буде незатишно з використанням цього рішення.

+143
Chiha Bakz 6 січ. 2020 р., 16:33:09

Розмовляв з фермером про це. Більшість "підніжний корм" яловичина в магазинах була в загоні прямо перед забоєм і упаковки. Це єдиний спосіб отримати красивий, Червоної, мармурової яловичини з жиром, який з'являється білий. Ферми прямі, трави годували яловичиною з'являється рожево-фіолетовий з брудно-білий, навіть жовтуватий жир, із-за кератину в траві, яку вони їдять. Чисто підніжний корм, ферма-прямий яловичина має обмежену мармуровість, якщо такі є. Крім того, більшість з них упаковані і відправлені заморожені, з-за обмежень більшості малих господарств (без сухого визрівання зал).

Однак, хоча трави годували яловичиною не завжди виглядає як суперзірка стейк, це є на смак чудовим, та набагато краще для вашого тіла і душі.

Я просто приготувала хороший великий Т-кістки (не занадто товсті - близько 5/8") від ферми мого друга минулої ночі (особисто доставляється в замороженому вигляді в свою квартиру Нью-Йорк). Замаринувати її з часником, бальзамічним і оливковою олією близько години або двох. Приготовані в відтінком вершкового масла і оливкова олія, зберігши маринад. Готують його в залізній сковороді на середньо-слабкому вогні, карамелізувати, не пекуча, протягом 8-10 хвилин на кожній стороні. (масло повинно коричневого кольору, але не спалити, стейк має шипіти, але не курити).

Коли це зроблено, я дайте йому відпочити, поки я deglazed каструлю з маринадом я врятував. Коли ЮС зменшується я викликав у деяких скибочки солодкого лука, який вбирав усе, що хороший смак. Прибрали цибулю і вилив залишок за стейк, як соус.

В результаті вийшла ніжна, соковита, смачна їжа. І на відміну від великий сухий віці стейк з цільних продуктів або Дін і ДеЛука, я не відчуваю себе хоч трохи важким. Напругою більш точне слово.

Це трохи більш темпераментний, але поживно і відповідально, ферми стейки так стоїть.

Хай живе трава годували

+85
Guillaume Mercey 10 січ. 2011 р., 04:34:58

Хто-небудь пробував цей метод, щоб видалити дубильні речовини накопичуються від забитої тонкої сітки металеві ситечка? Метод, який я знайшов, щоб працювати, щоб "спалити" його за допомогою різака або інших екстремальних джерела тепла до тих пір, поки сітка починає ставати червоним, а потім він просто скидає з латунної замші пензлями або схожі, як дрібний пил. (до речі, не намагайтеся повторити це вдома, хлопці! чай Хі ;) Тільки жартував, тому що це дійсно працює, і через кілька хвилин, коли нічого іншого, що я пробував взагалі. Не підходить для ремонту пластиковій оправі ситечка.

+43
sdetheridge 30 лист. 2015 р., 17:10:32

Є кілька речей, які ви можете зробити:

  • Купити оптом. Там зазвичай великі знижки на покупку 'Сімейний пакет (зазвичай 5+ фунтів) відразу. Я люблю ходити по магазинах на Вегман, тому що вони продають стейки, які на аркушах, де кожен в індивідуальній упаковці, так що я можу залишити деякі запечатані для пізніше в тиждень або навіть заморозити їх.

  • Магазин в більш ніж одному магазині. Всі вони мають свої продажі кожну тиждень, і у вас є потенційно більше угод, якщо ви потрапили на вихідні, але інший (не в тієї ж ланцюга) по дорозі додому з роботи в середині тижня.

  • Шукати повинні продавати пакети. Коли пакет потрапляє протягом дня або два стояла дата, більшість магазинів будуть відзначати їх. Це часто половину ціни, але я бачив це десь від 30-70% знижкою. Деякі магазини будуть бити їх з яскраво-жовтими або жовтогарячими цінниками і поклав їх назад в розділ вони прийшли, в той час як інші будуть мати місце в м'ясному відділі, що тільки потрібно продавати пакети.

  • Скоротити ваші власні стейки. Для деяких шматків м'яса, можна зробити печеня, і вони часто за більш дешевою ціною, ніж стейки. Ви просто повинні скоротити їх до відповідного розміру себе. (не робіть цього, якщо у вас немає ніяких великі ножі). Для рибай, для безкісткового ребра печеня " або " стоячи грудної спекотне, якщо ви хочете його на кістки. Для деяких скорочень, можна отримати півтора перстень у плівки cryovac мішок, але це більш обмежений вибір, якщо ви йдете в магазин типу складу (Костко, задовольняє потреби, і т. д.)

  • Купити різні шматки м'яса. Рибай як правило, є одним з найдорожчих відрубів стейк. Є декілька сайтів, що є рекомендації для більш економного стейки:

    Одна річ пам'ятати полягає в тому, що менше внутрішньом'язового жиру, тим більш рідкісне, що ви повинні приготувати. На пісні шматки, які приходять від працюючих м'язів, вам буде потрібно, щоб нарізати його тонкими скибочками упоперек волокон, так що це не по зубах.

+33
Ravel Paixao 14 бер. 2013 р., 06:40:26

Ви впевнені, що це так? Існує безліч рецептів речей 'а-ля-рен, в принципі, віднести і до дружини Людовика XV, який пристрасно любив їжу. Як і знаменитий bouchees в Ла-Рейні, які часто містять куркою у вершковому соусі, запечені в листковому тісті. Божественне.

Але як до певного типу курки, немає жодного натяку, що, я ніколи не чув нічого подібного...

+20
Gloriya Morgan 16 серп. 2013 р., 20:37:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil