Що ви називаєте стейком, розділених з вилкою?

Я пробув на місці близько 20 років тому в Мексиці, що було це прекрасний невеликий ресторан, і вони подавали стейк, що я не бачив повторені в іншому місці. Це був досить гладкий зріз, але сам стейк були відокремлені, як би з допомогою двох вилок, щоб витягнути його дещо осібно, у підготовці або процесі приготування, а потім відкидаємо на грилі. Хто-небудь чув про підготовку такого стейка?

+668
Joseph Frippiat 12 груд. 2010 р., 18:00:21
40 відповідей

Можна, звичайно, купити хліб суміші, до якої вам потрібно тільки додати рідкі інгредієнти. Так що цілком можливо. Але я не знаю, якщо виробники повинні робити нічого розумного. Звичайно, це не схоже на дріжджі-все в одному місці, або що-небудь подібне.

Чому б не зробити пробну партію з запропонованої суміші, зберігати його на пару тижнів, а потім помиритися? Ви могли б порівняти його пліч-о-пліч з тими ж рецептами з окремих компонентів безпосередньо перед замісом.

+990
smilebomb 03 февр. '09 в 4:24

Що стосується вашого джерела, що передбачає додавання салату буде зменшити спінювання масла: його можна використовувати латук в якості інструменту, щоб викопати ПАР з поверхні масло. Якщо ви будете намагатися це, я думаю, що найкращий час для цього буде, коли нафта-це круто.

Введення в поверхневий натяг

Пенясь, пов'язані з поверхневим натягом: наприклад, додавання поверхнево-активної речовини (наприклад, мило у воді) в рідини зменшує її поверхневий натяг, що робить бульбашки більш стійкими. Тому, щоб зменшити піноутворення, ви повинні збільшити поверхневий натяг.

Зверніть увагу, що ми не можемо збільшити поверхневий натяг, додаючи щось до нафти: єдиний спосіб збільшити поверхневий натяг рідини з добавкою збільшити його загальну щільність.

Щоб зрозуміти, чому це так, уявіть на хвилинку, що було магічне речовина, яке сподобалося, щоб залишитися на поверхні рідини і викликає підвищення поверхневого натягу. Що вище поверхневий натяг буде стискати рідина, і підвищувати його тиск. Це означає, що будь-які плями на поверхні, які менше цієї речовини буде менше поверхневий натяг та менший тиск, так що чистої рідини будуть виведені з це місце і покрити поверхню. Цей процес призведе до субстанції не насправді істота, на поверхні рідини, що суперечить наше перше припущення, так що немає такої речовини може існувати. Замість цього, такі речовини стали поширюватися рівномірно по всій товщі рідини...і, якщо вони роблять рідина більш щільною, що підвищує її поверхневий натяг.

Тому, якщо ми хочемо збільшити поверхневий натяг старіння масла, тільки так ми можемо зробити це шляхом видалення ПАР з нафти, припускаючи, що ми не хочемо змішувати масло з великою кількістю чогось більш щільного.

Поверхневий натяг і смажити

Ж.-Б. Россель пояснює смажити: поліпшення якості (з кредиту BaffledCook для знаходження джерела), поверхневий натяг дуже важливо смажити у фритюрі, за ідею з піною.

Спочатку, олія для смаження фритюрі, як правило, помічниці (або довше готувати) їжу, тому що кілька поверхнево-активні речовини присутні у свіжому маслі. З-за високої поверхневого натягу, масло менш часто в безпосередньому контакті з харчовими продуктами смажиться (як мало, як 10% від часу занурювати у воду), що означає менше передача тепла за рахунок теплопровідності, менше скоринки, і менше масла присутні в готовому виробі.

Так як масло поступово ламається при багаторазовому приготуванні, поверхнево-активні речовини в нафту, досягнувши ідеальний діапазон, який дає вибраний золотистої скоринки і середньої жирності, з маслом, що знаходяться в контакті з продуктами харчування від 20% до 50% часу він перебуває під водою.

Коли масло псується, висока кількість поверхнево-активних речовин призводить до надмірної контакт між маслом і їжі, що приводить до жирної їжі, що є підсмаженою зовні і недожаренним всередині, і може мати поганий запах з-за згірклості масла або від забруднення харчових продуктів у смажені.

Видалення ПАР

Перш за все, я хочу сказати, що я не впевнений, що мені на користь, намагаючись продовжити життя масла для смаження поза його природного життя: пробій масла результати в потенційно викликають рак вільні радикали, тому я вважаю за краще помилятися в бік заміни масло занадто часто, особливо якщо я готую для себе або близьких.

Якщо ви збираєтеся використовувати масло, в будь-якому випадку, ви можете бути в змозі зменшити кількість масла, яке потрапляє у їжу за рахунок зменшення кількості поверхнево-активних речовин, але якщо ви обговорювали економити гроші з допомогою вашого соняшникова олія для смаження довше, ніж зазвичай, я б сказав, що пляшка олії коштує дешевше, ніж поїздка до онколога офіс.

Якщо говорити про вартість, я думаю, що пляшка більшість масел, використовуваних для смаження теж дешевше, ніж салат-латук, так що я не впевнений, як економічно життєздатною ця стратегія.

При цьому, оскільки поверхнево-активні речовини (ПАР) притягуються до поверхні рідини (вони знаходяться в більш низький енергетичний стан за рахунок зменшення енергії на межі розділу двох рідин або рідини та газу), вони можуть бути видалені шляхом скіммінгу (або просто ллється) їх поверхні. (Я очікую, поставивши масло у вузьку пляшку і наливаючи зверху трохи олії буде більш економічно ефективне рішення для видалення поверхнево-активних речовин.)

Тому що зморшкувате листя салату мають велику площу поверхні, що її можна занурювати салат в маслі і малюнок його може видалити значну кількість поверхнево-активних речовин, особливо якщо площа поверхні листовий салат є високою порівняно з площею поверхні горщика, що масло в: поверхнево-активні речовини будуть намагатися рівномірно розподілити по всій поверхні олії. Якщо припустити, ПАР приваблює тільки масло/повітря кордону (примітка: Я не знаю, чи так це насправді так, то чи матеріал контейнера важливо), а потім, коли лист салату з площею поверхні, що дорівнює площі поверхні масла/повітря кордону занурюється в масло, а потім повільно видаляється, масла, що покриває верхню частину бака і масляного покриття листовий салат буде мати приблизно рівну площу поверхні, і якщо поверхнево-активна речовина встигло рівномірно, то вони будуть мати приблизно рівну кількість поверхнево-активних речовин, тому вмочувати листя салату в один раз, а витягати його буде зняти приблизно половину від ПАР (хоча і дещо менше, з-за крапель, які повертаються в банк).

Сушіння листя салату (або прийняття іншого аналогічного розміру листя) і повторювати буде падати кількість поверхнево-активної речовини близько 25%, після другої спроби, близько 12,5% після третього і т. д.

Використовуючи горщика або пляшки, щоб утримувати масло, що знижує площа поверхні, зробить його більш ефективним: якщо відношення площі поверхні між масляним і листового салату були 1:2, ти будеш отримувати дві третини сурфактанту кожний раз, але якби було 4:1, Ви будете отримувати не більше 20%, і це зайняло б багато занурювати циклів, щоб зробити помітною різницю. Якщо ж (як передбачалося вище), поверхнево-активна речовина присутня тільки на масло/повітряний бар'єр, потім високий тонкий глечик або пляшку було б ідеально; якщо замість ПАР поширюється по всій поверхні масла (включаючи масло/горщик бар'єри), тоді було б краще покласти його в каструлю, що робить глибину залягання нафти досить близько до ширини горщика.

Звичайно, що-небудь з високою площею поверхні може виявитися прийнятним кандидатом для видалення ПАР через цей метод занурення, не було б нічого надприродного листя салату за їх форми (і, можливо, їх спорідненість до нафти), що-небудь з великою площею поверхні, що не відразу пролив все масло, як його витягли б працювати так само добре.

+975
Christian Andersen 29 жовт. 2014 р., 06:21:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

рапсове масло і рослинна олія-це звичайно те ж саме. З рослинною олією це просто менш конкретні олії, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів або комбінованих рослинних джерел, а не ті, які містять горіхові масла.

соняшник (не соняшникова олія, ймовірно, ваш кращий ставку по крайней мере аромат внесок у мюслі.

+974
Kadisa Zenuni 10 серп. 2013 р., 19:12:39

З точки зору вартості, я б на кульку чаю (особисто мені подобаються). В іншому випадку ви можете купити чайники (у мене хтось дуже гарний японський один з theteatable.com, де також є великий асортимент трав'яних і кофеїном розсипний чай) з вбудованим внутрішньовенні вливання, які краще, ніж чай кульки. Ви також можете знайти мікрохвильовки водонагрівачі для використання з традиційними чайниками у багатьох великих рітейлерів.

+934
shortCircuit 7 лип. 2012 р., 02:33:48

Я буду смажити свіже 18 фунтів індички на День подяки, і я намагаюся вибрати між сухою та мокрою розсолу. Я мокрий в розсолі індичку і раніше, але ніколи не сухий розсолі один. Як вони співвідносяться візаві смак, простота приготування, маринують рази, Час приготування і все, що ви хотіли порадити?

ПС. Моя родина наполягає на тому, що я речі в Туреччині.

+932
XY6 24 жовт. 2013 р., 13:34:39

Як правило, пластикова упаковка не тріскається від морозу, так як його кілька розтягується (на відміну, скажімо, скла). Навіть якщо воно лопне, він буде рвати шов або якесь слабке місце—там не повинно бути вибуху.

Є простий гарантією, хоча—просто взяти покласти в галон мішок заморажівателя навколо нього (витиснути стільки повітря, як ви можете). Або сидіти його в контейнер, щоб зловити будь-які капежом.

+930
Ricardo Memoria 15 лист. 2019 р., 21:08:54

Я намагався зробити макарони вісім разів поспіль і мені не вдалося. Я використовувала цей рецепт (текст в описі під відео).

Всі вони потріскалися зверху і поверхні звалився, як ви бачите на картинці. Я зробив деякі дослідження і дивилася відео на YouTube, щоб з'ясувати, що я роблю неправильно. Як я зрозумів, наступний фактор може бути причиною негарно макаруни:

 • Я десь читав, що час партії сидять і сухий, перш ніж покласти мене в духовці є важливим фактором. Я дайте йому відпочити протягом 45 хвилин до однієї години замість 20-30 хвилин, але результат був той же, якщо не гірше.

 • Іншим фактором є побиття яєчні білки до жорстких піків. Там, я думаю, що це, де моя проблема приходить від. Так що я збити яєчні білки з дрібкою солі до середніх пік етапу, потім додати цукор 3 партії при перемішуванні міксером. Після перегляду декількох відео, я знаю, що жорсткі піки виглядають, або, принаймні я так думаю. Але рецепт тримаю в увазі один і той же результат:

enter image description here

Що ще важливо у прийнятті макарони, що уникнути їх зламати? Що я втрачаю?

Найдивніше, моя перша партія була успіху без точних вимірів і так далі! Ось картинка:

enter image description here

+928
user1816930 13 лют. 2014 р., 00:42:20

Я б не використовувати це масло. Для смаження-масло повторного використання, що відбувається в мережах швидкого харчування є використання в той же день або через кілька днів. Вони також зберігати його правильно, а не просто сидить виступаючими в жаровню.

justkt правильно, що більше насичених жирів, менш чутливі до поломок, тому свинячий жир може зберігатися протягом досить тривалого часу.

Три чинники відіграють важливу роль у деградації нафти:

Окислення

Будь-який контакт з повітрям викликає окислення в маслі. Високих температурах, металеві сплави, поверхні опромінення, і навіть ультрафіолетового світла виступати в якості каталізаторів для цієї реакції.

Гідроліз

Коли вода взаємодіє з олією, він змушує його смак зіпсований або кислого. Це посилюється високими температурами, опалення/охолодження і окислення продуктів.

Polymerizaton

При смаженні масло псується, отримані кошти як леткі (або реактивної) і нелетких сполук. Нелеткі речовини залишаються в олії смажити, і може зробити полімеризації при смаженні температура масла вище 200°C (390 F) або в ізольованих гарячих точок в рамках системи смаженні. Ці молекули з'єднуються разом, щоб сформувати великі, різні за розміром кластери, які накопичуються на нафтовій поверхні. Оскільки вони не розчиняються, вони викликають спінювання; захоплення повітря під масло, і збільшити можливість гідролізу.

Враховуючи всі ці, кращі умови для будь-якого масла-це холодний, темний, повітронепроникному місці. Холодні температури можуть викликати помутніння, але це не привід для занепокоєння.

Джерело:

http://www.heatandcontrol.com/technical%20articles/Maximizing%20Cooking%20Oil%20Life.pdf

+924
Jiri Knesl 23 лист. 2018 р., 07:09:20

Що робить мафіни м'який крохмаль і жир. У вас немає жиру взагалі в ці "мафіни", і дуже мало муки, коли порівняно з овочами і білками.

Нормальні пропорції здоби становить 2:2:1:1 борошно:рідина:яйця:жирне (в Ruhlmann). Я думаю, можна додати ще 2 частини наповнювача (так як багато овочів, як борошно), перш ніж ви отримаєте результат теж жахливий. У вашій суміші є в загальній складності 140 г борошна і ~700 г наповнювачі (висівки, боби, молочна сироватка, морква, банани). Це ніколи не збирається бути з пиріжками, вам доведеться відмовитися від більшості ваших доповнень. І пшеничного борошна також робить це важче. Ви повинні або змінити у звичайній борошна, або жити з деякою твердості (воно має бути керованим, якщо ви зміните всі інші фактори).

В рідини забезпечується йогурт-це добре, якщо ви переключаєтеся на білу муку, не треба нічого міняти там. Можна додати трохи, якщо ви залишитеся з пшеничного, вона "поглинає" більше рідини.

У яєчні білки є проблемою теж. По-перше, яєчний білок робить випічку просохнути. Ви не повинні використовувати чисто яєчні білки, вони зроблять погано мафіни. Вам потрібні цілі яйця. І друге, що еквівалентно 4 яйця (200 грам), мабуть, занадто багато. Всього 1-2 яйця будуть нормальні для цього кількості борошна, 3 робить фунт-торт-подобається, але ще можна використовувати. Як і раніше, можна з'ясувати, що якщо ви внесете зміни, підвищити (весь) 4 яйця не робить його дуже погано.

Ви також використовується занадто мало цукру. Цукор є важливим структурним елементом у мафіни. Він утримує вологу і запобігає налипання клейковини. Вона може бути зменшена, якщо ви не хочете, щоб смак або калорій, але кожен грам ви відбираєте також знижує якість здоби, так що ви повинні спробувати і подивитися, скільки зниження якості можна терпіти.

Ви не мали абсолютно ніякого жиру в рецепті. Стандартне співвідношення передбачає, 75 р. Це також є основним чинником м'якості і гладкості.


Коротше кажучи, ви не можете взяти будь-який рецепт кексу, прибрати всі речі, які не мають поживні речовини, які ви не хочете, заповнити його з їжею необхідно залити його у форму булочки і чекати, що вона на смак як кекс. Випічка-це хімічно дуже складна, і більшість інгредієнтів не існує для аромату, але для текстури. Замінивши їх випадковими інші інгредієнти не зробить нічого доброго.

Ви можете або повернути ваш рецепт до більш традиційна булочка, яка, звичайно, поміняти свої цінності харчування назад в "солодкої випічки", або ви можете знайти іншій формі поєднання продуктів харчування ви вибрали, щоб поїсти. Змішування і випічки це не спрацює.

+891
Sejal Mathur 2 лип. 2019 р., 16:11:49
 1. Нехай Пан бути як можна більш гарячим, додати м'ясо просто до нафти починає палити.

 2. Переконайтеся, що м'ясо не мокре, сухе, вода піде пар, перш ніж ви отримаєте стейк, щоб виглядати красиво, роблячи, що пара буде знизити температуру в каструлі і не вистачає тепла залишилося зробити стейк приємно дивитися.

 3. Не покласти багато речей в каструлю, зробити тільки один або два стейка за раз, не заповнити весь деко.

 4. Використовуйте сковороду з великою кількістю 'теплоємність', тобто важкі/товсті залізні сковороди, а не тонкі сковорідки. Це означає, що у вас багато тепла, покласти в каструлю і вона не охолоне так швидко.

+880
Steven Zeil 5 груд. 2014 р., 12:07:56

http://en.wikipedia.org/wiki/Salsa_(соус)

Якщо ви говорите про типової американської сальси, Основні поняття, здається, помідори, гострий перець, цибулю в якості основи для рецепта. Соус, як правило, не готують, хоча інгредієнти можуть бути приготовлені окремо (як запікання халапеньо і часник).

+878
Natalie Goodfellow 8 жовт. 2013 р., 09:12:37

За даними кулінарія римський шлях Девід Дауні, феттучині альфредо-це традиційний римський рецепт називається "паста дель курнути" (рогоносець макарони). Що або Альфредо Ді Леліо III, або Маріо Mozzetti, в залежності від того, кому Ви вірите, винайдений в 1914 році, стало різке столу приготування феттучині альфредо, що зробив блюдо з відвідування американці в 20-х і 30-х років.

Столу підготовка-це дійсно те, що робить феттучині альфредо, що це: гарячі макарони, змішані з маслом і сиром перед закусочною, а потім відразу ж подають до них.

Знову ж, за словами Дауні, тільки інгредієнти феттучині альфредо фетучіні яйця, багато масла, багато сир "пармезан" Реджано, а також (при необхідності) невеликою кількістю солі.

Рецепти, які додають вершки або молоко американізованих рецептів розроблена, щоб дозволити ресторанів, щоб провести замовлення Альфредо протягом тривалого часу під впливом тепла ламп (і перетворити її в клейкі пастоподібні бардак). Італійці, з мого досвіду проживання в Італії, рідко ставлять вершків або молока на макарони (справжній італієць міг говорити тут).

Дауні має цікавий 3-сторінки відступ про тривалої тяжби між римської сім'ї, які претендують на власне ім'я. Це варто прочитати.

Алан Девідсон, як і очікувалося, нічого не говорить про феттучині альфредо. Славні макарони з Італії , також не покрити блюдо.

Вікіпедія підтримує історію Дауні, за винятком тільки приписуючи Ді Леліо, і додавши ласий шматок, що Ді Леліо, мабуть, це називається "феттучині Аль Бурро" (феттучині з вершковим маслом), і ім'я Альфред був доданий пізніше, коли він був скопійований в США. Вікіпедія також говорить, вершкового масла та сиру на макарони феттучині.

Тому, відповідаючи на ваше питання і питання, задані в коментарях:

 1. Феттучині альфредо-це італійське блюдо, якщо більш популярні в США, ніж в Італії.
 2. Це варіація традиційного італійського блюда.
 3. В своїй традиційній формі, він має тільки яєчні макарони, масло і сир.
 4. Паста феттучині альфредо-це яйце.
+848
Apple Lover 19 лист. 2011 р., 22:02:43

Б. Напевно. Моя бабуся смажить їх таким чином на протязі десятиліть. Просто будьте впевнені, щоб дивитися їх уважно або низ буде горіти дуже швидко. А бризки щит також стане в нагоді, якщо ви хочете тримати ваші руки від отримання рябі від летить жиру.

+829
Eduardo 13 жовт. 2013 р., 19:20:56
Питання про вибір, ідентифікації, зберігання, приготування, заміни або кулінарія з морквою в якості основного інгредієнта.
+814
Ajay Yadav 11 груд. 2017 р., 08:42:46

Я готуюся, щоб розігріти заздалегідь приготоване блюдо (ті, що зберігаються в морозильній камері), і в інструкції сказано, щоб помістити в каструлю і варити на сильному вогні протягом трьох хвилин.

Коли трьох хвилинний таймер запустити? Як тільки я переходжу на спеку, або після того, як сковорода добре і жарко?

+801
kMOUNTAIN 8 січ. 2019 р., 08:18:20

Одне з моїх улюблених страв є стейк тартар з смаженим хлібом, часником, каперсами, буряком і сирий жовток. Я б хотіла спробувати курку по-татарськи (питання продовольчої безпеки в сторону - я усвідомлюю ризики); однак, я не думаю, що часник, буряк і каперси матч з курячим м'ясом.

Ще однією відмінністю буде різниця в текстурі між куркою і яловичиною - я не можу уявити, можливо, щоб очистити куряче м'ясо, як би я робила з яловичиною.

Дві мої питання:

 • Який спосіб приготування для сирого курчати призведе до найбільш приємною текстурою? Скибочки, рубаний, порізаний кубиками, пюре і т. д.?

 • Що гарніром буде пара краще з цим блюдом?

+796
Jun Kang 19 квіт. 2016 р., 01:52:37

Арборіо буде значною мірою перетворюються в різотто, природно...якщо ви варите як звичайний рис, ви отримаєте різотто-р крохмалистої бардак. Рис має величезне значення.

Я бачив, що я б назвав "бідних людей різотто" або "швидкий плов" проводиться шляхом заміни арборіо з орзо. Досить пристойні результати в менше часу. Ви робите це майже те ж, але орзо бути пастою, він вариться швидше, і вимагає менше рідини.

+779
user3364488 10 вер. 2019 р., 11:42:02

Так, ви отримаєте 70.5% шоколад, але відсоток в шоколаді-це не сама однозначна річ. Це вказує на процентний вміст інгредієнтів, отриманих з какао (какао), боби, але це не завжди зазначено, скільки шоколадного лікеру, використовують какао-масло і какао є.

дивись джерело

Тим не менш, щоб використовувати цю суміш у вашому рецепті-це добре, тому що ви будете мати таку ж кількість цукру (ну, перевірити інгредієнти з двох барів, які ви будете використовувати, щоб побачити, якщо вони містять інші речі, крім какао, какао-масло, цукор); фактичне шоколад-р-Несс торта залежить від конкретних інгредієнтів з ваших барів

+744
parsec 1 лют. 2011 р., 19:46:57

Ось величезний список деревного диму ароматизації.

Деякі поради: абрикос (інші фрукти), персик, дуб, мигдаль

+742
sa54sa 4 черв. 2011 р., 07:49:42

Я отцеживаете частина соку і в банки додати до Чилі пізніше, вона гостра і ароматна, і я не дбав би, щоб його викинути.

+707
paulwesterberg 18 лют. 2016 р., 08:38:08

Ти натякаєш на правильну відповідь: працює він через декілька разів здебільшого місить тісто і розвивається клейковина.

Клейковина забезпечує міцність тіста. Він утворює гнучкі, еластичні "чиста" ("чиста" частина не пов'язана з тим, хоч і макаронних виробів) , що дозволить йому більш еластичною і набагато менш ламкими. Навіть краще, будуть пустити його через декілька раз, потім дайте йому відпочити протягом декількох хвилин, щоб клейковина розслабляється і потім продовжити.

Також можна просто замісити тісто довше. Багато паст паста надзвичайно сухі і дуже важко місити вручну - тому замішувати в основному відбувається на стадії ролика. Якщо ви використовуєте хороший міксер або відчуваєте себе особливо Халк, то ви можете замісити надалі вручну.

+654
user235533 21 квіт. 2013 р., 09:01:59

Питання: якщо ми запускаємо піч (яка має функцію конвекції) на "гриль і режим конвекції", вона стає так само, як прямокутні "електричні печі"? Поясніть, будь ласка, чому і як теж.

Soegaard вже пояснив різницю між нагріванням мікрохвилями і стандартна духовка. Суть в тому, що вони абсолютно різні методи, і ті ж потреби духовки два типи обігрівачів у тому ж тілі, щоб обидва параметра.

Звичайно, я хотів би припустити (як soegaard), що якщо поставити пічку на "конвекції" установка, мікрохвильовка нагрівач буде вимкнений. Але правда в тому, що виробник, щоб вирішити, якщо це дійсно відбудеться, або якщо нагрівачами включається у цей параметр. Це звичайно звучить нелогічно, але у нас є докази, що це станеться і докази для LG в духовці. Бачу це питання: чому мої піци отримують такі жорсткі скоринки?. Тому ми не можемо обіцяти вам, що це нормально, щоб спекти їх у духовці, і я підозрюю, що виробник реалізує об'єкт однаково по всій печі. Тому за умови, що духовка у інше питання працює як треба (це може бути блок дефект, який не вимикається мікрохвильовка нагрівач, коли передбачається), у вас низькі шанси на отримання хорошої випічкою.

Чи є сенс реалізувати функцію таким чином? Якщо ви не в випічці, напевно, так. Ви бачите, в мікрохвильовій печі, вам не отримати скоринки. Чисто конвекції готує повільніше, ніж мікрохвильова піч. Якщо ви готуєте овочевий запіканки в духовці, ви, ймовірно, будете раді, конвекція і мікрохвилі одночасно. Це все одно не пояснює, чому виробник назвав цю особливість у цій вводить в оману, або чому це не дає вам два окремих циферблата, один для мікрохвильової печі підігрівач і один для конвектомата. Може бути, цільова група клієнтів-це люди з мінімальними навичками приготування їжі, які використовують тільки їх піч для розігрівання prefrozen їжі.

Тому ми не можемо сказати вам, якщо ваша піч буде спекти гарний пиріг чи ні - це залежить від того, як він побудований. Кращий спосіб дізнатися це, щоб просто спробувати його. Зробити нормальне тісто - не витрачайте час на preferments і піти на мінімальних зусиллях і витратах - і випікати хліб у духовці в режимі конвекції. Зачекайте 2-3 години о. дати йому можливість затвердіти. Якщо вона на смак як хороший хліб, потім мікрохвильовка нагрівач був вимкнений і торт добре спекти. Якщо це надзвичайно важко - в мікрохвильовці тісто практично неможливо відкусити - тоді мікрохвильовка нагрівач залишається включеним у режимі конвекції, і ви не можете спекти пиріг.

Ви можете хотіти подзвонити в службу підтримки, перш ніж спробувати, і запитати, якщо "конвекція" відключає СВЧ-нагрівача. Якщо людина на іншому кінці дроту знає, як піч працює, вони можуть врятувати вас від марного експерименту. Але завжди є шанс, що дзвінок-це марна трата часу.

+609
Cryptoforce 9 лют. 2019 р., 10:03:38

Двічі роздуті яйця є результатом аномалій у процесі генерації яйце в Курочці.

Вони можуть відбутися в будь-якій породі курки, на будь-який корм. Це результат двох яйцеклітин формуються в той же час, а потім поміщені в єдину оболонку. По моєму домашня курка, це відбувається частіше з молодими курками.

Я не знаю ні одного процесу, щоб навмисно стимулювати подвійний роздуті яйця, але це не означає, що такого поняття не існує.

Вони є безпечними, щоб поїсти, хоча вони можуть бути візуально вражаючі.

+604
mpacer 29 січ. 2016 р., 16:37:35

Задовго до закінчення строку на мій соєве молоко, мені доведеться викинути його і купити новий контейнер. Соєве молоко я використовую тільки для ранкового чаю, і він розвиває цей дивний металевий і гіркий смак (це може бути в'язким, або це може бути, що це вже не протидія терпкість чаю, важко сказати). Коли я вилив останній такий контейнер, вона зернисті біти в низах.

Я зберігаю його в дверцятах холодильника, тільки приймаючи його вранці, щоб налити в свою кружку; це не найкращий спосіб зберегти його? Цей аромат насправді навіть в результаті він іде, чи є якісь інші проблеми з моїм соєве молоко?

Молоко в питання є шовк ванілі соєвого молока.

+591
dexter pinto 15 жовт. 2018 р., 00:04:54

Я зробила бананово-шоколадний сочевиці кульки вчора, додав проростки сочевиці, бананове пюре і борошно і яйця яйця і смажені в маслі. В результаті було пухнасте і м'яке тісто, а потім хрустким горіховим сочевиці проростки всередині. Я постараюся фритюру пізніше сочевицю, а просто додати трохи спецій, щоб присмачити його, я буду оновлювати. :-)

+529
Pedro Simoes 10 квіт. 2018 р., 09:38:56

У мене є проста відповідь, який я вважаю ідеальним. Йдете в магазин, наприклад, весь організм загалом їжа або використовувати Amazon та пошукайте в розділі рослинний екстракт. Мені пощастило використовувати екстракт кориці з Херб Фарм, яке коштує близько 12 $(на АМАЗОНІ - Все тіло трохи більше). Як ви можете собі уявити, це чистий, органічний екстракт деякі з кращих кориці доступний. (Читати про реальних і 'сорту' кориця у Вікіпедії.) Поки вона продається тільки в маленьких 1 ФЛ. унцій скляних пляшок, що включає крапельниці, кожна пляшка триває мене 6 місяців. Ви ніколи не насолоджувалися ароматом кориці, якщо ви не використовували щось на зразок цього. Я поклав краплі або так, йогурт, або в салат (не досить, щоб спробувати його, але це робить реальну різницю), соуси...список можна продовжувати якщо ви не любитель кориці. Ніщо не зрівняється.

+527
Gilbert Eaton 11 квіт. 2019 р., 21:15:38

Картофелечистка творить дива!

+404
Ankit Agnihtori 20 лип. 2014 р., 23:57:15

Я не впевнений, якщо це було б краще підходить для ТУТ або деревообробне стека, тому, будь ласка, перенесіть, якщо потрібно.

Для того, щоб загострити мій деревообробних інструментів (стамески і ручні рубанки), я в даний час використовувати ДМТ алмазні пластини (тонкого і надтонкого, що вони називають 900 і 1200 меш). Я планую в якийсь момент, щоб отримати керамічний вода камінь (наприклад, Shapton), ймовірно, понад 5000 грит для початку.

Мій процес включає сплющення (або полірувати), спинка долото літак залізний, а потім сплющуючи / заточування фаски на передній. Процес розглядається тут у відео Роб Косман, хоча він і використовує набагато тонше камінь.

Ця процедура (тобто, алмазні пластини після води камінь) підходить для кухонних ножів? Очевидно, що кухонні ножі не мають плоскою задньою як зробити стамески, так що обидві сторони ножа б зробити скіс.

Мої ножі в основному Wusthof Classic і використовуйте ніж шеф-кухаря Сантоку і найчастіше.

+365
Selim Saltanat 13 черв. 2011 р., 16:22:17

Мені легше просто потерти шматок масла на гарячій сковороді змащувати сковороду, а не відрізавши шматочок і поклавши його.

Але для цього нагрійте трохи олії на ручки. Чи буде це мати будь-яких побічних ефектів?

+362
Vecina 22 жовт. 2011 р., 19:29:20

На салат, мені подобається, щоб зменшити гіркоту з sumak, прянощі часто використовується в Туреччині в якості заміни лимонного соку.

+329
Derrick Till 9 січ. 2011 р., 07:16:22

Я недавно спробувала збити теплі вершки і з подивом виявила, що він не буде тримати повітря. Через деякий обмежений дослідження, я виявив, що для того, щоб жиру у вершках, щоб сформувати матрицю і утримувати повітря, він повинен бути холодним.

Що таке горизонт подій, при якому крем занадто тепло, щоб бути збитими?

+325
Narattam Sutradhar 7 січ. 2017 р., 09:03:18

Вони не одне і те ж, а вони різні рослини, але вони є частиною тієї ж сім'ї. Ви могли б замінити верхні частини зеленої цибулі (Цибуля-шалот, цибуля зелена) в місці шніт-цибулю в невеликій quanities.

Лук, як правило, менше і більш ніжні, як правило, використовують у сирому вигляді, і використовується тільки зелена частина. Зелена цибуля часто використовують і білі, і зелені частини, володіє більш вираженим смаком, і використовується як приготовані і сирі.

Тому, якщо ви збираєтеся замінити цибулю зелену цибулю-використовувати тільки зелень, і зменшити кількість.

Якщо ви збираєтеся піти іншим шляхом, ви хочете, щоб подивитися, які функції використовуються. Якщо це білі зеленого цибулі необхідно, використовувати звичайний білий лук, якщо це зелень, то ви можете спробувати цибулею, але додавати їх якомога пізніше, в процесі приготування, і якщо він буде використовувати в сирому вигляді, при необхідності ви можете збільшити кількість.

+274
user980989 31 груд. 2014 р., 22:40:17

У вас є кілька варіантів, у тому числі те, що повинно було спрацювати. Капсаїцин розчиняється в спиртах, тому якщо у вас є пляшка 151 ви могли б піти з, що. Оцет також може бути використаний для розчинення масел. Вони, ймовірно, більше зусиль та витрат, ніж вони коштують.

Ви були на правильному шляху; мило повинно було спрацювати. Ймовірно, за рахунок концентрації олії ви просто не достатньо мити його. Це вимагає досить багато проходить (особливо якщо обробна дошка пориста) гарячої, гарячої води і піни. Так як він є жиророзчинним, ви можете спробувати очищати більш ретельно з більшістю будь мило з агентом знежирення.

Просуваємося вперед, я чув про розпиленні з антипригарним спреєм, щоб запобігти від масла. Я не відчувала будь-надмірне примус для цього і не свідчать про його ефективності, за допомогою слеп ЧОП і його кути і закутки, ви можете знайти підходящий випадок використовувати.

+219
dhamini 19 лист. 2016 р., 06:06:27

Недогризками яблук містять більше пектину, ніж інші яблука, так у тому числі ядер, ймовірно, вам більше товстий, більш загущене чатні.

З досить приготування вони дійсно растаю, як довго, як це сорти яблуні, який розм'якшується при варінні (на відміну від випічки, сорти, які тримають свою форму) так що це просто насіння, які ви б про що турбуватися. Звучить як рецепт насправді не боротися з ними, тому я думаю, вам треба забрати їх після подрібнення, або напружитися або забрати їх в кінці.

+183
haba713 14 трав. 2011 р., 09:53:57

Я зазвичай почистити мікрохвильова піч з поверхнею для кухні спрей і було цікаво, що інші поради і прийомів, які люди використовують, щоб очистити їх мікрохвильова піч. Є що-небудь, що слід уникати, щоб не забруднювати їжу або щоб не пошкодити мікрохвильову піч?

+180
Ian McGowan 29 вер. 2011 р., 00:37:25

В моїй родині, як бешамель на основі лазанья завжди на нашому Святвечір меню, ми просто робимо заміс до полудня для тих, хто хоче налити трохи додатковий за їх ріжки, і тримати його теплим на плиті протягом приблизно 2 годин, поки ми маємо справу з закусками, і все з'являється. (сама лазанья був зібраний напередодні).

У нас ніколи не було проблем ... там взагалі хтось йде через кухню кожні 10-15 хв або близько того, щоб дати йому замутити, так це не страшно. (лазанью перший курс ...якщо ви намагаєтеся провести це на другому курсі, я думаю, це може бути більше або проблема, як ви б всі були в їдальні)

Я не пам'ятаю, ніколи не маючи проблем з шкірою утворюючи з нею тримали на плиті, але ми, як правило, тонкі його назад до потрібної консистенції прямо перед подачею на стіл (холодним молоком-це нормально, не потрібно тримати в іншій пальника), як ви не знаєте точно, як довго це буде на спеку.

+148
kswietlik 29 лист. 2014 р., 10:12:45

Мені стало цікаво - якщо рецепт закликає до замороженої курки і взяв за 6-7 годин, але я використовую замість розмороженої курки я готую його за менший час? Спасибі!

+95
Ingu Shama 10 серп. 2014 р., 10:23:21

У вас є два варіанти для заморожування яєчних білків:

 • Використовуйте для льоду і помістіть яєчний білок в кожній з свердловин
 • Акуратно змішати білки (не збивати) і помістіть суміш у формочки для льоду або пакети для заморожування.

Приблизно 2 столові ложки білої суміші яйце дорівнює одне яйце.

+94
Gaston Sanchez 21 лют. 2018 р., 10:05:46

В додаток до того, що деякі масла отримують зовсім трохи гаряче, ніж інший, так що гаряча з маслом не збігається гаряча з іншого), є між ними тут, що деякі кухарі ранг за промовчанням щоразу, коли по недосвідченості переважає, а саме тепле масло. Незалежно від того, яке саме масло використовується, це може бути досягнуто шляхом застосування початкова низьку температуру в сотейнику, а потім підняття температури після того, як овочі(и) в каструлю і візуально можна оцінити, як вони виконують.

Гаряче масло з високим ризиком вмісту води розбризкування або гірше (пожежі), коли раптом ввели овочі. Це також легкий для того щоб згоріти більш ніжні інгредієнти, такі як часник (опік, в цьому випадку, тобто не більш ніж Браунінг). Між тим, інгредієнти проникності (наприклад, гриби) додав для охолодження масла, не вбирають (і утримати) більше, ніж ви, може бути, сподіватися. Йдеться тут, (неохочий для гурманів),

Там дійсно немає ідеальної температури. Це дійсно залежить від того, що ви пасерування і що ви плануєте зробити з інгредієнтів, коли ви зробили.

Так як це не важко бачити, що правило великого пальця в бік як гарячі встановити неможливо, хоча не рекомендує фахівець класний, ні Вікі на пасерування), рішення повинні бути засновані на знанні, яке є специфічним для інгредієнта(ів). Якщо не знаєте, ідіть з-між.

+39
gringoinchile 24 квіт. 2013 р., 08:18:35

Я завмер близько 10% БФ вершків (вершки для кави), який був на продаж, думаючи, що я міг запастися трохи і заморозити його, і що я буду економити деякі $, відтанув його в плині 24 годин і спробував його в моєму кави, і це згорнулося....урок.

+28
kelly ernest 19 бер. 2011 р., 18:07:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil