Чи потрібно додавати овочі в мультиварці тушковане м'ясо?

Мені подобається повільно приготовленої смаженої на ніжності, але терпіти не можете смак 'тушковане м'ясо' овочі. Невже треба готувати овочі з смаженої?

+499
Mapsy Daisy 10 вер. 2015 р., 06:09:30
29 відповідей

Я не хімік, але я впевнений, що це пов'язано з тим, що трапиться з крохмалів в цілому. Зокрема, хімія-це не пшенична клейковина, це про крохмаль. Таким чином, якщо ви відчуваєте, що ваша лобода паста виходить занадто клейкий і зовні м'який, ви могли б спробувати це. (Якщо макарони вже м'який і клейкий, наскільки гірше може бути?)

Я використовую оцет в макарони, воду з Барилла плюс, який має багато пшениці, але і інші речі, і це не викликає жодних проблем. Скажу також, що дуже хороша паста подобається, що це трохи важко сказати, різницю. У мене є коробка химерний італійський супер-крохмалисті макарони, що я повинен спробувати його.

редагування — Гей, я просто перечитайте останній рядок своє питання, і тепер я в замішанні. "Зберегти її манірний"? Ні, це не те, що кислота робить. Намір полягає в тому, щоб макаронні вироби "макарони-як у воду; щоб переконатися, що зовнішні шари пасти не перезволожити" до того, як фірма від спеки. Це те, що ви маєте на увазі під "зберегти її манірний"?

+977
andreagoo8 03 февр. '09 в 4:24

Так що сподіваюся, це не здасться занадто дурне питання...але чи є що-небудь у звичайній невеликий пакет з пекарських дріжджів у бік від справжніх дріжджових організмів (дріжджів S. cerevisiae)?

Я припускаю, що я завжди вважав, що там був якийсь агент наповнювачів, таких як крохмаль, змішаний з дріжджами, щоб дати йому деякі "речовини". Втім, якщо поглянути на список інгредієнтів для хлібопекарських дріжджів на сайти декількох виробників, дріжджі вказаний як єдиний інгредієнт.

Я досліджував далі, щоб знайти, що один дріжджовий організм С. видів дріжджів становить лише приблизно 6 мікрон. Для порівняння, частка кухонної солі-це щось близько 500 мкм. Так що я в подиві, щоб зрозуміти, як я можу бачити окремі "зерна" дріжджів.

Так що одне або декілька з цих можливостей, здається, щоб бути правдою:

1) є якийсь наповнювач в дріжджах пакетів, які просто не вказані.

2) там насправді нічого, крім дріжджових організмів в упаковці. Хоча окремі зерна помітні здається, це може бути просто оптичний обман з роду або велику кількість дріжджових клітин склеюючи які, як видається, єдиний зерновий/комірки.

3) ???

Всі докази, здається, вказують на номер 2 бути вірним, але я просто намагаюся визначити, якщо я не помиляюся про це. Це здається нелогічним для мене, хоча, що кожен пакет містить шматок одноклітинні організми без наповнювача або будь-якого роду.

Будь ласка, просвітіть мене чи вказувати, чого мені не вистачає!

Ціниться.

+961
nkr1pt 26 серп. 2011 р., 23:28:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Колаген (тип-1, для наукової хлопці), один з найбільших сполучної тканини в яловичині, починає розчинятися в желатин починати при 55°C (131°F), але дуже повільно, досить довго, щоб саме м'ясо, щоб стати Муш. Темп збільшується з ростом температури приблизно до 71°с (160°F) у який момент, що подальше підвищення температури не прискорюють процес багато-але це буде середньо-ну, це злочин, за рибай. На жаль, колаген починає денатурувати на 68°C (154°F), який є також, Коли м'ясо починає істотно звужуються/посилити і звільняти безліч його соки. Кухарі ілюстрований передбачає, 54°С/130°F протягом 2-3 годин, але мій стейк, що не розплавити колаген взагалі. Я знайшов найкращий компроміс-середній, 63-64°с (145-147°F) протягом 3 годин. Так, це не глибокий рум'яні і дуже ніжні середньої прожарки, але більшість із сполучної тканини зникає і замінюється соковиті желатину.

+949
Bruna 14 груд. 2017 р., 03:16:01

Я використовував шматочки цукру зовсім небагато в минулому. Це займе трохи більше часу, щоб розчинити, але в гарячій кухлем чаю він збирається бути розпущено, перш ніж пити її все одно, так що я не вважаю це проблемою. Я ніколи не кладу цукор з листя, поки чай завариться.

Смак такий же, як цукор-пісок, хоча я б охарактеризував його як більш м'якій формі демеркаптанизации. В цілому, я віддаю перевагу цукор скелі, щоб цукор у чаї.

+941
prakash agasimundin 6 трав. 2013 р., 12:53:05

Я використаний для того щоб вийняти затвор до другого пришестя, щоб уникнути ламати хліб. Не знайшовши ніякого іншого хороший спосіб зробити це.

+918
Odyssee 5 серп. 2019 р., 23:30:43

З рецепту і ваші "вигадки" опис, я думаю, проблема в тому, що вам не вистачає повітря в тісто. Спробуйте інший рецепт-це хороша ідея.

Спосіб отримати більше повітря в бісквітний торт через яйця. Шукайте рецепти, які вимагають від вас, щоб збити яєчні білки окремо до м'яких піків. Перемішати все дуже акуратно, в правильному порядку. Якщо ваші спроби досі не вистачає повітря, намагаюся більше трюків. Хлист ваш жовтки з якоюсь рідиною (можливо 10 мл в жовтку) і на водяній бані (тримати його між 60° і 70°С!) практично створення жовтків. Але насправді дивитися температуру термометром - ви не отримаєте хороший эмуль нижче 60°C, і ви не хочете, щоб ваші протеїни згорнутися під час прочуханки, вони повинні зробити це останнє в духовці (вони починаються трохи вище 70°C).

Інша проблема полягає в тому, що ви могли б отримати дуже гладку текстуру. Спочатку виберіть рецепт з меншим вмістом жирів. Жир робить тісто більш м'яким, але і дуже гладка. Ваша здогадка вірна: вибрати рецепт, який закликає обидві порошок какао і шоколад. Порошок має набагато менше жиру, в результаті чого більш високий відсоток крохмалю, що створює більш cakelike текстури. Інший хороший спосіб змінити текстуру, щоб використовувати рецепт, який включає горіхова борошно. Сирої мигдальної муки дасть вам дуже невелика зміна смаку, але якщо ви не заперечуєте відхиляючись від оригіналу, смаженого фундука пари дуже добре з шоколадом і малиною.

І як ми говоримо жиру: ви повинні використовувати хороший шоколад! Стандартні шоколадні батончики (Херші, Мілка) не годяться. Щоб скоротити витрати, вони використовують рослинні жири замість какао-масла, який змінює багато текстури. Тобто виробники, які використовують emusifiers і навіть менше какао-масла. Якщо ви можете дістати справжній шоколад кондитерський (Вальрона, фото заряджають і викликають посмішку), використовуйте його. Якщо немає, купіть шоколадний батончик, що містить тільки какао-маси, какао-масла і цукру і більше нічого - ніяких рослинних жирів, не emusifiers і т. д. Також немає молочного залишку, ви хочете зробити подібний рецепт з Горького до гіркого шоколаду. Один великий бренд, який я використовую для випічки Lindt досконалість (не Ліндт Линдор!), але є і супермаркет-брендові шоколадні цукерки з правого зміст.

Я не пробувала рецепт, щоб запропонувати вам, але я впевнений, що звичайні підозрювані опублікували щось хороше. Я думаю, що бита кухні був хороший, великий пост на бісквітний випічка з них (але не пам'ятаю, чи був у них шоколадний торт є), а Лебовиц та/або Desaulniers, напевно, рецепти на бісквітний шоколадний торт.

+917
Joseph Wright 14 серп. 2017 р., 14:56:50

Я б собі, якщо книга розумного якості, підготовлені, вони мають на увазі той, який ви приготували раніше. Якщо є рецепт для піци бази в книзі, напевно, те, що вони хотіли б використовувати.

Особисто, якщо ви збираєтеся робити домашню піцу, зробити свій власний вибір. Незмінно, готові бази ви можете придбати у магазинах смак як крейда.

Тут є кілька тем, які можуть бути корисні:

Що краще борошно використовувати для піци?

Як зробити корж для піци тонке та еластичне одночасно?

Для приготування піци в домашніх умовах. Що є кращою альтернативою камінь для піци?

+916
BarsikTheCat 25 черв. 2017 р., 23:42:11

Будь-який ароматизатор, дійсно, так довго, як додаток буде приймати сироп субстанцією. Вони роблять молочні коктейлі-вбивці / солоду. Додати їх всілякі десерти, напої.

Я іноді заміняв екстракти і цукровий пісок в рецепті ароматний сироп, але ви повинні експериментувати з правильні комбінації, як це, як правило, або осилити страву зі смаком або не зробити його солодким.

+898
Kixmi 15 черв. 2015 р., 08:21:38

Я згоден з інших відповідей - Так, ви можете воскресити більш-расстоявшееся тісто. Я робила це багато разів! Просто злегка розім'яти, перекроїти, і чекати, поки воно знову підніметься. Ви можете замісити трохи дріжджів (хліб типу машини), але я виявив, що це звичайно не потрібно і може призвести до неоднаковим результатами, якщо дріжджі не розподіляється рівномірно по всьому тесту.

Враховуючи, що ви використовуєте один рецепт докази, ваша голова, ймовірно, не буде менше, і ви можете виявити, що він має кращий смак. Інший варіант-скоротити кількість дріжджів, які ви використовуєте у вашому рецепті. Це дозволить вам виграти час (як у не-місять техніки), так що шанси більш-расстойки на ніч менше. Ніч пригальмовує в основній масі бродіння і кінцевий етапи перевірки дають різні результати. Я віддаю перевагу масового бродіння на ніч. Просто взяти тісто вранці, форму, доказ при нагріванні духовки (у мене принаймні годину, щоб дістатися до 450), а потім запікати.

Удачі і хорошої випічки!

+868
ZDamir 2 січ. 2011 р., 00:59:36

Припускаючи, що ви робите те, що я знаю, як рідке тісто для млинців, вафель, йоркширський пудинг, або тісто для фритюру): не додавайте борошно, щоб тісто..... вона лягає грудочками причин @SAJ14SAJ заявив; Ви повинні бути починаючи з борошна і панірування. Якщо вам потрібно додати додаткову борошно, щоб згустити тісто я буду вирішувати, що наприкінці.

Щоб без грудочок тісто: просіяти борошно у велику миску, зробити вмочати в борошно, у центрі чаші. Додати яйця спочатку окремо. Розбийте яйце в центр діп почати змішування повільно переміщаючи яйце так, невеликі фрагменти борошна розчинити в ньому пасту, коли вона стає дуже густий додати наступне яйце. Після того, як всі яйця будуть додані, ви можете мати тільки змішана половину борошна, і ви будете мати тонку вставити в середину борошна.

Почати додавати інші рідини трохи в той час, як і раніше, працювати ваш шлях, щоб привезти борошно в тісто, поки вся мука в поєднанні. Як тільки це сталося, додаємо рідини тонкої пасти на тісто.

Якщо у вас є тісто і в нього потрібно додати ще трохи борошна, щоб згустити його; покласти борошно в невелику чашку або миску, додати трохи тісто, щоб зробити тонку пасту додати трохи більше тісто в тонкий паста далі продовжуємо додавати поступово, поки ви не мати грудочок густа рідина, потім додайте його до основної частини тесту.

+852
0509252333 28 квіт. 2018 р., 03:15:57

Наша органічна клас кленовий сироп, куплений на вагу, злегка ферментується в холодильнику. Якщо б я був ще в коледжі, це було б здорово, але я трохи старше. Що мені робити з цими речами? Я можу припустити, що це нормально у випічці? Як я можу прискорити мого використання він?

+835
Swf rrrt 10 вер. 2016 р., 15:36:31

Я можу дати вам італійський відповідь - По-перше, зазвичай ми не використовуємо томатної пасти зробити соус, а додати помідор "стусан" рецепти. Томатну пасту просто томатним пюре, яка була приготовлена до високого ступеня концентрації.

Базовий томатний соус проводиться

 1. роблячи soffritto з цибулею, морквою і селерою (плюс інші смаки)
 2. додавання томатного пюре, або "пелати", рідше свіжий помідор
 3. варити соус до смаку і товщини, що ви хочете

Якщо ви хочете використовувати пасту замість пюре, третім кроком має бути опущений або значно скоротити по тривалості. Майте на увазі, що томатна паста має свій власний смак, і цей смак залишиться в остаточній соусом.

+818
Kiwisaft 2 жовт. 2013 р., 12:04:05

Я думаю, що це залежить від іншого меню. Якщо це багате меню з великою кількістю страв, може бути має сенс залишити картоплю з цієї причини.

+815
Huntix 18 січ. 2015 р., 14:17:02

Порошкоподібні або сухі спеції мають інший смак, ніж свіжий. Не завжди гірше або відзначити, але зазвичай це так. Так це і смак інший, ніж якщо б ви використовували свіжий? Абсолютно.

Але в тому, що ваша планування на використанні готових засолювання спецій у будь-якому разі, поки ваші ж спеціями слід за смаком те ж саме.

+736
oryades 6 серп. 2012 р., 04:28:44

Якщо яловичина дуже м'яка, вона підгорає. Період. Незалежно від кількості часу, навіть якщо здається, що для тебе багато, цього не достатньо. Розгін викличе м'яса з великою кількістю сполучної тканини (наприклад, хвостовик) для сухої, і навіть розвалиться, тому що вона дуже ніжна. Але вона не буде тягучою.

+694
Marc Kees 1 серп. 2012 р., 14:45:25

Використовуйте одну чайну ложку висушеної цедри одна столова ложка свіжої цедри, яка є про те, що ви отримаєте від лимона.

Більшість продуктів сухої близько третини свого початкового розміру, тому я хотів би використовувати одну третину від суми для називають. Лимони сильно варіюють в розмірах, але рецепт, напевно, означає, одна столова ложка свіжої цедри, що нормально для "середнього" розміру лимонів.

Що-то, щоб стежити за те, що найдешевші "сушеної лимонної цедри" продукти насправді зроблені з цедри і трохи шкірку, яка не тільки принесе вам гірким смаком і короткі деякі лимонним смаком ви очікуєте. Подивіться уважно на цедру ви купуєте, якщо ви можете побачити, що окремі частини мають два різних шару, або блідо-жовтого або білого кольору, триматися подалі від цього бренду. Ймовірно, це "зробити те, що ви платите за" ситуації, тому навесні для більш високому наприкінці цедру лимона.

Я також мав великого успіху сушив свою лимонну цедру. Якщо ваша кухня є вологим, це, ймовірно, сухий на день або два просто сидів на тарілці на прилавку.

+687
kareman 13 бер. 2013 р., 08:43:57

Час приготування-це головне, що впливає на всі рідини/розчиненого працює свій шлях в їжу. Якщо ви насправді повільного приготування, переважна більшість часу після того, як ви досягли стабільної температури, тому ваше запитання не має великого значення. Далі, Якщо ви повільно готувати досить довго, ви можете просто знищити (розірвати його) і рідина буде швидко промокли наскрізь.

Якщо ви готуєте протягом досить короткого часу, що весь період температура порівнянна з опалювального періоду, то так, все може відбуватися трохи швидше, на максимальній температурі. Коли все ще холодно, як ніби ви намагаєтеся маринувати їжу. Але немає великих магічних ефектів; нічого дивного не буде, якщо ви принесете щось повільно або швидко до потрібної температури.

+579
minotor 8 черв. 2016 р., 17:50:48

Я мав великий успіх з приготуванням її на 400 градусів у великій 1-дюймовий товстої плити прямокутної підвішений над деко з вішалкою для сушіння, який розміром майже з деко. Я дивлюся в тісному і майже підсмажити зверху. На половині шляху я переверніть його і підсмажте іншу сторону. Якщо воно не приготовлено всю дорогу через я, зменшити вогонь трохи та дайте йому готувати весь шлях до кінця.

нарізане кінцевий продукт нагадує м'ясо відрізаний від вертикальний вертел.

Я використовувала курячі стегна м'ясо або баранячу ногу. Дуже дрібного помелу, я запустити його через мій м'ясорубку кілька разів або невеликими партіями в кухонному комбайні може працювати. м'ясо дійсно прилипає добре разом і так і не зламається навіть тоді, коли у вас є сляб розміру деко.

Я зазвичай по лінії мого деко з алюмінієвим або силіконової папером для легкого очищення...

Знову ж таки, великий успіх з цим! Сподіваюся, що це працює для вас! дайте мені знати якщо ви маєте будь-які питання!

+531
Tho Nguyen 30 січ. 2011 р., 07:28:08

Помідори можуть довго в корінь сайт celar в 15 градусів за Цельсієм. Ви повинні вибрати помідори розводять на тривалий - тому супермаркеті, а не доморощені негибридные сорту, і бажано не дуже стиглі та соковиті. Ваша найбільша проблема буде цвілі, тому уважно перевіряйте кожен помідор на місцях, де шкіра рветься і помідор був зменшений. Потім ретельно замовити їх, так що там достатньо повітря навколо них, в ідеалі в один шар. Якщо вологість навколо помідор стає занадто високою, він буде рости цвіль в місці, де вона виросла з вина. І ніколи не допускайте зниження температури нижче 13 градусів за Цельсієм (так що не робіть це в холодильнику!) тому що вони змінюють свій смак.

Якщо ви не можете цього зробити - наприклад, якщо ви тільки що зібрали велику кількість перезрілих помідорів і дивуюся, як не втратити їх - ваш єдиний варіант може бути, що робить з них, які можуть бути консерви.

+515
Brian Dale Sand 2 лист. 2016 р., 23:03:53

Взагалі нічого. Неважливо, як ви закриєте молока, 3-5 днів в холодильнику в цей час він протримається в холодильнику.

Якщо ваша бабуся хоче витрачати менше грошей на молоко, їй доведеться купувати його в невеликих упаковках. Навіть якщо вони коштують дорожче на одиницю, їй доведеться порахувати ціну, коли з урахуванням відходів з мішка.

+472
Goldfanger 8 лют. 2013 р., 02:32:02

Я можу з'їсти жовту частину без проблем. Але мене нудить, коли я їм білки. Я пробував багато способів, щоб поїсти, але не вдалося. Омлет, пряний, соус, і т. д. Мені потрібно, щоб позбутися від смаку і запаху білка. Будь-які ідеї?

+444
Gajendra D Ambi 22 вер. 2017 р., 05:05:49

Переходячи до більш високої температурі (і варити протягом меншого часу) загальний результат-спалюючи за межами м'яса, і стає всередині не ідеально приготовані. Приготування їжі на більш тривалий час, тоді ефект краще змішувати аромати, і зберегти будь-який тип ніжне м'ясо.

В окремих випадках, ймовірно, можна використовувати більш високі температури, але просто варити менше-це не єдине, що має бути зроблено; що там ще, що має бути виправлено, або те, що повинно бути зроблено і не треба було, якщо б ви варили при більш низькій температурі.

+441
Joey Miller 14 лют. 2015 р., 11:36:48

Схоже, що у вашої курки просто пересмажили. Якщо ви використовуєте вбудований в спливаючому таймер, вони майже завжди встановлюються до температури, яка буде пересмажити вашої птиці.

Деякі влади рекомендують готувати з білого м'яса до 170 Ф (77 C), але це залишить свій курячий сухий і пересмажену.

Моя особиста перевагу для приготування білого м'яса приблизно до 158 F (від 70 С) в духовці, а потім нехай несуть за приготування довести його до пару градусів, а він впирається. Це повинно залишити біле м'ясо набагато більш соковитим.

Аналогічно, темне м'ясо повинні бути приготовлені до температури (мої уподобання) не менше 165 Ф (74 С) хоча це набагато терпиміше бути перевареними. Це може бути складно, коли запікаєте цілу курку.

Деякі речі ви можете зробити, допомогти приготувати курку більш рівномірно:

 • Розрізати його на частини, і посмажте частини (звичайно, це ідеальний варіант, так як кожна може бути вилучений після виконання).
 • Використовувати високу якість зонд або миттєвий читання термометр в саму товсту частину грудей або стегна, щоб отримати точний внутрішнього читання. Для забезпечення точності, перевірити пару місць, і застосування низької температури.
 • Якщо ви не хочете, щоб повністю відрізати її, метелик або "spatchcock" курка
 • Розсіл курку (хоча я особисто віддаю перевагу просто не пересмажити на першому місці)
+425
The Golden Spider 7 жовт. 2015 р., 23:54:42

Як початківець пекар, я знаходжу сервіси, де вони принести коробку з порційних інгредієнтів з інструкцією як спекти торт дуже корисно (і цікаво!). Однак, я знаходжу, що я втратив, коли мені потрібно спекти торт на мій власний. Я тільки припускаю, що це з-за мого рівня новачка (або відсутність). Які прийоми слід використовувати, коли намагається спекти торт за рецептом, а не в порційних коробка інгредієнтів?

+342
Draven Coppock 24 лип. 2014 р., 06:32:09

Хоча є деяка схожість у поглядах між стейки і тухле м'ясо (зазвичай темного кольору) можна легко відрізнити. Зіпсоване м'ясо буде пахнути гнилий і дуже неприємно, і, ймовірно, мають слизистий почуття до нього. Я виявив, що сухий віці м'ясо має насичений, багатий запах. Зіпсоване м'ясо або м'ясо і віджили своє втратите його на фіг, якщо засунути палець в це враження триватиме. Хороше м'ясо буде весна, тому і враження зникне.

М'ясом, яке було заморожено занадто довго, буде виглядати дуже відрізняється від сухої віці стейк.

М'ясо втрачає вологу в процесі сухого визрівання, залишивши м'ясо більш концентрованим, якщо ви будете. Покласти стейк, який був дозрілим для хорошої кількість часу поруч з одним, і ви сказати, різниця. Купити у м'ясника з хорошою репутацією і порівняти до вибору супермаркеті стейк, і ви побачите, що я маю на увазі.

+124
Nay Linn 10 трав. 2017 р., 09:00:44

Ти майже там! Так, починай з хорошою гарячій сковороді і добре просмажене. Можливо, ви навіть хочете зробити боку, надасть якусь жиру. До речі, найбільша помилка більшості людей зробити, коли пекуча відбивні, щоб перемістити їх занадто рано. Дати їм як мінімум 3 хвилини, перш ніж проникнути, щоб перевірити колір. Зробити їх хорошими і коричневий.

Для відбивних дюйма або менше товщиною, що може бути досить відпочивши, якщо ти ОК від середнього до середньо-рідкісні (і ви дійсно повинні бути). Більш ніж один дюйм товщиною? Вам знадобиться деякий час в духовці після обсмажування, температурі 350F протягом 20-40 хвилин. Мета 140Ф внутрішньої температури, перш ніж відпочиває. В ідеалі, ви повинні бути в змозі оцінити на дотик, перш ніж йти колупатися з різким термометр, але це приходить з досвідом. Коли в сумніві, тикати гострим термометр.

Коли ви досягли 140Ф, дозволяють відпочивати протягом 7-9 хвилин перед подачею. Що принесе їм до 145F.

Нарешті, розглянемо засолювання. Це хороший рецепт Для розсолу, і багато основний рецепт для товстих свинячих відбивних.Товсті свинячі відбивні, Тайлер Флоренції.

+112
Alienpenguin 11 січ. 2018 р., 21:03:55

Як той, хто любить готувати і є італійську, як продовжити трудомісткий процес виготовлення своїми томатної пасати і готовий соус..я зрозуміла, що все, що ви банку, або хочете тримати в банку повинна бути нагріта до кипіння протягом 30 хвилин, гарантуючи, що ви вбили всіх джерел бактерій і іншої нісенітниці. Невиконання подарує вам вибухають банок, і шанс стати дуже погано, а може й гірше...просто читайте інструкції, надані виробником опарник муляра, буон апетитний вигляд

+77
sabrinaje 16 черв. 2012 р., 12:50:56

Шоколад буде залишатися свіжим протягом тижня або навіть місяці, якщо його правильно зберігати. І так, сфери залишаються блискучими і красивими, як ви зробили, якщо ви правильно їх зберігати:

 • у прохолодному, темному місці подалі від сонячного світла
 • але не обов'язково в холодильнику - приймати їх вихід призведе до конденсації на поверхні
 • при відносно постійній температурі
 • і сухою.

Так коротше:
Досить великий foodsafe пластиковий контейнер у прохолодному підвалі або шафі, подалі від (сонце)світло і, якщо необхідно, допитливих дітей, домашніх тварин або інших, які могли б ласувати свій заначку заздалегідь. Якщо у вас немає високої вологості навколишнього середовища, це не абсолютно необхідно, щоб вікно було герметичним. Але якщо ви хочете бути дійсно впевнені, включають в себе деякі силікагель пакети від надмірної вологості.

Не складати їх як вкладені миски, або ви могли б подряпати чи інакше зашкодити глянсову поверхню. Якщо вам потрібно, розмістіть один шар в ящик, накрити пергаментом, фольгою або схожі, додайте лист картону для стабільності і ще один шар пергаменту чи фольги, потім наступний шар куль.

Удачі і Хорошої партії!

+76
Zwilling 20 лип. 2010 р., 05:38:35

Я печу хліб, використовуючи мої власні муки камут. При випічки 2 буханців, я використовую 1/3 чашки клейковини борошна. Мій хліб включає в себе склянку насіння, стакан гарбузового насіння, чашка льняної муки і 1/3 склянки кмин. Клейковина борошна допомагає утримувати хліб з вагою все ті важкі насіння, так що текстура легка і пухнаста, але упакований хліб з насінням. Ми використовуємо лише близько 5 1/2 чашки борошна камут. 1/3 склянки апельсинового або лимонного соку з цедрою додає аромат і текстуризатор.

+42
Frank Sarullo 10 груд. 2018 р., 14:44:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil