Китайська локшина тісто ламати, коли витяг

Як зробити тісто для китайської локшини рамен еластичні? Він продовжує бити, коли я тягну небагато.

Я використовував пшеничне борошно, воду і соду. Що ще я упустив?

Редагувати: 400г борошна 200г води 1 чайну ложку харчової соди.

Я змішав все в купу і почав місити тісто протягом 5 хвилин, потім я побачив його просто ламає, так що я місити його протягом приблизно 10 хвилин або більше.

+786
Natasha Z 26 жовт. 2016 р., 01:16:08
38 відповідей

Я чув, що з допомогою бамбукової пароварки забезпечує/зберігає поживні речовини/елементи, які підходять, або, принаймні, більш ніж звичайний пластик/метал пароплав.

Це правда? Чи тільки для певних типів харчових продуктів/страв? Або, можливо, не на всіх?

Крім того, у цих продуктів більш високої якості (у смаку або текстури), ніж інші?

Bamboo Распаровщик:

Bamboo Steamer

Проти

Нормальний Пароплав:

Normal Steamer

+993
ExploWare 03 февр. '09 в 4:24

Щільність Нутелла становить 1,2 г/мл Тому 300grams дорівнює 250мл.

+978
Frederick Nyawaya 23 лист. 2018 р., 09:48:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не в моєму досвіді. Вода буде поширюватися через каструлю, а м'ясо все одно готувати рівномірно, просто повільніше. Ви не повинні мати цю проблему з самого м'яса, але це може бути проблема з курячих грудок зокрема, і якщо у вас також є овочі, на сковороді вони можуть випустити достатню кількість води.

Основна проблема з занадто багато води випускаючи з м'яса (або що-небудь ще) при смаженні є те, що він знижує температуру масла до температури кипіння води. Що вбиває перевага масла над водою, що його температура кипіння набагато вище. (Насправді вище, ніж температура, як правило, використовується в кулінарії. Пузырящееся ви бачите при смаженні обумовлені випаровуванням води.) Ось що нафта робить більш ефективної передачі тепла, його температура вища. Це також означає, що вона повинна готувати рівномірно, тільки повільніше, тому що нафта буде дорівнює температурі води. Ви в основному просто кипить м'ясо замість смаження його.

Коли це відбувається, найпростіше рішення, щоб тимчасово повернути вгору тепла. Це займає набагато більше енергії, щоб перетворити воду в пар, ніж тримати в поодинці нафти на потрібну температуру приготування. Вам не доведеться турбуватися про що-небудь горіти, тому що вода в каструлі буде автоматично регулювати температуру, підтримуючи її на рівні або нижче 100 С (212 F). Як тільки достатньо води випарюють ви почнете слухати нормальну смажити знову звучить, і ви можете повернутися в тепло до нормального життя.

+925
Matthew Beizaei 28 жовт. 2013 р., 14:55:44

Доповнення до ГІП: ви, ймовірно, отримав би зовсім інший вигляд і смак, навіть якщо облік рідини і обсяг.

Заморожування-висушені ягоди збираються, як правило, бути більш сконцентрованим у смак, що дає більш ягода поп-я б назвав її, коли їла. Свіжі або заморожені, не так. Як ви змішувати і готувати там аромат буде поширюватися разом з соком, і ви втратите, що вибух смаку і замість того, щоб зробити більш тонкий, більш розкласти аромат по всій ймовірності. Це може бути навіть втратили в загальній хлібний аромат.

По-друге, заморожування-висушений в основному інкапсулюються, і якщо ви активно зволожує їх, по-перше, не слід надмірно реагувати з іншою частиною тіста. Поряд із збереженням концентрований аромат, це повинно в основному зберегти колір теж є. Зі свіжими ягодами вам дістатися до поломки і протікання і, як правило, щоб колір вашого тесту з мазки Синій/Фіолетовий, що багато людей знайшли б відштовхує. Заморожені буде гірше, за цього як чорниця, я завжди знаходив, щоб бути одним з фруктів особливо схильний до морозилці пошкодження клітин. Як тільки вони починають танути вони починають виділяючи велику кількість соку. Це не тільки поширюють аромат, він буде сильно пофарбувати тісто під час замісу, підйому і випічки.

Я особисто б не бути-ставити за кольором, але багато хто б і зовнішній вигляд є важливою частиною досвіду їжі. Вони в додаток до кидати в рідину співвідношень, хоча рецепт гайковим ключем якісь ускладнення.

+898
Sherry Waters 22 квіт. 2018 р., 10:17:46

Я купив аналог миттєвий читання м'ясної термометр (посилання на точний продукт).

Я підсмажила нарізану курку в трохи соку лайма і оливкової олії в сковороді на середньо-сильному вогні. Я періодично вимірювали температуру, встромивши кінець центр шматочки курки.

Ні в якому разі (навіть після 10+ хвилин) я міг би зробити термометр читаємо вище 40 С (в той час як він повинен скласти не менше 68 гр), навіть збільшення спека мало впливає. Я закінчив пережарь курку в спробі збільшити вимірювання температури.

Я засунула градусник в киплячу воду, щоб перевірити його працює і він дійсно дав розумне вимір.

Питання: Може хто-небудь пояснити, що я може бути роблю не так?

Є вміння проводити заміри? Такі термометри призначені для вимірювання великих шматків м'яса тільки? Або я швидше за все не правильно нагріти курку? В цьому випадку, що потрібно зробити, щоб підняти температуру? Як я вже сказав, навіть на великий вогонь досі не штовхати температуру вище 40 С.

+888
user46066 2 груд. 2011 р., 03:00:11

Я не вірю, що є вірний спосіб визначення "зрілості", не беручи шматок з нього. Найкраще, що ви можете зробити, це подивитися на деякі ознаки:

 • Стиглі дині мають порожній звук при натисканні або шльопнути зовні
 • Шукати патч, де дині були на землі (так зване поле плями). Якщо це жовтий колір, його, напевно, дозріла, якщо вона біла, напевно, немає.
 • Це має бути відносно важкими, коли підняв
 • Дивні плями на шкірі не обов'язково погано. комахи, можливо, спробував почати їсти фрукти, тому що він дозрів, але вже засвічений тільки на поверхні.

На жаль, кавуни не продовжувати, як тільки дозрівають вибрав, на відміну від фруктів, таких як яблука, банани і т. д. які містять етилен. Як Рада Не зберігайте дині з цими видами фруктів, вони цілком можуть піти 'мокрий'.

Додатково: NYTimes і відео на вибір правильного кавуна.

+877
EveningCommuter 30 вер. 2015 р., 18:42:18

Так, ви можете. І це не надто легко.

Микропена має маленькі бульбашки за визначенням і panarello щодня паличку намалює "певним кількістю повітря і ви не можете реально контролювати цю частину. Примітки нижче може допомогти вам отримати там. Я успішно зробив це з panarello щодня жезли автоматичні машини Saeco, який не дуже відрізняється від Делонжи.

 • Запустити свій Steam Wand в чашку води, поки він повністю не виробляти пором і не spuddering гаряча вода змішується з парою.
 • Використовувати невеликий з нержавіючої сталі спінювання молока глечик. Якщо паличка намагається підірвати пари і повітря протягом тривалого часу, ви будете в кінцевому підсумку з великими бульбашками. Що паличка не така потужна, як комерційну еспресо-машину з правильним котла.
 • 'Стрейч' піна всього за кілька секунд на самому початку.
 • Тримайте паличку від центру в глечик, щоб стимулювати кровообіг (див. Наступний пункт).
 • Найголовніше: переконайтеся, що ви створити вир поширити молока (допомагає обережно рухатися глечик круговими рухами, щоб стимулювати початок джакузі).
 • Я використовую fattiest молока я можу знайти.

Хитрість полягає в тому, щоб перемістити молоко в обіг такої, що великі бульбашки перерву і тільки мікробульбашок вижити. Деякі творіння микропенной також буває у вихорі виру.

+864
user285904 25 бер. 2014 р., 11:32:21

Я регулярно роблю пряні страви індійської кухні, але не зміг знайти сир, який пари добре. Хто-небудь знає хоч одну?

+838
Baban Gaigole 28 квіт. 2018 р., 01:39:06

Я хочу купити чавунну сковороду, але я дуже насторожено ставлюся до небезпеки для здоров'я. Я використовую його кожен день, щоб приготувати м'ясо, яйця та інші звичайну їжу. Чи є докази, що це використання чавунної буде текти заліза в їжу до такої міри, що вона стає здоров'я небезпеки? Я молодий, здоровий чоловік і я працюю регулярно, якщо це має якесь значення.

+773
MundaneStudies 2 січ. 2010 р., 16:33:00

Я спробував зробити арахісове масло з 500Вт міксер, але арахіс-це не secreating масла, чи є спосіб, щоб зробити арахісове масло?

+768
aroom 17 лист. 2017 р., 13:52:40

Додати трохи олії і трохи солі на ваші макарони і припинити його перетравлення.

+751
user8522 5 трав. 2010 р., 05:23:54

Я в звичку використовувати екстракт ванілі, але я хотів би почати використовувати іноді цілі боби. Вони дорогі і якщо я купую їх в Інтернеті я буду на руках, а не купувати їх право, коли я потребую них.

Будуть ванільні боби втрачають свій аромат протягом довгого часу, як і інші спеції? Якщо так, то як довго я можу чекати, щоб тримати їх без суттєвого погіршення?

+735
Ryan Dines 12 черв. 2015 р., 03:09:05

Вигнута терка - є ти.

+690
gerberjuriya 26 бер. 2011 р., 00:41:08

Секрет хрусткої шкіри при вытапливании жиру, який знаходиться прямо під нею. Як тільки жир був видалений з шкіри, трохи висока спека подсушит його чудово. Якщо я створюю смажену курку, я зазвичай видалити його з упаковки і дайте йому сидіти розкрили в холодильник як мінімум на ніч, довше, якщо у мене є час. Тоді я починаю низькою куркою для виведення жиру, ви повинні готувати його як мінімум 178F (80С) зняти саму жирну. Як тільки жир, який буде змінюватися в залежності від температури ви починаєте курка, ви додаєте темп в діапазоні від 450 до 500F і регулярно поливати.

Щоб максимізувати шкіри, яка подсушит ви хочете, щоб переконатися, що ваша курка не сидить всередині жиру від пригорання. Я зазвичай використовують врізні для одягу, щоб тримати курку над жиру, але ви не повинні. Інший компонент для хрусткої шкіри Приготування курки розкрита.

+688
Tim Hennekey 12 жовт. 2013 р., 19:17:54

Я не пробував це сам, але після дослідження в інтернеті, є кілька способів, які ви можете зберегти гриби: (будь ласка, натисніть на суб заголовки для довідки)

Заморожування грибів -

Заморожування грибів дозволить їм зберегти їх чудовий аромат, але замерзають листя з soggier гриб. Заморожені гриби ідеально підходять для приготування супів, рагу і запіканок.

Використовуючи даний метод, ваші гриби слід зберігати близько року.

 1. Доведіть 1 л води до кипіння з ½ чайної ложки солі.

 2. Додати гриби і знову довести до кипіння.

 3. Прокип'ятити ще 3 хвилини.

 4. Промити холодною водою.

 5. Ретельно процідити.

 6. Ущільнення в пакети для заморозки.

 7. Заморозити.

Дегідрування грибів

Правильному зберіганні, сушені гриби мають більш сильний смак, ніж свіжі так ви будете використовувати менше сушених грибів і з свіжих.

Напрямки для сушіння

 1. Попередньо розігрійте вашу духовку до 150°.

 2. Нарізати гриби на шматочки близько ½ сантиметри. Чим товще скибочки, тим довше вони приймають, щоб висохнути.

 3. Організувати нарізані гриби на деко в один шар.

 4. Випікати гриби протягом 1 години і вийміть з духовки.

 5. Використовуйте паперовий рушник, щоб акуратно промокнути вологу, що пропотіла від ваших грибів.

 6. Перетворіть свої гриби і варити ще годину.

 7. В даний час гриби повинні бути сухими. Якщо ні, повторіть кроки 4 і 5, поки вони не висохнуть.

 8. Дати їм охолонути, а потім зберігати їх в повітронепроникному контейнері в прохолодному, темному місці.

Ваші гриби готові для зберігання, коли вони відчувають себе сухий, коли ви торкаєтеся їх. Вони повинні бути гнучкими, хороша ідея-додати пачку паперовий рушник на дно банки - просто вбирати вологу що ще може вештатися.

Для замочування покладіть гриби в миску з теплою водою на 30 хвилин або, якщо ви поспішаєте, довести каструлю з водою до кипіння і варіть ваші гриби протягом 10 хвилин тримати цю рідину для акцій, супи і соуси при заливці рідини в лоток для льоду і заморозити. Коли ви це потрібно, просто поп заморожені акцій в каструлю.

+609
gopi 29 трав. 2019 р., 09:42:30

Немає. Кількість солі ви повинні додати воду, щоб зробити помітна різниця величезна.

Сіль додається у воду з різних причин: в сезон все, що готується в ньому; для підтримки кольору; для підтримки структурної цілісності.

+609
Jakov 28 лют. 2011 р., 06:51:21

Це не стук-офф, як такої, але саме цієї марки не був імпортований з Італії.

"Сан-Марцано" - це сорт сливи томатний, а також з охоронюваним найменуванням місця походження і для тих помідорів, вирощених в певному регіоні та в традиційному способі. Немає єдиного "Сан-Марцано" торгова марка або товарний знак, який належить до тієї чи іншої фірми, а назва не є юридично захищених у США; замість товарів, що походять з традиційної області позначаються торговою маркою "доп" сертифікати.

Ваш може проводиться Сімпсон імпорту, ті ж компанії, які зробили Сан-Марцано помідори консервовані з пізнаваним дизайном, які ви знайомі з, яка завжди була вирощена в США—так що в цьому сенсі, ваш може це не стук-офф. Однак, історично, бренд, ймовірно, виграли від путани клієнти, які думали, що вони купують помідори з традиційної області. У "СМТ" дизайн представляється нова ребрендинг, не знаючи мотивації, цілком можливо, що він, можливо, буде намагатися встановити trademarkable ім'я, або не включаються Сан-Марцано сортів помідорів на свою продукцію, або поважати позначення захисту і скорочення споживчого безладу, або, можливо, якоїсь іншої причини.

Старі теги:

San Marzano can San Marzano label

Нові теги:

San Merica can San Merica label (Ця мітка для пюре помідори цілком, тому існують додаткові розбіжності не тільки ребрендинг.)

Інформація про Сан Марцано захищеного найменування:

+605
Jan Tullis 7 серп. 2016 р., 21:10:24

Будь ласка, допоможи мені визначити чай , що я пробував давним-давно.

Він був дуже маленький яскраво-зеленим листям (довжиною 3-5 мм). Після заварювання листя стали повністю відкритими, з дуже точним неушкоджені листя. Чай заварити сам був зеленого кольору, з гіркуватим смаком і приємним післясмаком, і це справило дуже енергійний ефект.

Я не пам'ятаю назву чаю, але дуже хочу купити. Ймовірне походження чаю був Японії, Непалу або Бутану.

+571
Kaette 25 груд. 2015 р., 17:53:15

Мені здається, що хоча ви можете знайти різні рецепти для кожного з описаних вище страв, соус-це в основному те ж саме, з тією лише різницею, наприклад, між панір масло масала і Матар панір полягає в тому, що Матар панір і зелений горошок в ньому.

(Соус я беру про - смажити насіння кмину, цибулю, імбир, часник пасти, помідор, додаємо мелений кмин, мелений коріандр, чілі порошок, змішуючи з cahshew пасти, а потім додати вершки і касурі Methi)

Правильно я розумію?

На додаток - мені здається, що те ж саме можна сказати і про алу Гобі, Чанна масала, baingan бхарта, і багато інших страви - в основному ті ж смажити цибулю, імбир часникову пасту і помідори, але з іншого інгредієнт додається в кінці (наприклад баклажан для baingtan бхарта).

Якщо рецепти насправді те ж саме, то це буде означати, багато індійські страви мають схожий смак... мене цікавлять страви, які готуються в справжній індійський ресторани.

+558
hali 27 січ. 2013 р., 17:09:50

Цей рецепт має дуже давню проблему - це до сучасних визначень "Кубок". Мені здається, чашка в рецепті це маленька чашка кави.

Якщо ви використовуєте 80 г (3 унції) вершкового масла, що зробить хороший рецепт булочок з приблизно 225 г (8 унцій) борошна і близько 150 мл (5 ФЛ.унцій) молока.

Я просто важила чашка 250мл СР борошна, в ньому міститься близько 155г. Чашка в рецепті це "не зовсім повний" 5 унцій чашка кави за моїми розрахунками.

Є ваша біда ... занадто багато борошна і молока. Той факт, що відрегулювати кількість молока, необхідного пропорційно масло дуже близько до звичайним співвідношенням посилює очок, які я зробив. Інша підказка, що в рецепті написано "до 16". Якщо ви отримуєте набагато більше, ніж в рецепті написано, що повинно викликати почуття тривоги.

+512
DiZzZz 1 черв. 2010 р., 05:18:54

Навіщо це треба "дірки" при Бризі десерти на основі pâte, десерти на основі pâte Sucrée або десерти на основі pâte Sablée або перейти на духовку, якщо вони не зроблені з розпушувачем?

+504
Excile 13 квіт. 2015 р., 06:30:11

Більшість сальса досить кислою. Якщо це так, з цим ви повинні бути в змозі спокійно може без Каннер тиску.

+418
iX3 13 серп. 2011 р., 15:00:59

Підібрати Carbonater і установки СО2 (СО2 балон, регулятор, шланг, кульової фіксатор роз'єму. Це дозволить вам змусити карбонат в 2-літрову пляшку. Ви також будете мати, щоб додати консервант якийсь, щоб запобігти бродіння.

+383
user2161602 30 січ. 2014 р., 03:12:31

Я, як правило, як залишки пасти на сніданок. Та я дивна. Я просто нагрійте трохи олії в каструлі, додайте пасту і перемішайте, поки гарячий. Можливо, деякі пармезаном або Грано падано посипають. Це смачно.

В іншому випадку я розігріти в соусі (так, злегка підсушують паста може повторно поглинути трохи рідини) у повільному сковороді до готовності.

+379
Gio Valerio 10 лист. 2013 р., 18:32:26

Я знайшов стару pizzelle заліза в одному з моїх шаф. Це виглядає так:Pizzelle iron, closed enter image description here

Більшість pizzelle рецептів, які я знайшов, наприклад, цей — для "Джордж Форман"-стиль pizzelle заліза, і опалення. Що я повинен використовувати, щоб нагріти цей пиріг-праска тип pizzelle заліза? Відкритому вогні?

+353
naser 25 лют. 2014 р., 07:56:57

Вони корисні, поки вони тривають.

Проблема з керамічної є те, що він ідеально гладкий, коли купив, і погіршується з часом. На відміну від тефлону, це не про подряпин або перегріву. Незалежно від того, наскільки ретельно ви з вашим паном, він втратить її липкість після року щоденного використання.

Я не знаю, якщо є сценарій, де вони гарні. Якщо ви купуєте якісні, вони коштують дорого, і це не добре, щоб платити більше грошей за продукт, який триває рік. Якщо ви хочете купувати дешеві і їх доводиться міняти частіше, ви не отримаєте хорошої якості опалення, тому що частина під покриття не є добре. Можливо, якщо у вас є кілька предметів, які будуть триматися на все інше (рибу смажать при низькій температурі) і ви робите їх дуже рідко, це може бути гарною ідеєю, щоб купити один і використовувати його тільки для цих предметів. Але це не стоїть для мене.

Після того, як я мав цей досвід з керамічної (що підтверджується іншими джерелами, включно відгуки Amazon на найдорожчих доступні брендів тут), я вирішив, що вони не надають те, що обіцяють. Я як і раніше використовуючи для тефлону non-ручки при низьких температурах і не псується потім. (Я знаю багато людей, які кидають свої тефлону кожен рік, тому що вони увімкніть пальник до - це неправильний спосіб зробити це). Для високотемпературної смаження, я спираюся на старі шляхи - сталі або загартований праска з достатньою кількістю жиру на сковороді.

+344
Dove 25 лип. 2014 р., 00:47:47

Ви могли б зробити "опудало" типу піци, толстой скоринці з соусом і начинки, і ще один шар кори на вершині.

Або, ви могли б зробити по-сицилійськи піца, з дуже товстими doughey скоринки. Потім протолкніте інгредієнти в корі, так що вони вбудовані небагато. Ви також можете покрити ці інгредієнти з соусом, щоб запечатати їх на місці.

Але насправді, якщо ви робите піцу і ви не маєте ніякого сир - чому б просто не зробити щось інше на вечерю?

+341
DUSHYANT SINGH CHANDAIL 1 серп. 2014 р., 17:04:51

На паперовий конус є традиційною порційній форми пакет для вуличної торгівлі, так що ви можете піти з вашого чіпси (фрі), і поїсти під час прогулянки. Багато вуличні торговці створили магазин, поруч парки і пляжі (дюни)

Це теж використовується в інших країнах для однопорціонние, хоча багато використовують козуб (конус з точкою відрізати), тому він може сидіти на лавці в парку і т. д.

Для великих порцій, які повинні бути прийняті від замовника, вони традиційно загортають у папір (з вторинної сировини та/або незаймана газетного паперу) в прямокутну форму, або упаковані в плоскі коробки з тонкого картону з паперової кришкою сумка

Технічні питання переносимості (несли щось, що дуже жарко), і зупинити їх від запотівання, і будеш кульгати

Конус добре працює для невеликих обслуговує близько того, щоб бути негайно з'їденим. З меншим обсягом фішки в самий низ і шарів паперу, це дозволяє триматися за них, поки все гаряче. Зменшення обсягу стружки на дні не пара надто багато, до того часу, як ви з'їли верхній шар чіпсів, так як папір може поглинати невелика кількість пари

Суть відповіді

Тому, коли в ресторані подають картоплю в металевому конусі, вони намагаються викликати чарівність старого світу традиційних фішок з Європи, але оскільки ви сидите в теплому ресторані є тільки одна відповідь. Вони "маркетинг" свій бренд на вас, це не реклама, а з вашого досвіду, взагалі-то вичитав що від якості картоплі

Краще порцію контейнер для фрі з солі ароматизовані буде гладкий піднос або чаша з деякими теплоізоляційними властивостями

+316
lilome 18 вер. 2014 р., 13:29:55

Мій батько-шеф-кухар у відставку, оскільки він вередливий з якістю продуктів. В більшості випадків це не викликає жодних проблем, але є один виняток. Какао-порошок, він купує вкрай багатий, потужний і гіркий, як пекло.

Це так багато, що будь-який рецепт я знайшла в інтернеті, що містить порошок какао стає спільна гра, так як у мене немає його дар вимірюючи на око. Я не можу поставити таку ж кількість какао-рецепти відтепер я питаю, як ви справляєтеся з кількістю дуже гіркий і міцний какао-порошку ви кладете у ваші рецепти, порівняно з звичайні речі в супермаркеті?

+311
whitemaster 7 січ. 2011 р., 07:05:05

Я згоден, що купувати набір не найвдаліший хід. Краще, щоб побудувати свою колекцію в персоналізовані моди, у відповідності з вашими потребами і устремліннями приготування. Якщо я міг би рекомендувати лише 3, то вони будуть:

1- 12 дюймів, антипригарним сковороді. ця людина має бути дуже найкраще, що ви можете собі дозволити, як це, ймовірно, буде ваша "робоча конячка" Пан. Не тільки він буде отримати багато зносу, але і деякі роботи вам знадобиться, щоб зробити (люблю готувати м'ясо) вимагає хорошою теплопровідністю. Це де всі різні метали стають важливими. Трохи Інтернет-дослідження проходить довгий шлях, перш ніж купувати..але як він може отримати в оману, просто майте на увазі, що важкий-це добре, особливо коли справа доходить до дна піддону. Розглядати покупки згідно фірмове найменування для цього; потім побачити, якщо є будь-які виходи поруч з вами. Звичайно, в інтернеті покопатися завжди може розкрити деякі приховані дорогоцінні камені.

2- 2-літрову каструлю. (3 Кварти, якщо ви плануєте готувати для великих груп) на цей раз також повинні бути високої якості, особливо якщо ви коли-небудь соуси (вони можуть бути persnickity).

3- 6 Кварт запасу горщик. (8 або навіть 12 Кварт для більш масштабних робіт. Примітка: чим більше, як правило, безпечніше, щоб піти з каструлі, але ви не хочете такий великий, ви не можете зберегти його, підняти його, або в іншому випадку вам мотивацію, щоб постійно мити його.) З трьох він може бути найменш дорогим, тому що ви будете використовувати його для завдань, які не вимагають інтенсивного, технічно точним тепла (візьмемо, наприклад, киплячу воду до макаронів або кукурудза в качанах). Просто переконайтеся, що він має міцні ручки і не відчувають себе легкими. Якщо каструлі занадто прохолодно, ви можете бути впевнені, що вони будуть гарячі точки.

Останнє, але не менш двох вихваляння-ідеально підходить для Різдво список побажань для того, що багатий дядько:

 • Критий Гриль. Вони насправді не зробити набагато більше, ніж сковорода для приготування м'яса, але вони роблять дивовижний гарячий бутерброд в поспіху. І, якщо ви схожі на мене...ти будеш ласий на ці дивовижні марки гриля. (Ох, і іноді це добре мати деякі дії відбувається від плити. чому, коли я намагаюся готувати кілька завдань відразу, я вам не заплутатися, якщо вона не обличчям до мене в холодильник). Ідеальним, в розумних межах (для цього дядька) вибрати це Крубс критий гриль і сэндвичница, 79.99 $онлайн.

 • Жаровню. Ну да ладно, я думаю, що єдине його задоволення, якщо ви плануєте провести День подяки на своєму місці до закінчення навчання.

Удачі! Отримуйте задоволення! Гарний горщик може бути другом на все життя.

+309
Rame 22 лист. 2013 р., 09:16:21

Я печу ці печива кожен день, але з різними результатами. Це простий рецепт, де борошно цукор і овес в поєднанні і гарячим маслом з содою додають. Я іноді додати трохи вкорочення в тісто. Сьогодні тверді масло стало занадто жарко і спалили дно моєї каструльки, поки я топила масло, тому я припускаю, що кількість масла була знижена небагато. Я не дуже досвідчений пекар, але я печу їх для мого ресторану дуже часто.

+272
emck 7 серп. 2016 р., 14:56:38

Міністерство сільського господарства нал і сказав:

Відмовити: 20% Выжимк Опис: Кістка

Крім того, ви можете порівняти розмір порції вага молочної залози з шкірою (145 м) на вагу грудей з м'ясом тільки (118 г), кожен отриманий з 1/2 курячої грудки, так що шкіру припадає близько 18,6% від обвалки грудки і 14,9% кісток,-в грудях (облік раніше 20%).

Все, схоже, необваленной філе з шкірою-це трохи більше 65% м'яса.

М'ясо грудинки, як правило, найбільш витратною частиною курки купити, навіть кістки; якщо економіка-це дуже важливий фактор, ніж ви дійсно повинні розглянути можливість використання цілої курки.

+210
Nick Hart 15 лип. 2015 р., 02:52:49

Я не думаю, що є однозначний системи -- наприклад, в тайських місць в моєму місті тільки у них абсолютно різні системи для клієнтів, як їх гарячі страви (так дуже гарячий, на одному місці середовища в іншу, наприклад, це може бути частково із-за розташування і, отже, їх клієнтура). Не люблю ресторани робите якісь аналітичні вимірювання на spicyness їх їжі, так як вона варіюється в залежності від інгредієнтів (іноді перці м'які, а інші розпечені), так що швидше за все він буде відкалібрований на те, що місцеве населення терпить. Плюс, навіть якщо там була система більш складна, ніж "ні спецій, м'який, середній, середньо-гарячий, гарячий, дуже гарячий" або еквівалент в кількості Чилі, його не як обслуговуючий персонал і кухарі будуть в змозі йти в ногу з ним розумним чином.

У деяких випадках, ви можете замовити їжу без тепла (або на більш низький рівень тепла, який ви вважаєте буде для вас прийнятно) і отримаєте гостренького на стороні (наприклад, у вигляді соусу чилі). Потім ви можете додати її в якомусь належному рівні для вас після спроби їжі. Це може бути не так смачна, якщо вона була приготована в посуді, але шляхом відповідного налаштування в бар, ви повинні бути в змозі досягти чого-то терпимо.

+209
Remy LeBeau 21 жовт. 2017 р., 09:08:48

Це прекрасно, щоб поїсти. Я просто на днях був залишений в frigerator занадто довго. Воно скисає і перетворюється в кисляк. Може знадобитися додати підсолоджувач. Хоча це було смачно. Перебродило кокосове молоко стає йогуртом. Я думаю, що його просто повільніше бродіння проти активно заквашувати відразу з іншими добавками і методами.

+161
rljones49 21 серп. 2011 р., 05:10:32

Я хочу зробити хліб мікс з мультізерна і білої муки, так що це не невимовно мультізерна. Це змішування борошна, як це зробити? Чи має відношення справа чи це просто, як я хочу його на смак?

+154
Dey Ortega 15 січ. 2016 р., 03:13:42

Я не додаю води, щоб рагу Динти Мур. Просто зробити яєчну локшину в підсоленій воді, процідити, знову покласти в каструлю. Потім я додаю 1-2 ТЛТ оливкової олії, щоб покрити локшину, але це не потрібно. Відкрити можна в Динти Мур і додати його в локшину. Тепло на середній низький і теплий все. Ось воно! Миленько!! Ви можете додати 1/4 склянки сухого білого вина або сухого хересу разом з Динти Мур, а також можна додати варені нарізані гриби, горох або квасоля.

+99
sdragnev 19 бер. 2011 р., 17:02:31

Використовуйте випічки соди пасти для очищення дека.

+88
Tim Pritlove 18 серп. 2012 р., 09:06:07

Якщо Каррі стає надто солоним, додайте 2 до 3 пшеничного борошна тісто роли дуже допомагає. Він просто поглинає солі точно так само, як сирий картопля робить. І для сухої приготовленої їжі (тобто їжа без каррі), додайте лимонний сік відмінно працює для мене.

+84
Timothy Crivello 20 лип. 2018 р., 00:02:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil