Як я можу зберегти ніжну їжу від прилипання до сітки?

Коли я рибу на грилі або курка, часто багато м'яса і/або шкіри закінчується прилипання до сітки. Що це кращий спосіб, щоб уникнути цього?

+164
K Hill 17 трав. 2017 р., 22:13:26
37 відповідей

Я спробувала свої сили у створенні доси вперше в ці вихідні.

Я був такий цей рецепт для доса тісто.

Я замочив даль і насіння пажитника разом і рис сам по собі. Потім рис і DAL були змішані разом. Потім їх ферментують.

На даний момент реальному житті сталося і в мене не було часу, щоб фактично робити їх. Вони ферментують протягом двох днів. На цей раз тісто було дуже пористий і ароматний.

Я потім використовувати антипригарним спрей на електричній сковорідці і готують їх схожими на млинці, поширюючи їх тонкий задній частині ковша.

Sambar and Dosa

Вони були неперевершені! Більш кислі і горіхові, ніж ресторан доси, але вони були зовсім "неправильні" текстури. Де ресторан доси гладкі, блискучі, коричневого кольору, і чіткість; в моєму випадку було набагато блідіше, і, хоча вони могли б зробити трохи хрусткою, вони ніколи не були гладкими і блискучими і не залишитися свіжим надовго.

Індійські колеги розповіли мені, що існують відмінності в традиційних доси і тільки один стиль використовується в ресторанах.

 • Є традиція стилю доса, що більше ферментів і більш кислий?

Я хотів би, щоб удосконалити цей рецепт і зробити мої доси більше подобається стиль ресторану. Очевидно, тісто ферментації набагато довше, ніж потрібно. З урахуванням аерації, кислотності, і мінімальний Браунінг.

Це бродіння також несе відповідальність за відсутність блиску і м'якості?

Є кілька змінних, які також можуть вступити в гру:

 • Готувати на сковорідці не традиційний (я думаю). Можна готувати темп бути не так?
 • Пан зазвичай змащують з цибулею, змоченим у мастилі. Я використовував антипригарним спреєм.
 • Я був впевнений, товщини тісто.
  В один момент я розбавляти його водою. Це може бути важко відповісти, але якої консистенції має бути тісто? Буде тонше допомогти?
 • Я читав, що співвідношення рису в даль сильно впливає на текстуру. Я за пропорції з рецепту. Співвідношення в рецепті винен?
+991
Nishanth aluri 03 февр. '09 в 4:24

крохмаль завжди дасть цей смак після приготування його на деякий час (5 хв), потрібно мінімум близько 20 хвилин, щоб бути приготованою, який зробить ваш чай занадто товстий, це не рекомендується.

+918
namaste4130 12 груд. 2018 р., 05:07:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Камберлендские ковбаси товщиною і зроблені в одне довге кільце. Грубий фарш свинячий - небудь вирізають вручну або з допомогою дуже грубої м'ясорубки. Інгредієнти для суміші спецій: білий перець, чорний перець, сіль, шавлія, чебрець, мускатний колір, мускатний горіх, кайенский перець. Використовуйте дуже маленьку булаву і мускатний горіх, але вони є ключем до справжнім Камберлендские ковбаси смак. Корпус для справжньої речі повинні бути натуральні свинячі кишки.

+828
user32285 19 квіт. 2019 р., 17:54:04

Вам потрібно зробити плавлений сир, відомий американський сир, з нього.

Пармезан складніше використовувати в такому застосуванні, ніж інші сири, адже це осушувач. Я б запропонував, починаючи з іншими сирами, поки ви не освоїли цей процес.

Основний процес-зробити пастоподібну субстанцію з сиру і деяких згущене молоко в кухонному комбайні. Потім нагріти його дуже обережно, поки не змішалося - я підозрюю, що кінцева температура навіть нижче 60 градусів за Цельсієм. Я використовую пароварці. Потім додайте емульгатор.

Ви не отримаєте реальні результати плавлений сир будинку, тому що вони потрібні промислові емульгатори (я думаю, що вони використовують моно - і дигліцериди). Крохмаль запропонований Элендил варіант. Але желатин дає найкращу послідовність, принаймні, коли ви робите лист плавлений сир. Я думаю, що це буде краще для надто розлогий, вам просто потрібно менше желатину і більше рідини.

Ось хороший підручник для домашній плавлений сир (лист, сорт). Вам доведеться вщипнути трохи для намазується.

+822
Heart Tropix 5 черв. 2012 р., 10:55:59

Я зробив кілька вимірів з ІЧ-зонд: В 135 до 140 градусів за Цельсієм (за Фаренгейтом 275-285) я отримаю гідний результат. Однак, схоже, це буде навіть краще з трохи більш низькій температурі. Так що 130 за Цельсієм або Фаренгейтом 265-270 повинні дати хороший результат.

+819
TDL 16 черв. 2014 р., 15:36:02

Спробуйте використовувати цукор, що навіть у концентрованому так і в холодному вигляді не кристалізуються багато - як мед, промислового або домашнього інвертного сиропу, густого варення...

+805
eerie 14 трав. 2014 р., 17:20:01

Як правило, оцти, які не є центральними для застосування (наприклад, бальзамічний оцет бальзамічний скорочення) взаємозамінні в рамках одного рівня кислотності. Кожен вид оцту відрізняється особливим ароматом і кольором, тому будь-які заміни вплинуть на остаточне блюдо, але не обов'язково негативно. Оптова торгівля (звичайний білий) оцет коливається від 5-8% кислотність, безбарвний і досить невдалим. Оскільки Білий винний оцет має дуже мало кольору і м'яко приправлений, і ваш оцет 5% кислотності, це має бути в порядку заміщення.

+762
Ceki 14 трав. 2010 р., 02:19:19

Я думаю, головна причина-по технологічним причинам:

 • Ціною (інші користувачі каже, що дерево коштує дешевше, ніж пластик)
 • Зчеплення (ніхто не згадував, але деревина повинна тримати лід більш суворо, ніж лід: пласка пластикова палиця буде просто зробити лід зісковзує)

Що стосується теплоотведения, згадані @Джо , я не впевнений, я пам'ятаю, що раніше (коли я була дитиною) пластикові форми, щоб зробити домашнє морозиво типу ескімо, у них навіть пластикових паличок, але вони не були холодні видалені з морозильника (якщо тільки вони не мали спеціального пластику і не поширеним).

+757
Alana McIntosh 11 січ. 2011 р., 07:05:51

Як зазначено вище, в різних коментарях це складне питання. У мене є деяка інформація.

Спочатку прочитав khymos я думаю, що формула в них відповідає на запитання :-) У них є відповідь в графік, але це відображається тільки на дуже невеликий асортимент курячого яйця.

Ця сторінка в Норвегії дає вам онлайн інструмент для зміни розміру яйця та отримайте час варіння, але його тільки ручками від 12 до 17 см в обхваті, переклад тут умови тут, Якщо вам це потрібно

+708
Auth0x 9 квіт. 2014 р., 05:03:06

Якщо він хороший, то він не буде довго, перш ніж він йде погано в холодильнику. :-).

Я врятував мій домашній соус для барбекю принаймні два тижні в холодильнику. Магазин купив соус барбекю триває місяцями. Вам потрібно покласти його в герметичний контейнер.

+708
Zdravko Danev 5 груд. 2017 р., 19:53:41

Збліднення або просто замочування у воді, допомагає видалити сіль. Я вилікувати свою шкуру і курити. Я роблю практику змиваючи сіль ліки, потім витримуючи її протягом однієї години у воді до її курити. Що позбавляється від солі і я отримую менше солоного сала.

+697
izkeros 21 серп. 2019 р., 15:20:07

Труднощі при відповіді на це питання полягає в тому, що текстуру і смак "нормальної" бекон можуть так сильно відрізнятися в залежності від обробки. Принаймні, для США, я думаю, що багато людей, які купували речі з написом "невулканизованная бекон" фактично виникли розбіжності технологій, а не великої різниці, пов'язані з "вилікуваним" і "неотвержденный." Є також дивна і парадоксальна набір номенклатури, які беруть участь у маркуванні "неотвержденный" м'ясо в США


Я не буду усунення різних речей, які можна назвати "бекон" в інших країнах. У США, щоправда, бекон зазвичай відноситься до свиняча грудинка, яка (1) солоний, (2) вилікувати нітритів/нітратів і (3) копчена (або, в деяких випадках, настояний рідкий димний "аромат"). Процес лікування насправді може бути здійснено принаймні трьома різними способами:

 • Сухий затвердіння (або "сухий рік"), де сіль, лікування сіллю і спеціями натерла на зовнішній поверхні. Це найбільш традиційний метод лікування, але рідко зустрічається в США сьогодні. Результатом є значно більш сухий і твердий продукт, ніж інші методи, з трохи вологи залишилося. (Коли варили, він, як правило, не "піп", коли шиплячі, враховуючи випущено низька вологість.) Для тих, хто не звик до нього, іноді сухим смаком або навіть жорсткі (особливо при нарізці товстих). Куріння висушує м'ясо ще більше. Часто також смак солоної, так як сіль має високу концентрацію м'яса і жиру, без вологи, щоб розбавити його.
 • Мокрий затвердіння (чи виховання або "занурення вилікували"), коли м'ясо занурюють у розсіл, який містить ті ж інгредієнти, як вище сухий руб. В результаті сало не суха, або фірма, з більш високим вмістом вологи, але все одно часто здається жорсткіше, ніж більшість "супермаркет бекон".
 • Ін'єкції (або "прокачування"), де м'ясо вводять з розсолом. Цей метод в основному використовується в супермаркет бекон в США, так як це швидше і простіше зробити в великих масштабах. В результаті беконом дуже вологий, дуже ніжний, і, як правило, бризок багато, коли смажений. Рідкий дим і інші ароматизатори іноді додають безпосередньо в рідину, а не власне копчення м'яса.

Тому я вдаватися в такі подробиці тут, тому що текстуру і смак відмінностей може бути досить значним.

На "вилікувати" і "неотвержденный": в США, страви з написом бекон солоний (з США) повинні бути вилікувані з додаванням порошкоподібного нітрату/нітриту, використовуючи один із зазначених вище способів. Це запобігає ріст бактерій і якщо досить низька вологість може зробити тривалого зберігання сало зберігатися при кімнатній температурі. Він також сприяє рожевий або червонуватий відтінок сала, поряд з деякими характерний смак американського бекону.

Як не парадоксально, більшість речей з маркуванням "неотвержденный" (і "природно" і "без нітратів або нітритів додав") бекон у США, як правило, містять більшу кількість затверджувача, ніж "вилікувати" бекон, з причин, викладених нижче. Але теоретично, "неотвержденный" бекон може ставитися до принаймні, три різні речі:

 1. Тільки м'ясо насправді я бачив в магазинах США позначені як "неотвержденный" бекон насправді вилікувати, тільки завдяки рослинній основі нітрату агентів/лікувати нітрит, а не порошкоподібний нітрат/нітрит. Це найчастіше сік селери або селери порошок, але буряк та інші речі можуть бути використані. Як правило, це "неотвержденный" бекон насправді має більшу концентрацію нітратів/нітритів, ніж звичайні "вилікувати" бекону; він просто приходить з рослинних джерел. Таким чином, це, як правило, можна покуштувати як звичайні "вилікувати" бекон. Однак "неотвержденный" бекон мені часто здається, повинні бути оброблені по-різному від звичайного супермаркету бекон, можливо, в розсолі або навіть сухий втирати, а не вводили. Як зазначалося вище, це може суттєво змінити текстуру, яка буде особливо помітна, якщо товсті скибочки (яка часто начебто). Якщо курив тільки злегка (або навіть не курили взагалі), це може на смак як "хам" або "свинина", ніж звичайний супермаркет бекон. Так що, знову-таки, я думаю, багато відмінностей людей посилаються на "неотвержденный" бекон насправді із-за обробки відмінності, а не відсутність затверджувачів.

 2. Бекон може бути проведено без використання нітратів і нітритів, без напудренного лікувати солі або рослинні препарати. Я ніколи не бачив бекон такий у продажу в США, хоча деякі люди роблять це вдома. Без нітратів/нітритів, м'ясо повинно бути добре охолодженим під час обробки. Я уявляю це, як правило, не продається, тому що термін придатності буде значно зменшилась, і він буде представляти більш складні питання продовольчої безпеки в області обробки і упаковки. Так чи інакше, Бекон, приготовані з сіллю в якості затверджувача може бути темніше за кольором і може навіть перетворити сіруваті. Він часто буде більше смаку "хам" або "свинина-як". Коли сушена або в розсолі, а потім коптять, природні зміни у м'ясі може викликати зміни забарвлення усередині, які тримають його червонувате (як і створення профілю аромат дуже схожий на бекон з лікувати солі). Сало приготоване таким способом часто не безпечні для довгострокового збереження і повинна розглядатися як сире м'ясо. Сіль затвердіння (тобто, "Корнінг") для довгострокового збереження можна, але це вимагає досить високої концентрації солей, що багато людей хотіли знайти м'ясо несмачним.

 3. За даними старомодний термін, типи бекон в (1) і (2) вище було б назвати "вилікувати", якщо вони використовують солі або інших речовин для консервації м'яса. Проте, як наголошується, міністерство сільського господарства США говорить (1) і (2) повинні бути позначені як "неотвержденный" і не збереглися. У будь-якому разі, згідно з традиційним визначенням "неотвержденный" що ти за невулканизованная бекон" сира свиняча грудинка. Це, звичайно, дуже сильно відрізняється від того, що ми зазвичай називаємо "бекон", але от дійсно, що таке "вулканізований" версія. Воно сподобається набагато більше, свинини-як, сивіти при варінні, і буде мати дуже різну текстуру і смак, коли приготовлена без солі, спецій і копчення.

+638
Kailash Prasad 8 лип. 2018 р., 19:51:18

Вам потрібно відрегулювати час випічки або температуру при випічці більше, ніж одну каструлю здоби одночасно в одній духовці?

+577
Sherea Tanner 18 лип. 2011 р., 06:38:10

Дозвольте мені випередити це, сказавши, що я практично повний новачок, коли справа доходить до приготування їжі. Тому прошу вибачення, якщо це дурне питання.

Я іноді люблю готувати речі використовуючи сосиски з свинячого фаршу, але більшу частину часу його практично неможливо знайти в місцевих продуктових магазинах. Тим не менш, вони завжди, здається, є свинячий фарш, який я розглядав можливість використання в якості заміни. Я знаю, що це не причина моєї кухні вибухне чи щось подібне ;-) але мені цікаво, яка різниця? Що саме я підклав в мою їжу з допомогою ковбасить, що я б пропустити, якби я використовував звичайний свинячий фарш?

+523
Louise MacLellan 31 січ. 2016 р., 09:02:19

Цей тег охоплює класичний айолі, айолі без яєць, каталонія аліолі і т. д. будь Ласка, не використовуйте для приправи містять часник в якості другорядного інгредієнта, такі як Worcstershire соусом.

+460
SmiVan 1 серп. 2014 р., 00:33:21

Я чищу воском цитрусові фрукти під гарячою водою з додаванням невеликої кількості миючого засобу додається, як я порадив. Я можу очистити покритий воском цитрусові фрукти, вкриті имазалил подібним чином, будь-Ласка? Я використовую багато цитрусової цедри в моїй випічки, так що це питання важливо мати відповідь.

+426
Chase Childers 7 серп. 2019 р., 09:37:55

У ресторанах, я знаю, що м'ясо часто готують шляхом обсмажування або запікання м'ясо "марка", а потім це в духовку на деякий час, щоб бути приготованим. Я також розумію, що це робиться частково по консистенції, частково зручності, частково для швидкості.

Я готую курку подібним чином у себе вдома, тим більше, що зараз зима. Я сезон курка, потім обсмажити з обох сторін в невеликій кількості олії на сковороді (кілька хвилин з кожної сторони), а потім я поклав на весь деко в духовці на 425 або так близько 10 хвилин.

Курка завжди виходить красиво, вологий і ароматний, і я задоволений результатами.

Однак, коли запитав, що це за курка це, я не знаю, як це назвати. Я не дуже випічки, я не смажити, я не підсмажування, а я не смажив її.

...

Або я?

Цей спосіб приготування називається?

+420
user8886313 8 квіт. 2018 р., 11:43:18

Конкретні пропозиції BobMcGee досить добре, але я б припустити, що єдині речі, які дійсно мають значення, що вони прямокутні, а не одноразові. Прямокутний означає, що вони будуть добре упакувати в холодильнику, і нічого розбірні повинні стояти нормально для совка.

Звичайно, навіть одноразові контейнери (навіть коли повторно використовувати багато разів) повинно бути добре - я використовував їх для морозива. Можливо, що морозиво трохи на твердій стороні, і ти зачерпуючи перш ніж вона пом'якшує з важким гострим совок? Якщо це так, ви можете захотіти поглянути на оформлення м'якого морозива (див. Цей питання або це повідомлення в блозі), а також черпати її, коли це не так холодно (зберігаєте його в двері, збільшення температури заморажівателя, чи хай сидять на прилавку протягом декількох хвилин).

+406
Nestor Alexander Castaeda Padr 13 січ. 2015 р., 03:15:00

Я купив кілька продуктів від http://salttraders.com/

Їх палили солей дивні.

Якщо ви перебуваєте за межами США по електронній пошті їх знову вантажити їх веб-сайт використовує тільки дорогі кур'єри, а, якщо зв'язатися безпосередньо вони раді використовувати нас пошті для міжнародного судноплавства.

+404
komy 3 січ. 2017 р., 07:13:58

Мій рецепт, який є прекрасним, коли воно добре поєднується це:

 • терта цедра і сік 2 лимонів
 • 142 мл подвійних вершків
 • 6 унцій цукрова пудра
 • 4 великих яйця

Збийте всі інгредієнти разом, потім влити в тісто оболонки і зверху лимон і Джин глазурі..

Суміш іноді згортається на стадії збивання і виглядає як омлет, а виглядає, як ніби суміш "кулінарія" в лимонному соці.

Чому це відбувається і що я можу вдіяти?

+398
BeingQuisitive 6 квіт. 2019 р., 21:45:20

Я використовую його, щоб зробити трохи менш багаті 'карбонара-ля' соус з пастою, беконом або панчетти] цибулю, часник. Зробити круглий ру, то молоко, гриби, сир, готово.

Я завжди вважав це просто бідний чоловік-це карбонара - хоча це казково смачно.

Однак, хоча він, здається, впав у популярності під своїм оригінальним назвою, колла сальса, бешамель, насправді зародився у Франції і пізніше був переданий Франції і перейменований.

Я б сказав, що дає нам повне моральне право поставити його на макарони і назвіть його 'страви італійської'.

+381
Muhammad Shibli 6 лют. 2013 р., 23:38:56

Я зазвичай залишаю заквашувати овочі протягом приблизно тижня. Деякі змінні в кінцевому продукті хрусткость і свіжість, що, я вважаю, залежить від часу, температури і кількості солі. Треба спробувати ваш Фріц кілька разів протягом перших декількох днів, щоб побачити, як вам це подобається, і коли ви думаєте, це зроблено потім накрити кришкою і поставити в холодильник, щоб зупинити бродіння.

До речі, ви хочете, щоб ваші овочі повністю зануреною у воду, щоб отримати анаеробний ефект, і ви можете побачити деякі піниста накип на поверхні води, яка є нешкідливою. Ви можете швидко і викинути, якщо вам подобається, або просто перемішати його в суміші.

+307
samantha sithole 24 лист. 2011 р., 06:41:30

Я підозрюю, що "теплий" призначена для підтримки температури, а не підняти його. Мої мультиварки надто давні, щоб мати нічого, крім "високого" і "низького", тому я не можу висувати ніяких реальних повноважень. Однак, якщо ви досягнете 145F протягом першої години при максимальних налаштуваннях, а потім зберегти її на "теплий", і перевірити температуру приблизно через 30 хвилин з миттєвим читання термометра, і він залишається приблизно 140-160F, ви, ймовірно, будете в порядку. Особисто я б спочатку перевірити температуру води для приготування їжі.

Якщо температура залишається вище 140Ф при низьких, найгірший ризик, на який ви вже переварився. Боби і овочі, такі як морква і селера можна пересмажити досить легко в каструлю, але вище м'яса колагену призначені для рагу, як правило, буде добре, коли приготовані протягом тривалого часу. Велику каструлю рецептів для рагу, супів, як правило, тримають нормально, коли на низькому рівні протягом повного робочого дня, хоча це припущення частково 70-х-ера естетичної суп, який є ймовірним для рецепта пароварка.

Тим не менш, я був би схильний спроба рецепт, використовуючи низькі налаштування, а не зводячи його до теплої, якщо ви не збираєтеся, щоб перевірити температуру. Якщо з'ясується, щоб бути перевареними, ви завжди можете пюре всі інгредієнти в блендері...

Я теж сумніваюся, що перехід на "теплий" буде значно менш ймовірно, щоб переварити їжу, ніж "низький", якщо вона тримається на досить стабільний 140Ф, і низькі закінчується десь близько 160F.

+294
V1jy 8 бер. 2011 р., 16:14:44

Цей відповідь передбачає, що ви питаєте про ідеальної температури заварювання, а не ідеальної температури пиття. Останнє буде, дійсно, відрізнятися від людини до людини.

Ідеальна температура заварювання залежить від виду чаю. Я взяв наступну ask.comале дані знаходяться в іншому місці, теж, як і тут:

Ці замочки часів є лише приблизними, і ви повинні коригувати їх залежно від вашого особистого смаку чаю.

Чорний чай - чорний-самий надійний в чай, а можна заварювати в окропі, як правило, витримують протягом 4-6 хвилин.

Чай Улун - як і слід було очікувати, чай улун знаходиться між зеленим і чорним. Краща температура становить близько 190F двигунів. Але улун повинен бути вымочен довше, ніж чорний чай, близько 5-8 хвилин.

Зелений чай - ви повинні бути більш обережні з зеленими чаями. Температура води повинна бути близько 150-160F і тільки вимочений протягом 2-4 хвилин.

Білий чай - Ще один тонкий чай, що слід обережно ставитися. Вода може бути трохи тепліше, ніж для зеленого чаю, при 180f. Ви повинні відпустити її, хоча круті довше. Принаймні, 4-6 хвилин.

Чай ройбуш - це червоний трав'яний чай з Південної Африки-це дуже витривалий матеріал і повинен бути готовий повністю окропом, як чорний чай.

Більшість трав'яних чаїв - з такою кількістю різних трав, які можна використовувати для трав'яних чайних сумішей, немає ніякого способу, щоб дати будь-яку температуру або вимочувати рекомендації з будь-якою точністю. Більшість трав можна заварювати в кип'ятку і настоювати близько 5 хвилин. Вам може знадобитися трохи проб і помилок, щоб отримати ідеальну чашку.

Якщо у вас немає термометра, ви можете сказати температуру води, спостерігаючи за бульбашками. Невеликі бульбашки будуть плавати на поверхні води 160-170f В, і ви побачите, що ниточки бульбашок з дна чайника на 180-190F двигунів. Після цього, ви будете мати повний прокипіти.

Редагувати: подробиці вище також опубліковані в іншому місці, наприклад, тут, тут і тут.

+290
vozdux 26 трав. 2012 р., 11:51:53

Я можу сказати, як сіль Сноб, що морська сіль набагато більш смачний продукт. Я навіть не можу використовувати звичайну кухонну сіль.

Морська сіль-це сіль, утворена від испарившейся морської води, не йодованої, а тому що він не приходить з соляних шахт вимагає дуже мало обробки. Деякі люди скажуть, що це "природний", морська сіль має бути краще для вас. Клініки Майо, здається, не згодні: http://www.mayoclinic.com/health/sea-salt/AN01142

+268
nickcrabtree 25 жовт. 2015 р., 13:43:24

Ви, ймовірно, ніколи не зможе розлучитися проблем з яловичиною від того, що ви любите про це. Наведені нижче рекомендації можуть допомогти, але в загальному "заміна" яловичина-це, напевно, більше роботи, ніж просто їдять інші речі. Якщо ви виявите, що не зовсім романси ваші смакові рецептори так, в яловичому, спробуйте потроїти кількість часник, кмин, соєвий соус або будь-який інший простору ви використовуєте.

Як Willk відповідь, ваш пробіг може змінюватись на будь-якому із зазначених нижче. Як додатковий нюанс, я ніколи не була супер люблю стейк.

Вони, як правило, не виключають один одного; деякі з них просто різні способи мислення про ту ж ідею, і взагалі ви можете зробити їх все відразу.

Робить більшість яловичину ви їсте:

 • Взяти деякий контроль ланцюжка поставок, задаючи питання і доплачуючи. Змінюється й наш раціон-це складно. Ви абсолютно праві, щоб їсти менше м'яса/з яловичини, але, якщо ви не збираєтеся йти 100%, ви все одно можете переконатися, що ви купуєте найщасливіші корови в місті.
 • Використовувати краще корову.
  • Очевидне "нестандартних" асорті (язик, серце) очевидні; не змінюючи нічого в світі, поїдаючи їх (але корова язиком відмінно підходить для званого обіду).
  • Печінка, нирки і т. д. не використовуються так часто (у мене ніколи не було корови нирок).
  • Кожен клаптик, кістки в комплекті, можуть бути зроблені в запасі, і якщо у вас немає часу для всіх цих деталей можна просто купити яловичий бульйон.
  • Скороварки допоможе вам зробити більшу частину тварини; вони будуть тягнути аромат від кісток і хрящових зробити інакше м'ясо розпадеться на рагу.
 • Використовуйте невеликі порції.
 • Розбавити. Це буде явно краще працювати з яловичим фаршем, ніж з яловичиною-стейк. Подумайте про всіх речей, які люди кладуть у вегетаріанські бургери; замінити половину гамбургера з будь-якою комбінацією цих або просто йти дуже важко на цибулю. Якщо у вас виникли проблеми з текстурою, одне яйце, як правило, триматися разом.

Їдять інших тварин:

 • Їдять тварини, які працюють у місцевої екосистеми, як правило, краще, ніж замінити місцеву екосистему з харчуванням-багато.
 • Загалом, якщо тварина не "екологічної катастрофи на копита", це, швидше за все, мають більш сильний смак і текстуру, ніж ви звикли; порося можна виправити. Кози не зробити хороший стейк, але землю козлятина-м'ясо різати 20% з жирної свинини-сосиски дуже смачні.
 • Знову ж таки, скороварки допоможе вам зробити більшу частину тварини; вони будуть тягнути аромат від кісток і хрящових зробити інакше м'ясо розпадеться на рагу.
 • Помилки, як правило, не мають інтенсивний аромат, який ви шукаєте, але я не можу не включити їх в цей розділ. Chapulines великі.

Збільшити інші джерела умами:

 • Спробуйте різні види грибів. Підсмажування на сильному вогні рекомендується.
 • Отримати деякі Тамарі.
 • Робити всі інші речі люди роблять, щоб розвивати умами. Це ціла наука.
 • Деякі дрібно нарубані анчоуси є хорошим секретна зброя.
+248
Dan Price 12 черв. 2015 р., 05:42:40
Використовуйте цей тег для питань про вибір, ідентифікації, зберігання, приготування, заміни або кулінарія з цибулею як зірка інгредієнт.
+227
DukeLion 30 квіт. 2013 р., 04:10:19

Побалуйте себе, як якщо б Ви були маленькою дитиною, і прикидатися, що ви отримуєте 3-річну версію себе, щоб прийняти ліки у вигляді порошку :)

Мені особисто подобається просто поставивши його на холодний шербет; ми зробили це, коли наш молодший терпіти не міг смак антибіотика, тому ми повинні розчавити його у вигляді таблеток і знайти способи її проковтнув його. Малиновий сорбет з цукром (і амоксицилін) зверху зробила це.

Ви також можете подивитися стабілізуючи її в деяких молочного шоколаду, який плавиться при відносно низькій температурі, але я не знаю, як би ви перевірити ефективність методу, тому що я не знаю як виміряти вітаміну чинності після спроби щось подібне.

Але десерти, як правило, кращої посуду, в якій можна пробратися ліки приємно останні навіть чутливі смаки, так що я буду йти по цьому шляху.

Ви також можете спробувати фрукти, наприклад, кавун, відразу ж споживати.

+213
VasilisaP 14 січ. 2017 р., 20:18:47

Наскільки я розумію, заморожена піца продається в продуктовому магазині кілька пар-запечені, а потім заморожені, щоб бути повністю запеченим, коли вони ставляться в духовку будинку.

Я помітив, що деякі з цих піц описують себе як "висхідної скоринкою". Ці скоринки отримати досить високий, на дюйм або півтора дюйма (ймовірно, близько 3-5 см). Моя домашня тонка піца, може бути, половину цієї висоти.

Ще ці кірки мають набагато більше спільного з тонкою кіркою піци, ніж у стилі Чікаго, чи не занадто смачний хліб-р імітація Чикаго-стиль, який проходить у більшості Чикаго-стиль рецепти і в якійсь мережі ресторанів.

Як ці піци працює? Я можу собі уявити, як вони можуть зрости після пар-випічка, тому вони не парь випічки? Як я можу дублювати цю кірку з нуля?

+207
zafar142003 25 бер. 2019 р., 04:15:56
 • Обсмажити / обсмажені : коли ти під точкою димлення олії, це мерехтіння ... але це тільки корисно для точної температури, якщо ви знаєте, що курити точки для цього нафта є, А ви насправді хочете використовувати масло для приготування їжі.

 • Палити : я не можу згадати, якщо це був епізод, добре їсть або Алтон Браун першої книги, що він рекомендував, якщо у вас є автоматичний льодогенератор, тому був послідовним розміру кубиків льоду, які ви підрахуйте, скільки часу знадобиться їм, щоб плавитися при різних температурах, так що ви могли б використовувати це, щоб судити про те, наскільки гарячий гриль.

 • Гриля / каструлі в цілому : для гриля і багаття, приготування їжі, я завжди йшов з рукою біля варильної поверхні, щоб оцінити, як жарко, але я не знаю, що це все, що точно ... і люди мають різний больовий поріг, так що вам доведеться зробити деякі тести, щоб відкалібрувати. Він не працює, а для приготування їжі на плиті, за винятком чавун; я підозрюю, що це вимагає більш променистий джерело тепла.

 • Глибокі / неглибокі сковороди : мені подобається дерев'яною ложкою тест-діп щось дерев'яне в гаряче масло, і як там вологи в деревині, ви повинні побачити маленькі бульбашки швидко форму, якщо він досить гарячий.

 • Припікання : слухайте, як ви додаєте їжу ... після того, як ви додали трохи олії, торкатися до їжі в сковороду, і ви повинні почути шиплячий. Якщо це не так, витягнути його назад і почекати ще кілька хвилин для того, щоб нагріти.

 • Випічка хліба : якщо мені потрібна тепла вода для приготування хліба, я побіжу гарячого крана проти внутрішньої частини мого зап'ястя ... як тільки він відчуває себе трохи теплою, але не гарячою, це трохи вище температури тіла, тому повинна бути хороша (близько 38-40°С / 100-105°Ф)

Ні один з них не буде абсолютно точним, але є багато способів, щоб виміряти температуру інших, ніж градусник.

+150
Fleur Capili 4 квіт. 2018 р., 16:38:05

Ти остинь листкове тісто, перш ніж покласти його в піч? Більшість рецептів сказати, що після прокатки це ви повинні обернути його в харчову плівку і охолодити в холодильнику протягом 20-30 хвилин до випічки.

Ось кілька випадкових рецептів з інтернету, все дзвінків для холодку:

finecooking.com
bbcgoodfood.com
foodnetwork.com

+112
Jeebandeep Mahapatra 24 лип. 2015 р., 10:21:41

Якщо ви хочете, щоб триматися подалі ваш кращий вибір, ксантанова камедь, але ви дійсно потребуєте в правильному ваги, щоб використовувати цей матеріал, тому що ви тільки додати близько 0,4% до 0,7% від ваги рідини, що ви намагаєтеся згустити. Краща річ полягає в тому, що при таких низьких концентраціях, є трохи, щоб не маскувати свій смак соус.

+108
user254938 28 груд. 2013 р., 06:38:49

Я думаю, що ви шукаєте, ламінарія локшина. Вони вважаються типу скляної локшини. Вони можуть бути з'їдені сирими або приготованими в інші страви. У сирому вигляді вони хрусткі. Будь ласка, дивіться за цим посиланням на картинку і деяка інформація.

Сподіваюся, що це допомагає! :)

+89
ZeKalk 25 бер. 2010 р., 07:54:23

Щоб уникнути вогкості, обов'язково процідити сир через марлю, перш ніж змішувати з інгредієнтами.

+76
ed trx850 12 серп. 2010 р., 03:13:48

Я створив i виплекав натуральних дріжджів для випічки в минулому. Проблема-це якщо ти не печеш регулярно, витрат і зусиль на підтримання живі дріжджові культури розуму. Я недавно купив лиофилизатор (люблю його!) і було цікаво, якщо я міг би заморозити сухі живі дріжджові культури і використовувати як сухі дріжджі.

+70
yane 30 січ. 2012 р., 18:40:37

Я знаходжу для запечених баклажанів, відрізати тонкий ключ. Якщо занадто товстий може бути жорстким та еластичним...жахливо і неїстівне.

+44
omerbp 16 січ. 2012 р., 17:56:05

Харчова сода допомагає розвивати невелика кількість нових комірки з вуглекислим газом і прискорює процес підсмажування. Відпочиває і охолодження тісто дозволяє деяким вуглекислий газ в цих комірках, щоб уникнути, але це не досить, щоб виключити вплив харчової соди і зробити печиво плоским.

Навіщо сода допомогти з закваски? Коли розпушувачі, нові повітряні клітини утворюють при змішуванні тісто, а не в духовці. В печі, повітря клітини ростуть тільки. Саме тому багато рецепти вимагають для вершків масло і цукор, щоб додати додатковий повітря в тісто. Як ви вказуєте, поширена думка, що харчова сода колотить швидко заквасці, або в технічному плані, харчова сода має низьку "терпимості лавці". Особливо в більш рідкої колотить, харчова сода швидко реагує з кислотами, такі як шоколад, коричневий цукор, або негайно Простоквашино так вам потрібно, щоб спекти їх як можна швидше, щоб скористатися всіма перевагами утворюється діоксид вуглецю. Якщо почекати, то вуглекислий газ може дифундувати з клітки і повітря буде стискатися.

Кілька міркувань противагу цією проблемою викид газу. По-перше, тісто буде сухіше, ніж багато інші суміші для випічки, особливо після декількох годин відпочиває (відпочивав викликає поглинання води), уповільнення і випічки соди реакцій і, що більш важливо уповільнення виходу повітря. По-друге, як харчова сода реакцій і виходу повітря набагато повільніше при низьких температурах. Нарешті, файли не вимагають стільки закваски, як випічка або хліб, тому деякі гази допустимо.

Як вже зазначалося, однією з основних причин для додавання випічки соди для підвищення рН, що прискорює процес підсмажування. Інші вторинні фактори включають кислотний укус розм'якшення шоколаду і ослаблення клейковини в борошні.

Харчова сода сама по собі може бути використаний як розпушувач і при середніх температурах (близько 80 ° С) починає виробляти невелику кількість діоксиду вуглецю в реакції дегідратації. Ця реакція дуже слабка, щоб бути значним, що пояснює, чому ви ніколи не покладатися на випічки соди в самоті і завжди змішувати його з чимось кислим.

Я ніколи не робила ніяких експериментів з кількістю соди або кількість часу після випічки додають соду і як це впливає на випічці, але це можуть бути цікаві експерименти.

Джерело: як піч працює Паула В. Figoni

+15
bhpfelix 19 черв. 2019 р., 21:36:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil