це бульйон, який не був відвареної безпечний?

Я вчора бульйон з індички в духовці (Туреччина кістки і рештки м'яса в каструлі в духовку на 170 Ф 6+ годин). Я читав про цю техніку на кухаря блог, який я можу знайти, якщо потрібно.

Потім я задумався. Бульйон, звичайно, є бактерії в ньому з індички. І всі ці бактерії сидять у воді, з великою кількістю білків, циркулюючих в приємний підрум'янений в духовці. Все це бактерії + білок + вода + тепло безпечно? Здається, що бульйон повинен бути небезпечні як мінімум. Досить 170f в тому, щоб вбити бактерії, які будуть присутні тут?

З іншого боку, кухарі робили це на деякий час і все буде добре.

+123
Gabamnml 11 груд. 2013 р., 13:01:10
26 відповідей

Я підозрюю, що власник ножа заткнутися, тому що він не знав, про що він говорить.

Так довго, поки ви не кривдили їх, гребувати, дуже добре лезо. Проблема в тому, що вони зрізані під гострим кутом, ніж більшість європейських ножів (16° ~20°), тому більш тонкий клинок, і тому більш схильні, щоб вийти з вирівнювання, особливо якщо ви використовуєте занадто сильно обробної дошки. Різати на скляній, керамічній, металевою або мармурової поверхні буде повільно руйнувати Європейський лезо ... ти страшенно зіпсувати Шун, якщо ти зробиш це ще раз.

Зверніть увагу, що Wusthof і Henkels нещодавно (за останні 3-5 років) перейшли до більш крутим кутом, деякі так низько як 11°, так що вони, ймовірно, були деякі з тих же проблем. (шахти від цих компаній старше, тому я не знаю точно).

Ви можете також пошкодити їх, якщо ви занадто агресивні з ножем (злом / шинкування, замість нарізки), або якщо ви намагаєтеся використовувати його на жорсткі елементи (кістки, заморожене м'ясо), і вони більш схильні до пошкодження, якщо ви натиснете їх проти чого-небудь; я взяв за кінчик мого гребує, тому що я поклав його в раковину ... верхівка була проти боку раковини, і вагу було достатньо, щоб розірвати мм або так в кінці. Тоді у мене є ще один чіп (натисніть на металевий посуд у сушарку) все в перший тиждень.

Навіть з чіпом, і регулярного використання протягом приблизно 5 років, вона все ще гостріше, ніж мій Henkels, Wusthof або Сабатье ножі, і ніж я використовую в основному в ці дні.

+974
Jose Loredo 03 февр. '09 в 4:24

Спробувати відпочиває тісто на ніч.

Нещодавно я прочитав статтю, в якій говорилося про відпочинок в пиріг тісто на ніч, і була картинка, що показав видова відмінність - великі бульбашки і показуючи м'якуш був дуже, дуже блискучими.

Очевидно, мова йде про тісто для випічки хліба, а не тісто, так воно не буде зовсім те ж саме... але що конкретно перетворення має ще статися, оскільки я припускаю, що це пов'язано з гідратацією крохмалю або клейковини подальшого розвитку під час нічного відпочинку. Стаття тут, до речі, інтер'єр картини, що стосується ніч показує, чому я про нього подумала, коли побачила ваше запитання. Дуже блискучі.

+955
sunxs 10 серп. 2017 р., 05:16:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я перестав смажити мою солом'яний картоплю у фритюрниці, як соломинки, опускаються на дно і застрягають нижче нагрівального елемента. Через деякий час, деякі з цих сирих соломинки спливають на верх і змішати з вже обсмаженою картоплею. Я зараз смажу на сковороді на плиті.

Чи є спосіб, щоб запобігти соломинки опускатися на дно в електричний фритюрниця?

Редагувати: я перестав користуватися сітчаста корзина як солома картопля плавають прямо через отвори. З сітчастою кошика, вони не опускаються на дно.

+866
29ru 15 квіт. 2012 р., 17:46:07

І так, і ні. Вапняно-натрієве скло, не досить стійкі до теплового удару, щоб витримати швидкі зміни температури, якщо вилити киплячу рідину в прохолодному натроизвесткового скла це, швидше за все, розіб'ється. Якщо гаряче скло раптово піддається холодній, він теж, швидше за все, розіб'ється. Це означає, що використовувати вапняно-натрієвого скла з гарячими рідинами потрібно поступово зігріти їх близька до температурі, якщо рідина, яку ви збираєтеся покласти. Багато великі перепади температур, ймовірно, послаблює скло, робить його менш стійким протягом тривалого часу.

Так що ви можете? Так, якщо ви обережні і пом'якшити якісь великі перепади температур, але це не рекомендується.

+856
Beibei Du 15 квіт. 2016 р., 12:33:18

Так. Як вже згадувалося, силіконовий оцінюється близько 500°Ф

Крім фторопласту (тефлону), інших загальнодоступних пластик номінальне для печі Temps знаходиться CPET, usuually використовується для одноразові форми для випічки. Приклади CPET пластикові піч-безпечні форми для випічки:

+831
Ethan Bordeaux 12 лют. 2018 р., 03:31:59

Вишневий пиріг в більш швидких тортів (1985) і СР 175 г борошна 1 чайна ложка розпушувача, і "англійська вишневий пиріг" у Мері Беррі остаточний торт книга (1994 друкується 2003 року) 275 г і 2 ч. ложки. Рецепти з як не невідомі, але це здається багато зайвих розпушувач. Він повинен бути призначений для підйому велике

Крім дитячих книг, більшість тортів я роблю з її рецептів, і вони, здається, надійний.

Я припускаю, що ви використовували глибоку бляшанку уточнюється. Я не можу миттєво покладаю свої руки на мої, але це близько 4" глибоко.

Наскільки точні температуру в духовці? Рецепт такий буде рости швидко, і можуть бути схильні до більш зростає, то знижується, якщо готувати дуже швидко. Пізніше рецепт кулінари досить прохолодно при 160C/325F,і це без вентилятора.

+723
Joelyn Marabella 10 черв. 2018 р., 23:46:29

По-перше, прочитайте статті харчовими продуктами Лабораторії з приготування стейка. номер: велика частина того, що ви знаєте про приготування стейка, це, напевно, неправильно.

http://www.seriouseats.com/2011/03/the-food-lab-more-tips-for-perfect-steaks.html

Почніть з пристойного відрізка. Як правило, це асорті з ребра (Рибай), короткий Філей (вирізка, окіст, біфштекс, верхнє філе) і філе (вирізка, оковалок) частини рулити. В залежності від того, порізали ви йдете з повинна мати гарний, рівномірний розподіл жиру по всьому м'язи (мармуровість).

http://bbq.about.com/cs/steaks/a/aa091397a.htm

По-друге, завжди давайте ваше м'ясо до кімнатної температури, перш ніж що-небудь роблять для цього. Після приходу до кімнатній температурі, посолити, поперчити і дати постояти не менше 40 хвилин до приготування їжі, або відразу ж приготувати.

По-третє, зробити гарну важку сковорідку і високою точкою димлення масла (наприклад, рапсового) і нагріти тонкий шар олії, поки він не починає палити. Не дозволяйте йому палити занадто довго, щоб масло ламаються і впливають на смак стейка. Уникайте вершкового масла, як тверді частинки молока буде горіти, поки не досягне досить високої температури.

По-четверте, додайте свій стейк на сковорідку і перевертати кожні 15-30 секунд до бажаного ступеня готовності не буде досягнута. Це де більшість людей отримують це неправильно. Не гортати-це майже гарантований рецепт, щоб рівномірно приготований стейк. Температура в каструлі буде коливатися незалежно від того, як високо ви це провернули, що, безсумнівно, означає, що одна сторона буде приготовано інакше, ніж решта якщо ви досить перевернути, щоб вирівняти будь-які перепади температур в каструлю.

По-п'яте, забути про будь-яких методів для тестування готовності і зробити собі пристойний м'ясної термометр. Температура випробування-це єдино вірний шлях до переконавшись, що ваш стейк зроблено по своєму смаку.

І нарешті, дайте йому відпочити! Від 5-15 хвилин, в залежності від товщини і вирізати. Не даючи йому часу на відпочинок-це вірний спосіб в кінцевому підсумку з сухою стейк.

Насолоджуйтесь!

+722
Enoque Duarte 2 лип. 2012 р., 23:27:07

Простий і зрозумілий тест буде покласти відміряну кількість води (наприклад: 4 чашки) в каструлю і помістіть його на пальник повернувся до найвищої установці. Будьте обережні, щоб не дивитися, скільки потрібно, щоб досягти повного кипіння.

Повторіть цей процес на інших пристроях, переконавшись, що ви використовуєте таку ж кількість води, в тій же сковороді, і починаючи з тієї ж початкової температури кожен раз. Якщо конфорки мають однаковий розмір, це повинно зайняти приблизно стільки ж часу для кожного, щоб досягти кипіння.

Звичайно, якщо конфорки мають різні розміри буде різниця, з великими пальниками працюють швидше. В іншому випадку, має бути послідовним. Однак, якщо є помітна різниця, ви вже довели пальника(и) не працюють належним чином.

Зауважимо, що якщо замість звичайних нагрівальних елементів опору, у вас є індукційна плита, там можуть бути інші проблеми в грі. Переконайтеся, що ваші каструлі сумісність з індукцією елементів. В іншому випадку система управління може виявляти проблему і викликає відключення.

+691
Red Virus 14 лют. 2012 р., 15:00:53

Я не впевнений, але я думаю, що коричневий цукор також може бути використаний, щоб зробити Герман. Герман тісто складається з Lactobacillales і дріжджі. Як потрібен цукор, щоб жити. Білий рафінований цукор, в основному, складається із сахарози (99,96 % сахарози, 0,04 % інвертованого цукрового сиропу).1 . коричневий цукор-це ніщо інше, як білий цукор, змішаний з патокою. 2 тому я припускаю, що ви можете використовувати коричневий цукор замість білого цукру. З-за патоки в коричневий цукор, можна використовувати трохи більше коричневого цукру, ніж рецепт для білого цукру. Вікіпедія каже, що "виходячи із загальної маси, регулярних коричневого цукру міститься до 10% меляса.". Я думаю, приблизно на 10% більше коричневого цукру і це буде нормально.


1 німецькій Вікіпедії стаття про чистоту рівні) цукор говорить "Raffinade Іст дер kristallisierte schneeweiße Цукер МІТ дем höchsten Reinheitsgrad (99,96 % сахарози, 0,04 % Invertzucker).", у перекладі: "рафінований цукор кристалізований, білого цукру з високим рівнем чистоти (99,96 % сахарози, 0,04 % інвертованого цукрового сиропу).

2 англійській Вікіпедії стаття про коричневий цукор

+581
Oscar Lancheros 6 бер. 2011 р., 05:19:04

Я б порадив смаження овочі заморожені. Запорукою відмінного стир-фрай-гарне шепотіла. Ваша їжа буде обпалити краще, коли він сухий і приготований швидко, як жарко, як це можливо. "Вок-вуз" - це китайське словосполучення, яке означає "Дихання вока" і відноситься до неймовірним смаком м'яса і овочів, обсмажені на сильному вогні.

Як ви згадали, зайву воду боляче, шепотіла, тому що тепло каструлю даремно випаровуючи воду і не варити овочі. Температуру сковороди крапель, і ви отримаєте тушковані овочі замість смажених овочів.

Я рекомендую розморожування, слив та/або сушіння овочі перед використанням. Я також настійно рекомендую на чавунній сковороді, Якщо ваш казанок не залишається досить гарячою. Чавунна сковорода збереже тепло краще, коли ви додаєте продукти харчування, що робить його ідеальним для смаження. Це займе 30 секунд до однієї хвилини, щоб обсмажити овочі, і вони все одно повинні мати деякі хрускіт.

Харчової лабораторії має прекрасну статтю про підтримання високої спеки для стир-фрай і деякі поради для цього, як добре. Зацініть!

+567
Violasophie 9 лют. 2013 р., 16:17:24

Я завжди використовую козулі, цікавий спосіб, щоб використовувати їх готую їх окремо, і у інший спосіб, щоб додати ще один вимір до вашої страви, наприклад, мені мангалі м'ясо морського гребінця, і тільки перед подачею на стіл, я на сковороді ікра з часником,лимоном, перцем чилі і петрушку з олією, і служити з ними на ракеті і салатом...фантастика!!

+547
SRINIVAS 12 черв. 2017 р., 02:48:42

Будь-які ідеї, як включити більше жиру в сейтана? З метою прив'язати смак насиченішим і складнішим смак, схожий на яловичину.

+503
ZOEE LYNN POWERS 30 груд. 2018 р., 14:12:26

Я завжди зробив це на місці і приготували його-то і немає, але хотілося б приготувати вдома і взяти його на великій вечірці на наступний день, і готувати його потім - це буде працювати?

+488
infostar 19 серп. 2015 р., 18:14:43

Одна з речей, які ви можете зробити, це взяти тонке лезо і відріжте невеликий кишеню, а потім ви можете вставити що-небудь.

+435
William Sabado 28 жовт. 2016 р., 15:36:35

У мене в холодильнику 6 десятків свіжоспечене шоколадне печиво на ніч, потім виявили, що печиво не повинне бути refrigerated. Вони зараз при кімнатній температурі, але на моє питання, чи вони Будуть відновлюватися?

+378
Anver Hisham 6 лип. 2019 р., 12:33:03

Ми просто купили локшини, вермішелі і після закипання них був інтенсивний хімічний запах. Спочатку подумав, що це може бути просто боби мунг, тому що у нас ніколи не було тих, хто був до ха-ха. Потім, побачивши людей зауваження про потенційних хімічних речовин seaping в них, або використовуються, щоб відбілити їх, як описано в цій статті http://vnnewscenter.blogspot.com/2013/06/how-to-tell-noodles-contain-toxic.html ми думали , що це краще не ризикувати, і викинув їх в корзину.

+369
James Shewey 21 черв. 2011 р., 02:39:24

Термін придатності-не проблема. Це один з рідкісних випадків, коли змішування інгредієнтів не змінює їх термін придатності. Всі вони тривалого зберігання через нестачу вологи, і нічого не вводить вологи, тому суміш тривалого зберігання.

Однак ви можете зіткнутися з проблемами, якщо ви намагаєтеся зробити велику партію і совок для кожного випікання. Причина в тому, що цей вид суміші рідко залишається однорідною. Кожен Шейк закликає його окремо, з більш крупного зерна (сіль, пекарський порошок) збір на дрібні зерна (борошно). Якщо ви зберігаєте його в спокійне місце, ефект не надто сильний у перші кілька раз ви використовуєте його, але ви будете на безпечній стороні, якщо ви попередньо змішують у кількості лише однієї партії.

Як Примітка боку, це схоже на дивний спосіб йти про нього. Якщо ви не преміксів і просто налийте всі інгредієнти в миску в день випічки, або премікс всі сухі інгредієнти відразу (зробити свій власний суміш для випічки, так сказати) ви будете більш ефективні, ніж просто змішування сама росте борошно окремо.

+328
shal dark 20 січ. 2014 р., 09:53:19

Кінза лайм рису! Я їм його на буріто, або сам по собі. Я б посилання вам рецепт, але я не зробив це в той час і не можу згадати, як я це роблю. Це в основному:

 • Рис
 • Кінза
 • Сік Лайма
 • Сіль

Також кінза цікаво в салати (як і всі зелені).

+301
037g 12 груд. 2012 р., 05:35:12

У мене польдерных миттєвий читання термометр, який некаліброваних після заміни батареї. Я пробував і не вдалося відкалібрувати його і у мене немає інструкції з експлуатації. Хто-небудь знає правильну процедуру? Це модель з цифровою індикацією температури на обличчі, і 4 кнопки: вкл/викл, утримання, Max і відкалібрувати. Я пробував класти стебло в киплячу воду і натиснувши на кнопку "Calibrate". Я також спробував утримуючи її протягом 10 секунд. Я також спробував те ж саме, але зі склянкою крижаної води. Допоможіть!

+295
Charlystar 3 жовт. 2012 р., 20:21:38

Це засновано на тому, що я вчив китайський кухар, коли я працював у його ресторані у віці сімнадцяти років. Будь-який комплімент повинен бути спрямований на старій Томмі Ву. Будь-які скарги можуть бути з-за моєї недосконалою пам'яті. Його процес був одночасно схожі і відрізняються в деякому відношенні від вашої.

 1. День-старий використовувати приготовлений холодним білим рисом. Провівши ніч в холодильнику зробить її більш сухий і легше порвати липкі грудочки.

 2. Смажити омлет спочатку і відкладіть їх в сторону.

 3. Використовувати добре витриманий воке або сковороді з дуже невеликою кількістю масла. Не додати брокколі, цибуля та інші овочі в цей момент. Вони будуть додані після простої коричневий смажений рис робиться, щоб перетворити його в певне блюдо.

 4. Викинути холодний рис в воке або сковороді і додати свої основні аромати поверх нього. Я пам'ятаю пропорцій інгредієнтів, які приблизно 3-4 галонів рису, 2 склянки звичайного соєвого соусу, одна склянка густого чорного соєвого соусу, 1/8 чашки солі. Це грубі припущення з мого боку, так як ми нічого не виміряти. "Кубки" були насправді великі металеві ковші і сіль деяку кількість в нижній частині ковша. Вам доведеться експериментувати, щоб пропорція його для домашнього кількостях і, щоб відповідати вашому смаку, так як ви хочете обмежити натрію.

 5. Подамо спеку і готуйтеся до тренування. Комерційний вок виробляє величезну кількість тепла. Я міг би використовувати чавунну сковороду з високими бортами або голландської печі будинку. У будь-якому випадку плита повинна бути вигнутими вгору так високо, як це піде. Головне, що люди роблять неправильно при смаженні рису полягає в тому, що вони бояться стає занадто спекотно і спалити. Ви хочете, щоб ваш Пан супер жарко, але для того, щоб тримати рис рухаючись навколо, щоб запобігти його від спалювання. Це одна з причин, чому ви повинні використовувати дуже мало або навіть взагалі без масла, оскільки він курить в цю обставину.

 6. Припускаючи, що ви правша, візьміть металевий шпатель у правій руці і металевий ополоник в лівій. Використовуйте лопатку, щоб очистити кожен дюйм Пан неодноразово в ківш, який є опорою. Це робиться з обох рук, що рухаються вгору "перекидатися" руху. Якщо у вас є тепло досить висока, вам доведеться швидко і безперервно працювати протягом декількох хвилин, очищаючи і метати. Не нехтуйте нашкребти дальній стороні пан або він буде горіти.

 7. Кожні тридцять секунд або близько того, тримати шпатель вертикально в центрі вгору ківш і молот їх разом за різних плям на сковороді. Це стає рис спекотніше і дійсно дає ефект потемніння, яку ви хочете. Тільки робити це штампування на десять секунд і відразу повернутися до вискоблювання або він почне горіти.

 8. Приблизно через п'ять хвилин, вона повинна бути красиво пароварка, підсмажування буде виглядати приготоване, а не просто пофарбована сої, і ваші руки будуть відчувати, що вони хочуть впасти. Зробити смажений рис з каструлі в велику миску і вмішайте свій омлет. Оскільки ви додаєте їх в кінці, вони не повинні розлучитися майже так само, як вони були для вас.

 9. Тепер ви можете з'їсти його як звичайний смажений рис або використовувати його в якості бази для любителя блюдо з м'ясом або овочами. Це може бути і розігрівати протягом дня або два, якщо ви хочете, так довго, як це буде вкрите. Він краще тримає тепло (140 градусів?) в пароварці, щоб зберегти його від висихання. Якщо я правильно пам'ятаю, ми готували м'ясо, овочі і гриби в коричневій соєвій основі спочатку соус, потім додати теплого коричневого рису, щоб цю сковороду, коли м'ясо і овочі були зроблені. Що утримує вас від приготування їжі в два рази рису і дозволяє приготувати ці компоненти таким чином, що більше підходить для них.

+178
Sweet657 10 трав. 2016 р., 22:31:14

Я можу назвати кілька "хліб"-як страви, які зроблені в каструлю. Так вони всі з культури, де я не говорю мовою, я не можу сказати за переклад назви.

 • Ефіопська ынджера - це хліб, виготовлений з пшеничного борошна і борошна тефф водою, залишають на три дні, щоб піднятися (думаю заквасці без стартера), а потім приготоване на сковороді. Це досить кисло, але має точно таку консистенцію пухнастий млинці. Це основний продукт дієти ефіоп, подається з різними "соусами".
 • Друзькі піти - це трохи відрізняється від звичайного Пітта, так як він не має в кишені, і не пекло так сильно, як зроблено на вершині опуклої сковороді. Ідея схожа на тортилью, але смак відрізняється.
 • Єменські / ізраїльські Malawach - це випічка, схожими на філо або листкового тіста, але з великою кількістю маргарину. Потім обсмажують на сковороді і подають гарячим з подрібнені помідори і зварене круто яйце на стороні.
 • Французькі тости (біль причаївся) - я не впевнений, якщо це кваліфікується, але це скибочку хліба (вже запечена), залиті яйцем і обсмажити на сковороді.

Я не можу думати ні про що інше прямо зараз, але я впевнений, що є багато більше.

+161
Sharp George 19 лип. 2010 р., 04:18:06

У мене не було проблем з розм'якшення на всіх. Воно додає м'ясу приємний і тонкий, а коли закінчите, ви можете з'їсти його з вилкою. Зробити його як можна більш тонкими скибочками, хоча, щоб зберегти робочу силу, як ви но розварювати. Не лийте масло(я використовую масло гасити), як це робить самий смачний соус на світі. Хоча я хотів би капежом дали більше, так як кожен хоче взяти підливи будинку, навіть якщо з м'яса!

+161
blackjid 4 січ. 2014 р., 01:37:17

Дурна я, перевіряючи в інтернеті, він навіть сказав, що він потрібен для приготування їжі на упаковці, я просто не думав шукати.

Зрештою, мене врятував мій Romertopf. Через півтори години в їх скибочки вийшли не жувальні, а не сухий (і ще страшенно солоний). Успіхів!

enter image description here

+140
Tristan JC Rouse Powderhorn 25 вер. 2018 р., 12:59:30

До цього були смартфони**, був фритюрі жити! ... на жаль, це в Flash, тому не буде працювати на більшості смартфонів. І після того, як він отримав відпустку, щоб написати для добре їсть, вони не роблять більше.

Навіть якщо ви анти-флеш (як я), я дуже рекомендую

** (гаразд, там були деякі смартфони 2001 / 2002, але вони були досить рідкісні ... і тоді, вони, як правило, повинні розглядатися скоріше як КПК, яка може здійснювати телефонні дзвінки ... мобільний web-серфінг тоді, що весь інтернет WAP/WML по кошмар, який намагався в основному відтворити ховрах)

...

Я думаю, що є кілька таких додатків там ... я маю на увазі, було декілька з них для Нінтендо DS (Джеймі Олівер, кухня випробування Америки) ... я просто поняття не маю, які вони є, або якщо вони хороші.

+105
Randy Anders 9 вер. 2014 р., 12:23:29

Токсичні?

Ні приправи (який по суті полімеризований жир), ні іржі (що... іржі) шкідливий в невеликих кількостях. Звичайно, я б не з'їсти ні ложки.

Розпиліть масло в якості приправи жиру?

Бачу багато питань на приправи, але розбризкувачем далека від ідеалу в якості приправи сало, так як містить емульгатори і такі, і, як правило, бути Полі-ненасичених жирів (тобто рідина при кімнатній температурі). Насичені жири краще. Одним з найбільш поширених варіантів домашнього господарства, не побоюся цього слова, Криско. Або сало.

Чому скрабування з сіллю гігієнічно?

Традиція полягає в тому, що чавун не миють з милом і водою. Пуристи будуть скаржитися на мене за ці слова, але іноді легка прання з милом страва не буде завдано непоправної шкоди вашій приправи. Як ви готуєте, він постійно перебудовується, принаймні, в Смаження, який є те, що чавунні сковорідки найкращі для.

Тим не менш, поширений метод просто прибираю з сіллю і потім висихання залишає суху поверхню, яка не гостинною для бактерій або інших патогенів. Вони не можуть рости в пустелі. Навіть якщо є мікро-тріщини в піддоні (є й такі), вони будуть або бути наповнений приправа шар і не має значення, або залишивши бактерії в прямий контакт з активної поверхні заліза, що теж не є добре для них. Але головною проблемою є те, що сковорода суха.

Нарешті, так як каструля гаряча, коли використовується (часто навіть підігріті у багатьох додатках) будь-якого невеликої кількості бактерій, які знаходять точку опори, як правило, будуть вбиті в самому початку процесу приготування.

Приправа—навіть від смачного бекону жир, який утворює захисний шар на сковороді теж полімеризується, що робить його менш доступним як джерело їжі для бактерій, навіть якщо вони могли б вирости в дуже сухому місці належним чином очищені і висушені чавунній сковороді.

+89
Olga66 2 жовт. 2014 р., 04:53:55

Якщо печінка лякає вас, будь ласка, погляньте на це рагу болоньєзе рецепт. Це "оригінал" (зареєстровано 17 жовтня 1982 по італійської кухні академія) рецепт і не пов'язане з печінкою.

+40
user2892223 12 жовт. 2017 р., 10:07:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil